PDA

Pogledati punu verziju : Filmovi - komentari, utisci,...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Ljuba90
16.09.2016, 11:52
Drugi deo Conjuringa odlican!
Hocu jos dobrih horora :D

ExEric
16.09.2016, 22:25
Drugi deo Conjuringa odlican!
Hocu jos dobrih horora :D

http://www.imdb.com/title/tt0080516/?ref_=nv_sr_2

goku
17.09.2016, 02:05
Odgledao trilogiju družina prstena i iznervirao se na kraju.

Da li su morali toliko da ubogalje sirotog Froda, lomi ga onaj prsten 8 punih sati i na kraju kad je trebalo da pokaže snagu volje i karaktera, nije mogao da baci prsten.

Da ga Smigol nije napao i pao sa prstenom ispao bi Frodo negativac. Jbt. ispada da je postao heroj i pozitivac ne svojom voljom.

Inače nisam za te fantazije, jedva sam se naterao da to pogledam, ja sam suvi realista, čvrsto sa obe nige na zemlji.:-)

Lord Gangarić
17.09.2016, 02:39
Gokaro brate dal si odgledao Gospodara posle deset godina sunce ti žareno :D

Sandugp
17.09.2016, 10:07
Odgledao trilogiju družina prstena i iznervirao se na kraju.

Da li su morali toliko da ubogalje sirotog Froda, lomi ga onaj prsten 8 punih sati i na kraju kad je trebalo da pokaže snagu volje i karaktera, nije mogao da baci prsten.

Da ga Smigol nije napao i pao sa prstenom ispao bi Frodo negativac. Jbt. ispada da je postao heroj i pozitivac ne svojom voljom.

Inače nisam za te fantazije, jedva sam se naterao da to pogledam, ja sam suvi realista, čvrsto sa obe nige na zemlji.:-)

E moj Goks .... ne znam sta da ti kazem.
Frodo je pickica bio i ostao. I to je fakat. Opet dosta je i izdrzao a da se ne slomi, mnogi ne bi ni upola toliko.
Jesi li gledao produzene verzije filmova - one od po tri i po sata ili one normalne od "samo" tri sata?

goku
18.09.2016, 04:50
Jbg, Gang fantazije me ne privlače, izuzetak je tvoja tema:-), a i nije 10, već 15.

E moj Goks .... ne znam sta da ti kazem.
Frodo je pickica bio i ostao. I to je fakat. Opet dosta je i izdrzao a da se ne slomi, mnogi ne bi ni upola toliko.
Jesi li gledao produzene verzije filmova - one od po tri i po sata ili one normalne od "samo" tri sata?
Ne znam Sandu, prva dva dela oko 2,45h, a treći 3,20.

Frodo je baš ispao vaginica, da nije bilo onog punačkog hobita ne bi on daleko, ne znam što njemu nisu dali prsten, cenim da bi on to bolje odradio.

zdravkelja
18.09.2016, 12:29
Jbg, Gang fantazije me ne privlače, izuzetak je tvoja tema:-), a i nije 10, već 15.

Ne znam Sandu, prva dva dela oko 2,45h, a treći 3,20.

Frodo je baš ispao vaginica, da nije bilo onog punačkog hobita ne bi on daleko, ne znam što njemu nisu dali prsten, cenim da bi on to bolje odradio.

Niko ne voli Boba :biggrin:

Obicne su to verzije, inace su 1. i 2. oko 3 ipo, 3. oko 4 sata :D

l1m4r
18.09.2016, 12:39

Nisam i dalje :biggrin:

OZ je suva genijalnost! Uz Zicu i Sopranove meni jedna od najdrazih. Kakve je likove izbacila! Vrh..

saburo sakai
18.09.2016, 12:44
Ako ne gledaš produžene verzije LOTR ništa nisi oštećen, ali baš ništa, najveći "propusti" su ono gubljenje hobite u šumi, kad ih spasi onaj deda (ne sećam se više kako se zove) i kraj knjige kad onaj beli čarobnjak prebegne u okrug, tamo nastane cirkus i dal ga na kraju oni ubijaju, ne mogu tačno da se setim

ExEric
18.09.2016, 12:51
Tom Bombadil :D.

Jedan od najomiljenijih likova ljudima koji su citali knjige.

saburo sakai
18.09.2016, 15:01
Je, to je taj matori jarac, beše ih neko korenje uhvatilo pa ih je on spasio, valjda kad su krenuli iz okruga, mislim nema neki bitan uticaj na ostatak priče al eto, svakako mi je to bitnije od neke scene kako nalaze pale ratnike Gondora ili tako nešto

Ricma
19.09.2016, 11:45
Gospodar Prstenova je jedan od onih filmova za koji se plasim da ga pogledam ponovo.Nije da sam ga nesto dizao u nebesa niti da mi je bio jedan od najomiljenijih filmova, poslednji put sam ga pogledao 2011 godine kada se valjda pustao na b92 i mislim da ga sada pogledam da bi me vise stvari smetalo i da ne bih vise ni mogao da uzivam u filmu.Do pre nekoliko godina rangirao sam ovako filmove:Kum I i II, nekoliko mesta prazno, zatim Pulp Ficiont, 100 mesta prazno, Inception, 10 mesta praznom, Dark Knight, dvadeset mesta prazno pa tek Gospodar Prstenova.Prazna mesta sam ostavljao zato sto sam znao da postoje bolji filmovi od tih koje sam gledao, samo ih nisam jos otkrio.:D

saburo sakai
19.09.2016, 12:33
pa LOTR je materijal za mladje uzraste, ok, zavisi od svake individue naravno, ja mogu da ga gledam i danas bez problema

Meni je samo smešno kad neko kaže da je LOTR za decu dok za to vreme ne može da živi bez GOT-a a to je isto to samo zapakovano u paket za 18+
GoT je najviše i progurao taj žanr i to mislim na TV seriju, da nije to ekranizovano čitali bi knjige samo oni najviše zaludjeni epskom fantastikom

bice
19.09.2016, 12:35
Evo ja sam veliki ljubitelj Gospodara Prstenova i uvek sam gledao skracene verzije, jer ako bih pogledao produzenu verziju kontam da bih se razocarao nesto i zato ne nameravam. :D
A na primer nisam pogledao nijednu epizodu GOT, i ne verujem da cu ikada pogledati. :D

Sandugp
19.09.2016, 12:40
Ako ne gledaš produžene verzije LOTR ništa nisi oštećen, ali baš ništa, najveći "propusti" su ono gubljenje hobite u šumi, kad ih spasi onaj deda (ne sećam se više kako se zove) i kraj knjige kad onaj beli čarobnjak prebegne u okrug, tamo nastane cirkus i dal ga na kraju oni ubijaju, ne mogu tačno da se setim

Nije bas tako Saburo, ali ne da mi se sada da ti argumentovano protivrecim.... ako uhvatim vremena veceras, mozda i ispisem "malo" na tu temu :biggrin:

saburo sakai
19.09.2016, 13:05
Nije bas tako Saburo, ali ne da mi se sada da ti argumentovano protivrecim.... ako uhvatim vremena veceras, mozda i ispisem "malo" na tu temu :biggrin:

dzabe sve to ako ne nateraš Gokua da pogleda produžene verzije, onda ti ne pišem u tekicu bodove :cf:

nadam se da nije gledao Hobita, ne znam kako bi reagovao na romansu patuljka i vilenjaka :biggrin: to je čak i mene bez morala pogodilo

zdravkelja
19.09.2016, 14:27
Lol, Hobit filmovi su malo bolji od djubreta. Ok, prvi deo je kao solidan, ali ostalo je lose.

Ljuba90
19.09.2016, 15:05
Verovatno sam jedini lik kojeg LOTR uzasno smara, a i dosta likova mi ide na kurac, tj. svi osim Boromira i patuljka. Prvi deo ok, drugi samo besomucno peglanje i plavi feg na skejtu (WTF) i treci deo ne znam ni sta se desava :D

GOT mama za LOTR :D
Napadjate me sad, jebe mi se xD

ognjen
19.09.2016, 15:20
Cuj jedini. :D

Mene je LOTR toliko smarao da se sada ni ne sjecam sta se sve desavalo u tim filmovima. Odgledao samo na nagovor druga, a inace ne bih nikad. Ali i ovako je kao i da ih nisam odgledao, stvrano nemam pojma sta se sve izdesavalo.

Ricma
19.09.2016, 15:29
https://www.youtube.com/watch?v=xal1wjko2ig

:D

Lord Gangarić
19.09.2016, 15:49
Kakvi ste vi izrodi :angry: Ako nisam odgledao svaki deo LOTR-a jedno 50 puta nisam manje , a drugi deo sam pogledao jedno 150 puta :D Definitivno jedan od top 3 omiljena filma , GOT mi je mala beba za Gospodara :cool:

A ove Hobite izrode neću ni da spominjem . Triologija napravljena da muze pare od prethodne triologije,kriterijum spušten za tinejdžere od 15 godina .

Scouser
19.09.2016, 16:08
Kakvi ste vi izrodi :angry: Ako nisam odgledao svaki deo LOTR-a jedno 50 puta nisam manje , a drugi deo sam pogledao jedno 150 puta :D Definitivno jedan od top 3 omiljena filma , GOT mi je mala beba za Gospodara :cool:

A ove Hobite izrode neću ni da spominjem . Triologija napravljena da muze pare od prethodne triologije,kriterijum spušten za tinejdžere od 15 godina .
Dobro je da nisam jedini, odgledam jednom godisnje maraton sva tri filma, produzenu verziju. :biggrin:

Ljuba90
19.09.2016, 16:55
Cuj jedini. :D

Mene je LOTR toliko smarao da se sada ni ne sjecam sta se sve desavalo u tim filmovima. Odgledao samo na nagovor druga, a inace ne bih nikad. Ali i ovako je kao i da ih nisam odgledao, stvrano nemam pojma sta se sve izdesavalo.

Gomila malih dlakavih lezbejki ide da baci prsten prsten u neki vulkan :biggrin:
Izvinite, ali mnogo je lep osecaj kad nisi jedini na svetu ::)

saburo sakai
19.09.2016, 17:01
ne znam kako si došo do takvog zaključka, pa baš je suprotno :ne_znam: mislim na to koliko ljudi voli/čita kako god tu epsku fantastiku

saburo sakai
19.09.2016, 17:14
[QUOTE=Vladan;1553223
Meni je Hobit daleko zanimljiviji od Gospodara, LOTR mi je generalno veliki smarando iako kvalitetna triologija. Hobit donosi zabavu, meni vise od toga ne treba.[/QUOTE]

ovo što si napisao je meni tolko smešno i tolko nema logike :D zato što Hobit i LOTR čine celinu, isti pisac, stil, sve, jedina razlika je u interpretaciji Hobita koga su kao što je Gangrena naveo gore zatupili

Vladan
19.09.2016, 17:19
Nervira me sto Frodo ide 375 dana da baci jebeni prsten, on i njegova druzina gej hobita su mi bas dosadni, mada je i Martin Frimen dosadan prilicno u Hobitu ali opet je on jedan, ovdje je brdo malih smaraca hobitskih. A ono pozdravljanje na kraju treceg dijela koje traje 45 minuta je isto potpuno nejasno i nepotrebno. Ja uvijek gledam najduze moguce verzije da se odma zna. Nema mi praznog hoda u Hobitu, kvalitetniji je LOTR nema tu ni malo dileme, ozbiljnije je sve, ali Hobit mi je definitivno zanimljiviji, brzi je. Pacific Rim definitivno nije jedan od najkvalitetnijih filmova, ali to sto treba da donese on za moj pojam 100% donosi. Najbolju mogucu zabavu.

saburo sakai
19.09.2016, 17:30
pih, u odnosu na knjigu, u filmu je još i super, zato što je na papiru odvojena priča, posebno pratiš Froda i posebno ostatak ekipe, sećam se kao da je juče bilo kolko sam žurio da taj deo knjige se prokletim Boboooooom ostavim iza sebe i saznam šta se dešava sa Gandalfom

http://youtu.be/tGNDAiziFrw

Vladan
19.09.2016, 18:30
Mozda i najbolja komedija koju sam ikad gledao :D

http://www.imdb.com/title/tt1083456/

Tarantula
19.09.2016, 19:15
Hobbita je Tolkien pisao za svoje unuke da im može čitati pred spavanje. Zato film i izgleda tako djetinjasto. Knjiga je postigla velik uspjeh, pa je onda došao na red LOTR, i normalno, sve ozbiljnije.

goku
19.09.2016, 19:40
dzabe sve to ako ne nateraš Gokua da pogleda produžene verzije, onda ti ne pišem u tekicu bodove :cf:

nadam se da nije gledao Hobita, ne znam kako bi reagovao na romansu patuljka i vilenjaka :biggrin: to je čak i mene bez morala pogodilo
Teško Saburo, bio bih u ozbiljnom problemu ako bih bio u situaciji da moram ponovo da ih gledam. Čak sam u jednom momentu zaspao kad sam gledao prvi deo i onda vraćao i tražio neku poznatu scenu.

