Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Filmovi,serije

    Inside Man je strasan film i zasijenjen je jednom i Denzel,Owen je car &8@^J
    A Beautiful Mind je nesto najbolje sto je ikad snimljeno sto se mene tice h5g6k8
    Ljubo koji od ovih da gledam /SR&]
    [quote author=Vladan link=topic=1911.msg245715#msg245715 date=1297283070]

    The Fighter
    The Social Network
    True Grit
    Winter's Bone


    [/quote]
    sigpic

    Comment


    • Re: Filmovi,serije

      Zna se,Denzel i Owen kraljevi &8@^J &8@^J
      Zna Vladan sta treba da se gleda ^%@7f
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Filmovi,serije

        Cuo sam da su svi dobri Vlajko,ali sam gledao samo Social Network i svideo mi se,jos mi vise pokazao da sam srecan sto nemam fejs jebeni buk $#^%RT

        Comment


        • Re: Filmovi,serije

          Ovako, film Religulous. Prvo, ko je zaista veliki vernik ne preporucujem jer cete se nervirati. Sa druge strane ko nije religiozan ili voli da preispituje stvari a ne da uzima zdravo za gotovo, s' puno srca preporucujem da pogledate. Cisto sam naglasio o cemu se radi (mada i naslov govori ) da ne bude da zelim da iznerviram vernike. %QWT&W

          Comment


          • Re: Filmovi,serije

            Imam to na kompu vec duze vreme,odgledacu ga sigurno uskoro $#^%RT

            Comment


            • Re: Filmovi,serije

              Rekvijem za snove.

              Comment


              • Re: Filmovi,serije

                [quote author=Ljuba90 link=topic=1911.msg245851#msg245851 date=1297291868]
                Cuo sam da su svi dobri Vlajko,ali sam gledao samo Social Network i svideo mi se,jos mi vise pokazao da sam srecan sto nemam fejs jebeni buk $#^%RT
                [/quote]
                Gledao sam True Grit i od Unforgiven nisam vidio tako dobar kaubojski film,da se razumijemo nije to ni blizu Unforgivena koji je savrsenstvo,ali je vise nego dobar.Maestralni Jeff Bridges &8@^J
                sigpic

                Comment


                • Re: Filmovi,serije

                  Klint Istvud je Klint Istvud $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Filmovi,serije

                    Ako mislis na Unforgiven to je ipak neka druga klasa,mnogi smatraju da je to najjaci kaubojac ikad,meni je u samom vrhu,ipak su mi bolji Once Upon A Time In The West i The Good,The Bad,And The Ugly.
                    Eastwood,Hackman,Freeman i Harris,sjajno,ali ipak je Clint nesto posebno h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Filmovi,serije

                      Dobar Los Zao nije samo dobar kaubojac,DLZ je jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledao %QWT&W

                      Comment


                      • Re: Filmovi,serije

                        I meni isto,ali znas i sam koliko je duga ta moja lista,a neke ces da vidis i da ih stavis u omiljene filmove,pocev sa The Dirty Dozen $8#a
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Filmovi,serije

                          Verujem da hocu %QWT&W

                          Comment


                          • Re: Filmovi,serije

                            Niskobudzetni film Winter' Bone je sasvim ok,odlicna gluma,vrijedi pogledati %QWT&W
                            Skinuo sam jos Animal Kingdom,Black Swan,Blue Valentine,The Kids Are All Right,The Town,recite mi koji da gledam prvo $8#a
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Filmovi,serije

                              Samo Black Swan @(*6sd$%

                              Comment


                              • Re: Filmovi,serije

                                Samo?Ovi drugi nisu vrijedni gledanja? $#^%RT
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X