PDA

Pogledati punu verziju : Filmovi - komentari, utisci,...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

AK47
12.10.2015, 22:17
Ja mislio Venger u glavnoj ulozi. Ali najozbiljnije :biggrin:

Ne moze on cak ni da glumi ovakvog sampiona ::)

Radulov47
15.10.2015, 19:33
Slabo gledam filmove i serije na internetu,pa ako moze preporuka za 3-4 kvalitetna akciona filma iz 2014-2015. godine,samo da nije tipa The Expendables.Hvala.

Scouser
15.10.2015, 23:18
Slabo gledam filmove i serije na internetu,pa ako moze preporuka za 3-4 kvalitetna akciona filma iz 2014-2015. godine,samo da nije tipa The Expendables.Hvala.
Mad Max Fury Road, obavezno. Po meni definicija akcionog filma. :biggrin:

Sandugp
16.10.2015, 14:20
Dokopao sam se Marsovca, delim utiske nesto kasnije ...

"Ti zelis da posaljes coveka u svemir pod ciradom?
Da!"

kraljevski

Vladan
19.10.2015, 11:49
The Martian odlican film.

Sandugp
19.10.2015, 11:58
The Martian odlican film.

Ne znam sta da mislim o istom. Na momente me odusevljava, a na momente razocara. Medjutim daleko vise ima onih delova koji odusevljavaju.
Gluma je dobra, vrhunska, tu mi je Met Dejmon ispunio ocekivanja, ali nekako mi cela ta prica malo sablonska, nemam pojma, zanimljiva svakako, ali jos bi ja tu jedno pola sata ubacio, kratak je suvise.
Odredjeni delovi filma tipa "Elrondov Savet i pogled Sona Bina u tom trenutku; slanje coveka u svemir pod ciradom; odusevljenje kada je napravio vodu pa eksplozija odmah potom; izbor muzike; i jos neki likovi sa zemlje (camuga koji je smislio plan, onaj debeli Japi sto je sef inzenjera nase itd) su vrhunski :biggrin:

Vladan
19.10.2015, 12:03
Ja sam ocekivao vecu psiholosku borbu Marsovca, nesto se nije gubio previse. A ipak je to strahovita izolacija, bilo bi ocekivano da puca s vremena na vrijeme. Isto i kad mu usjevi propadnu sva reakcija je bila fuck, udaranje u rover i to je to. Generalno film nije zapetljan kao Interstellar, bolje je i ne ici u sirinu nego ici tek tako da film traje tri ili tri i po sata. Ali fantasticna gluma Dejmona, zna se inace da je on teska kategorija u Holivudu. Mozda previse limunada momenata, ali sve u svemu jako ostvarenje.

Sandugp
19.10.2015, 12:08
E bas to, mislim bio je u odredjenim momentima i te kako neznake njegovog psihickog stanja, ali nedovoljno izrazeno po meni. Jbg verovatno je lik opasno istreniran i naucen na sve. I zamisli sta moze da ti se desi kakve sve promene u organizmu mogu da nastanu ako toliko dugo vremena jedes samo krompir sa kecapom :biggrin:
Na primer scena kada konta da je napusten, ostao sam i da nece imati dovoljno hrane za period koji je potreban da naredna ekipa stigne do njega; suvise mi nekako to blago podneo.
Mada nesto kasnije je uspostavio komunikaciju sa zemljom pa mu je verovatno bilo lakse.
Naravno da preporucujem svima da pogledaju film.

shminka
19.10.2015, 12:12
Može proći kao komedija :biggrin:

bojanaBG
20.10.2015, 14:04
:lud::lud::sw:

https://www.youtube.com/watch?v=sGbxmsDFVnE&feature=youtu.be

Sandugp
20.10.2015, 16:23
Serlok je dobar. Prica manje vise nista spektakularno, nista epski, vec lagana "mala" avantura koja je takodje prepuna spinova i svakako zanimljiva. Prava drama, sa primesama misterije gde je akcenat pored solidnog scenarija ipak bacen na glumu.
Koja me je odusevila. McKellen je odigrao fenomenalnu ulogu starog senilnog Serloka. Na momente podseca na matorog dedu koji ne zna bukvalno gde udara, toliko da pomislis sta se uopste ovde desava, zar treba da bude ovako!? Ali on niti jednoga trenutka cak i kada senilnost bas "bije kao nenormalna" ne gubi svoju fantasticnu moc dedukcije pa u svakom momentu znamo da je to ipak onaj dobri stari Serlok. Kada mu se kroz interakciju sa klinjom secanja polako vracaju onda ga vidimo i nesto mladjeg. Ne znam gde je vise izdominirao. Fenomenalan je. Ostali glumci (pogotovo klinja) su mi takodje na visini zadatka.
Preporucujem svima.

miloolja
20.10.2015, 20:51
Za ljubitelje horora, naleteh danas slučajno http://www.hororvizija.net/

Sandugp
20.10.2015, 22:07
:lud::lud::sw:

https://www.youtube.com/watch?v=sGbxmsDFVnE&feature=youtu.be

Ovo jedva cekam, ima li ovde jos koji istinski ljubitelj SW serijala ili sam jedini?

ExEric
20.10.2015, 22:13
Ovo jedva cekam, ima li ovde jos koji istinski ljubitelj SW serijala ili sam jedini?

http://freshspectrum.com/wp-content/uploads/2013/08/Me-Me-Me-Me-Me-1024x768.jpg

Sandugp
20.10.2015, 22:19
Uf bem ti sunasce ... bice znaci zanimljivih diskusija :)
Moram da vratim Nomi Sunrider na avatar

Ricma
20.10.2015, 22:22
Ja sam igrao Jedi Knight:Jedi Academy sa pet razlicitih likova i nijednom nisam obrnuo zato sto je to bilo doba kada nisam imao net niti bilo kakav video walkthrough, ne znam sada da li se to racuna pored filmova.:biggrin:

Poceo sam nedavno da igram KOTOR, ali sam prestao kada sam shvatio da necu da imam dovoljno vremena.:ha:Pre par meseci sam sastavio listu SW igara koje nisam igrao, tako da cu jednog dana krenuti da ih prelazim.:biggrin:

ExEric
20.10.2015, 22:33
KOTOR je bas sjajna igra, jedinstvene atmosfere. Iako poprilicno zatvoren za jedan RPG igra trijumfuje na drugim poljima.

Ljuba90
20.10.2015, 23:16
Erice, Maricu jel moze neki link za KOTOR prvi deo? Nadam se da ce raditi na mojoj kanti :D

Sramim se jer sam kao klinac zajebavao ortake sto igraju "star wars sranje u kojem stopiras igru kad se peglas" :facepalm:
Sada sam naravno veliki star wars fan i zelim da se iskupim :D

Scouser
20.10.2015, 23:47
Evo bas gledam crtanu seriju Clone Wars, zavrsavam polako 4. sezonu. Jeste da je vise deciji fazon, ali ipak je SW.:D Filmove sam pogledao bezbroj puta, bas nedavno sam pogledao 4.,5. i 6. deo. A igrice da ne pricam, moja preporuka Battlefron 2 (ima i dalje more ljudi koje pikaju preko neta), Republic Commando, KotoR 1 i 2, Jedi Outcast II... ima ih jos ali neda mi se nabrajati.

bojanaBG
21.10.2015, 00:15
Kakvo pitanje :krsta:
Dzedaj od malih nogu, tata me tako vaspitao :cool:

Sent from my D5803 using Tapatalk

Sandugp
21.10.2015, 00:21
Evo bas gledam crtanu seriju Clone Wars, zavrsavam polako 4. sezonu. Jeste da je vise deciji fazon, ali ipak je SW.:D Filmove sam pogledao bezbroj puta, bas nedavno sam pogledao 4.,5. i 6. deo. A igrice da ne pricam, moja preporuka Battlefron 2 (ima i dalje more ljudi koje pikaju preko neta), Republic Commando, KotoR 1 i 2, Jedi Outcast II... ima ih jos ali neda mi se nabrajati.

To sam poceo da gledam odgledao sam mozda cetiri - pet epizoda i stao. Mislim pocetkom ove godine ili cak prosle ne secam se tacno kada. Moram nastaviti.

Prototype
21.10.2015, 00:30
Bice da sam jedini koji nikada nije odgledao nijedan deo od SW franchise :biggrin:

Ricma
21.10.2015, 00:38
Nisi, ni Mamba nije.Jednom prilikom pre par godina sam mu rekao na msn-u da je Cubaka(imao je dugu kosu), nije ni znao iz koje fransize dolazi, a kamoli o kome se radi.:biggrin:

Prototype
21.10.2015, 00:45
haahahaha :biggrin:

A Harry Potter i LOTR, smem li da kazem da ni to nisam gledao :biggrin:

Scouser
21.10.2015, 00:52
Jesi im bar dao sansu ? :biggrin:

Ricma
21.10.2015, 01:04
To ti se prasta, nije veliki propust ne pogledati filmove koji su najvise ishajpovani u poslednjih 15 godina uz naravno Avatar.:biggrin:

Mozda pre pet godina i vise godina bih to smatrao obaveznim stivom, sada bi me vise bilo sramota da kazem da nisam pogledao recimo(od filmova koji su izasli u poslednjih 15 godina):There Will be Blood, Oldboy i Snatch.Kao sto vidis kriterijumi su visi.:biggrin:

Edit:Ugasise jedan od dva Popcorna :(

RIP

Edit2:Sada sam video da svi imaju isti problem, a tri clana su napustila projekat.Ne mozes da pogledas filmove, pao je forum.Jos prosli vikend sam primetio da ne izbacuju epizode nekih serija.

http://www.theverge.com/2015/10/20/9576803/browser-popcorn-shuts-down

p4p1
21.10.2015, 03:04
Bice da sam jedini koji nikada nije odgledao nijedan deo od SW franchise :biggrin:

Tu sam i ja. Ni kao klinca me nije privlacilo, a sad jos manje rekao bih

Powerslave
21.10.2015, 07:48

Nije sramota ne pogledati te filmove, pogotovo Harry Potter smece od filmova(ne racunajuci prva dva dijela). Sramota je ne procitati knjige :)

Sandugp
21.10.2015, 09:06

Ma Harry je knjiga za decu koju cu mozda ali mozda poceti da citam svojoj cerkici od nepunih pet godina pred spavanje. Jedini i iskljucivi razlog tolike prodaje je Film. Pa vidite i sami sta nam debeli Martin trenutno radi. Od kada je izasao GOT prodaja Pesama Leda i Vatre je skocila ni sam ne znam koliko puta. Da dalje ne trosim tastaturu, znamo svi o cemu se radi.
U sustini ekranizacije poznatih knjizevnih dela (pogotovo Fantazy dela) mogu da opasno doprinesu njihovoj popularnosti ali da ih sa druge strane toliko sjebu da to nije zdravo. Onda dobijamo tonu netacnih scena pa cak i citavih delova dela. A mnogi delovi i likovi u ekranizacijama i ne postoje (naravno zbog opstepoznatih razloga)
Tako na primer ogromna vecina obozavalaca "Gospodara" blage veze nema ko je Tom Bombadil ili blage veze nema da je Glorfindel "doterao" smrtno ranjenog Froda u Rivendal vec svi misle da je to bila Aurena zbog cuvenih scena iz filma. Btw blage veze nemaju ko je uopste bio Glorfindel i kolika je njegova uloga u Tolkinovom svetu (koja je prilicna) jos sada kada bi krenuo da pisem o Glorfindelu od Gondolina a ne o ovom Rivendalskom oteglo bi se. U sustini to je baja koji je trebao da bude clan druzine prstena ali su ga sjebali Veseli i Pipin jer su uleteli umesto njega :biggrin: (9 clanova nasuprot 9 crnih jahaca Nazgula) tako da su popunili mesta predvidjena za njega i jos jednog.... Daleko sam otisao...
Onda na primer fanovi GoT-a pojma nemaju ko je Coldhands ili su ubedjeni da je Dzora Mormont zaradio bolest sive ljuspe i ako je to totalno netacno... i slicno.
Znaci zbog takvih stvari ekranizacije su lose, ali su svakako na neki nacin deo opste kulture. Tako da jebes Potera ali LOTR mora da se procita pa cak i film da se pogleda. Isto vazi i za Star Wars serijal.

saburo sakai
21.10.2015, 09:35
Meni to ne smeta,taj ko želi može da se raspita,pročita,istraži,stvar ukusa ,sad ispada da si ti veći poznavalac tog i tog dela,ono iz mog/tvog ugla jesi al iskreno tog nekog zaboli ona stvar za to a da ne pričamo o tome kolko se tek ne opterećuje time dal će ekranizacija nekog dela da upropasti nešto.