Gangaro baš si me iznenadio, činilo se da si kul tip :D.

Koji crni Hobiti, laknulo mi je kad sam ovo završio, gde sebe opet da mučim. Ovo sam gledao samo zato što sam smatrao da je to deo opšte kulture, a ja ne volim da imam rupe u toj sferi.

Što Froda zovete Bob i pričate da niko ne voli Boba? To baš ne razumem. I gde ste provalili da su hobiti gejevi, onaj punački se oženio na kraju? Ja sam inače homofob, ne u smislu da bih pedere maltretirao i ponižava, već mi se samo malo gade, zato ne gledam ništa gde dominira taj laj motiv. Jel ima u Ozu toga, pošto planiram to možda da pogledam?

Ricma
19.09.2016, 19:41

Ne bih sada mogao da sudim da li je kriterijum spusten ili ne posto sam kao i vecina ovde gledao u dva skroz razlicita perioda zivota.Gledao sam naravno prvi deo 2002 mislim, ali ga se nicega nisam secao pa sam 2004 ili 2005 obnovio gradivo pogledao i druga dva dela.Od tada kada sam pogledao trilogiju pa do 2011, apsolutno nista novo takoreci nisam nasao u filmu ili da sam uocio neki novi detalj koji mi je izmakao prosli put.Kako sam na taj film gledao tada kada sam bio tinejdzer, isto sam ga gledao kad sam imao 20 godina.Ne sporim da LotR ima replay value, ali to je bilo cisto radi zabave i zbog akcionih scena.Ono sto hocu da kazem, LotR moze dobro da se razume i sa 13-14 godina, a verovatno je slicna situacija i sa Hobitom.Svako ko je malo upoznat sa knjigama znace odmah koliku prednost za materijal u startu ima LotR.Pokusali su da skrpe to drugim materijalom, ali nije to to.

Roso, da prvi put gledam OZ, zavrsavam trecu sezonu. Ne sjecam se da je isla na TVu, a kad sam poceo da skidam serije Oz je bila zavrsena i onda se gledalo ono aktuelno, tek se u poslednjih par godina vracam na neke kultne stvari i gledam ih od pocetka do kraja.

Zbog aktuelnih stvari sam Oz ostavio kasnije, da sam osecao neki pritisak kad bih ga gledao ne bi to bilo to i ne bih uzivao u seriji kao sada.Meni je zapravo drago sto tek sada gledam, jeste da bi trebalo da me bude sramota ali nije.Vodio sam se sa time, serije koje su aktulne i meni zanimljive(uz to imaju pristojan kvalitet i da su vredne paznje) trebalo bi da dobiju prednost.Ne zalim ni sekunde sto sam Justified, Boardwalk Empire, Mad Men, Hannibal i jos dosta njih pre Oza i jos par starijih naslova zato sto sam stvarno zeleo da ih pogledam.Isao sam na to da napravim neki balans izmedju novih i starih stvari.Pun mi je pogodak sto gledam samo dve epizode Oza, sto duze neku stvar gledam vece su sanse da cu da izgubim zainteresovanost i da ce da mi padne koncentracija.Cetvrta sezona definitivno najbolja do sada, bas je bilo puno wtf momenata. :D A i kraj sezone mi je odlican.

Ja debil tek sad izvalio dve stvari.Prva posto sam gledao nedavno drugi put Drive i obratio paznju na to ko je rezirao(Refn).Imam obicaj da malo pogledam njegovu biografiju na imdb i skontam da sam par njegovih filmova vec pogledao prosle godine:trilogija Pusher, Bronson i Bleeder.:facepalm:Sad vidm da bioskop Zvezda u petak ima projekciju njegovog filma iz ove godine, samo sto ja tada nisam u Bgu.

Druga stvar je vec prezvakana i posto mi nije znacilo zaboravio sam tada, a to je da je Oldboy trilogija.:facepalm:Pretprosle sam pogledao Oldboy, a u junu ove godine vezao sam sedam dana korejskih filmova i bas tada sam prvog dana pogledao Mr Vengeance, a sledeceg Lady Vengeance.:D

zdravkelja
19.09.2016, 21:15
Ima Hobit materijala, ali ne za 3 filma. Ali ok, pokusali su da malo to prosire da se dobije epski utisak LotR-a pa su povukli iz ostalih Tolkinovih materijala, nisu skoro nista izmisli sem Legolasa i elfice. I to bi bilo ok da su to izveli na dobar nacin, ali nisu. Jos su sve obogatili sa katastrofalnim pokusajima humora, onom lol romansom i, povrh svega, losim CGI-jem. Doduse, silom prilika sam gledao onu 48fps 3D verziju, sve je izgledalo vise kao neka napredna video igra, mozda bi mi bolji utisak ostavilo da sam gledao obicnu 24fps verziju.
Inace steta, meni je Hobit knjiga bolja od LotR knjige.

Što Froda zovete Bob i pričate da niko ne voli Boba? To baš ne razumem.

Kacio je neko na prethodnoj strani

https://www.youtube.com/watch?v=tGNDAiziFrw

luka
19.09.2016, 21:59
Mozda i najbolja komedija koju sam ikad gledao :D

http://www.imdb.com/title/tt1083456/

Koja ti je najbolja humoristička serija/sitcom? Da otprilike znam kakav ti je smisao za humor, pa da vidim isplati li se gledat ovaj film?

Vladan
19.09.2016, 22:06
Ima ih vise, Sainfeld, Friends, Office, Curb your Enthusiasm i Arrested Development su mi favoriti, ne ovim redosledom, ali ovo je plitak film, klasicna zajebancija, ne bolestna kao Freddy got fingered, nego fora Eurotripa, to ja smatram klasicnom komedijom, bez drugih primjesa i bez nekog kvaliteta.

filkaja
19.09.2016, 22:13
Sully (2016) (http://www.imdb.com/title/tt3263904/) - Clint Eastwood jos jednom pokazao klasu!!!A sta tek reci za Henksa,kapa dole za film!!!

Vladan
19.09.2016, 23:23
Tom Henks, uvijek pozitivac, nikad negativac, uvijek dobar lik koji masu pati i pravi dobrocinitelj, miljenik akademije, ni blizu nije svestran kao De Niro i Nikolson npr. iako se smatra jednim od najboljih u poslu. Moram ga pogledati zbog Istvuda, iako mi je Henks premrzan.

maliajnstajn
19.09.2016, 23:25
Evo ja se kanim danima da ga pogledam, mozda u srijedu. Samo pozitivne stvari sam cuo. Istvud nadmasio sebe ovaj put.

ExEric
19.09.2016, 23:26
Meni je Henks extra u Otpadniku :D. Ali se nominalno slazem sa tobom, ni ja ga ne volim, mada jeste dobar glumac.

ExEric
19.09.2016, 23:37
Maricu

Oldboy nije triologija per se. Samo je Park uzeo isti centralni motiv za sva 3 filma, inace oni su sustinski, na svakom nivou totalno drugaciji. Estetski, idejno, filozofski, ritmicno... Ma po svemu. OldBoy jeste onako najpoznatiji ali kako vreme ide, meni je Lady Vengeance onako, dark horse iz senke kao film koji mi se menja u glavi kako imam vise godina i kako sam ga pogledao ponovo.

Ricma
20.09.2016, 00:02
Swingers (http://www.imdb.com/title/tt0117802/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast)

Da budem iskren, nemam pojma zasto sam ga pogledao.Video sam par kadrova na yt sto nije bilo vezano za film nego bio u okviru neke liste i delovao mi je ok.Mada na osnovu toga sam razvio mozda ocekivanja oko toga da ce da mi bude zabavan film, pa sam resio da ga pogledam veceras.Sada kada sam ga pogledao mogu da kazem da mi je bezvezan, likovi su mi skroz antipaticni i skoro da sam bio ravnodusan do kraja filma.Cim su mi u pocetku glavni likovi odbojni, tesko da ce da mi se svidi film.Dve jedine dobre stvari u celom filmu se Heder Grejem i poslednja scena.Tacno mi je njena pojava unela malo zivosti u film.Njena uloga nista nije spektakularna, ali naravno da je jasno da je vec tada bila klasa u odnosu na njene kolege i da je sa razlogom imala solidnu karijeru.Verovatno cu vec sutra da zaboravim na film ne zato sto je los nego necu imati po cemu da ga razlikujem od drugih.A opet mozda sam i ja ne spadam u njihovu ciljnu grupu.U svakom sluaju, film je debelo precenjen.

Razlog zasto je dospeo na samom vrhu liste je zato sto u poslednjih nekoliko dana sam uspeo da uglavim filmove koji kratko traju, negde oko sat i po.

P.S.Znam da ga pustaju povremeno na televiziji, ali ko ce da se bakce sa tim kad je to prevazidjeni medij.

saburo sakai
20.09.2016, 00:10
Iza svakog Marićevog filma stoji neka poučna priča

Ricma
20.09.2016, 00:39
Što Froda zovete Bob i pričate da niko ne voli Boba? To baš ne razumem. I gde ste provalili da su hobiti gejevi, onaj punački se oženio na kraju? Ja sam inače homofob, ne u smislu da bih pedere maltretirao i ponižava, već mi se samo malo gade, zato ne gledam ništa gde dominira taj laj motiv. Jel ima u Ozu toga, pošto planiram to možda da pogledam?

Ne verujem da ce ti se svideti Oz, posto znamo zbog cega si prekinuo GoT.Ima toga na pretek, doduse obuhvata veoma mali procenat.Ja skrenem pogled, ne mogu to da gledam zato sto su mi i sami likovi odvratni.U stvari nemoj da gledas, zato sto cak i ako ne ispizdis zbog pederluka, ispizdices zbog neceg drugog i prekinuces seriju.Oz ima bas puno kontroverznog sadrzaja, uostalom tu seriju je producirao HBO.

Sully (2016) (http://www.imdb.com/title/tt3263904/) - Clint Eastwood jos jednom pokazao klasu!!!A sta tek reci za Henksa,kapa dole za film!!!

Uopste mi se sada ne gleda, ne gotivim Henksa koji u vecini njegovih filmova ima patriotske uloge ili su njegovi filmovi povezani sa patriotizmom, a ovaj vec po plotu je jos jedan u nizu.On mi je prva asocijacija kada cujem najprecenjeniji glumac, svejedno da li danasnjice ili svih vremena.Zapravo kada bolje razmislim, ne mirisem ga uopste.Samo sto mi ne postane mrska licnost.Skoro da su mi se smucile njegove uloge, jer skoro sve idu na isti kalup kod njegovih popularnijih filmova.Slika i prilika kakve uloge dobiju Oskara, ako tako mogu da kazem.Ne daju mi se pare za bioskop, a ljudi ovde znaju da sam humanitarac.

@Erik

Ma skontao sam ja to da nemaju veze sa vezom, sem sto se jedan glumac pojavljuje u oba filma.Vise mi je krivo zbog toga sto ih nisam vezao zajedno nego sam podlego hajpu Oldboja i prvo pogledao taj film, a ova druga dva iskulirao.Ja sam toliko bio odusevljen sa Mr. Vengeance zbog glavnih likova koji su teski degenerici(a i film sam dozivljavao i kao parodiju), da mi je sutradan taj Lady Vengeance nista posebno nije bio.Taki sam ti ja, cim vidim retarde umirem od smeha.:biggrin:Daleko od toga da imam visoko misljenje o Mr. Vengeance, mada moram reci da su to bila dva kvalitetno utrosena sata.Moguce da mi se nije svideo Lady Vengeance zato sto sam imao malo veca ocekivanja, kao i to sto je glavni motiv osveta.Mozda sam i trebao da napravim neki razmak.

filkaja
20.09.2016, 00:45
Ni ja nesto ne gotivim posebno Henksa,ali mi leze njegovi filmovi ,nzm ni sam sto :D
A ovo je filmcina i sve zasluge neverovatnom Istvudu,da nam dugo jos pozivi i napravi jos par remek dela ;)

Jax Teller
20.09.2016, 00:52
Bog te vidio, sad se sjetih jedne scene iz tinejdzerskih dana dok sam gledo OZ do nekih doba.

Sjedim ja tako jednu noc, gledam ne disem sunce ti žareno. Stari mi tad na poso iso prije zore i ustajo prije pijetlova. Inace covjek je starijeg kova a pederluk i narkomanija su mu posebno teške teme.

