Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Filmovi,serije

    Uvek sam u pravu kad su filmovi u pitanju,ovaj me je odusevio i dobice najvise oskara &+I}\


    a Vladane nadam se da cu ovih dana i ja tebi moci da se zahvalim za "Hard Times" h5g6k8

    Comment


    • Re: Filmovi,serije

      Skoro sam gledao "Resident Evil 3" i nije los. @R&}*
      Isto tako i film "Machete" odlican,pogledajte,necete da se razocarate @R&}*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Filmovi,serije

        Ja sam se sad setio 2 filma od Will Smitha koja su me ostavila bes daha : The pursuit for happynes i Seven pounds...ko god nije gledao ta 2 filma, obavezno mora da ih pogleda.

        Comment


        • Re: Filmovi,serije

          Ja sam skoro gledao ponovo Spiderman 3, i odusevio sam se. &8@^J

          Comment


          • Re: Filmovi,serije

            Imao sam namjeru da gledam The Hangover,ali mi DVD ne ocitava prevod,pa cu to morati preko kompa $JS}|
            Ali sam umjesto njega gledao Due Date,e odavno jacu komediju nisam vidio *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
            Kakav spoj Robert Downey Jr i Zach Galifianakis,obavezno pogledajte +*@WT*48*
            sigpic

            Comment


            • Re: Filmovi,serije

              Cowboys And Aliens - Official Superbowl TV Spot [HD]




              Izgleda zanimljivo jedva cekam da ga gledam




              Inace skoro sam odgledao In the name of king tako nesto razocarao sam se film koji je imao budzet 60 miliona me je smorio posle pola sata
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Re: Filmovi,serije

                The Hangover je ludacki film,bolji od Due Datea,odavno nisam pogledao tako dobre komedije +*@WT*48*
                Cooper i Galifianakis nisu normalni,Tyson,tigar,Ed Helms bez zuba *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                Ali one slike na kraju aaaaaaaaaaaaaaaaaaa koliko sam se samo ismijao &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                Gledao sam i 127 hours,strasan film ali je mnogo tezak i onaj ko nema dobar zeludac neka ga ne gleda.Gluma dostojna Oskara Jamesa Francoa!Ali i dalje vise voljim Kralja h5g6k8



                sigpic

                Comment


                • Re: Filmovi,serije

                  Taj Galifanakis mi je inace vec duze vreme jedan od najomiljenijih komicara +*@WT*48*

                  Comment


                  • Re: Filmovi,serije

                    Eto Vladane,kada ja kazem ne mozes da omanes $#^%RT Nadam se da ce i Hangover 2 biti na vrhunskom nivou h5g6k8

                    Comment


                    • Re: Filmovi,serije

                      Zach Galifianakis (Part 1) Live at the Purple Onion HQ +*@WT*48*

                      Comment


                      • Re: Filmovi,serije

                        [quote author=milanche link=topic=1911.msg245547#msg245547 date=1297260728]
                        Taj Galifanakis mi je inace vec duze vreme jedan od najomiljenijih komicara +*@WT*48*
                        [/quote]
                        Car +*@WT*48*
                        Skinuo sam danas:
                        The Fighter
                        The Social Network
                        True Grit
                        Winter's Bone

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Filmovi,serije

                          Pogledajte "Hot fuzz" i "Shaun of death" - dva fenomenalna britanska kao komedija-horora, totalno su cool h5g6k8

                          Comment


                          • Re: Filmovi,serije

                            social network je meni bas bio -E)%&4
                            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                            Comment


                            • Re: Filmovi,serije

                              Film "Inside man" u prevodu "Insajder" nije los.GOvori se o pljacki banke i sad pljackasi su sve u banci obukli u isto odelo kao i njih i sada policajci ispituju ljude da bi utvrdili ko je u stvar pljackas(ima ih 4-oro). @(*6sd$%
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Filmovi,serije

                                [quote author=bice link=topic=1911.msg245801#msg245801 date=1297287259]
                                Film "Inside man" u prevodu "Insajder" nije los.GOvori se o pljacki banke i sad pljackasi su sve u banci obukli u isto odelo kao i njih i sada policajci ispituju ljude da bi utvrdili ko je u stvar pljackas(ima ih 4-oro). @(*6sd$%
                                [/quote]


                                Odlicni Clive Owen &8@^J


                                Ja sad gledao Blistavi Um posle duze vremena,fantastican film &8@^J

                                Comment

                                Working...
                                X