Sandugp
21.10.2015, 09:51
Meni to ne smeta,taj ko želi može da se raspita,pročita,istraži,stvar ukusa ,sad ispada da si ti veći poznavalac tog i tog dela,ono iz mog/tvog ugla jesi al iskreno tog nekog zaboli ona stvar za to a da ne pričamo o tome kolko se tek ne opterećuje time dal će ekranizacija nekog dela da upropasti nešto.

To je tacno, ali opet kada govorimo uopsteno. Ali prave poznavaoce mogu da "zabole" neke promene koje su mogle ili nisu mogle biti izbegnute. A koje bi doprinele i ekranizaciji sigurno. Bar na neki nacin.
Kao sto je mene na primer najvise "zabolelo" to sto je Daniel Day Lewis odbio ulogu Aragorna koja mu je bila ponudjena. Svaka cast Vigu Mortensenu, odigrao je fenomenalno, ali mogu samo da zamislim kakv bi Aragorn bio da ga je tumacio DDL.

ognjen
21.10.2015, 09:56

Tu sam i ja. Ni kao klinca me nije privlacilo, a sad jos manje rekao bih

Vas dvojica ste moja braća. :D

Kao klinac nisam ni znao za taj SW, tek nedavno sam saznao.

bojanaBG
21.10.2015, 09:58
Kakvo je to detinjstvo bez dzedaja :(

miloolja
21.10.2015, 10:00
Ijuuuuuu niste gledali, al niste ni čuli za SW... pa šta ste radili/gledali/voleli, ako smem da pitam? :confused:

Meh... nemoj Viga da mi diraš.. nije to uloga za DDL, Sandu.

ognjen
21.10.2015, 10:03
To jednostavno nije dolazilo do mene. :D

A ovo "nedavno" sto sam napisao se odnosi na period od nekoliko godina a ne nekoliko mjeseci ili dana. :D

mark it zer0
21.10.2015, 10:07
A SW nije ishajpovan? Po meni jeste, gledao sam ali nikad nisam razumeo toliku ludnicu za tim filmovima.

miloolja
21.10.2015, 10:08
Ni kad si bio klinac?
Mada ne znam sada koliki si :D

Sandugp
21.10.2015, 10:09
Ijuuuuuu niste gledali, al niste ni čuli za SW... pa šta ste radili/gledali/voleli, ako smem da pitam? :confused:

Meh... nemoj Viga da mi diraš.. nije to uloga za DDL, Sandu.

Svaka uloga je za DDL. Kada je covek mogao da igra sve sto je igrao, videli smo kako igra Razbojnika, Predsednika, Mohikanca, Zemljoposednika, Istrazivaca, Coveka obolelog od Celebralne paralize, mogao je i Numenorca lagano (ko iz picke) da odvali! :biggrin:

miloolja
21.10.2015, 10:12
Ama čoveče.. nije baja, Aragorn je baja. :flirt:

Sandugp
21.10.2015, 10:17
Ama čoveče.. nije baja, Aragorn je baja. :flirt:

U pravu si nije DDL baja. On je Batistuta.
A Aragorn je OTAC. On je cak u filmu prikazan slabiji nego sto inace jeste.

ExEric
21.10.2015, 10:55
Ako za nesto mogu Dzeksonu da skinem kapu to je sto je vizuelno sve likove doneo skoro identicno kako sam ih zamisljao.

A Aragorn je bio skoro pa preslikan, tako da... ne dirajte Viga :tnt:

Sandugp
21.10.2015, 11:04
Ako za nesto mogu Dzeksonu da skinem kapu to je sto je vizuelno sve likove doneo skoro identicno kako sam ih zamisljao.

A Aragorn je bio skoro pa preslikan, tako da... ne dirajte Viga :tnt:

I tu moram da se slozim vizuelno je ispalo neprejebljivo. I atmosfera i scenografija a bogami ilikovi: Frodo mali pickasti gmazic (kakav i jeste) Aragorn OTAC kakav i jeste (cak mu je uloga i doprinos celokupnoj prici i umanjena nego sto je u knjizi) Legolas klasicni neprejbljivi snajperista i Gimli hodajuca masina za ubijanje :biggrin: A Boromir je pravi, kakav je glumac Son Bin to nije zdravo. Sem, Veseli, Pipin opasno realno i dobro odigrano. A Mitrandir na celu kolone sve odlicno nema pogovora.
Ali opet mogu samo da zamisljam (jer naravno nikada necu saznati) kakav bi Aragorn bio u izvodjenju DDL.

ExEric
21.10.2015, 12:07
@Saburo

Bio si upravu onomad za Sense8, sa tim da si ti jos i bio blag prema seriji. Odgledao jedva sezonu i pitao sam se sve vreme zasto sam se uopste trudio. Bas mnogo stvari preko kojih ne mogu da predjem.

saburo sakai
21.10.2015, 12:17
Blag sam zato što iz principa ne volim da raspravljam o ukusima osim ako mi neko baš ne postavi kakvo konkretno pitanje,još u datom slučaju morao bih da se dotaknem nekih osetljivih tema a mislim da ovaj forum nije mesto za to

Video sam da su je obnovili za drugu sezonu

ExEric
21.10.2015, 14:12
A Limeni tebi da se zahvalim za Banshee :D. Super je. Zavrsavam veceras I sezonu.

cssr
21.10.2015, 19:11
http://www.collectivekicks.com/wp-content/uploads/2015/01/back-to-the-future-2-date-i5-300x159.jpg
:cool:
http://www.wingclips.com/system/movie-clips/back-to-the-future-2/sports-almanac/images/back-to-the-future-2-movie-clip-screenshot-sports-almanac_large.jpg

saburo sakai
23.10.2015, 16:39
http://www.imdb.com/title/tt0199683/?ref_=ttmd_md_nm

Kikujiro

drama,komedija

muziku za film pisao,komponovao Joe Hisaishi koje je radio i za Mijazakija

saburo sakai
24.10.2015, 10:50
http://www.imdb.com/title/tt0362478/?ref_=nm_flmg_dr_1

The Box

drama,misterija,sci-fi

od režisera koji je radio Doni Darko

Black Mamba 24
24.10.2015, 23:38
Nisam gledao mnogo filmove u poslednje vreme, pa ako biste bili ljubazni da mi preporucite par noviji komada, neka fina melodicna drama sa elementima komedije, sto da ne... :D

Ricma
28.10.2015, 16:02
http://www.imdb.com/title/tt0117407/?ref_=nv_sr_1

Dobra trilogija, mada mi je prvi deo najbolji.Drugi tu i tamo, dok sam se kod treceg zbog par situacija valjao od smeha zato sto je glavni lik Srbin i ti njegovi prelazi sa danskog jezika na srpski.Prvi mi je najbolje ukomponovan, ali mi se sam kraj ne svidja i nedorecen mi je.Nakon keca kada sam video nastavak mislio sam da se nadovezuje na to, a on prati drugog protagonistu koji je opet bio malo zapostavljen u drugoj polovini filma.Dobar scenario i ima par zanimljivih likova i vecina njih su dobro napisani.Jos kazem burazu da nasi kada bi pravili nesto slicno da bi sigurno negde zajebali.:biggrin:Tek sada vidim da je to reziser koji je rezirao Drive i lik je ladno u 26-oj godini izbacio film i jos kakav, vise mi se svidja nego Drive.

Zlatko Buric je bio upecatljiv kod sva tri dela kao srpski krimos, ponajvise u trecem gde je do neke mere predstavljen u boljem svetlu nego u prvom.

Moram kroz par dana da pogledam Bleedera zato sto je ista ekipa iz keca.

miloolja
28.10.2015, 16:19
Hahahahaha "Eeeeeeeeeeeeejj Frankeeee!!!!!

Odličan, brz, uzbudljiv, pravi gangsterski... pogotovu ko voli Tarantina i Ričija, recimo.
Naravno Ameri napravili rimejk, čula sam da je bljak.

l1m4r
28.10.2015, 19:04
http://www.imdb.com/title/tt1638355/?ref_=nv_sr_4

The man form UNCLE

Nesto poslednje sto je radio Rici. Ko voli Ricija svidece mu se. Nista sprektakularno za ocekivati, ali prija pogledati ovako nesto.

Glupo je ocenjivati ovakav film posebno kada nisi objektivan. :)

saburo sakai
02.11.2015, 20:43
Svidjaju mi se dela Judzina O"Nila ,juče slučajno naletim na prevod za "The Iceman Cometh" ,glume Dzef Bridzis,Li Marvin...

http://www.imdb.com/title/tt0070212/?ref_=rvi_tt

Problem je samo da se na torentu nadje film,na par mesta ima samo 1CD,pola filma,tako da se obrati pažnja na to prilikom skidanja

bokinha
02.11.2015, 21:58
Preporučujem vam Echalon Conspiracy jako dobar film

saburo sakai
04.11.2015, 19:08
http://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg

Režiser je radio film Mesec(moon) ..trebalo je da izadje u decembru al su zbog novog SW odložili za jun

z0La
05.11.2015, 12:31
http://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg

Režiser je radio film Mesec(moon) ..trebalo je da izadje u decembru al su zbog novog SW odložili za jun

Daaaaaaaaj, odrastao sam uz Warcraft Frozen throne...:njt:
Ako naprave duel Mountain King vs Blademaster......:cry: Ovaj što stoji pored vuka je predpostavljam Far Seer. A čini mi se da je pored njega Blade...:)

p.s. Moja želja je Demon Hunter....njega da vidim i ne treba mi ništa više...:D

saburo sakai
05.11.2015, 13:24
Mene interesuje kolko film traje,guglao juce malo al nisam naso nista u tom pravcu,bez 180-210 min da ne izlaze uopste

Sandugp
05.11.2015, 13:35
Ako naprave duel Mountain King vs Blademaster......:cry: Ovaj što stoji pored vuka je predpostavljam Far Seer. A čini mi se da je pored njega Blade...:)

Ako ti je zelja demon hunter, onda sacekaj narednu ekspanziju WoW-a ... bice ubacen kao nova klasa.
Suvise kratko traje ovaj trajler da bi se bilo kakvi ozbiljniji zakljucci izvukli...