I tako jedno 'jutro' ćalac kreno na job i prije nego izađe uhvati za šteku moje sobe a na tv-u upravo ide scena kako Adebisi štema nekog jadnog crnca. Otac samo zatvori vrata. Jedva sam mu objasnio da je to serija o prdekani nekoj. Elem čovjeka kad tad nije šlog strefio neće nikad.

maliajnstajn
21.09.2016, 23:38
Sully :wthy:

Istvud je prekucao :wthy::wthy::wthy:

Tarantula
25.09.2016, 13:28
Pogledam sinoć EXTENDED BvS, kontam popraviće utisak - još gore.
Nekako mi čitav ovaj DC EXTENDED Universe ide u pogrešnom smijeru. Marvel je po tom pitanju miljama ispred.

Sandugp
27.09.2016, 18:29
Poceo sam da gledam http://www.imdb.com/title/tt5518022/?ref_=fn_al_tt_1

kakvi smo bili mamojebi na celu sa Tilom :biggrin: Opeljesili smo Amere kao mlade majmune :biggrin:

p4p1
27.09.2016, 20:42

kakvi smo bili mamojebi na celu sa Tilom :biggrin: Opeljesili smo Amere kao mlade majmune :biggrin:

Ja gledao u bioskopu, 5 čoveka ukupno bilo :biggrin:

Realno, još im posle šaljemo kao neke naše da im pomognu, niko nije lud da vraća pare. Potrošio Tito već verovatno :biggrin: Zanimljiva priča svakako

Lord Gangarić
27.09.2016, 20:50

Daj link da skinem :D

Sandugp
27.09.2016, 20:59

Gledao na poslu online ... :biggrin:

Ali najjace od svega sto ovi svi salju kucice, majmune u svemir, a mi ladno prase ... kakvi kraljevi!
Ladno prase prezivi, vrati se i posle ga uzgoje jos malo i ispeku na raznju i pojedu ... rofl!

Avramovic
27.09.2016, 23:00

http://exyu-subs.tk/movie/houston-we-have-a-problem/

Sandugp
30.09.2016, 12:02
https://www.youtube.com/watch?v=U2vm2sbN4QQ

Cini mi se kao odlican izbor ... videcemo

Ricma
30.09.2016, 20:35
https://www.youtube.com/watch?v=DHRARCb4APA

Najezio sam se jbt

miloolja
01.10.2016, 00:02

Upravo odgledala. Kakav je to prodavac magle bio bokte, sa svakim novim dokumentom sa kojim se upoznam, uverim se debelo.
I sad...to što je celu Jugu držao u toj magli (mada se živelo bogovski u odnosu na ostale komunističke zemlje, bili smo truli zapad za njih).. nego i kada je umro CEO svet je došao i poklonio mu se ipred odra .. predsednici i premijeri najvećih sila, kraljevi, carevi, prinčevi i najviši predstavnici svojih zemalja... pa izvinite gospodo i trebalo vas je ...

Nažalost i ta magla je morala kad tad skupo da nas košta... što na kraju i nije trebalo da se desi, ali kada imaš naslednike idiote i još gluplje sledbenike... onda obično dođu tako ta sranja epskih razmera.

Ja gledao u bioskopu, 5 čoveka ukupno bilo :biggrin:

Realno, još im posle šaljemo kao neke naše da im pomognu, niko nije lud da vraća pare. Potrošio Tito već verovatno :biggrin: Zanimljiva priča svakako

Normalno da je potrošio, to je za ono vreme bio ogroman novac, spasao tada državu bankrota, a privreda krenula u zavidan rast i razvoj... ne zaboraviti da je to bilo početkom 60tih kada smo bili još uvek totalno osiromašeni i nedovoljno oporavljni od II sv.rata.

Ne znam koliko koga zanimala ovde istorija, pa i ona istorija Jugoslavije, ali preporuka da vidite kakvi su zapravo sadašnji visoko obrazovani političari dunsteri i diletanti, i to širom sveta.

saburo sakai
01.10.2016, 00:36
http://abload.de/img/bollywood_badassu5psz.gif

:wthy::ha:

Sandugp
01.10.2016, 07:20
Upravo odgledala. Kakav je to prodavac magle bio bokte, sa svakim novim dokumentom sa kojim se upoznam, uverim se debelo.
I sad...to što je celu Jugu držao u toj magli (mada se živelo bogovski u odnosu na ostale komunističke zemlje, bili smo truli zapad za njih).. nego i kada je umro CEO svet je došao i poklonio mu se ipred odra .. predsednici i premijeri najvećih sila, kraljevi, carevi, prinčevi i najviši predstavnici svojih zemalja... pa izvinite gospodo i trebalo vas je ...

Nažalost i ta magla je morala kad tad skupo da nas košta... što na kraju i nije trebalo da se desi, ali kada imaš naslednike idiote i još gluplje sledbenike... onda obično dođu tako ta sranja epskih razmera.

Normalno da je potrošio, to je za ono vreme bio ogroman novac, spasao tada državu bankrota, a privreda krenula u zavidan rast i razvoj... ne zaboraviti da je to bilo početkom 60tih kada smo bili još uvek totalno osiromašeni i nedovoljno oporavljni od II sv.rata.

Ne znam koliko koga zanimala ovde istorija, pa i ona istorija Jugoslavije, ali preporuka da vidite kakvi su zapravo sadašnji visoko obrazovani političari dunsteri i diletanti, i to širom sveta.

Ma sve je bilo imbasticno ... imba sto gejemeri kazu. Zato je i nerfovano nesto kasnije :biggrin:
Ali jesi videla ti, moja Olja, kakve su to sve perverzije bile ... zamisli neko da ti kaze da smo mi lansirali raketu u zemljinu orbitu uspesnije od Amera!?!? Mislim stani a sta???
Ili ono kada je Kenedi ubiven ... Sta mislis na sta su aludirali??? :biggrin: Pokusao je neko Tila da rokne tamo u americi - spaslo ga spostveno obezbedjenje - mesec dana posle toga - cao Kenedi! Evo da kazem da verujem da preteruju ...

Mora se gledati Kejdzara. Lukac je opasan borac. Pitam se samo ko li ce jos sem njega biti spomenut i prikazan u serijalu?

Sandugp
02.10.2016, 01:03
Dok se ceka novi, da se baci i neka najava, red bi bio:

https://www.youtube.com/watch?v=frdj1zb9sMY

Sto ne mogu da promenim avatar, hocu da stavim Revana, da ispostujem tematiku ... ?? Nije u redu! Ne mogu da stavim jednog od svojih omiljenih, ako ne i omiljenog Dzedaja (u top dva muzjaka sigurno)...

Lord Gangarić
02.10.2016, 01:40
Ček bre Šandu kako Lukas ovo pravi kad je prodao prava Dizniju ? I provali Ip Mena brata haha :D

Sandugp
02.10.2016, 02:00
Mislis ono sto pise LucasFilm?
Pa zajedno su radili na tome, jer to je u stvari prikvel Novoj Nadi, tacnije epizodi cetiri. Opisuje dogadjaje koji su prethodili prvom snimljenom filmu iz 77. Znaci verovatno cemo videti i Anakina (kao Dart Vejdera naravno), mozda i Obi Vana, a mozda i ne ::)
Znaci da narod ubije vreme dok sledece godine ne izadje epizoda osam.

ExEric
02.10.2016, 07:41
Sto ne mogu da promenim avatar, hocu da stavim Revana, da ispostujem tematiku ... ?? Nije u redu! Ne mogu da stavim jednog od svojih omiljenih, ako ne i omiljenog Dzedaja (u top dva muzjaka sigurno)...

Drugi je Obi Van sigurno?

Sandugp
02.10.2016, 10:24
Drugi je Obi Van sigurno?

Nije :)
I ako je to Dzedaj sa opasnim dostignucima i vrlo zanimljiv i harizmatican lik, opet sam ja malo vise za mracniju stranu. Nekako sve te klasicne dobrice nisu po mom ukusu. Btw verovatno i sam znas ko je i sta je Raven i kako se njegova prica odvijala. E to je meni bombonica.
Opet kada su zenke u pitanju - onda sam za dobrociniteljke klasicne.

ExEric
02.10.2016, 10:38
Egzar Kun?

Bejn?

Sandugp
02.10.2016, 10:42
Egzar Kun?

Bejn?

Odgovor je tako prost, nema potrebe da idemo u sirinu :biggrin:
Sto se tice zenki tu luta u odnosu na serijal. Nomi Sunrider je. A sto se tice muzjaka Anakin je u pitanju :D
Eto to su moja top tri dzedaja :cool:

ExEric
02.10.2016, 10:46
Meni je Anakin katastrofa lik, Vejder je vec dosta bolji ali Anakin jedan od najmrznijih. Nema to veze sa Hajdenom, prosto je lik lose napisan, predstavljen. Razmazeni umisljeni egomanijak, prepun kompleksa, takdoje preslab mentalno i pogodan za manipulaciju.

Sandugp
02.10.2016, 10:51
Meni je Anakin katastrofa lik, Vejder je vec dosta bolji ali Anakin jedan od najmrznijih. Nema to veze sa Hajdenom, prosto je lik lose napisan, predstavljen. Razmazeni umisljeni egomanijak, prepun kompleksa, takdoje preslab mentalno i pogodan za manipulaciju.

Nije bas toliko mentalno preslab, koliko su mu pogodili slabu tacku. Ali mnogi Anakina dozivljavaju samo kroz prve tri epizode serijala, i zaboravljaju prostu cinjenicu da je Anakin i ono na kraju seste epizode, kada je u poslednjim trenutcima zivota svoga (u jee) opet postao dobrica. A to je nesto sto je malo ko uspeo da uradi. Iztransferisao se on kroz light side i dark side samo tako :biggrin: A da je mentalno slab ne bi to mogao nikako uraditi.

ExEric
02.10.2016, 15:13
Uradio Revan a nije morao da ima sina kao motiv.

Znas ko je mentalno jak iako ga isto ne gotivim nesto? Luk Skajvoker.

miloolja
02.10.2016, 15:31
Ma sve je bilo imbasticno ... imba sto gejemeri kazu. Zato je i nerfovano nesto kasnije :biggrin:
Ali jesi videla ti, moja Olja, kakve su to sve perverzije bile ... zamisli neko da ti kaze da smo mi lansirali raketu u zemljinu orbitu uspesnije od Amera!?!? Mislim stani a sta???
Ili ono kada je Kenedi ubiven ... Sta mislis na sta su aludirali??? :biggrin: Pokusao je neko Tila da rokne tamo u americi - spaslo ga spostveno obezbedjenje - mesec dana posle toga - cao Kenedi! Evo da kazem da verujem da preteruju ...

Mora se gledati Kejdzara. Lukac je opasan borac. Pitam se samo ko li ce jos sem njega biti spomenut i prikazan u serijalu?

Nemam pojma za te aluzije dok ih ti nisi napisao :) samo meni više smrdi ono kao pokušaj atentata nad Tiletom, koji je DB navodno sprečio.. u kako povoljnom trenutku, taman da odmah posle toga zbriše u Bg i još natrljao Amerima nos kako im službe uopšte ne rade dobro... što na kraju i nije bilo daleko od istine. Mislim i onaj Kavaja, kao pokušao 4 atentata .. nego to je neka druga priča.
Fascinantan lik bio Tile, ceo svet ovako ili onako vuko za nos, opasan mozak jednog mašinbravara.

Lord Gangarić
02.10.2016, 16:30
Mislis ono sto pise LucasFilm?
Pa zajedno su radili na tome, jer to je u stvari prikvel Novoj Nadi, tacnije epizodi cetiri. Opisuje dogadjaje koji su prethodili prvom snimljenom filmu iz 77. Znaci verovatno cemo videti i Anakina (kao Dart Vejdera naravno), mozda i Obi Vana, a mozda i ne ::)
Znaci da narod ubije vreme dok sledece godine ne izadje epizoda osam.

Da skontao sam kada se radi priča samo mi nije bilo jasno kako je snimao ako je prodao prava :D Ma i taj Dizni brate ne zna gde udara lol .

Sandugp
02.10.2016, 17:33
Uradio Revan a nije morao da ima sina kao motiv.

Znas ko je mentalno jak iako ga isto ne gotivim nesto? Luk Skajvoker.

Jeste i bio bi mi opasno mocan samo da nije tako metiljav u filmovima. Izgleda kao epilepticni-paraolimpijac-mentol. Inace je sto se moci (sile) tice ostvario pun potencijal za razliku od svoga oca dok je ovaj bio dzedaj.
U sustini najveci jebac je Joda - ostali su za njega misevi :biggrin:
A da se Revanu nije desilo sve sto mu se desilo (da nije izgubio pamcenje i da nisu dzedaji manipulisali sa njim) ko zna sta bi bilo. Opet je on mamojeb nevidjeni - kul mu je i maska i oprema i sav je nekako mocan - vizuelno.

Gangaro, ako mi verujes ni sam nemam pojma kakva je situacija trenutno sto se tih prava tice i sta i kako ide po tom pitanju.

