Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Filmovi,serije

    [quote author=Vladan link=topic=1911.msg246475#msg246475 date=1297434122]
    Niskobudzetni film Winter' Bone je sasvim ok,odlicna gluma,vrijedi pogledati %QWT&W
    Skinuo sam jos Animal Kingdom,Black Swan,Blue Valentine,The Kids Are All Right,The Town,recite mi koji da gledam prvo $8#a
    [/quote]

    Nemoj da gledas The Town ako nisi raspolozen da se smoris @(*6sd$% Razvucen i mnogo dosadan film.

    Comment


    • Re: Filmovi,serije

      Slazem se sa Milanchetom,ali opet je Aflek bolji kao reziser nego kao glumac *T_*@SR

      Comment


      • Re: Filmovi,serije

        The Fighter je odlican,nadam se da ce Bale(kojeg ne volim zbog nekih stvari koje nemaju veze sa glumom,ali je strasan glumac tu nema price) uzeti Oskara,zasluzio je,cak i vise od Rusha!
        sigpic

        Comment


        • Re: Filmovi,serije

          Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
          Gledali ste ovaj film?

          Comment


          • Re: Filmovi,serije

            [quote author=Vule_89 link=topic=1911.msg247746#msg247746 date=1297596406]
            Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
            Gledali ste ovaj film?
            [/quote]


            Ja jesam,glumi Neil Patrick Harris i jedan glumac koji glumi jos u Dr.House,cini mi se...ekstra film.
            sigpic

            Comment


            • Re: Filmovi,serije

              Film je brutalan,a najbolja je scena kada taj Haris vozi tog lika i njegovo prijatelja i zaustavi ih pajkan... &*#GI(]

              Comment


              • Re: Filmovi,serije

                Da...i ona scena kada na kraju sa devojkama kupuju nesto u nekoj radnji,a devojkama pridju neka druga dvojica i pocnu ih "stipati" a one mislile da su to njihovi.

                Pa ona scena kada ulaze u onu vilu i izlazak onog lika iz bazena. $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: Filmovi,serije

                  Ove godine izlazi nastavak,nadam se da ce biti kao i prethodni,ona devojka ce verovatno biti u glavnoj ulozi,znaci,sve ce da se vrti oko nje...

                  Comment


                  • Re: Filmovi,serije

                    Ja i nisam bas neki zaljubljenik u filmove,skoro nikada ne bi podigao ili skinuo film,gledam samo sto TV daje...ali taj kada izadje moram obavezno pogledati. %QWT&W
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Filmovi,serije

                      Ja skidam one filmove,koji su zaista dobri,ovaj moram da skinem,nadam se da ce biti dobar...

                      Comment


                      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Filmovi,serije

                          [quote author=Vladan link=topic=1911.msg247693#msg247693 date=1297569861]
                          The Fighter je odlican,nadam se da ce Bale(kojeg ne volim zbog nekih stvari koje nemaju veze sa glumom,ali je strasan glumac tu nema price) uzeti Oskara,zasluzio je,cak i vise od Rusha!
                          [/quote]


                          Bolji od Rusha? $%&RQa ako navatas dvdrip,pusti mi na pm h5g6k8

                          Comment


                          • [/quote]


                            Neces pozaliti. h5g6k8
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Filmovi,serije

                              Jos je i glumica zgodna...

                              Comment


                              • Re: Filmovi,serije

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=1911.msg247787#msg247787 date=1297602002]

                                Bolji od Rusha? $%&RQa ako navatas dvdrip,pusti mi na pm h5g6k8
                                [/quote]
                                Imas pm $8#a
                                VIdjeces i sam,posebno na kraju kako je skinuo lika &8@^J
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X