Saburo: I ako nisam citao strip, znam da je Deril lik samo iz serije. Ako te ne mrzi sibni neki link za skidanje serijala u stripu, cisto da se zanimam malo :)

Lord Gangarić
05.11.2015, 13:39

Zola braćo ič ne znaš o Warcraftu :D Ovaj levo je Durotan otac Thralla sto oslobađa orkove u WC3 kampanji desno je Anduin Lothar :) Demon Hunter možda dođe u nastavku filma kada bude priča o Ilidanu pre toga neće . Inače veliki sam fan Blizzarda igrao sam gotovo sve njihove igrice čak i no lajferski WoW i mislim da imaju mnogo gotivnu skriptu za filmove samo da se izvede kako treba i eto konkurenta Gospodaru prstenova :)

Vladan
05.11.2015, 13:45
Mnogo dobro

https://www.youtube.com/watch?v=VdafjyFK3ko

http://www.imdb.com/title/tt2631186/

Sandugp
05.11.2015, 13:49
Zola braćo ič ne znaš o Warcraftu :D Ovaj levo je Durotan otac Thralla sto oslobađa orkove u WC3 kampanji desno je Anduin Lothar :) Demon Hunter možda dođe u nastavku filma kada bude priča o Ilidanu pre toga neće . Inače veliki sam fan Blizzarda igrao sam gotovo sve njihove igrice čak i no lajferski WoW i mislim da imaju mnogo gotivnu skriptu za filmove samo da se izvede kako treba i eto konkurenta Gospodaru prstenova :)

Evo ga moj covek, evo ga OTAC, oduvek sam znao da si kul lik, sada sam samo dobio potvrdu za svoje misljenje.

saburo sakai
06.11.2015, 23:18
http://www.youtube.com/watch?v=RhFMIRuHAL4

saburo sakai
07.11.2015, 11:07
toooo Gruvi

http://www.youtube.com/watch?v=unnLg1TPCYM

Scouser
07.11.2015, 13:22
Pogledao AntMen-a, odlican, pravo osvezenje.

Tarantula
09.11.2015, 21:15
Vikend otvaranje - 300 mil.$

http://www.billboard.com/files/styles/promo_650/public/media/spectre-james-bond-2015-billboard-650-01.jpg

l1m4r
09.11.2015, 21:18
Aj neka neko podeli ako je gledao novog Bonda, cuo sam da je tesko sranje od 3 sata.:ne_znam:

Tarantula
09.11.2015, 21:23
Sve sami pirati. :D I mene zanima kakav je, pa ako je neko išo preko vikenda gledati nek ostavi utiske.

seskfabregas
09.11.2015, 21:59
Znam da je malo stariji film ali ja se svaki put odusevim kad ga pogledam "Legends of the fall". Mislim da ne postoji osoba koja se nije odusevila sa filmom.

Ricma
09.11.2015, 22:07
eLIdxKAdXXu

LOL

saburo sakai
09.11.2015, 22:12
Gledaj onog što ima uši,kao trofej LŠ

Ricma
11.11.2015, 17:40
Aj neka neko podeli ako je gledao novog Bonda, cuo sam da je tesko sranje od 3 sata.:ne_znam:

Nit smrdi nit mirise.Slab negativac, malo doradjeni Hans Landa i previse referenci.Ne smetaju mi iz tih starijih filmove, ali ove druge su mlake bas kao i pesma u uvodnoj spici.Par dobrih akcionih scena i tu mislim pre svega na Meksiko Siti, po tome cu da pamtim film.Ostalo cu da zaboravim.Bolji od Quantuma koji je konfuzan, ali dve stepenice ispod Casino Royal i Skyfall.

maliajnstajn
11.11.2015, 17:58
Stoji sve sto je Maric rekao. Previse su konfuznim napravili ubacivanje Blofelda sada nakon zilion godina. Da daje to neku perspektivu u zivot Bonda prije tajne sluzbe, al opet upoznavanje Bonda sa Blofeldom kada se ono vec desilo u For Your Eyes Only ako se ne varam je bespotrebno:cf:

Pjesma je dobra, ali nije za Bonda.

Mendes jeste otac, ali mu je Skyfall za klasu bio bolji.

Pitanje je sada sta ce biti sa 25. djelom. Da li nastavlja Craig i ako ne da li ce da se preseravaju i popuste feminizmu i bude zenski Bond. To ako se desi porodica Brokoli hladno moze da ugasi fransizu:cf:

Rondo9
11.11.2015, 19:02
Meni je Spectre bas OK, pogotovo za bioskop, klasican onaj Bond film. Za sledeceg Bonda su tri glavna favorita po kladionicama i to vec godinu dana - Damian Lewis, Idris Elba i Tom Hardy. Hardy je tu definitivno najjace ime i mislim da nikome ne bi smetalo da on bude posto je covek doktor, ali on vec ima Mad Maxa i ne znam da li ce hteti paralelno da snima dve velike fransize. Meni licno ne bi smetalo da to bude Elba.

miloolja
13.11.2015, 18:25
Da li je gledao neko ovaj naš "Igra u tami"?

z0La
14.11.2015, 13:42
Da li je gledao neko ovaj naš "Igra u tami"?

I mene baš zanima. Vidim da je aktuelno sad u bioskopu, a hteo da vodim devojku...:hm:

Ako si slučajno pogledala ili planiraš, ostavi ovde utiske...:)

Ser Gagi
18.11.2015, 21:26
Preporuka nekoja komedija? :)

Vladan
18.11.2015, 22:04
Dobar je Vacation, Trainwreck tesko sranje.

Indigo
19.11.2015, 01:38

Zanemari ocenu
http://www.imdb.com/title/tt0240515/

Rondo9
20.11.2015, 17:30
Dajte neki kul film tipa Kingsman, Man from UNCLE itd.

Ricma
20.11.2015, 19:04

http://www.imdb.com/title/tt1187043/
http://www.imdb.com/title/tt0109445/
http://www.imdb.com/title/tt0366551/

@Rondo9

http://www.imdb.com/title/tt0270288/
http://www.imdb.com/title/tt0887883/
http://www.imdb.com/title/tt0118655/
http://www.imdb.com/title/tt0425061/

Neke komedije koje imaju veze sa spijunima.:biggrin:

Rondo9
20.11.2015, 19:36
Maricu, bolje je Limar shvatio sta trazim. Ne moraju biti spijuni, nego su oni sami po sebi kul pa sam zato dao ta dva primera. Je l' gledao neko Out of Sight (http://www.imdb.com/title/tt0120780/?ref_=nv_sr_1) i ako jeste je l' moze da mi kaze da li je to to sto trazim ? :D

l1m4r
20.11.2015, 20:32
Vidi Legend sa Hardijem.::)

Tarantula
20.11.2015, 23:36
Brate kakvo njesra.

https://www.youtube.com/watch?v=IJBnK2wNQSo

Lord Gangarić
21.11.2015, 01:53
Brate kakvo njesra.

https://www.youtube.com/watch?v=IJBnK2wNQSo

Sve razumem ali plavokosi ljudi u drevnom Egiptu daj bre :D

miloolja
24.11.2015, 20:37
Šteta što nije proleće

https://www.youtube.com/watch?v=cWsoNv24Syo

ExEric
25.11.2015, 11:06
Uzgred kome se dopala serija Mr. Robot, preporučujem onima koji nisu odgledali
nemački film iz 2014 (znači godinu dana pre Mr. Robota), Who Am I – No System Is Safe (Who Am I - Kein System ist sicher) (http://www.imdb.com/title/tt3042408/)

E hvala ti care do neba za ovo.

Nisi mi dzabe do pojave Oberina bio omiljeni sporedni lik u GOT-u :biggrin:

Tarantula
25.11.2015, 16:50
Još im samo Thor i Hulk hvale, pa da Avengersi budu na okupu. Bezveze što ih trpaju u film o Captain Americi gubi Chris Evans na glavnoj ulozi. Ali daj samo što više da se zaradi.

https://www.youtube.com/watch?v=FkTybqcX-Yo&feature=youtu.be

miloolja
25.11.2015, 18:09
Uzgred kome se dopala serija Mr. Robot, preporučujem onima koji nisu odgledali
nemački film iz 2014 (znači godinu dana pre Mr. Robota), Who Am I – No System Is Safe (Who Am I - Kein System ist sicher) (http://www.imdb.com/title/tt3042408/)

Uopšte ne znam kako mi je ovo sinoć pormaklo...:confused:
Pre par nedelja gledala sam Who am I.. i veeeelika preporuka za njega, baš me prijatno iznenadio, Odličan je! :tu2:

miloolja
26.11.2015, 15:05
https://www.youtube.com/watch?v=E8ilPAEgkpA

prskaj
26.11.2015, 15:35
https://www.youtube.com/watch?v=E8ilPAEgkpA

Pa jel izaslo ovo? Mislim da neke dve godine proveravam na svakih par meseci dal ima neki torent

miloolja
26.11.2015, 15:41
Gledala pre neko veče na Cinemaxu. Tako potraži, ima ga sigurno.

Ricma
26.11.2015, 19:18
E hvala ti care do neba za ovo.

Nisi mi dzabe do pojave Oberina bio omiljeni sporedni lik u GOT-u :biggrin:

Nek sam i ovo doziveo da neki film pogledam pre tebe.:ha:

Pogledao ga pre vise od mesec dana, ali nije ostavio tako jak utisak da bih nesto napisao.

ExEric
27.11.2015, 11:59
Super igra. Nadjite 66 filmova, reference su naredjane po garazi.

http://www.popcorngarage.com/

prskaj
27.11.2015, 13:03
Obozavam ovakve igrice, steta sto ne moze da se zumira ( ili ja barem nisam nasao).