Ricma
02.10.2016, 17:56
Ja kapirao da su mu Joda ili Mejs Vindu u top3.

Razocarao Sandu.:td:

ExEric
02.10.2016, 18:03
Izgleda kao epilepticni-paraolimpijac-mentol.

:haha::wthy:

Najjaci opis ever.

Ja msm da nije dostigao full potential jer nije prosao ceo trening plus je sve kod njega islo zbrzano. Njega je Palpatin vec pobedio na kraju VI ep ali eto tata spasio stvar.

Slazem se za sve oko Revana. Def zasluzuje mnogo vise od jedne igre.

Sandugp
02.10.2016, 18:08
Dostigao je kasnije, nakon zavrsetka epizode sest. Videces sledece godine u epizodi osam kakav ce biti mamojeb.

Jbg Maricu, sta da ti kazem.

ExEric
02.10.2016, 18:14
Pa kad je imao vremena da se posveti treningu skroz :D.

Ja se jbg samo ogradjujem oko filmova i nesto sto sam sa strane ugrabio a to je jako siromasno.

Inace malo smeta nekonstanost u tom univerzumu. Jbg, Anakin, the chosen one, sa najjacim krvnim zrnicima ever mora kao klinac da ide u Akademiju, da ga treniraju Obi Van, Joda, Vindu bla bla bla... dok Luk moze do 20 da ne zna nista o Sili i tek tako da uzme lajtsejber i eto, za 2 ep je vec najveci Dzedaj. Isto vazi i za ovu novu curu iz ep VII. Ja razumem genetiku i sve, ali brate, preterali ste ga zestoko.

Sandugp
02.10.2016, 18:23
Nije to samo dve epizode. To su godine i godine treninga - najmanje 20 a verovatno i koja vise.
Dok je sa druge strane i Anakin imao vremena - doduse nesto manje nego Luk i u ne bas tako zreloj dobi - sto je po meni presudno.
A kada se za koju godinu zaokruzi ta filmska prica, moci cemo komotno da govorimo o Luku koji je u filmovima ostvario svoj pun potencijal.

ExEric
02.10.2016, 19:00
Ja pricam o rasponu od Nove nade do Povratka dzedaja.

Sandugp
02.10.2016, 19:03
Ja pricam o rasponu od Nove nade do Povratka dzedaja.

To da, tu je prosla koja godinica samo. Zaboravio sam koliko tacno.
I na kraju ep 6 je bio mocan ali ni blizu kakav ce biti u osmici.

saburo sakai
02.10.2016, 19:54
https://www.youtube.com/watch?v=DHRARCb4APA

Najezio sam se jbt

Kakav trejler, razmaziće nas, još extended, uživao sam u ovom zumiranju balvana :cf:

z0La
03.10.2016, 18:33
Train to Busan (http://www.imdb.com/title/tt5700672/)

https://www.youtube.com/watch?v=pyWuHv2-Abk

Ovo mi je na meniju za pogledati. Em što volim tematiku zombija, em što verujem da su Korejci to odradili vrhunski...:)

Tarantula
03.10.2016, 18:38
https://www.youtube.com/watch?v=6i77T6KzYxM

saburo sakai
03.10.2016, 18:45
Ovo mi je na meniju za pogledati. Em što volim tematiku zombija, em što verujem da su Korejci to odradili vrhunski...:)

Nije baš vrhunski, sve već vidjeno ali možeš da pogledaš i pored toga

I ponovo taj njihov fetiš sa hladnim oružjem, cepačinama u hodnicima, skučenom prostoru :D

Rossonero
03.10.2016, 20:45
Isplati li se dva sata izdvojiti za ovaj film?

Snowpiercer (http://www.imdb.com/title/tt1706620/)

saburo sakai
03.10.2016, 22:53
Isplati li se dva sata izdvojiti za ovaj film?

Snowpiercer (http://www.imdb.com/title/tt1706620/)

svakako, ako voliš sci-fi da, ubacuje malo i neka politička pitanja, klase u društvu i šta ti ja znam, no nije da sad nešto smara sa tim, ima dosta jurnjave, akcije, nema praznog hoda

režiser je inače iz J.Koreje i to baš jako ime na istoku, najpoznatiji je po "Memories of Murder" i mislim da su kod nas puštali ovaj "The Host", za ostale da ne davim mnogo, to je njegov prvi izlazak na zapad

ako si više za neku dramu, misteriju, detektive onda sigurno preporučujem prvo pomenuti,link ispod

http://www.imdb.com/title/tt0353969/?ref_=nm_flmg_dr_8

mogo bih da dodam i to da je ledolomac radjen po francuskom stripu, i sad je to malo ironično da pod palicom režisera iz J.Koreje biva predstavljen zapadnom svetu gotovo 30 godina posle idavanja prve sveske

Rossonero
04.10.2016, 18:41
Snowpiercer nista posebno. Da budem iskren, nisam ljubitelj onakvih filmova, ali eto nesto me sinoc vuklo da ga pogledam. Citam na drugom forumu komentare na film. Dosta razlicito, nekom je legao odlicno, a nekom kao meni sinoc, da se ne ponavljam opet.. :ne_znam:

@ss

Hvala za preporuku, ali nista od toga.

saburo sakai
04.10.2016, 22:24
Luke Cage e05

Power man ladno u sred bela dana čisti ruševine, bace "stambene blokove" da bi došo do jedne limenke, ok razumem sve to, afekciona vrednost ali brate hahah, ima li simenku od mozga u glavi, ovi ga slikaju, ona detektivka uhodi i pazi sad, dodje do onih ruševine i u celom onom rusvaju ona pronadje sliku od njegove bivše ribe, pa može li više gluposti u 3 minuta filma

onda nije mi jasno kako se gangsta i njegova banda ne zapitaju kako to Luka razbija sve sam :D , na koji fazon šta, prebije mu celu ekipu i niko ne postavi pitanje kako :D kako preživi sve to, osim naravno detektivke kojoj to padne na pamet dok bulji u zid sa slikama

Tarantula
12.10.2016, 13:07
Tačno ovi filmovi snimljeni po istinitom događaju ne mogu da omanu. Bryan još jednom u sličnoj ulozi Heisenberga.

http://www.igreklik.com/slike/images/47500958398111573713.jpg

Lord Gangarić
12.10.2016, 13:09
I ja sam ovo odgledao , jako dobra gluma Brajana . Inače ko njega obožava obavezno da odgleda Trumba po meni je tu izdominirao koliko i u BB-u . (http://www.imdb.com/title/tt3203606/?ref_=nm_flmg_act_16)

Avramovic
12.10.2016, 16:25
Kad ste vec kod Hajzenberga, skinuo sam i ovaj ima vec dosta ali nikako da pogledam.

http://www.imdb.com/title/tt3791216/

Tarantula
12.10.2016, 18:01
Matt u nekom fazonu japanskog samuraja.

https://www.youtube.com/watch?v=av85pHZcncE

bice
12.10.2016, 22:40
Je l' odgledao neko Jesen Samuraja, planiram da pogledam u bioskopu pa me zanimaju misljenja. :)

Tarantula
12.10.2016, 23:11
Gleda mi se film al kad vidim da Strugar glumi...

Crni Đorđe
12.10.2016, 23:16
Gleda mi se film al kad vidim da Strugar glumi...

Sada su uspeli da izvedu i taj podvig te spoje combo Milošević - Strugar i maksimalno zajebu sve što se zajebati može.

Sandugp
13.10.2016, 22:00
https://www.youtube.com/watch?v=4fE_yHEerok

ExEric
14.10.2016, 22:02
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/lucas.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/chaplin.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/hitchcock.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/kubrick.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/lang.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/burton.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/tarkovsky.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/greenaway.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/tati.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/yimou.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/kaurismaki.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/bergman.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/condry.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/kazan.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/anderson.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/kustrica.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/fellini.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/wim-wenders.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/kiarastomi.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/jarmusch.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/kieslowski.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/antonioni.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/scott.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/edwards.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/von-trier.jpg
http://oneperfectshotdb.com/wp-content/uploads/2015/06/coen.jpg

l1m4r
16.10.2016, 11:13
Auuuu Erice koliko je dobro :) :wthy:

Sandugp
16.10.2016, 11:28
Jeste dobro, ali uleteo mu Barton dva puta :biggrin:

Avramovic
16.10.2016, 14:15
http://www.imdb.com/title/tt3553976/

Mnogo dobar film.

ExEric
16.10.2016, 19:28
Jeste dobro, ali uleteo mu Barton dva puta :biggrin:

Evo smaracu uklonjen je jedan Barton :biggrin:.

Koji si ti partibrejker covek... strasno.

Ovo smaracu shvati jedino kao salu sto i jeste, nemoj tu da mi se ljutis slucajno :D

Sandugp
16.10.2016, 19:37
Evo smaracu uklonjen je jedan Barton :biggrin:.

Koji si ti partibrejker covek... strasno.

Ovo smaracu shvati jedino kao salu sto i jeste, nemoj tu da mi se ljutis slucajno :D

Za to smaracu ti nikada necu zaboraviti, a za ovaj party-breaking ces tek da vidis :biggrin:
A sta cu brate kada je jace od mene ::) Naleteo si mi na idealan zicer - a znas da ti dobro da te gotivim, samo si mi strasno zanimljiv za zez.

ExEric
16.10.2016, 22:37
Nego oce li Rogue One biti jedini SW film bez Dzedaja?

Sandugp
16.10.2016, 23:15
Ne znam, verovato, ali pitanje je sta je uopste ona mala glavna likusa Rogue. I ko je zapravo ... videcemo. Mozda i ovde bude poneki dzedaj i u ovom filmu. A za naredna dva koja su odvojena od glavne tematike se predvidjaju razne price, tako da jos nije ni sigurno sta ce obradjivati.

bice
16.10.2016, 23:49
Odgledao upravo "Dan Nezavisnosti 2", i nisam nesto preterano odusevljen. Ok je film, kontam da je u 3D-u dosta bolji nego obicno gledanje.

Rondo9
17.10.2016, 14:26
Nego oce li Rogue One biti jedini SW film bez Dzedaja?

Pa bice i Han Solo prequel za 2 godine, a posto znamo da on nije verovao u Silu dok nije upoznao Luka i Obi-Vana ne bi ni tu trebalo da ih bude.

saburo sakai
17.10.2016, 14:38
Ma taj svet SW je preogroman, pa stripovi idu valjda od 25000 godina pre unistavanja one lopte al to je samo jedna prica i super je meni, kad dzedaji nisu imali one svetlece maceve, kako su dosli do njih..samo o tome moze bar 3 filma da odrade :D

Posle ide od 5000 pa na dalje ima gomile dogadjaja a prica se nastavlja I ha ha posle ove zadnje epizode

Sandugp
17.10.2016, 14:48
Mislis 5000 godina pre unistenja prve zvezde smrti.

Vladan
17.10.2016, 14:50
Death star, vau kako to kul zvuci. No i dalje me nece nacerati da pogledam niti jedan dio.

Sandugp
17.10.2016, 15:18
Death star, vau kako to kul zvuci. No i dalje me nece nacerati da pogledam niti jedan dio.

Ne seri, nego na gledanje ja sinoc krenuo od prve epizode - da se podsetim svega taman se spremam za novi film.
A ti Limare sto mu lajkujes ovo i ti na gledanje isto! Nista vam faliti nece, samo cete postati pametniji i edukovacete se malo na tu tematiku...

Vladan
17.10.2016, 15:21
Prvo ovo je papi, drugo svjetleci macevi nikad. Ja inace obozavam scifi, ali ovo mi je previse djetinjasto.

Sandugp
17.10.2016, 15:22
Pazi stvarno, nisam video ... znaci isto vazi i za Papija.
A verujem da bi ti i Limar lajkovao, pa neka ostane i za njega :biggrin::biggrin::biggrin:

Vladan
17.10.2016, 15:24
Svjetleci mac, mac, a ujedno i lampa:cf:

bojanaBG
17.10.2016, 15:24
A kad se desava ovaj Rogue One?

Sandugp
17.10.2016, 15:26
Nesto pre epizode 4.

