Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • King's Speech je za par klasa ispred Inceptiona.Inception je dobar,kompjuterski savrsen film.Sa veoma zanimljivom idejom,sasvim korektnom glumom.Ali takvi filmovi nikad ne osvajaju oskare. Oskare osvajaju filmovi za koje se zna da ce da budu kultni i filmovi u kojima prednjace odlicni dijalozi,fantasticna gluma,odlicni kostimi...ma sve.A sve te segmente je ove godine imao samo Kraljev Govor.Mada meni su i svi ostali nominovani odlicni ;)

    Gangrena,Sedam godina na Tibetu je fantastican film sa fantasticnim glumcem

    Comment


    • http://www.imdb.com/title/tt0219224/
      Film koji je specifican po tome sto nema Happy End i bas zato mi se svidja...... inace cim se desilo ono u Japanu sa onim nuklearnim elektranam odmah sam se setio tog filma jer inace je tema filma borba i bezanje od radijacije..........
      POGLEDAJTE obavezno film je extra, pogotovo za one koji ne vole Happy End kao ja....
      "On the Beach"...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Malopre sam odgledao "Salomon Kane" sjajan film,pogledajte ga
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Malopre sam odgledao "Salomon Kane" sjajan film,pogledajte ga

          Gledao sam to.Ko voli fantazije svidece mu se ali ko ne voli bolje neka zaobidje meni je sasvim dobar film

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            King's Speech je za par klasa ispred Inceptiona.Inception je dobar,kompjuterski savrsen film.Sa veoma zanimljivom idejom,sasvim korektnom glumom.Ali takvi filmovi nikad ne osvajaju oskare. Oskare osvajaju filmovi za koje se zna da ce da budu kultni i filmovi u kojima prednjace odlicni dijalozi,fantasticna gluma,odlicni kostimi...ma sve.A sve te segmente je ove godine imao samo Kraljev Govor.Mada meni su i svi ostali nominovani odlicni ;)
            Ne znam. Jos nisam pogledala Black swan, kad odgledam reci cu vam, jer sam cula da mnogi su bas za njega bili. Meni se mnogo vise svidio Pocetak, mozda je stvar licnosti. Cak mi je i Social network bio bolji od King's speech-a.
            Recimo, ne sjecam se sad koji film je prosle godine osvojio Oskara za najbolji, ali znam da mi je Avatar bio za klasu ispred svih ;)
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • uhhhh,Avatar je sasvim prosecan film,naravno po mom misljenju

              al' dobro,ja sam vise old school tip omiljeni filmovi su mi od 1950ih do 1980ih

              naravno ima masa dobrih i posle tog perioda,ali previse kompjutera za moj ukus se koristi

              Comment


              • Originally posted by Miss Poison View Post
                Inception je mnogo dobar film.
                World Invasion: Battle Los Angeles Obavezno !!!
                Upravo odgledao nije loš al su po meni malo ubrzali celu radnju ocena 4/5
                Last edited by Lord Gangarić; 28-04-11, 03:43.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  uhhhh,Avatar je sasvim prosecan film,naravno po mom misljenju

                  al' dobro,ja sam vise old school tip omiljeni filmovi su mi od 1950ih do 1980ih

                  naravno ima masa dobrih i posle tog perioda,ali previse kompjutera za moj ukus se koristi
                  Meni je bas nekako ljepse od kad se kumpjuter koristi

                  @Gangrena
                  Pa dobro, bilo je propusta, kao i u svakom filmu, ali mi je onako bas dobar
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Upravo skidam Fast Five inače taj film se trenutno pušta po bioskopima na zapadnoj obali

                    edit:Skinuo odgledao film boli glava, skinuo sam neku bednu divx verziju pošto nema bolje na netu za sad što se filma tiče savršen najbolji deo fast and furious ubedljivo ako budete imali priliku da ga odgledate u bioskopu nemojte je propustiti.
                    Ocena 5/5
                    Last edited by Lord Gangarić; 29-04-11, 09:35.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Stize uskoro i kod nas, nema propustanja!
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • Imate neki predlog skinuo bi par filmova večeras ako imate nešto zanimljivo prosledite
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Iron Man 2,Solomon Kane,Machete i Predators pa izaberi
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Source Code, Inception, The Other Guys, Kick Ass, Thor(izaso pre neki dan), Hangover(za koji dan ce izaci dvojka).
                            To je sve sto mi je sada iza glave izaslo.
                            Koji te zanr interesuje?
                            Last edited by Ricma; 01-05-11, 21:31.

                            Comment


                            • Nešto akcionog tipa trileri i tako to vidim ovde dosta izbora odgledaću trejlere pa ću odlučiti hvala još jednom
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • 13 assassins, 127 Hours, Prince of Persia.
                                Ovo sto sam ti prvo naveo to se uklapa u tvoje zelje.

                                Comment

                                Working...
                                X