Pronasao sam 40, ali moglo je tu i vise npr posle kada sam pogledao resenja video sam da je ono u stvari Fight club sapun al ja nisam mogao da razaznam toliko ociglednu stvar

miloolja
27.11.2015, 15:26
Aaa kako je dobra :D Zaglavila sam se na broju 43, doduše i igrica se ukočila, pa ću kasnije ponovo, da mi se mozak oporavi.. ali ništa bez googla... maska Kaspera me ubi (Perfect world), kao i ona biljka.. znam da je neko nosao kroz film... pa neko žensko..a neko dete.. aha! Matilda :D (Leon)... a onda onaj "drugar" T.Henksa na pustom ostrvu.. kao se zove film.. (Cast away)..ništa bez male pomoći prijatelja (mislim googlala sam samo za 2 filma, da ne bude zabune :biggrin:)... odlična zabava ovog ružnog dana :tu2:

A da i prskaj mi je pomogao sa Fight clubom :blush: pa ko će ono da vidi

p4p1
27.11.2015, 15:42
Ugasih ga na 24. Nisam mislio ni da cu toliko da nadjem. S tim sto ima nekoliko koji su mi strasno poznati, ali dzaba kad ne mogu da se setim. I naravno dobijem glupi strike za "Scary Movie" zbog one maske, a vidim ima dosta horora, a tu znam samo najpoznatije, a ni njih nisam gledao. Dva sam pogodio skroz slucajno, jednom mi obelezio drugi predmet nego onaj na koji sam ja mislio, a jednom skroz drugi film mi priznao :biggrin:

Dobra zabava svakako :D

miloolja
27.11.2015, 15:45
"Scary Movie" = Scream

p4p1
27.11.2015, 15:48
Da, da, cim sam dobio strike sam ga otkucao posle, tek tada mi je uopste i palo na pamet. Jbg, hvala svejedno :)

EldinRomanista
27.11.2015, 15:55
jako dobar film Okolofutbola nadam se da cete uzivati :D

http://videotrazilica.com/redir.php?link=http://vidzi.tv/embed-ozg4m6ty7p69-640x480.html

Prototype
27.11.2015, 16:35
Ugasih ga na 24. Nisam mislio ni da cu toliko da nadjem. S tim sto ima nekoliko koji su mi strasno poznati, ali dzaba kad ne mogu da se setim. I naravno dobijem glupi strike za "Scary Movie" zbog one maske, a vidim ima dosta horora, a tu znam samo najpoznatije, a ni njih nisam gledao. Dva sam pogodio skroz slucajno, jednom mi obelezio drugi predmet nego onaj na koji sam ja mislio, a jednom skroz drugi film mi priznao :biggrin:

Dobra zabava svakako :D

ja pogodio dva vise. Onda pogledao odgovore na netu i skontah da verovatno nebi nista vise pogodio da sam nastavio igrati. Ne mogu da verujem da ne skontah koji samuraj nosi one zute patike :(

bojanaBG
27.11.2015, 16:59
Skroz zanimljiva igrica, ja sam danas stigla do 20 i tu sam se onda samoubila :biggrin:
moracu veceras da probam ponovo :D

bice
27.11.2015, 17:02
Meni je ukljuceno jos uvek, stigoh do 16 i ne mogu da provalim koji je bese onaj film sa ovom zenskom sto ima 3 umesto 2 znate vec sta :biggrin::biggrin:
Isto tako ona maska u gornjem desnom uglu, nije ni petak 13 ni noc vestica ne znam ko je ono izginuh ziv.:cf:

Vladan
27.11.2015, 17:14
Totalni opoziv.

Davno sam ovo vidio, odlicno je.

ExEric
27.11.2015, 17:18
Jbt sve vreme citam Hidden ticket a ono Golden ticket :wall::wall::wall:

Pa naravno da je Vili Vonka jbt coravi kretenu!

miloolja
27.11.2015, 17:36
Meni je ukljuceno jos uvek, stigoh do 16 i ne mogu da provalim koji je bese onaj film sa ovom zenskom sto ima 3 umesto 2 znate vec sta :biggrin::biggrin:
Isto tako ona maska u gornjem desnom uglu, nije ni petak 13 ni noc vestica ne znam ko je ono izginuh ziv.:cf:

jeste petak 13.. možda ne kucaš dobro.. Friday the 13th

12 Majmuna :facepalm: aaaa napokon

miloolja
27.11.2015, 17:48
Skroz zanimljiva igrica, ja sam danas stigla do 20 i tu sam se onda samoubila :biggrin:
moracu veceras da probam ponovo :D

kada napraviš nalog... i dođeš do treće greške, možeš da se vratiš svaki put u garažu, tj. da otvoriš/podigneš vrata i imaš pravo na jednu grešku...dva neuspela pokušaja ostaju.. samo je bitno da svaki put sačuvaš ono što si pogodila, da ne bi zaboravila.. znači ne moraš ispočetka i nema saoubistva :)

kada ti dosadi isključiš slobodno, posle se samo uloguješ i nastaviš gde si stala...

Arnel.S
27.11.2015, 18:05
62/66

S tim' da sam na sajtu manje-vise od kako si postavio ovo :biggrin:
Jedna greska, i to sam za nesto mislio da je Sunset blvd., a to veze nema sa Bulevarom sumraka...

Interesantno je da sam prvo uocio Diktatora, a ne Povratak u buducnost.
Za Amelie sam se najvise muclio. A Inception tek maloprije primijetio.
Sve u svemu, mnogo kul stvar.

ExEric
27.11.2015, 18:22
Moja fora sa diktatorom je bila sledeca:

- Prvo sam mislio da je film Chaplin, ukucam Chaplin, nije. Ok...sta li moze biti?

- Resavam druge stvari, pa se vracam stalno na njega i razmisljam... ma lici mi na Hitlera :D

- Tek nakon odredjenog vremena dok sam povezao da sam I napisao Caplin i da mi lici na Hitlera shvatio sam sta je...

Inace sve je stvar percepcije. Ja sam vrata od taksija video kao veliki zuti katanac :biggrin: tako da...

miloolja
27.11.2015, 18:42
Inception ::) hvala Arnele. Ne znam jel se ove pomoći (tuđa rešenja) računaju? :D

Čarli je imao te brčiće i uopšte nisam povezala sa Hitlerom, čak i kada mi je pao na pamet odmah.. a ne nije tako izgledao u Velikom Diktatoru :facepalm:.. tako da sam sve živo naređala, a VD možda iz 10-og puta...Ameli iz prve... stala na 44, tj. sa Inc. 45, posle pauze ušla i odmah cap 12 Majmuna... nije loše napraviti pauzu.. Arnel je izuzetak :D

Tarantula
27.11.2015, 18:46
Kakav nas to program očekuje za Božić 25 decembra? :D

http://i.imgur.com/GGCNNjN.jpghttp://i.imgur.com/xymYSU9.jpghttp://i.imgur.com/Z1NEQbT.jpg

The Revenant sa Leonardom DiCapriom i Tom Hardyem. Režija Alejandro G. Inarritu.
The Hateful Eight sa Samuel L. Jacksonom i Kurt Russellom. Režija Quentin Tarantino.
Joy sa Jennifer Lawrence, Robert De Nirom i Bradley Cooperom. Režija David O. Russell.

Vladan
27.11.2015, 18:48
A O. Rasel sve da snima sa Kuperom, veliko iznenadjenje :D

Sandugp
27.11.2015, 18:50
U pravu si lici na katanac ....
Poceo sam danas nesto na poslu, ali nisam imao vremna, sad cu to caskom sve da spirglam :D
Jbt zeza me onaj medaljon sa zmijom sto visi (simbol beskonacnosti) nije Konan, jedino ako sam pogresno spelovao ... bem li ga.
Bice ovde malo vise mozganja koliko vidim.

ExEric
27.11.2015, 19:02
A O. Rasel sve da snima sa Kuperom, veliko iznenadjenje :D

I Dzenifer Lorens... znas neki reditelji imaju omiljenog glumca/glumicu, ovaj jbt ima omiljeni par :biggrin:

Tacno ce da smore uskoro, mada su vec na dobrom putu

Sandugp
27.11.2015, 19:05
A sve, sve, ali predator.... kako su ga spakovali onaj laserski nisan :D Mamicu im njihovu.

Onaj duhic me sjebao, prvo sam kucao kasper, pa sam se tek onda setio Kevina i savrsen svet

bice
27.11.2015, 19:45
35 za sad, i meni nece da prihvati The Dictator, ne znam sto. :D
Inace zeku Rodzera sam slucajno pogodio i porodicu Adams lupio sam bezveze haha

ExEric
27.11.2015, 19:59
59 ipak na kraju dok nisam totalno odustao. Kada sam pogledao resenja shvatio sam da nisam gledao tih 7 filmova, tako da je to ok :).

bice
27.11.2015, 20:00
59 ipak na kraju dok nisam totalno odustao. Kada sam pogledao resenja shvatio sam da nisam gledao tih 7 filmova, tako da je to ok :).

Gde su ta resenja, ne mogu da bijem glavu vise nasao sam 39, od mene dosta :biggrin::biggrin:

ExEric
27.11.2015, 20:05
Nisam ni Watchmene gledao ali imam novelu kod kuce a preko celih korica je smajli tako da je to bilo lako uociti :D

Ricma
27.11.2015, 21:04
Joy 7.januara, The Revenant 21 januara, a Tarantino verovatno krajem februara.

Deadpool ce da bude sredinom februara kad smo kod premijera za sledecu godinu.

zdravkelja
27.11.2015, 21:23
56 za 20-ak minuta, mrzi me dalje da trazim. Nemam pojma sta bi trebalo da bude Casperova maska koja u stvari nije Casper, gitara, Twinkies, maska ispod Z, smajli, ono kuce na Deloreanu... Patuljak mi je bila bas simpaticna referenca :)

miloolja
27.11.2015, 21:27
Svaka čast, a na većinu preostalih imas tu naše odgovore...mislim ako te interesuje

Poslato sa htc

zdravkelja
27.11.2015, 21:32
Da vidim, ali cisto da prokomentarisem sta nisam znao :) Inace jesam movie buff tako da sam i ocekivao da cu ok da uradim :biggrin:

Inace je i meni, kao Arnelu, prvo u oko upao Chaplin ;)

Tarantula
27.11.2015, 22:14
Joy 7.januara, The Revenant 21 januara, a Tarantino verovatno krajem februara.

Deadpool ce da bude sredinom februara kad smo kod premijera za sledecu godinu.

Tad možda dolazi kod nas. U SAD ide na Božić.

l1m4r
27.11.2015, 22:19
Ali kako su sakrili predatora :D

l1m4r
28.11.2015, 15:33
Trebaju mi primeri holivudskih filmova, tacnije dva donekle suprotna primera. Oba imaju veze sa prikazivanjem nasilja. Jedan treba da bude onaj u kome je publika potpuno diskonektovana od cinjenice da neko vrsi nasilje, pa to ne dozivljava kao nesto lose, a onaj ko nasilje cini ne dobija nikakvu kaznu, cak je prisutan i motiv nagrade (jer je nasilje zarad dobrog cilja - tipa Svarceneger u Komandosu i Lijam Nison u Taken). Drugi primer treba da bude suprotan - da publika bude svesna cinjenja nasilja i posledica istog - dakle, da se film bavi kaznjavanjem tog nasilja gde onaj ko ga je cinio biva suocen sa svojim nedelima (moralno i fizicki) i zbog toga dobija i neku kaznu, tipa Saw.

Ricma
28.11.2015, 17:39
Tad možda dolazi kod nas. U SAD ide na Božić.

Kod nas tada dolazi, tako sam video na sajtu cineplexx-a.Za ova prva dva filma pise kada su premijere, taj datum u Americi meni nista ne znaci.Svake godine posle Oskara se organzuje FEST i na njemu se prikazuju izmedju ostalog filmovi koji su nominovani za Oskara i naravno oni koji su osvojili.Dobra stvar je sto je mali razmak sto bi znacilo da cu oba filma da pogledam u bioskopu.

Sandugp
28.11.2015, 18:24
Trebaju mi primeri holivudskih filmova, tacnije dva donekle suprotna primera. Oba imaju veze sa prikazivanjem nasilja. Jedan treba da bude onaj u kome je publika potpuno diskonektovana od cinjenice da neko vrsi nasilje, pa to ne dozivljava kao nesto lose, a onaj ko nasilje cini ne dobija nikakvu kaznu, cak je prisutan i motiv nagrade (jer je nasilje zarad dobrog cilja - tipa Svarceneger u Komandosu i Lijam Nison u Taken). Drugi primer treba da bude suprotan - da publika bude svesna cinjenja nasilja i posledica istog - dakle, da se film bavi kaznjavanjem tog nasilja gde onaj ko ga je cinio biva suocen sa svojim nedelima (moralno i fizicki) i zbog toga dobija i neku kaznu, tipa Saw.