Sandugp
17.10.2016, 15:33
Svjetleci mac, mac, a ujedno i lampa:cf:

I ja vise volim EF od SF, ali ovo je jednostavno nesto sto me sme da se propusti. To je deo kulture, ako cemo realno :cool:

saburo sakai
17.10.2016, 15:33
Dzabe sve kad je meni ukupan dojam pokvario ovaj poslednji film. Sigurno nesto najgore sto sam pogledao prosle godine i to ubedljivo

Scenario, gluma, radnja , uzas , cak do kraja nisam ni pogledao kolko sam bio razocaran

bojanaBG
17.10.2016, 15:35
Pa poslednji film je losija verzija epizode 4

p4p1
17.10.2016, 16:17
Pazi stvarno, nisam video ... znaci isto vazi i za Papija.
A verujem da bi ti i Limar lajkovao, pa neka ostane i za njega :biggrin::biggrin::biggrin:

:laugh:

Ne sekiraj se, nisi ni prvi ni zadnji kome brat limar i ja upadamo u podsvest s četvorkom i jedinicom. :biggrin:

Nikad to, ne bih se prepoznao kad se za bilo koju oblast (film, muzika..) ne bih zainatio da nešto ne gledam, slušam itd. Nema tu pomoći. :D

Sandugp
17.10.2016, 16:22
Ma radim 5 stvari u isto vreme pa ne mogu da se skoncentrisem :biggrin:
Kriv sam priznajem :D Ali vas moram naterati da pogledate heroje sa neonkama :cool:

Vladan
17.10.2016, 16:24
Koncentrisem, Olja intervenisi.

Da li je to svijetlo, da li je to oruzje, ne to je svjetleci mac, oruzje, svijetlo i cesalica. Tri u jedan krv ti jbm.

Sandugp
17.10.2016, 16:25
A da vidis tek kako dzedaji odbijaju blasterske zrake sa tim. Jos odbiju tako da se zrak vrati i pogodi onoga ko je pucao u njih. To je tek perverzija.

Vladan
17.10.2016, 16:26
A kad posalju zrak u ogledalo dodje li do nevjerovatne master blaster refleksije ili jednostavno polome staklo i budu nesrecni 707 svjetlecih godina?

Sandugp
17.10.2016, 16:30
Jenostavno polome ogledalo :biggrin:

Vladan
17.10.2016, 16:32
Cudi me da nisu napravili da ogledalo upije tu energiju i oslobodi je kad dodje neka od sila i onda ogledalo postane vladar death star i gospodar svijetla. Ogledalo pritom svijetli podrazumijeva se. Sve neka svijetli.

Sandugp
17.10.2016, 16:38
Jeste da preteruju u nekim stvarima, ali bas toliko ....

Vladan
17.10.2016, 16:39
Sacekaj sledeci dio, evo im ideje :rofl:

Sandugp
17.10.2016, 16:40
Sacekaj sledeci dio, evo im ideje :rofl:

Prijavi se u Diznijev kreativni tim, pa da razmotre tvoje mastovite i vrlo originalne ideje :biggrin: Mozda uzmes i neke novce :biggrin:

saburo sakai
17.10.2016, 16:47
Sandu preko moba posta na forumu, na tabletu gleda dokumentarac o Pepu, na dekstopu pauziran film najnoviji blockbuster, kvalitet Camrip, ruska sinhornizacija bez titlova, prati samo radnju, laptopu se ispraznila baterija, zove zenu da donese punjac, u susedno dvoriste matori komentarisu divljanje u Pioniru, to mora da se cuje.

Sandugp
17.10.2016, 16:55
Sandu preko moba posta na forumu, na tabletu gleda dokumentarac o Pepu, na dekstopu pauziran film najnoviji blockbuster, kvalitet Camrip, ruska sinhornizacija bez titlova, prati samo radnju, laptopu se ispraznila baterija, zove zenu da donese punjac, u susedno dvoriste matori komentarisu divljanje u Pioniru, to mora da se cuje.

Nesto slicno ... ali ajde ako si bas radoznao da ti objasnim.
Na kompu u isto vreme radim sa strankama (na poslu) i pisakaram ovde po forumu, od jedan popodne kada sam seo (posto sam druga smena) sam do sada imao 307 stranki. Cisto onako da se zna da radim, a ne da se zajebavam. U isto vreme i jedem (neku picu sa feferonima i majonezom i maslinama) posto sam samcijat radim, pa nemam pauzu za topli obrok. Onda slusam neku muziku preko you-tube-a da mi ne bude dosadno, dok radim i pisem (GNR Civil War je isla poslednja - ako te bas interesuje), malopre sam uspeo da ugrabim malo vremena da pogledam neke novosti vezane za jedan serijal knjiga o kome sam sa Erikom nesto sinoc pisao (za ekranizaciju istog), i stigao sam da odem da popusim jednu cigaretu i popijem dva srka kafe.
Sada prebroj te sve radnje ako te ne mrzi ... mene mrzi. Inace ti kako si? :biggrin:

Vladan
17.10.2016, 18:36
Samo neka svijetli

925277410858605

Sandugp
17.10.2016, 18:47
Ne mogu da vidim sta si stavio, verovatno nesto sa tw ... kada dodjem kuci videcu, pa cu se smejati :biggrin:

ExEric
17.10.2016, 19:32
Da li me zajebavas Vladane da nisi gledao SW?

Razumem da to ne zelis da gledas sada, kako bre to nisi pogledao kad si bio klinac???

Sandugp
17.10.2016, 19:39
Da li me zajebavas Vladane da nisi gledao SW?

Razumem da to ne zelis da gledas sada, kako bre to nisi pogledao kad si bio klinac???

Pa kako da pogleda, ko zna sa koje je cuke sisao kada je bio srednjoskolac. Nije na cuci bilo srednje skole pa morao u grad, a do tada SW filmovi vec dosli i prosli ....
Taman sisao, ono poceo Gospodar serijal, pa odlucio to da pogleda.... da je zakasnio koju godinu ne bi ni Gospodara gledao :biggrin:

l1m4r
17.10.2016, 19:50
Ne seri, nego na gledanje ja sinoc krenuo od prve epizode - da se podsetim svega taman se spremam za novi film.
A ti Limare sto mu lajkujes ovo i ti na gledanje isto! Nista vam faliti nece, samo cete postati pametniji i edukovacete se malo na tu tematiku...

Limar se naterao da pogleda ove godine sve delove. Poneo me neki hajp. Zamisljen Vejderica lepo, ali nekako mi mlako sve to. Znam da cete sada da me psujete. Ali iskreno nekako mi blago. Bas nisam bio fan ni kada sam bio klinac. Poceo par puta da gledam i batalio. Uvek se vise vezivao za Once upon time in the West ili America. Za mene SF bio Indiana Jones :biggrin:. I naravno Terminator i Predator. :wthy: Skoro bas gledao i Star Trek i iskreno vise mi leglo nego SW. Lepo zamisljen SW, mnogo sire, ali nekako mi nista posebno. :ne_znam:
Nekako me nikako nije privlacio. Kao ni Gospodar recimo.. :ne_znam:

:laugh:

Ne sekiraj se, nisi ni prvi ni zadnji kome brat limar i ja upadamo u podsvest s četvorkom i jedinicom. :biggrin:

Nikad to, ne bih se prepoznao kad se za bilo koju oblast (film, muzika..) ne bih zainatio da nešto ne gledam, slušam itd. Nema tu pomoći. :D

Bracalica od tetke.. :)

Sandugp
17.10.2016, 19:56
Eto vidis Vladane Limar vec gledao. Vidis sta ti je covek, kazes mu da pogleda danas i on pogleda prosle godine :biggrin:
Jos si samo ti ostao.

l1m4r
17.10.2016, 19:58
Vlajko, ako nisi do sada, sacekaj da dobijes klinca pa pokusaj onda. Nikako pre :D.

Kao i Papi, nista propustili niste :D

ExEric
17.10.2016, 19:59
Za mene SF bio Indiana Jones :biggrin:. I naravno Terminator i Predator. :wthy:

A Alien :D?

Ja recimo nisam gledao Indijanu, niti jedan.

l1m4r
17.10.2016, 20:17
A Alien :D?

Ja recimo nisam gledao Indijanu, niti jedan.

Sigurna Viver :D.

Dobar je. :)

saburo sakai
17.10.2016, 20:17
Meni to ne smeta ako neko nešto nije gledao, oni fazoni da su neki filmovi deo opšte kuluture i šta ti ja znam :ne_znam:

Jedino što stoji to je da nema starih filmova, svaki film koji nisi gledao je novi

Sandugp
17.10.2016, 20:57
Iskreno ni meni, neka gleda-ne gleda ko god sta hoce, ali volim da se zajebavam sa dragim mi ljudima ovde :D

saburo sakai
17.10.2016, 21:00
Ja kolko vidim ovde Vladan zajebava nas ne mi/ti njega :( :D

Sandugp
17.10.2016, 21:02
Mora da bude obostrano, ne bi valjalo da je samo jednosmerno.
Kada se kaze da se zajebavam to ne znaci da ja samo zajebavam njega.
Sto bi Vlajko rekao mora i da se prima, ne samo da se daruje. :D

Ricma
17.10.2016, 22:15
Uvatiste se SW ko pijan plota.

Ja od ovih popularnijih starijih fransiza mislim da sam samo pogledao The Naked Gun, Police Academy, SW, James Bond, Back to the Future, Beverly Hills Cop i Rocky.

Jaqen Hghar
17.10.2016, 22:26
... i ono sa Brenom "Hajde da se volimo" :biggrin:

Indigo
18.10.2016, 00:27
Star Trek > Star Wars onako lagano.
Indiana Jones I jeste bre sci fi :D
Terminator racunam samo do drugog dela, kasnije mi je bas preterano.
I naravno Pirana 1,2,3 I Jaws 1,2,3 ( izvini Stivene ) najgluplji horor filmovi ikad, sve sto je potrebno da ostanes ziv je da se ne skvasis.

Ricma
18.10.2016, 00:46
... i ono sa Brenom "Hajde da se volimo" :biggrin:

To ne znam da li sam pogledao duze od dva minuta, ali zato sam dva puta pogledao ceo filmski serijal Lude Godine.Zikinu Dinastiju i Drugu Zikinu dinastiju vise puta.:biggrin:

Dragomir Bojanic Gidra:vinjak:

Sandugp
18.10.2016, 01:19
Mislis Dragomir. Jeste legendaran glumac bio.

Jax Teller
18.10.2016, 01:37
Meni je Zoran Radmilović najveća legenda kad se radi o ovim domaćim komedijama, a sigurno i šire.

Radovana trećeg sam gledao na VHS-u i svaki put sam se kido od smjeha. Pregledo sam ga dvocifren broj puta.

Vladan
18.10.2016, 01:45
Dobar je on, ali niko nije dobar i komican kao Andrija Milosevic. Andrija i Andjelka je nesto najbolje i najsmjesnije ikad.

Roberto Badjo jbt. Roberto Badjo :wthy:

Sandugp
18.10.2016, 01:51
Robi Badjo - BogOtac. Odlican ti je avataj Dzeksonjo, samo je Robi u pogresnom dresu.

Jax Teller
18.10.2016, 01:54
Za Baggia je lako, imaš ga u skoro svim dresovima :D

Inter, Milan, Juve, Firenca... Pa izabereš koji voliš.

Vladan
18.10.2016, 01:56
E kad se sjetim skupljanja slicica za SAD '94 i jbnog Raija kojeg nikako nisam mogao dobiti. Nista nisam znao ali su mi Badjo, Larson i Kolumbijci sa Valderamom bili prezanimljivi :D

Kako mi je bilo krivo kad je bas Badjo promasio penal, to je prvi i poslednji put da sam navijao za Italiju u bilo cemu, posebno fudbalu:biggrin:

Sandugp
18.10.2016, 02:05
Zato sto je bio toliko Harizmatican, da jednostavno nisi mogao da ga ne volis - pored toga sto je bio genije. Ja sam zbog njega zavoleo Juve - ali da ne duzim odoh daleko...
Samo da se nadovezem na to to o prvenstvu. To je prvo svetsko koje sam kompletno odgledao. Jesu bili zaguljeni termini, ali se gledalo. Italiju devedesete sam pratio, ali ne sve meceve, samo Jugu i otvaranje i mozda jos koji mec. Finale nisam gledao to sam siguran. Jbg bio sam sedmogodisnjak. I bas zato sto je to prvo svetsko koje sam onako u fulu gledao (USA 94) to prvenstvo nekako i dan danas najveci utisak na mene ostavlja.
Sada odoh jos dalje, ali dobro, nece se nasi filmofili ljutiti :biggrin:

Jax Teller
18.10.2016, 02:05
Najgore od svega od te nevjerovatne karijere prva nam je asocijacija promašeni penal, a zaboravlja se da je to isto SP zabio pet komada.

Ja sam prve slicice poceo skupljati '98 France. Sve do nedavno sam imao taj ispunjen album, ali žene vole bez pitanja bacati stvari :nerzm: Mislim da tu nisam imao popunjen mrtvi Iran, ali sjećam se da ih niko nije imao samo ne znam zašto. Zaboravio sam.

Sandugp
18.10.2016, 02:08
Najgore od svega od te nevjerovatne karijere prva nam je asocijacija promašeni penal, a zaboravlja se da je to isto SP zabio pet komada.

Ja sam prve slicice poceo skupljati '98 France. Sve do nedavno sam imao taj ispunjen album, ali žene vole bez pitanja bacati stvari :nerzm: Mislim da tu nisam imao popunjen mrtvi Iran, ali sjećam se da ih niko nije imao samo ne znam zašto. Zaboravio sam.

E robe, secam se da sam album Italija 90 u svojim srednjoskolskim danima za odlicnu lovu prodao. Ne secam se cifre, ali znam da je bila prilicna.
A tebi gospodja frkne album i sada em ga nemas, em nemas nikakvu satisfakciju sto ga nemas :biggrin:

Vladan
18.10.2016, 02:10
Raija niko nije mogao dobiti u mojoj okolini te godine, skupljali smo kao manijaci. Evo ga online album, Njemci su bili popunjeni po automatizmu, dva Tomasa su mi po slikama bili omiljeni i Kepke :biggrin:

https://issuu.com/s_gramosli/docs/panini_album_1994

Badjo je bio masina, kao teski veteran ne da je drzao Bresu u onakvoj Seriji A nego su jedne godine bili u Intertoro kupu, cim se povukao od Brese nista nije ostalo. On, Zola i Del Pjero, kakvi majstori fudbala.

Jax Teller
18.10.2016, 02:10
Gospođa majka je u pitanju, tako da su mi ruke vezane :D :vinjakrulz:

Prežalio sam ga jedva, al' još mi se srce stegne kad se sjetim toga.

http://www.footynions.com/wp-content/uploads/2012/07/Pirlo-and-Baggio.jpg

Jedna od jačih slika.

Sandugp
18.10.2016, 02:24
Da, da to je ta Bresica ekipica sa Badjom, Tonijem, Gvardiolom, Bonerom, Apia je isto igrao koliko se secam, a mladjani i perspektivni Pirlo bio na pozajmici iz Intera.
Mnogo mocna ekipa, svi su je voleli.

Vladan
18.10.2016, 02:29
Pep i Pirlo samo jedne sezone, sam je to Badjo drzao. Ne smije se zaboraviti ni Matuzalem i Djidji Di Bjadjo :D

61563
18.10.2016, 03:41
Treba otvoriti temu o slicicama,Panini rules..ili kolekcionarstvo

Sandugp
18.10.2016, 08:26
Pep i Pirlo samo jedne sezone, sam je to Badjo drzao. Ne smije se zaboraviti ni Matuzalem i Djidji Di Bjadjo :D

A jel se secas Igli Tare-a? Albanca onog :biggrin:
Bio je tu i mocni Dzonatan Bakini - kako sam voleo tog igraca. Ma opasna ekipa bila, mnogo gotivna.

bojanaBG
18.10.2016, 08:56
khm, off topic :dr::dr:

AK47
18.10.2016, 10:27
Meni je Zoran Radmilović najveća legenda kad se radi o ovim domaćim komedijama, a sigurno i šire.

Radovana trećeg sam gledao na VHS-u i svaki put sam se kido od smjeha. Pregledo sam ga dvocifren broj puta.

Nesto najbolje ikad sigurno :D

Vladan
18.10.2016, 12:44
A jel se secas Igli Tare-a? Albanca onog :biggrin:
Bio je tu i mocni Dzonatan Bakini - kako sam voleo tog igraca. Ma opasna ekipa bila, mnogo gotivna.

Kako ne sjecam, igrao je do skoro, pritom i u Laciju, jedinom italijanskom klubu koji simpatisem.

Ionako ce svi postovi da odu, nema offa:cf:

Tarantula
18.10.2016, 16:32
Kraj decembra se nestrpljivo čeka. Novi trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=9pC2IjvLSKs

Sandugp
19.10.2016, 00:07
Naleteo sam na Sedmoricu Velicanstvenih rimejk. Neki teski bioskopski snimak, ali mislim da cu pogledati.
Samo sam se razocarao. Nema Krisa, Vina, Brita, Lija, Bernarda, Cika, Kalavere ...
Sada su tu neki Cislom, Dzos, Gudnajt, Dzek ... itd itd ...
A to mi je bio jedan od omiljenih filmova dok sam bio klinac. Koliko sam ga samo puta gledao i uz njega zavoleo i Jula Brinera, Dzejmsa koburna i Carlsa Bronsona (dobro njega sam zgotivio uz jedan drugi legendarni film, isto mogu da kazem i za Eli Valaha), i Stiva Mekvina i kasnije odgledao mnoge njihove filmove, najvise zahvaljujuci Velicanstvenima. Nadam se da je ovaj rimejk bar upola dobar kao original.
Odoh da gledam ...

Ima nekih citata koji su preslikani iz originala kao na primer:
"They offered a lot for my work but newer everything." - to mi se svidja

Tarantula
19.10.2016, 12:59
Sandu što neki teški snimak kad je tu CPG, AVC 2000kbps 720x320. :)
Trenutno se najviše skida i ima najviše seedsa.

http://extratorrent.cc/torrent/5191998/The+Magnificent+Seven+2016+NEW+HD-TS+x264-CPG.html

Vladan
19.10.2016, 13:05
Ja to iz principa necu da gledam, The Magnificent Seven je kultni film, za mene najbolji vestern posle Once Upon a Time in the West i Unforgiven i to ne treba dirati.

skeptik
19.10.2016, 13:32
Unforgiven nije los film ali mojih TOP 5 vesterna svih vremena:

1. "Bilo jednom na divljem zapadu"
2. "Dobar, los, zao"
3. "Za saku dolara"
4. "Divlja horda"
5. "Sedmorica velicanstvenih", stara verzija naravno.

Vladan
19.10.2016, 13:52
Mislim da sam milion puta ovo postavljao, ali jedna recenica izdvaja Unforgiven od svih ostalih vestern filmova. Film mi je genijalan inace, ali ovo je vec nesto nevidjeno, jedna recenica samo, 15-ak sekundi, ako i toliko. Legendarni revolveras koji kaze da je imao srece jednostavno, nije bio najbrzi, najprecizniji, najsmireniji, samo srecan i uvijek je bio srecan jer je granica tako mala, tako tanka. Fenomenalno.

I was lucky in the order, but I've always been lucky when it comes to killin' folks

https://www.youtube.com/watch?v=1EewBJzwiL8

Sandugp
19.10.2016, 15:01
Meni je sedmorica velicanstvenih najdrazi jer sam ga gledao kao klinac. Isto tako i bilo jednom na Divljem Zapadu. Ali sto se kvaliteta tice Bilo jednom na Divljem Zapadu je neprevazidjen. Ne moze nesto gde Henri Fonda glumi da ne bude najbolje. Jednostavno objasnjenje :biggrin:. A jos uz njega Carls Bronson i Dzejson Robards... sve role bolja od bolje. A tek ona Italijanka Klaudija Kardinale ... kako je lepa u tom filmu. Najlepsa zenska uloga ikada - definitivno (po meni da se odmah ogradim).
Dok je Dobar Los Zao epska prica, odlicna takodje, ali ne moze da se meri sa OUTITW.

I da kazem svima, vredi pogledati ovu novu verziju. Nije losa. Ne tako dobra kao klasika (mada je i klasika obrada Kurosave) ali dovoljno dobra da covek ne kaze da je bacio 2 sata. Vec da ih je fino proveo.

ExEric
19.10.2016, 19:11
Cek, cek, smeta rimejk filma koji je sam na neki nacin rimejk :confused:?

skeptik
19.10.2016, 19:37
Meni je sedmorica velicanstvenih najdrazi jer sam ga gledao kao klinac. Isto tako i bilo jednom na Divljem Zapadu. Ali sto se kvaliteta tice Bilo jednom na Divljem Zapadu je neprevazidjen. Ne moze nesto gde Henri Fonda glumi da ne bude najbolje. Jednostavno objasnjenje :biggrin:. A jos uz njega Carls Bronson i Dzejson Robards... sve role bolja od bolje. A tek ona Italijanka Klaudija Kardinale ... kako je lepa u tom filmu. Najlepsa zenska uloga ikada - definitivno (po meni da se odmah ogradim).
Dok je Dobar Los Zao epska prica, odlicna takodje, ali ne moze da se meri sa OUTITW.

I da kazem svima, vredi pogledati ovu novu verziju. Nije losa. Ne tako dobra kao klasika (mada je i klasika obrada Kurosave) ali dovoljno dobra da covek ne kaze da je bacio 2 sata. Vec da ih je fino proveo.
"Bilo jednom na divljem Zapadu" je nepravazidjen film. Leone i Morricone, remek delo. Jedan od najjacih uvodnih scena ikada:

Harmonica: And Frank?
Snaky: Frank sent us.
Harmonica: Did you bring a horse for me?
Snaky: [Chuckling] It looks like we're... it looks like we're shy one horse!
Harmonica: You brought two too many. [Harmonica shoots the three henchmen dead]

https://www.youtube.com/watch?v=yCQKzLxAG_0

Sa druge strane "Divlja horda" ima jedan od najjacih zavsetaka ikada. Nema vise ovakvih filmova ni glumaca. Nazalost.

https://www.youtube.com/watch?v=_ysVoV3x5Zo

ExEric
19.10.2016, 19:48
Bravo Skeptik za Pekinpoa. Lik koji uz Vua snima najbolje puskaranje. Divlja horda, Psi od slame i Donesite mi glavu Alfreda Garsije... Kakva jbna remek dela.

Inace nije samo kraj Wild Buncha epohalan, ne zaboravi pocetak sa skorpijama... Moze komotno da parira Leoneovom otvaranju. Gubi, slazem se, ali dostojan protivnik.

Sandugp
19.10.2016, 20:10
Mislim da sam milion puta ovo postavljao, ali jedna recenica izdvaja Unforgiven od svih ostalih vestern filmova. Film mi je genijalan inace, ali ovo je vec nesto nevidjeno, jedna recenica samo, 15-ak sekundi, ako i toliko. Legendarni revolveras koji kaze da je imao srece jednostavno, nije bio najbrzi, najprecizniji, najsmireniji, samo srecan i uvijek je bio srecan jer je granica tako mala, tako tanka. Fenomenalno.

https://www.youtube.com/watch?v=1EewBJzwiL8

Nije to bas do granice, koja je neosporno mala, tanka. Vec do njegovog osecaja, jer je jednostavno nemoguce uvek imati srece, a on nije uvek imao srece vec mu je instinkt najbolji. Pa onda tako kaze. Bio je srecan sa redosledom ubijanja jer je po pravilu uvek nepogresivo procenio koga prvog treba da rokne - instiktivno.
A scena je svakako legendarna.

61563
19.10.2016, 20:16
Butch Cassidy and the Sundance Kid,al subjektivan sam zbog Njumena

posle Unforgiven i sedmorka al matora verzija i omiljeni od sedmorke Briner

saburo sakai
20.10.2016, 01:38
Dobra mi je poslednja epizoda the strain ali vidim da me polako umara, taman još jedna sezona

na drugu stranu nikad neću da oprostim slepcima koji su prerano ukinuli penny :facepalm: nemam srca da pogledam poslednje dve epizode

http://www.imdb.com/title/tt1839494/?ref_=rvi_tt

Journey to Agartha

dobar, drama, avantura, uvek sam izbegavao ovog lika zato što večito pravi neke ljubavne limunade, ovo je izuzetak izgleda, više avanture i fantazije

http://www.imdb.com/title/tt4272866/?ref_=nm_knf_i4

The Boy and the Beast

akcija,avantura od tvorca Summer Wars, ovaj mi je nešto slabiji što se tiče radnje, čak i u nekim delovima dosadan, ali oni što mi se posebno svidelo su likovi, preciznije monah, majmun (koji inače neverovatno podseća na lika iz Afro Samuraja) i sama zver koja podiže ovog klinca, kraj je doduše malo povadio ukupan dojam

Ricma
20.10.2016, 03:11
Ukinuta je zbog Twin Peaksa.:vinjak:

saburo sakai
20.10.2016, 14:12
Ne znam za to

Izjavio je ovaj tvorac serije da su je ukinuli zbog Vanese, u fazonu, ona je za njega bila sve i kako je bilo jasno da se njena prica privodi kraju onda nema smisla vise nastavljati.

Ta prica i pije vodu zato sto su nju najvise i gurali, o Dorijanu do kraja skoro da nista nismo saznali, isto vazi i za Frankenstajna. I mi smo ovde komentarisali ili bar ja da nema smisla vise forsirati pricu jedino u pravcu Vanese.

Na kraju onaj gorak ukus ne tolko zbog samog ukidanja serije nego zato sto nisu posvetili paznju i drugim likovima.

Tarantula
20.10.2016, 17:25
I još Marvela.

https://www.youtube.com/watch?v=gbug3zTm3Ws

https://www.youtube.com/watch?v=wX0aiMVvnvg

Avramovic
20.10.2016, 23:54
http://www.imdb.com/title/tt4190530/

Odo gledam, kazu ljudi dobar.