Americka istorija X ti je ponajbolji primer za drugi tip filma, a za prvi ih imas koliko volis.

Black Mamba 24
28.11.2015, 18:42
Kakav djaklu ovaj Ricpa.

ExEric
28.11.2015, 21:02
Americka istorija X ti je ponajbolji primer za drugi tip filma, a za prvi ih imas koliko volis.

Evo ti za prvi par komada: Straw Dogs (1971) (http://www.imdb.com/title/tt0067800/?ref_=nv_sr_2), Memento, Bonnie and Clyde

A za drugi Sedam i Irreversible.

Ricma
29.11.2015, 09:42
Kakav djaklu ovaj Ricpa.

Pico, ne mrdaj nigde sledeci vikend.Nakon basketa idemo do Jazzbuke, zatim da me upoznas sa tvojom lepsom polovinom i da joj objasnim zasto si pijan ko guzica.

Arnel.S
30.11.2015, 06:57
Ko ima Pink Classic, veceras u ponoc Papillon - 1973 (http://www.imdb.com/title/tt0070511/?ref_=nv_sr_1)
Sutra od 16h na istom kanalu The Army of Shadows - 1969 (http://www.imdb.com/title/tt0064040/?ref_=fn_al_tt_1)

Uz Boba, Drugi vjetar, Samuraja i Crveni krug, Melvilleov najbolji film.
Dvije filmcine, dva remek-djela.

Da ne bude neki off, evo nekoliko dobrih dokumentaraca:

How to Make Money Selling Drugs - 2012 (http://www.imdb.com/title/tt1276962/?ref_=fn_al_tt_1)
Inequality for All - 2013 (http://www.imdb.com/title/tt2215151/?ref_=tt_rec_tt)
American Drug War: The Last White Hope - 2007 (http://www.imdb.com/title/tt1033467/?ref_=tt_rec_tt)
The House I Live In - 2012 (http://www.imdb.com/title/tt2125653/?ref_=tt_rec_tt)
Cocaine Cowboys - 2006 (http://www.imdb.com/title/tt0380268/?ref_=tt_rec_tt)
The Culture High - 2014 (http://www.imdb.com/title/tt1778338/?ref_=tt_rec_tt)
The Union: The Business Behind Getting High - 2007 (http://www.imdb.com/title/tt1039647/?ref_=tt_rec_tt)

Miletić
30.11.2015, 12:16
http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/30/250eba69a6e2df22688fc19c606a9685.jpg

So true

Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka

Vladan
01.12.2015, 18:22
Pogledah ga ponovo posle sigurno 7-8 godina, kakvo remek djelo

http://www.imdb.com/title/tt0050083/

HeadBurn3r
01.12.2015, 18:35
Pogledah ga ponovo posle sigurno 7-8 godina, kakvo remek djelo

http://www.imdb.com/title/tt0050083/
Jedan od najboljih ikad.

miloolja
02.12.2015, 11:22
http://www.filmhuisbussum.nl/pics/films/497-victoria.jpg

Victoria (2015) (http://www.imdb.com/title/tt4226388/)

Neobičan iz više razloga, nemački film, od 138 minuta gde ceo sat čekate da se nešto dogodi... ono kada imate baš jak osećaj i iščekivanje da će sigurno nešto da se desi svakog časa. I desilo se.. Taj prvi sat prolazi bezazleno, pomalo čak i dosadnjikavo, gde usamljena, blago reći nepormišljena, razočarana i nadasve simpatična Viktorija upoznaje četiri lokalna momka u stranoj zemlji (ona je iz Madrida).

Najviše volm da gledam filmove o kojima ne znam ništa, što je danas retkost. Takvi su eventualno mali, nezavisni, vanamerički filmovi i naravno da nisu osvajali neke velike nagrade. Ovaj je u Berlinu ove godine osvojio nekoliko, od toga Srebrnog medveda za umetnički doprinos i za najbolju kameru, Nemačku filmsku nagradu 2015.- Zlatnu nagradu za najbolji film .... ali u moru i poplavi raznih zaboravila sam na njega, iako je po nečemu postao jako poznat.

Birdman je samo prikazan kao on-shot film, iako to nije, dok je ovaj zaista one-fackin'-single-shot movie, na preko 20 lokacija u Berlinu (radnja se odigrava u njemu) režisera Sebastijan Šipera i kamermana Štrula Brandt Grofena (valjda se tako čita)... doduše uspeli su "tek" iz trećeg pokušaja! Amaizing!
Glumci su imali veliku slobodu improvizacije što je sigurno i sasvim očekivano kod ovakvog projekta i odlično odradili posao, a mlada Laja Kosta sjajno nosi ceo film.

I naravno, kao što sam i pretpostavljala, muzika je odlična.
Preporuka.

Tarantula
02.12.2015, 18:10
Šetači u u Maze Runner. :dr: Siguran sam da su ih uvrstili zbog popularnosti TWD, neznam da li se spominju u knjizi.

http://i.imgur.com/cFMoSTO.jpg

Arnel.S
03.12.2015, 06:38
Olja, hvala za Viktoriju, zaboravio sam skroz na film.
Sad' sam ga pogledao. Filmcina!

Sve si rekla kako treba.
Rezija, kamera, film, muzika, gluma... sve je na vrhunskom nivou.
Narocito muzika i Laia Costa. Muzika je tacno kakva i treba biti, dolazi u momentima gdje treba.
Laia je pokidala. Koliko emocija i raspolozenja promijenjenih za 2 sata i 15 minuta.
A kad' to Leo radi za 12-18 mjeseci, o tom' se pise danima, mjesecima, kao nesto mnogo tesko.
Ah, taj Holivud :)
Nemam sta da dodam. Meni je za klasu ispred Birdmana.

Prije koji dan pogledah opet Strogo kontrolisani vozovi (http://www.imdb.com/title/tt0060802/)
Jedan od onih iz kategorije obaveznog' stiva.

Odoh da spavam :biggrin:

Tarantula
03.12.2015, 17:32
Bilo je samo pitanje kad će snimiti. :D

https://www.youtube.com/watch?v=J1pOTTcdRO8

Ser Gagi
04.12.2015, 00:26
Preporuka neki dobar filmcic, za opustanje lagano neki :)

Arnel.S
04.12.2015, 10:36
Sjajan Wilderov The Apartment - 1960 (http://www.imdb.com/title/tt0053604/?ref_=tt_rec_tt) u 18h na Pink Classicu.
Sutra, sve isto Some Like It Hot - 1959 (http://www.imdb.com/title/tt0053291/?ref_=tt_rec_tt)

Ricma
04.12.2015, 16:29

Natural Born Killers
Little Miss Sunshine
Death at a Funeral
Pineapple Express
Tropic Thunder

Tek sam se malocas ulogovao, odgovorio bih ti sinoc da jesam.

z0La
04.12.2015, 18:24

Ako hoćeš za devojku i tebe, onda Vacation (http://www.imdb.com/title/tt1524930/). Provereno "podiže" raspoloženje...if you know what i mean...:biggrin::D

l1m4r
04.12.2015, 19:03
Zola Dr Love jbt :biggrin:

Tarantula
04.12.2015, 19:38
Jeste li odgledali? :D Jedva pronađo neku pristojnu sliku. :)

http://i.imgur.com/meeJBZC.jpg

ExEric
04.12.2015, 21:14
Pineapple Express

Gde mu ovo preporuci Ricma care...

Meni je taj film bio NEGLEDLJIV!

Ricma
04.12.2015, 22:03
Tebi nikad ne bih preporucio taj film, zato sto znam koliki je tvoj prag tolerancije.:biggrin:Nemamo svi isti i mozda se njemu svidi.

Tebi nemam sta da preporucim, samo ti meni mozes da dajes predloge sta da gledam.:ha:

ExEric
04.12.2015, 22:08
Ne, ne, ja nisam nikakav filmski snob. Znaci gledam i klasike i komercijalu i nezavisne i svasta, ali ovo mi je bilo bas mucno za gledanje. Mislim da je problem da meni jako lose lezi ta ekipa (Rogan, Franko itd...). Meni je i This is the end bio prosecan at best.

l1m4r
04.12.2015, 22:12
Slobodno Erice reci da je sranje :D. This is the end. Odgledas Ali sve ti je jedno hoćeš li gledati ili ne..

Ricma
04.12.2015, 22:20
This is the End mi je bio dobar do samog kraja koji je u najmanju ruku retardiran.Interview mi je njihov najbolji zajednicki film.Ne gledam njihove sve filmove, pravim neku selekciju.Ima i do toga sto takve komedije od pocetka gledam kao tres i malo stvari moze da me iznervira.U mom slucaju ni sa jednom kojom sam pogledao nisam puno pogresio.

miloolja
04.12.2015, 22:56
Sjajan Wilderov The Apartment - 1960 (http://www.imdb.com/title/tt0053604/?ref_=tt_rec_tt) u 18h na Pink Classicu.
Sutra, sve isto Some Like It Hot - 1959 (http://www.imdb.com/title/tt0053291/?ref_=tt_rec_tt)

Oooo.. Džek Lemon.. kako ga volim.... i uvek mogu da ga gledam.

Arnel.S
04.12.2015, 23:12

Nisam ni vidio jutros post.
Hajde ovako, ne znam koliko si od ovog' gledao.

Before Sunrise - 1995 (http://www.imdb.com/title/tt0112471/?ref_=tt_rec_tt)
Before Sunset - 2004 (http://www.imdb.com/title/tt0381681/?ref_=tt_rec_tt)
Before Midnight - 2013 (http://www.imdb.com/title/tt2209418/)
Blue Jasmine - 2013 (http://www.imdb.com/title/tt2334873/?ref_=tt_rec_tt)
Midnight in Paris - 2011 (http://www.imdb.com/title/tt1605783/?ref_=tt_rec_tt)
Amélie - 2001 (http://www.imdb.com/title/tt0211915/?ref_=tt_rec_tt)
Boyhood - 2014 (http://www.imdb.com/title/tt1065073/?ref_=tt_rec_tt)
The Grand Budapest Hotel - 2014 (http://www.imdb.com/title/tt2278388/?ref_=tt_rec_tt)
Clerks - 1994 (http://www.imdb.com/title/tt0109445/?ref_=tt_rec_tt)
Office Space - 1999 (http://www.imdb.com/title/tt0151804/?ref_=nv_sr_1)
Superbad - 2007 (http://www.imdb.com/title/tt0829482/?ref_=nv_sr_1)
Billy Elliot - 2000 (http://www.imdb.com/title/tt0249462/)
The Purple Rose of Cairo - 1985 (http://www.imdb.com/title/tt0089853/)
Once - 2007 (http://www.imdb.com/title/tt0907657/)
October Sky - 1999 (http://www.imdb.com/title/tt0132477/)
Lost in Translation - 2003 (http://www.imdb.com/title/tt0335266/)
Moonrise Kingdom - 2012 (http://www.imdb.com/title/tt1748122/)
We Bought a Zoo - 2011 (http://www.imdb.com/title/tt1389137/)
Groundhog Day - 1993 (http://www.imdb.com/title/tt0107048/)

Vladan
04.12.2015, 23:13
Midnight run, jedna od najboljih laganica ikad po meni.