Ljuba90
21.10.2016, 00:31
S' obzirom da glumi najbolji glumac danasnjice, ne sumnjam :) (ne, ne mislim na retarda iz 50 nijansi...)

saburo sakai
21.10.2016, 19:19
https://i.imgur.com/2cPjvP8.jpg

Sandugp
21.10.2016, 19:57
S' obzirom da glumi najbolji glumac danasnjice, ne sumnjam :) (ne, ne mislim na retarda iz 50 nijansi...)

Mislis na Marfija? :D
Dobar je nema price. Sada najbolji - ajde da kazem jedan od boljih :hm:

Ljuba90
21.10.2016, 20:56
Naravno :D
Bio bi to Mekonahi, ali ocigledno da ga boli patka da se cima oko novih filmova.

saburo sakai
21.10.2016, 21:33
Kako to, pa ako neko izbacuje sad filmove onda je to Mekonahi, evo gledam od 2009 do danas radio na 20 projekta što filmovi što serije

isto, ne bih reko da se ne cima, prošo kroz toalnu transformaciju, od narkomana do debeljana, promenio jedno 14 frizura u medjuvremenu

sad radi Mračnu Kulu S.Kinga

http://media.apcmag.com/wp-content/uploads/sites/20/2015/10/Dallas-Buyers-Club-Matthew-McConaughey_16x9.jpg

http://static.rogerebert.com/uploads/blog_post/primary_image/interviews/matthew-mcconaughey-discusses-his-role-in-dallas-buyers-club/primary_DallasBuyersClub-2013-6.jpg

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/-o-QZNrNwjHLE2huqUc8qCWE8T8/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2015/10/05/721/n/1922283/967b4cf7_edit_img_cover_file_2387502_1444061691/i/Matthew-McConaughey-Set-Gold-Pictures.jpg

Indigo
21.10.2016, 21:42
Kako to, pa ako neko izbacuje sad filmove onda je to Mekonahi, evo gledam od 2009 do danas radio na 20 projekta što filmovi što serije

isto, ne bih reko da se ne cima, prošo kroz toalnu transformaciju, od narkomana do debeljana, promenio jedno 14 frizura u medjuvremenu

sad radi Mračnu Kulu S.Kinga

http://media.apcmag.com/wp-content/uploads/sites/20/2015/10/Dallas-Buyers-Club-Matthew-McConaughey_16x9.jpg

http://static.rogerebert.com/uploads/blog_post/primary_image/interviews/matthew-mcconaughey-discusses-his-role-in-dallas-buyers-club/primary_DallasBuyersClub-2013-6.jpg

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/-o-QZNrNwjHLE2huqUc8qCWE8T8/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2015/10/05/721/n/1922283/967b4cf7_edit_img_cover_file_2387502_1444061691/i/Matthew-McConaughey-Set-Gold-Pictures.jpg

Radi se Mracna kula?
Ako odrade kao Mobilni telefon bolje da nista ni ne rade.

saburo sakai
21.10.2016, 21:58
Radi se film iz trećeg puta, prethodno se 2x odustalo al sad je definitivno krenulo a za njim dolazi i serija 2018

kakav mobilni ?

Indigo
21.10.2016, 22:01
Radi se film iz trećeg puta, prethodno se 2x odustalo al sad je definitivno krenulo a za njim dolazi i serija 2018

kakav mobilni ?

Cell se zove, a po knjizi Stivena Kinga " Mobilni telefon" sa Kjuzakom I S. Dzeksonom. Uzasno govno ako mene pitas. Umesto mini serije od 8 epizoda sve spicili u sat I dvadeset minuta.

Ljuba90
21.10.2016, 22:02
Nije snimio top film od Interstellara, na to sam mislio.

saburo sakai
21.10.2016, 22:04
@Indigo

da da, slažem se... jasno mi je u kom kontekstu si mislio...

ne znam šta da ti kažem, možemo samo da se nadamo da ova adaptacija bude kako valja

ima ih od sjaja do očaja, Zelena milja, Bekstvo iz Šošenka .... do nekih baš trash stvari :D

@ljubo

Gloryhunteru :cf:

Indigo
21.10.2016, 22:12
Sam King je radio na adaptaciji scenarija ali nije Covek mogao da izvuce takvu katastrofu.

Ne znam kakav je Childhood's end od Clarka, jos se nisam usudio da pogledam.
Bredli Kuper ce navodno obradti " Hiperion" od Simonsa, upropaste li najbolju knjigu svih vremena zivota mi poslacu im pismo bombu pa da zavrsimo kako valja.

saburo sakai
21.10.2016, 22:16
Gledao sam Childhood's end, meni je bio ok

samo što je to neka malo jača B produkcija, ja samo to više shvatio kao neku mini seriju(što i jeste formalno bilo) pa sam i spustio kriterijume, nisam bio nešto oduševljen ali može da se pogleda

na kraju krajeva šta sve izbacuje kanal SyFy ovo je još i super ispalo

Indigo
21.10.2016, 22:20
Gledao sam Childhood's end, meni je bio ok

samo što je to neka malo jača B produkcija, ja samo to više shvatio kao neku mini seriju(što i jeste formalno bilo) pa sam i spustio kriterijume, nisam bio nešto oduševljen ali može da se pogleda

na kraju krajeva šta sve izbacuje kanal SyFy ovo je još i super ispalo

Cek jesu li on radili najgori film svih vremena, Sharknado? :laugh:

luka
21.10.2016, 22:23
Cek jesu li on radili najgori film svih vremena, Sharknado? :laugh:

Ajde evo shvaćam Sharknado, ima budala, zalomi se... ali ne shvaćam kako je netko mogao napraviti 2. i 3. dio:facepalm:

saburo sakai
21.10.2016, 22:24
kakvo je to vredjanje najboljeg filma :dr:

nisu oni, to je radio The Asylum

ali imaju neke zajedničke projekte, onaj Z Nation što stalno pominjem ovde to oni rade za SyFy

e sad moguće da oni puštaju neke njihove stvari ali gore pomenuti je projekat baš SyFy mislim

Indigo
21.10.2016, 22:30
Takodje svakome ko imalo postuje sebe iz najbolje namere savetujem da nikako ne gledate "5th Wave". Nemojte ljudi, iskoristite ta dva sata na nesto drugo nego na gledanje sisopacenicke tinejdz-drame, crtica trash sci fi.

Generalno solidnu ideju su u potpunosti upropastili, bez imalo sarma I smeka I bez ikakve vizije I neke ideje da se film zavrsi.

luka
21.10.2016, 22:35
Ja sam za večeras sebi pripremio ovaj USS Indianapolis, sa N. Cageom. Inače mi je antipatičan, ali uvijek su dobri filmovi sa njim. Skinuo sam i Infiltrator, ali vidi se utjecaj Narosa i pogotovo guranje Cranstona opet u tematike ala Breaking B. Tako da sam zaspao uz njega sinoć :D

Vladan
21.10.2016, 22:35
Bas tesko sranje od filma 5th wave.

Upravo na HBO odgledah Disconnect, odlican.

Tarantula
21.10.2016, 22:36
Ajde evo shvaćam Sharknado, ima budala, zalomi se... ali ne shvaćam kako je netko mogao napraviti 2. i 3. dio:facepalm:

Ima i 4 dio. :facepalm: U fazonu The 4th Awakens. :wall:

luka
21.10.2016, 22:39
Usput, od jučer dvoje ljudi ne priča samnom, jer sam im na njihovo forsiranje raznih Egzorcizama kao neki strašni horor, samo odgovorio da pogledaju po redu Human centipade. Zovnuli su me i rekli su mi da sam gad, da nisam normalan kada nekome mogu predložiti da ono pogleda. Ja rekoh, sami ste tražili :biggrin:

saburo sakai
21.10.2016, 22:40
ako si im preporučio, najjači film, još bolja south park epizoda posvećena tome sa iphfonima

ps: ljubo torent za Human centipade kačimo odma samo traži :D

Indigo
21.10.2016, 22:42
Jel gledao ko Cage-a I Froda u nekom detektivskom filmu?

luka
21.10.2016, 22:44
Ako budu pametovali opet... :D
Što se South Parka tiče, kada god čujem ime Tom Cruise, R Kelly ili Travolta, samo pogledam epizodu u kojoj Tom izlazi iz ormara:biggrin::biggrin:
Kakvog god sam raspoloženja, odmah se popravim :D

luka
21.10.2016, 22:49
Jel gledao ko Cage-a I Froda u nekom detektivskom filmu?

Frozen ground sa Cageom i Cusackom je vrhunski detektivski film.

Inače tko voli razmišljati o životu, vjeri, općenito filozofiji, toplo preporučam Sunset Limited. Mislim da je HBO film. Po meni sigurno među najboljim glumama karijere za T.L.Jonesa i Samuela Jacksona.

Indigo
21.10.2016, 23:19
Frozen ground sa Cageom i Cusackom je vrhunski detektivski film.

Inače tko voli razmišljati o životu, vjeri, općenito filozofiji, toplo preporučam Sunset Limited. Mislim da je HBO film. Po meni sigurno među najboljim glumama karijere za T.L.Jonesa i Samuela Jacksona.

Gledao ja I taj, iskreno nista posebno to meni nije, mogli je to mnogo sablasnije da bude nego onako hladno kao su to odradili.
Ma samo Coach Karter :D

miloolja
21.10.2016, 23:38
Usput, od jučer dvoje ljudi ne priča samnom, jer sam im na njihovo forsiranje raznih Egzorcizama kao neki strašni horor, samo odgovorio da pogledaju po redu Human centipade. Zovnuli su me i rekli su mi da sam gad, da nisam normalan kada nekome mogu predložiti da ono pogleda. Ja rekoh, sami ste tražili :biggrin:

Jedne noći pre možda 3 god dovršavala neke đanokije za jednu porodičnu proslavu i volim tako da nešto kao gledam dok radim, uslovno rečeno, ne može baš da se gleda, ali brže vreme prođe i naletim na početak tog ... šta je već... pa rekoh e super tek je počeo... reći ću samo da ništa od onih đakonija nisam jela sutradan.
A onda mi Erik kaže.. ima i drugi deo :biggrin:
Koji umovi bolesni ono snimaju da mi je znati samo. Teška gadost.

Bas tesko sranje od filma 5th wave.

Upravo na HBO odgledah Disconnect, odlican.

Dobar.

saburo sakai
22.10.2016, 00:04
A onda mi Erik kaže.. ima i drugi deo :biggrin:

ima i treći deo

@Luka Azilijum radi filmove koji izlaze direktno na DVD; to su tzv mockbusteri, parodija na ove blockbustere, datum izlaska se obično poklapa sa premijerama velikih filmova a naziv se obično razlikuje u jednom,dva slova ili tako nešto

uglavnom zajebancija ali ima svoje tržište

Ljuba90
22.10.2016, 00:08
ako si im preporučio, najjači film, još bolja south park epizoda posvećena tome sa iphfonima

ps: ljubo torent za Human centipade kačimo odma samo traži :D

Ne mogu to da gledam :D

Sad odgledao prvu ep. Battlestar Galactice i bas obecava, ali mora da se odgleda miniserija prvo (tako kaze i imdb) pa cu to sutra ako stignem :)

Vladan
22.10.2016, 00:11
Gleda mi se Minority report

Indigo
22.10.2016, 00:17
Dr Gajus Baltar :cool:
Galactica u top 5 meni sto se tice sci fi.

Ricma
22.10.2016, 13:18
Ne mogu to da gledam :D

Sad odgledao prvu ep. Battlestar Galactice i bas obecava, ali mora da se odgleda miniserija prvo (tako kaze i imdb) pa cu to sutra ako stignem :)

:rofl_1::rofl_1::rofl_1:

Kada ces moje postove da uzimas za ozbiljno? :/

Ljuba90
22.10.2016, 14:28
Kad zasluzis ::)

I mini serija objasnjava.
Vec vidim da ce ovo da se gura sa Lostom i Twin Peaksom za najdrazu seriju ikada :D

bici
22.10.2016, 18:23
Serije:

http://www.imdb.com/title/tt0475784/

Treba ispratiti, Dzonatan Nolan pisao. Od glumacke ekipe Entoni Hopkins i Ed Haris, dovoljno je.

http://www.imdb.com/title/tt1492966/?ref_=nv_sr_1

Od kvalitetnih filmova koje sam gledao u poslednje vreme:

http://www.imdb.com/title/tt0367188/
http://www.imdb.com/title/tt1600196/
http://www.imdb.com/title/tt0102015/ - dokumentarac o snimanju Apocalypse Now

Lord Gangarić
22.10.2016, 23:28
https://www.youtube.com/watch?v=I3lFBq7_CPk

Jel gledao neko deluje mi kao opasna priča

Avramovic
22.10.2016, 23:34
Planirao veceras da gledam ali nikako da se nakanim :D

Lord Gangarić
22.10.2016, 23:38
Ja sam upravo skinuo ali sam cirke večeras tako da ne ide da gledam ovako nešto , ostaviću kad budem trezan :D

ExEric
23.10.2016, 14:58
Vec vidim da ce ovo da se gura sa Lostom i Twin Peaksom za najdrazu seriju ikada :D

Tesko da ista moze i treba da skine TW, ipak je to jedinstvena serija.

Sto se BSG vs Lost tice, zanimljiva borba jer su te 2 serije, iako tematski jako daleke, sustinski dosta slicne. Kultni status, kako odmicu obe jasno pokazuju svoju pretencioznost i naravno kretenski kraj u obe varijante.

Recimo da zbog manjeg padanja kvaliteta tokom serije, tj veceg nivoa konstantnosti prednost dajem Galaktici. A i koliko god vrhunskih kadrova rajskog ostrva bilo u Lostu, svemir je svemir, tu kod mene nema ni najmanje dileme.

luka
23.10.2016, 21:26
https://www.youtube.com/watch?v=I3lFBq7_CPk

Jel gledao neko deluje mi kao opasna priča

Gledao sam ja, nije loš film. Može se pogledati, ali nije nešto što ćeš pamtiti.

Zanimljivo sa stajališta psihologije i sociologije, ali i indoktrinacije ljudi.

Jaqen Hghar
24.10.2016, 00:17
Pre desetak godina sam razgovarao sa Canetom iz Brejkersa kod zajedničkog prijatelja u jednom malom banatskom selu.
On mi je tada preporučio "Šejtanskog ratnika".

Ja sam tek nedavno negde naleteo na taj film.
Nisam ga odgledao do kraja.

Razumem ja šta je tu bila ideja.
Stevan Filipović je verovatno radio studentski film, ali brate to je.... Da baš ne kažem.

Uzgred, i taj Stevan Filipović je mnogo zanimljiv lik.
Mogu da se složim sa 90% njegovih stavova.

Indigo
24.10.2016, 00:22
Ni meni se Sejtanov ratnik nije svideo, ako shvatis to kao b produkciju onda moze da prodje.
Kada pogledas nasu kinematografiju vidis samo jeftinu komediju sa vec prodatim forama. Nikad nesto ozbiljno, horror, triler a sci fi za nas je bas naucna fantastika :biggrin::biggrin: jedino ako tu ne brojimo Kengura.

Vladan
24.10.2016, 00:26
Pa ne mogu na ovim prostorima da se snimaju takvi filmovi, imate Peti leptir koji je ozbiljniji, a i dalje je sala kad uporedimo sa slicnim filmovima ozbiljnih produkcija.

http://www.imdb.com/title/tt3878804/

Kako se zove film u kojem se preplice nekoliko prica, nasilje nad zenama je tema. Zena ubije muza i zavrsi u zatvoru, mislim da je noviji.

Jaqen Hghar
24.10.2016, 00:28
Da nije ona trilogija danskog režisera Lars von Triera?

Antichrist (https://en.wikipedia.org/wiki/Antichrist_(film))/Melancholia (https://en.wikipedia.org/wiki/Melancholia_(2011_film))/Nymphomaniac (https://en.wikipedia.org/wiki/Nymphomaniac_(film)).

Vladan
24.10.2016, 00:28
Ne, ne, domaci film je u pitanju, nema trika da mogu da se sjetim kako se zove, cak ni ko glumi:facepalm:

Jax Teller
24.10.2016, 00:31
Da nije Čitulja za Eskobara?

Vladan
24.10.2016, 00:33
Jeste, Eskobar i Jagodici, fala vam na pomoci :biggrin:

Meni su Munje ubjedljivo najbolje inace

miloolja
24.10.2016, 00:34
Pa ne mogu na ovim prostorima da se snimaju takvi filmovi, imate Peti leptir koji je ozbiljniji, a i dalje je sala kad uporedimo sa slicnim filmovima ozbiljnih produkcija.

http://www.imdb.com/title/tt3878804/

Kako se zove film u kojem se preplice nekoliko prica, nasilje nad zenama je tema. Zena ubije muza i zavrsi u zatvoru, mislim da je noviji.

Da ne igra Mirjana Karanović? Nisam gledala, ali nešto iz malog mozga..

Vladan
24.10.2016, 00:36
Igra, evo sam nasao

http://www.imdb.com/title/tt1288646/?ref_=tt_rec_tt

miloolja
24.10.2016, 00:37
Ipak sam gledala :D

Indigo
24.10.2016, 00:57
Ma ne Vlajko, to ja pitao Indiga šta misli o Jagodićima jer je rekao da mi ništa ozbiljno ne smimamo sem komedija, neke horore, trilere i slično.

Ne svidja mi se.

maliajnstajn
24.10.2016, 00:58
Crni Gojko jel to nisi Her Ziku gledao?:confused:

maliajnstajn
24.10.2016, 01:04
Obnavljam gradivo:-)

I ja sam nedavno obnavljao. Bio sam malo tuzan, al me digao Her Zika:D

bice
24.10.2016, 16:05
Odgledao sam pre par dana film "12 majmuna", i ne mogu da verujem da ga ranije nisam pogledao...:facepalm:
Preporuka od mene, ali kontam da ste skoro svi odgledali :D

ExEric
24.10.2016, 19:23
Nego vezano za ove domace filmove u ovom veku, sve je lepo, ali niko nije spomenuo ubedljivo 2 najbolja i treci koji je tu jako blizu - Tilva Ros, Nicije dete i Zivot i smrt porno bande.

p4p1
24.10.2016, 19:44
Moguće. Nateralo me da pregledam svoje ocene, jer je većina dobila ocene pre Hrista. Neke filmove sam skroz zaboravio.

http://www.imdb.com/title/tt0311289/

Ovo mi je bio jedan od omiljenih filmova kad sam bio klinac :D

torpedo
24.10.2016, 21:10
Simpatičan film, zadnji koji sam gledao
http://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=fn_al_tt_1

miloolja
24.10.2016, 22:08
Kakve su kukavice ovi muškarci. Ništa Sandu, nemoj ipak da učiš.

Slučajno naletela pre neko veče ponovo posle x godina http://www.imdb.com/title/tt0098724/?ref_=nm_flmg_act_38

Sandugp
24.10.2016, 22:20
U pravu si, ucicu ja, ali na drugom mestu. I od drugih ljudi :D

ExEric
24.10.2016, 22:24
Slučajno naletela pre neko veče ponovo posle x godina http://www.imdb.com/title/tt0098724/?ref_=nm_flmg_act_38

Kakav je to film! Sodebergov najbolji, sta god ljudi pricali.

miloolja
24.10.2016, 22:31
Ako zanemarimo one silne Oceanse koji je još njegov ostavio utisak i da li je, na tebe ofc?

ExEric
24.10.2016, 22:41
Ako zanemarimo one silne Oceanse koji je još njegov ostavio utisak i da li je, na tebe ofc?

Nisam ja neki njegov fan iskreno, onako poprilicno mi je nedorecen, takodje malo mi je cudno u najmanju ruku to njegovo saltanje sa indi na Holivud i tako u krug. Nisam siguran ni da on sam zna sta zeli, da li da bude komercijalni reditelj ili autor, a po meni fejluje u obe stvari.

Sex, lazi...mu je bas odlican film, onako za skretanje paznje na sebe, nagovestaj neceg veceg i boljeg...koje nazalost nije doslo kasnije.

Traffic, Limey, Side Effects su mi se doapali vise od ostatka, eto tako recimo da odgovorim :).

miloolja
24.10.2016, 22:47
Aaa pa gledao si sigurno Erin Brockovich, samo ne voliš glumicu.. :)
Side Effect i Limey nisam gledala, znam da sam još neke, ali ništa tako upečatljivo kao Sex, laži...

Ricma
24.10.2016, 23:04
Ja za domace filmove i serije cekam da se slegne prasina i ako valja pogledacu kroz par godina, retko sta mi se svidja a ne moze se reci da nam je kinematografija losa iako uglavnom losiji filmovi dobiju vise paznje nego sto treba.Tako da cu ovu nasu novu seriju da preskocim, pa ako stvarno bude vredna paznje pogledace se.Uostalom znate koliko (ne) citam domace medije tako da generalno ne moze da me ponese hajp.Sada recimo ne bih pogledao Masinovodju, ali mozda to uradim kasnije.Jednostavno sada mislim da nista ne propustam, kao i sa vecinom nasih novijih filmova.

Jedan od retkih izuzetaka je Klopka, to bukvalno sam hteo da pogledam od kada je film izasao u bioskope i to sam tek uradio prosle godine.:facepalm::biggrin:

Moram i ja da bacim pogled na BSG, ali kako kad dan traje 24h :ne_znam:
Još kad je ovakav vikend, gde se po ceo dan ide od utakmice do utakmice, a ja volim i da redovno obnavljam gradivo. A milion dobrih serija ima, a kad već gledaš nekoliko.. nateraše me da odgledam Narcosa, pa zbog Pabla nisam još Tonija završio (ali sam zadnja sezona :biggrin:). Pa youtube/surf, pa igrice, pa socijalizacija, ooooo.. dajte neki zaustavljač vremena. :D

Doziras minutazu kao Kouc Pop.:biggrin: U jednom periodu neke stvari vise forsiras, a u drugom drugim stvarima posvetis vise paznje.Ja od kada sam sport smanjio na minimum imam vremena za sve.Za filmove, serije, igre(mada kada se na njih fokusiram onda to znaci manje neta), socijalizaciju i od nedavno sam krenuo da citam knjige.Zapravo primetio sam da forume u poslednjih nekoliko dana slabije obilazim kada sam ponovo krenuo da picim igre.Stavise, upao sam u raspravu i konverzaciju na messengeru pa ne mogu da se posvetim Saboteuru.:biggrin:

Powerslave
25.10.2016, 11:19
Naletio malo prije na Tropic Thunder posle 100 godina. Pa kako je sabio Tom Cruise... potpuno sam zaboravio na ovu fantasticnu ulogu :D

Sent from my Samsung GALAXY S5.

miloolja
25.10.2016, 11:45
Misliš Days of Thunder?

Ricma
25.10.2016, 11:51
https://www.youtube.com/watch?v=sr9_GfeoCjk

https://www.youtube.com/watch?v=dROwEc4VyJA

Mislio je bas na Tropic Thunder.

Gledam malo bioskopske premijere i moram reci da zavidim Hrvatima.Sledeceg meseca prikazuju tri filma koja bih pogledao, jedan od njih je Arrival od Vilneva dok je drugi film sa Dzilehalom i Ejmi Adams.U decembru je kod njih premijera La La Landa.Bas gledam Cineplexx, nema ni traga o tim filmovima.Recimo Dr Strange kod nas pocinje dve nedelje kasnije u odnosu na njih, mada to mi je sada nebitno.

miloolja
25.10.2016, 11:53
Kakava rekacija Mariću :cool: ok vidim naravno da je mislio na TT, samo pominje Kruza, pa me to zbunilo, jer ovo nisam gledala, naravno.

Powerslave
25.10.2016, 23:12
https://www.youtube.com/watch?v=sr9_GfeoCjk

https://www.youtube.com/watch?v=dROwEc4VyJA

Mislio je bas na Tropic Thunder.

To je to. Ova dva videa sto si okacio sumiraju sve :D Kakav majstor jbt.

@Olja

Nisam gledao Days of Thunder, a nesto mi se cini i da nikad necu :D

Vladan
25.10.2016, 23:16
A Robert Dauni Mladji braco, kako je tek on sabio. I najlegendarnije dvije recenica ikad iz svih filmova za mene

You went full retard, man. Never go full retard.

https://www.youtube.com/watch?v=X6WHBO_Qc-Q

miloolja
25.10.2016, 23:23
To je to. Ova dva videa sto si okacio sumiraju sve :D Kakav majstor jbt.

@Olja

Nisam gledao Days of Thunder, a nesto mi se cini i da nikad necu :D

Pogodio se grom i Kruz, nisam ja kriva, a gledala sam ga kada sam bila mala :D

Ser Gagi
27.10.2016, 15:36
Odgledah Prisoners/ (http://www.imdb.com/title/tt1392214/) po drugi put, nakon 2 godine. Izuzetno tesko je gledati ga po dva puta, fantastican film

Scouser
31.10.2016, 00:46
Jedan od boljih filmova u poslednje vreme koje sam pogledao. Toliko mi je legao dobro da mi je proslo kao serija od 20 minuta.:biggrin:
http://www.imdb.com/title/tt2937696/?ref_=wl_li_tt

Vladan
31.10.2016, 00:56
Gledao skoro, odlican. Laganica, mada ja sam imao osjecaj kao da gledam seriju i ocekivao narednih dana novu epizodu :D