prskaj
05.12.2015, 00:29
Jeste li odgledali? :D Jedva pronađo neku pristojnu sliku. :)

http://i.imgur.com/meeJBZC.jpg

Planiram uskoro da odem u bioskop da me Gaspar propisno izmuci. Spremamo se :D

miloolja
05.12.2015, 00:57
Planiram uskoro da odem u bioskop da me Gaspar propisno izmuci. Spremamo se :D

:haha: spremate se za bioskop, a? :biggrin:

Mene interesuje muzika, čula sam da je dobro ..khm, khm.. upakovana :cool:

prskaj
05.12.2015, 01:38
:haha: spremate se za bioskop, a? :biggrin:

Mene interesuje muzika, čula sam da je dobro ..khm, khm.. upakovana :cool:

Bogami sta nam je uradio sa Enter the Void... za ovo se spremamo :D

Heartbreak
05.12.2015, 23:57
Ja sam odgledao LOVE...mogu reci da je Gaspar otisao u ku*ac :angry:

Sandugp
06.12.2015, 00:02

Gledao sam pre neki dan, vise sam ocekivao. Jbg kao sto i napisa, otisao je u penis ...

miloolja
06.12.2015, 00:17
A jel ste gledali u bioskopu? :D

prskaj
06.12.2015, 00:32

Znaci dobri stari Gaspar nista se nije promenilo :)

miloolja
06.12.2015, 00:34
Nego Hearte davaj šta si dobro gledao u poslednje vreme. Nešto te nema da predlažeš/preporučuješ. :)

Arnel.S
07.12.2015, 02:54
Danas

Pink Classic - 18h: One, Two, Three - 1961 (http://www.imdb.com/title/tt0055256/)
Fox Movies - 14:28: Wo hu cang long - 2000 (http://www.imdb.com/title/tt0190332/)
Fox Movies - 16:55: Scent of a Woman - 1992 (http://www.imdb.com/title/tt0105323/)

Sutra

Pink Classic - 14h: Pygmalion - 1938 (http://www.imdb.com/title/tt0030637/)
Pink Classic - 18h: Irma la Douce - 1963 (http://www.imdb.com/title/tt0057187/)
Pink Classic - 20h: A Woman Under the Influence - 1974 (http://www.imdb.com/title/tt0072417/)
Fox Movies - 16:35: The Breakfast Club - 1985 (http://www.imdb.com/title/tt0088847/)
Fox Movies - 22h: The Green Mile - 1999 (http://www.imdb.com/title/tt0120689/)

Izdvojio sam neke od filmova koji se trebaju pogledati :)

Danas na HRT2 pocinje The Adventures of Sherlock Holmes 1984-1985 (http://www.imdb.com/title/tt0086661/) s legendarnim Jeremy Brettom.
Termini prikazivanja:

http://i.imgur.com/x69MrNf.png

Heartbreak
07.12.2015, 18:30
Nego Hearte davaj šta si dobro gledao u poslednje vreme. Nešto te nema da predlažeš/preporučuješ. :)

Filmove sam bas slabo gledao u poslednje vreme, uglavnom sam se fokusirao na serije, ali nakupilo se bas dosta materijala pa cu sad da ih cepam jedan za drugim :D imam ih bar 30-ak koji deluju zanimljivo ::)

miloolja
07.12.2015, 22:45
Filmove sam bas slabo gledao u poslednje vreme, uglavnom sam se fokusirao na serije, ali nakupilo se bas dosta materijala pa cu sad da ih cepam jedan za drugim :D imam ih bar 30-ak koji deluju zanimljivo ::)

Daj te što ti deluju zanimljivo. :)

miloolja
07.12.2015, 23:48
673986421871525889

Arnel.S
08.12.2015, 00:26
Taj prvi gospodin najveci ikada.
Kad' smo kod njega, Cinema TV, dva sata poslije ponoci: La dolce vita - 1960 (http://www.imdb.com/title/tt0053779/)
Moj termin :D

prskaj
08.12.2015, 17:45
Mislim da je ovo najbolji ljubavni film koji sam pogledao u svom kratkom zivotu

http://www.weekendbase.com/wp-content/uploads/2012/02/poster.jpg

SinisaKun
08.12.2015, 21:17
https://www.youtube.com/watch?v=SQvPRb4HADE

da li je gledao neko isplati li se pogledati

l1m4r
09.12.2015, 16:43
http://www.imdb.com/title/tt2057392/?ref_=vi_tt_t_hm_hp

A war story that recalls kubrick dr strangelove? Kaze Variety

Bas tesko ali da vidimo

Tarantula
09.12.2015, 18:41
https://www.youtube.com/watch?v=fis-9Zqu2Ro

bojanaBG
10.12.2015, 11:31
kineski trejler, sa nekim novim scenama :sw:

https://www.youtube.com/watch?v=crcBXyVJAi4&feature=youtu.be

Heartbreak
10.12.2015, 15:19
Objavljene nominacije za zlatni globus ::) Izostavljeni Spilbergov "Bridge of Spies", Tarantinov "The Hateful Eight", a nema ni Bruklina, Stiv Dzobsa, Sicaria...

Za najbolju dramu:

Carol
Mad Max
The Revenant
Room
Spotlight

Za najbolju komediju:

The Big Short
The Martian
Joy
Spy
Trainwreck

Za najbolje glumce ipak bez Dzonija Depa, Majkla Kina, Kitona, Henksa...

(drama)

Leonardo di Caprio - The Revenant
Michael Fassbender – Steve Jobs
Eddie Redmayne – The Danish Girl
Will Smith – Concussion
Bryan Cranston – Trumbo

(komedija)

Matt Damon – The Martian
Mark Ruffalo – Infinitely Polar Bear
Al Pacino – Danny Collins
Christian Bale – The Big Short
Steve Carell – The Big Short

Glumice:

(drama)

Cate Blanchett - Carol
CateBrie Larson – Room
Rooney Mara – Carol
Saoirse Ronan – Brooklyn
Alicia Vikander – The Danish Girl

(komedija)

Jennifer Lawrence – Joy
Melissa McCarthy – Spy
Amy Schumer – Trainwreck
Maggie Smith – The Lady in the Van
Lily Tomlin – Grandma

Za najbolje strane filmove nominovani su:

The Brand New Testament - Belgija
The Club - Cile
The Fencer - Finska
Mustang - Francuska
Son of Saul - Madjarska

Nema Labyrinth of Lies, Goodnight Mommy...od "favorita" ostao samo Son of Saul

Sto se serija tice za najbolje su nominovane:

Empire
Game of Thrones
Mr. Robot
Narcos
Outlander

dok komedije:

Casual
Mozart in the jungle
Orange is the new black
Silicon valley
Transparent
Veep

Tarantula
10.12.2015, 17:53
Kako The Martian komedija? :confused:

Ricma
10.12.2015, 18:55
Zlatni Globus dominira kao po obicaju kada vidis ko je sve nominovan a ko ostavljen po strani.:ha:

#humanitarnaorganizacija

l1m4r
10.12.2015, 19:31
Vec vidim da Di Kaprio nece uzeti nista :D

Arnel.S
11.12.2015, 06:22
Danas

Pink Classic - 18h: Written on the Wind - 1956 (http://www.imdb.com/title/tt0049966/)
HRT3 - 22:41: Brødre - 2004 (http://www.imdb.com/title/tt0386342/)
Pink Movies - 01:00: Do the Right Thing - 1989 (http://www.imdb.com/title/tt0097216/)

Sutra

TV 1000 - 22:10 - 21 Grams - 2003 (http://www.imdb.com/title/tt0315733/)
Fox Movies - 22:00 - Panic Room - 2002 (http://www.imdb.com/title/tt0258000/)
TV 1000 - 02:00 - Cape Fear - 1991 (http://www.imdb.com/title/tt0101540/)
HRT3 - 23:41 - Reservoir Dogs - 1992 (http://www.imdb.com/title/tt0105236/)
TV 1000 - 12:00 - Sommarnattens leende - 1955 (http://www.imdb.com/title/tt0048641/)
TV 1000 - 03:50 i 13.10 u 10:00 - Såsom i en spegel - 1961 (http://www.imdb.com/title/tt0055499/)

Vladan
13.12.2015, 15:05
Ima li koji novi film vrijedan paznje sa dobrim snimkom?

Serlok je predobar.

saburo sakai
13.12.2015, 21:25
A ne znam šta te interesuje,od novih a da je mejnstrim izašo je "the walk"

http://rarbg.com/torrent/mbnsyhl

i ovaj poslednji del Torov

http://rarbg.com/torrent/cwrzv39

ništa od toga nisam gledao

Ser Gagi
13.12.2015, 21:27
Gledao sam danas The Imitation Game (http://www.imdb.com/title/tt2084970/), preporucujem :)

Tarantula
13.12.2015, 23:07
MARVEL ponovo spašava svijet (po ko zna koji put).
X - Men bez Wolverina nije X - Men. Još neka djevojka 96 godište glumi Phoenix. :facepalm: Ni Halle Berry u ulozi Storm. Niti se Ian McKellen pojavljuje.

https://www.youtube.com/watch?v=COvnHv42T-A

saburo sakai
14.12.2015, 00:00
Pa izbacili pre par godina onaj tutubanski deo Vulvarin poreklo(kako već) :D ,pa ima posle iz 2013 i sad je u pripremi još jedan

malo li je :D

Meni je Dzesika Dzons prejaka,alkos brate moj čovek a ne ovaj smarač u siledzijki što i sidu leči

http://ak-hdl.buzzfed.com/static/2015-11/25/12/enhanced/webdr03/original-26413-1448472978-3.png

Gledaj kraljicu noći

Tarantula
14.12.2015, 00:31
Kad mogu derati Fast and Furious ovoliko, neka ide i Wolverin. Najavili snimanje i 9 djela FF. 7 dio narod išao da vidi šta se dešava i kako je snimljeno bez Walkera (oni zadnji kadrovi), sad u 8 djelu kako je bez njega, a pare zgrću li zgrću. Sve isto, ali ajde.

srdjan_sl
14.12.2015, 01:12
https://www.youtube.com/watch?v=R7a2u8lxWm8

saburo sakai
14.12.2015, 15:00
Što se tiče dana nezavisnosti izašle su neke dodatne informacije medju kojima i ona koja otkriva subinu Vila Smita

Ovo ne bih u spojler stavljao pošto se zapravo odnosi na taj period 20 godina(kolko već) koji pokriva prostor izmedju dva filma

By November of 1997, the world had begun to rebuild. The alien invaders had been neutralized, with the exception of “a small pocket of resistance in an isolated area of the African Congo”

3-17-1998: the leaders of the world’s major nations united, putting aside decades-old rivalries in the wake of the invasion

5-25-1998: the United States creates the Earth Space Defense program (ESD) as an extraterrestrial early warning system and global defense initiative. David Levinson (Goldblum) is named as director

1-8-1999: the ESD adapts alien shield technology to the F-22 Raptor, moving towards the creation of full Hybrid Fighters

6-22-2000: the city of Las Vegas, NV was completely destroyed in the war, and its ruins remain untouched as a reminder of all that was lost

8-10-2001: an isolated group of aliens in the African Congo — survivors of a downed City Destroyed — continue an underground war. The Congolese government continually refuses aid

10-23-2003: the U.S. Army fully adopts recovered alien weaponry for military application, quelling controversy with impressive displays of the weapons’ effectiveness

4-27-2007: Col. Steven Hiller (Will Smith) dies during a test flight of the ESD’s first functional Hybrid Fighter, and the world mourns the passing of one of the War of ’96’s heroes

2-21-2009: the Earth Space Defense Moonbase opens and is monitored from Beijing, China. The base has both offensive and defensive systems and is the first of several planned planetary bases

6-4-2011: ESD Director Levinson highlights the advances in consumer technology inspired by alien tech, including “the touchscreen smartphone, bladeless fans, drones, and airport security scanners”

8-19-2014: the next generation of Hybrid Fighter is unveiled — the T4 Global Defender, the most advanced alien-tech hybrid vehicle yet

Ovo već mora u spojler

13.12.2015 Uočen NLO,Devojčica iz Banja Luke fotografisala je brata, a na slikama se našlo i nešto NEOČEKIVANO

Vladan
15.12.2015, 12:57
Nije los Everest ali ostao film potpuno nedorecen. Bez prave emocije na kraju ipak, neki miks katastrofe i dokumentarca, vizuelno je impresivan ali sam ipak ocekivao vise.

ExEric
16.12.2015, 10:29
Jel ide neko veceras na Star Wars?

miloolja
16.12.2015, 12:19
Moji bratanci :)

Sandugp
16.12.2015, 14:47
Moji bratanci :)

Blago li se njima, zamisli koji je to dozivljaj kada kao klinac ides na tako nesto.

Nevezano za temu filmova i serija ali vezano za Ratove Zvezda, razmisljao sam da cerci za Novu kupim lego Sandcrawler ..... mada mnogo je skup.
Paklena je masina, ali i pakleno skupa. http://shop.lego.com/en-US/Sandcrawler-75059
U srbiji moze da se nadje za oko 38k din, a to je i povoljno u odnosu na cene po Evropi. Za nijanasu skuplje nego u Nemackoj recimo. Ali opet preskupo za nase podneblje.
(Nadam se da ovaj post ne shvatate kao reklamu zbog linka, ako shvatate brisite ga).

Arnel.S
16.12.2015, 16:50
Pregledao Pawn Sacrifice - 2014 (http://www.imdb.com/title/tt1596345/)
Super. Trenirao sam sah kao manji, cesto ga igram, pa mi je ovo odlicno sjelo.
Fino odradjen film, narocito sampionski mec iz 1972.
Sesta partija svakako najgenijalnija ikada.
Kakav je samo genije Fischer bio, ali i ludak veliki istovremeno.
Iako mi je Karpov najdrzati, Bobi je klasa za sebe bio.

Da ne odem skroz u off, evo jos nesto iz ove godine sto se moze pogledati:

Suburra - 2015 (http://www.imdb.com/title/tt4025514/)
The Dresser - 2015 (http://www.imdb.com/title/tt4247618/)
Bølgen - 2015 (http://www.imdb.com/title/tt3616916/)
An Inspector Calls - 2015 (http://www.imdb.com/title/tt4271918/)

Veceras

Pink Movies - 21:00: Schindler's List - 1993 (http://www.imdb.com/title/tt0108052/)
TV 1000 - 01:00: Jar City - 2006 (http://www.imdb.com/title/tt0805576/)
HRT3 - 20:10: The Man Without a Past - 2002 (http://www.imdb.com/title/tt0311519/)
Prva Plus - 22:00: American History X - 1998 (http://www.imdb.com/title/tt0120586/)

miloolja
16.12.2015, 16:56
Blago li se njima, zamisli koji je to dozivljaj kada kao klinac ides na tako nesto.

Nevezano za temu filmova i serija ali vezano za Ratove Zvezda, razmisljao sam da cerci za Novu kupim lego Sandcrawler ..... mada mnogo je skup.
Paklena je masina, ali i pakleno skupa. http://shop.lego.com/en-US/Sandcrawler-75059
U srbiji moze da se nadje za oko 38k din, a to je i povoljno u odnosu na cene po Evropi. Za nijanasu skuplje nego u Nemackoj recimo. Ali opet preskupo za nase podneblje.
(Nadam se da ovaj post ne shvatate kao reklamu zbog linka, ako shvatate brisite ga).

Zahvaljujući tetki. :blush:

Preskup je Lego, preskup uvek bio :(

Vladan
16.12.2015, 17:03
Uzmite zamjenu u vidu JDLT kocki :biggrin:

Ovo je tema filmovi i serije, malo pripazite da ne zavodim red crvenom, dobri su i lego filmovi, a i igre su dobre za neku mp avantura varijantu.

miloolja
16.12.2015, 17:07
Jel to Vladan opominje da offujemo? :biggrin:
Stidi se Sandu.. ti si kriv. :angry:

A evo da se ne ljuti administracija, pa da kažem da sam pre neku noć gledala recimo zanimljivu dansku priču, odnosno psihološku dramicu, ništa veliko, gledljivo i drži pažnju. http://www.imdb.com/title/tt1080695/

P.S. Tek sada vidim šta to Sandu želiš ćeri da kupiš... ahahahahaa.. misliš sebi.... :biggrin: :D

Sandugp
16.12.2015, 17:15
Ja sam za sve kriv, nesto sam se primio u poslednje vreme na lego ... izvuka osvoje stare setove sa kraja osamdesetih i prve polovine devedesetih .... i poslednjih dana ne radim nista drugo sem sto jurim, slazem, pregledam ... ludilo .... A realno lego kocke su toliko dobre da zamena za njih jednostavno ne moze da postoji, nista nije dovoljno dobro da moze u istu recenicu sa njima.

A sto se tice Farga drugu sezonu tek treba da pogledam, samo sam prve dve ep odgledao, nakanicu se valjda uskoro da odgledam i ostalo.

Vladan
16.12.2015, 17:21
Sandugp poslednja opomena!

Moze da se predje preko ponekog offa, ali ti kacis linkove drugih sajtova na forumu i uporno spamujes temu, to je najstrozije kaznjivo. Razumijem ja zelju da se vratis u djetinjstvo, sad si star i sad bi se vratio, ali kasno je, a i sto je najvaznije ne utices na konstruktivnu diskusiju, tako da bih te lijepo zamolio da se drzis teme.

P.S. Tek sada vidim šta to Sandu želiš ćeri da kupiš... ahahahahaa.. misliš sebi.... :biggrin: :D

Kako je providan :cf:

Урош94
17.12.2015, 22:35
Преко фона сам па не могу лепо да постујем.

Углавном, обратите пажњу на овај сукоб светова

Quentin Tarantino on Disney vs. 'The Hateful Eigh…: http://youtu.be/_pd6yO-jBRo

Scouser
19.12.2015, 01:17
Pogledao Star Wars The Force Awakens, i ja sam prezadovoljan.:biggrin:

maliajnstajn
19.12.2015, 01:25
Pogledao Star Wars The Force Awakens, i ja sam prezadovoljan.:biggrin:

Bez spojlea molim, ja necu jos 10 dana najmanje gledati:cry:

Scouser
19.12.2015, 01:27
Bez spojlea molim, ja necu jos 10 dana najmanje gledati:cry:
Zato nisam ni u spojlere stavio nista, bar jos, jer znam da bi ja sigurno otvorio i pre filma. :biggrin:

maliajnstajn
19.12.2015, 01:35
Ja se dogovorio sa prijateljem da ga pogledamo sljedece sedmice kada dodjem u Ljubljanu. Valja sacekat i jos pratiti slovenacki titl usput:biggrin:

Ser Deni ®
19.12.2015, 09:31
Bio u bioskopu sa devojkom, gledali Spectre. Šta znam, ja nešto ne volim Danijel Krega. Film kao film ovako odradjen je dobro, kao i svaki Bond jelte.

Ne znam za vas, ali meni je Pirs Brosnan jedan jedini i pravi Bond. On mi je nekako baš za tu ulogu.

Sent from my m2 note

Indigo
19.12.2015, 10:33
Bio u bioskopu sa devojkom, gledali Spectre. Šta znam, ja nešto ne volim Danijel Krega. Film kao film ovako odradjen je dobro, kao i svaki Bond jelte.

Ne znam za vas, ali meni je Pirs Brosnan jedan jedini i pravi Bond. On mi je nekako baš za tu ulogu.

Sent from my m2 note

Ne zaboravi Ser Šona Konerija, gospodin čovek.

maliajnstajn
20.12.2015, 01:00
Nemojmo da se zezamo Son Koneri, Roger Moore i Pierce Brosnan su rodjeni za ulogu Bonda, ova ostala buranija nisu vrijedna spomena.:cf:

Inace Steven Sodeberg je kreten. Paric ce da zna o cemu pricam.:D

Ser Deni ®
20.12.2015, 06:36
Dobro, on takodje, samo nekako je meni Pirs onako baš Bondiša pravi.

I Bondice su bile bolje, ova plava klinka, nit smrdi, nit miriše :cf:

l1m4r
20.12.2015, 13:06

Sent from my m2 note

Ne znas Deni bracala ama bas nista kada je JB u pitanju ::) Zna Indigo dosta :)

http://i.imgur.com/nP1szYT.jpg

Gospodin covek!

Lord Aleksoni
20.12.2015, 14:12
Šta se raspravlja ovde oko Bonda, maestru Šon Koneriju ne može niko ni da čisti cipele.. :):cool:

saburo sakai
20.12.2015, 15:33
Izaso je Sicario na torentu,ima brrip,ne mogu da okacim link,na mobu sam

Ricma
20.12.2015, 18:26
Pogledao sam SW i sada mogu ponovo da citam temu.:biggrin:Nisam nesto odusevljen, ali posto sam odrastao uz SW nije mi se puno video novi SW.Previse paralele sa originalnom trilogijom zbog kojih me boli glava.Daleko da je film los, ali mi ne lezi.Osveta Sita mi je naspram ovoga bolji film.Ceo film mi je bio u fazonu urade jednu dobru, pa zatim losu stvar.Novi likovi deluju ok a i dobar odabir glumaca, ali mi se nije svidelo u kom pravcu su krenuli sa jednim od njih.Akcione scene su dobre, ali kao i ceo film nista novo ne donose.Dijalozi u nekim trenucima su smesni da ne kazem retardirani.Onom kojem ovo bude prvi SW film, sigurno ce mu se svideti.Gledacu verovatno nastavke kako neki od spojlera ne bi dosao do mene.Nije me poneo hajp, a definitivno mi se jos manje gleda nakon sto sam video novi film.Verovatno je do mene.

@saburo

Stigao sam do pete tada kada si me pitao, mada od sedme krece ludilo.Da je imala manje epizoda(Netflix zahteva da bude 13 epizoda), verovatno bi i sam utisak o seriji bio bolji.Nije sada nesto spektakularna druga polovina sezone, ali drzi paznju.

Za one koji su pogledali prvu sezonu.

Jedva cekam da vidim susret Dzesike i Meta.

Son Koneri, deset mesta prazno pa Danijel Krejg.Brosnan ima sarm, ali je u akcionim scenama smesan.Najslabiji Bond, doduse kao klinac sam voleo njegove filmove jer sam im tada bio ciljna grupa.Kreg je sa te strane pro, Mur mi se nesto ne svidja(i godine nisu isle u njegov prilog) a i njegovi filmovi su postali parodija.Ako Hardi bude novi Bond, 90% sam siguran da ce da bude drugi najbolji Bond, a mozda i ugrozi Konerija.Bondovi se menjaju kako i generacije gledalaca.Mozda je to i do mog poimanja profesionalnog ubice, pa se Krejg visoko kotira kod mene.

maliajnstajn
20.12.2015, 21:01
Izletili na torentima screen verzije The Revenant i Hateful 8. Komentari kazu da kvalitet gori.:cf:

https://kat.cr/the-revenant-2015-dvdscr-x264-dd5-1-nogrp-t11782570.html#main

https://kat.cr/the-hateful-eight-2015-dvdscr-xvid-ac3-hq-hive-cm8-t11784757.html#main

Heartbreak
20.12.2015, 22:20
The Revenant i Hateful 8 su filmovi koji moraju da se gledaju u najboljem mogucem kvalitetu!!!

Dok ne bude 1080 nista od gledanja :bch:

maliajnstajn
20.12.2015, 22:26
Ma kino:D

saburo sakai
20.12.2015, 22:29
Dal samo ja imam utisak da Sandu pogleda film i pre no što izadje camrip :biggrin:

Heartbreak
20.12.2015, 22:35
Ma kino:D

U krajnjem slucaju ::)::)::)

Ali bez kokica...skupo u pm :biggrin:

Sandugp
20.12.2015, 22:47
Dal samo ja imam utisak da Sandu pogleda film i pre no što izadje camrip :biggrin:

Sandu pogleda sve novo cim izadje bioskopski snimak (u koliko ga bas interesuje), jer gleda sa posla :biggrin: I tada se gleda preko nekog od sajtova za onnline gledanje. Rusi kidaju sto se toga tice, izadje film sa ruskom sinhronizacijom, pa ko voli neka izvoli :D
A pogleda se i kasnije kada izadje snimak dobrog kvaliteta, ali to samo u koliko film zadovolji kriterijume.
Pre neki dan sam gledao ovaj sa Tom Henksom "Bridge of spies", ali nisam stigao ceo, pa cu ga zavrsiti valjda uskoro.

bojanaBG
20.12.2015, 22:58
Mozemo da zakljucimo da se Sandu ubija od posla :D

miloolja
20.12.2015, 22:59
I da zna ruski.

Sandugp
20.12.2015, 23:03
Realno ubijam se ... ali stizem sve, zavisi kako kada i koja sam smena.
Sve se moze samo kad se hoce ....

Ricma
21.12.2015, 01:41
Ja planiram da svih pet filmova(The Big Short, Joy, Hateful Eight, Creed i The Revenant) pogledam u bioskopu, prvo The Big Short u prvim danima januara, pa posle ostalo cim se pojavi.Ne secam se ni ja od kada radi ponovo Arena Cineplex da je neki januar bio pun dobrih filmova kao sto ce biti sledece godine.

Black Mamba 24
21.12.2015, 01:50
Jedno pitanje za prave filmove, Erik, Sandu itd... pod uslovom da ste pogledali Star Wars, jedan ili vise delova.
Sta generalno mislite o tim ostvarenjima, iz komercijalnog ugla gledano vidi i ptica na grani da je uspesno, sad iz filmskog? Je l' dobro, lose? Sta vam se svidja, a sta ne? :D

maliajnstajn
21.12.2015, 01:51
Ja od The Big Short mnogo ocekujem jer mnogo znam o tematici vec imam manje vise ideju sta je radnja filma u kompletu. Ima knjiga po kojij je radjen film isto tako.

Ove ostale pitanje je da li cu u kino otici, skupo je poprilicno, a i nisam neki ljubitelj samovanja u kinu, a malo je zenskih filmskih ljubitelja u mojij okolini da ide da gleda Tarantinov masterpis ili Leovu patnju samo zato sto su remek djela.:D

l1m4r
21.12.2015, 02:04
Siki, ocekujem njihov odgovor kao pitanje:"Jel moguce da to nisi gledao?! :facepalm: " :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Ricma
21.12.2015, 02:21
Crno vreme doslo kada Aki nema pare za bioskop.:biggrin:

Mislim da su kod njih malo karte skuplje.

U sustini jedino sto je vredno u SW fransizi su epizoda IV i V jer su obe ostavile dubok trag i postavile nove standarde(koje sada da pogledas izgledaju smesno), ovo ostalo i nije vredno bas puno komentarisanja.Sam Dzordz Lukas je izjavio vise puta da pravi SW za decu i ta dva koji po meni valjaju su imala malo mracniji ton(sedmica je sada mracnija, ali je u sustini prepakovana cetvorka).Treca epizoda je bila malo operisana od toga, pa se kod mene bolje kotira i sto dobijamo kompletnu transformaciju jednog od glavnih likova u SW univerzumu.Mada da bi pogledao trecu epizodu, prvo treba da se napatis sa prve dve.Za novi film je potrebno pogledati samo epizode IV, V i VI.

Ova nova trilogija ne verujem da ce da bude losa kao prethodna(vise ce da bude negde u sredini), ali verujem da ce da mi se zgaditi fransiza zbog Diznija.

Black Mamba 24
21.12.2015, 02:29
Crno vreme doslo kada Aki nema pare za bioskop.:biggrin:

Mislim da su kod njih malo karte skuplje.

U sustini jedino sto je vredno u SW fransizi su epizoda IV i V jer su obe ostavile dubok trag i postavile nove standarde(koje sada da pogledas izgledaju smesno), ovo ostalo i nije vredno bas puno komentarisanja.Sam Dzordz Lukas je izjavio vise puta da pravi SW za decu i ta dva koji po meni valjaju su imala malo mracniji ton(sedmica je sada mracnija, ali je u sustini prepakovana cetvorka).Treca epizoda je bila malo operisana od toga, pa se kod mene bolje kotira i sto dobijamo kompletnu transformaciju jednog od glavnih likova u SW univerzumu.Mada da bi pogledao trecu epizodu, prvo treba da se napatis sa prve dve.Za novi film je potrebno pogledati samo epizode IV, V i VI.

Ova nova trilogija ne verujem da ce da bude losa kao prethodna(vise ce da bude negde u sredini), ali verujem da ce da mi se zgaditi fransiza zbog Diznija.

Cek oni trilogiju izbacuju? Zajebavas me?
Nisam nesto ni planirao da gledam sad, nemam neku zelju, samo sam hteo da cujem misljenje. :D
Koliko vidim vazne su samo pare, pare i pare, nista novo, ali ovo je bas providno. :D

Ricma
21.12.2015, 02:34
Da dopunim, nova trilogija gde ce razmak da bude dve godine+jedan ili tri nova SW filma.Osma epizoda izlazi 2017 godine, a sledece godine izlazi prequel za epizodu IV.Sada ne znam da li ce od toga da prave jos jednu trilogiju(Dizni nas jebe u mozak) ili ce samo da sluze da popune razmak izmedju epizoda VII, VIII i IX.Uglavnom decembar ce biti njihov u narednim godinama.

Black Mamba 24
21.12.2015, 02:42
Oj narode glupi sve ti jebem... Dajte hleba i igara.

Sandugp
21.12.2015, 08:26
Celokupna prica i ceo taj izmisljeni univerzum, i ta beskonacna bitka izmedju svetla i tame je ono sto valja. Jer ako zakopas malo dublje (a ne vezes se samo za ovih 7 filmova koji su snimljeni) dobijas jednu veoma kompleksnu celinu i istoriju. Znaci uradili su likovi celu istoriju. Zatim kompletan taj "red" boraca na strani svetla i tame i njihove organizacije, hijerarhiju, dostignuca i slicno. Onda raznorazne velike, male, bitne i nebitne (ako takvi uopste postoje) dogadjaje kroz istoriju koji su navodili na to da se odredjene stvari dogode (sudbine ispune, prorocanstva ostvare, mnogi likovi razviju u odredjenom pravcu). E to je ono sto se meni svidja.

Sada ako se samo fokusiramo na ovih 7 filmova onda je prica nesto sto kod mene moze da prodje (sta cu kada sam zaljubljenik u fantazy, u bilo kom obliku) s tim sto i tu naravno imam mnogih zamerki, ali da ne davim. Onda specijalni efekti koji su za to vreme kada se prva triologija snimala (epizode IV, V i VI) su bili vrlo dobri, i ako iz ove sada perspektive (cak i preuradjeni i malo "nabudzeni" u kasnijim revizijama filmova) izgledaju smesno. Kada vidis na primer Milenium Falcon kako leti i Death Star 2 onako do pola dovrsenu prozme te odusevljenje. Pa onda lightsaber fightove i taj karakteristican zvuk tokom borbe i takodje zvuk pucanja iz lasera i slicno .... ne mozes bas da ostanes ravnodusan. Pogotovo ako si naprzeni klinac, kome je to nesto jedinstvenno, prvo, tj koji se prvi put srece sa takvom tematikom. I ti osecaji ostaju, pamte se, tesko se zaboravljaju.

A ako se gleda sa cisto filmske strane, nije to nista specijalno, niti je to neka vrhunska gluma, ajde scenario ne mogu bas da pljujem, jer su ipak te price nesto uz sta je mnogo ljudi odraslo, mada i tu ima finih gluposti, ali dobro.
Sve u svemu to je serijal koji bi obavezno trebalo pogledati - iz mnogo razloga, ali ne treba sada nesto specijalno ocekivati. Pogledaj Mambaro pa, ko zna mozda ti se i dopadne.

Sedmicu nisam gledao (zamisli Saburo!), ali pravo da kazem i ne zurim ... polako ima vremena.

Black Mamba 24
21.12.2015, 12:38
@Sandu
Ne znam koliko mi je logicno da gledam sad sa 23 godine (nije to nesto mnogo, ali nije ni malo :D ) kad nisam sa 14-15, jbg ocekivanja su porasla, tesko da se mogu oduseviti, samo razocarati. :D
Ali videcu ako nadjem par sati dosade, mozda i pustim. :D

Black Mamba 24
21.12.2015, 12:53
Stavio sam na torrent anoxmous 1080p, nisam ni nasao bolji rip, pa gledam na TVu kuci kad dodjem, necu na laptopu. Da mi ne kazete posle kako se nisam ni potrudio. :D

Ricma
21.12.2015, 13:46
Ako ti se ne svidjaju cetvta i peta epizoda nemoj uopste da gledas ostale.

Edit:Aki, gledace se Knick ovih dana pa ces uskoro dobiti utiske.

maliajnstajn
21.12.2015, 13:49
Samo cu reci da je Sodeberg i otac igrice i kreten u jednom:D

Tarantula
21.12.2015, 18:37
Izletili na torentima screen verzije The Revenant i Hateful 8. Komentari kazu da kvalitet gori.:cf:

https://kat.cr/the-revenant-2015-dvdscr-x264-dd5-1-nogrp-t11782570.html#main

https://kat.cr/the-hateful-eight-2015-dvdscr-xvid-ac3-hq-hive-cm8-t11784757.html#main

Od danas i Joy.

https://kat.cr/joy-2015-dvdscr-xvid-ac3-hq-hive-cm8-t11790940.html

Lagano sve 5-6 dana prije premijere. :D

najob
22.12.2015, 01:04
napisite neke dobre filmove crime drama?

Ser Deni ®
22.12.2015, 01:48
The Best Offer.

DZV
22.12.2015, 10:59
Sicario..odličan film.

Tarantula
22.12.2015, 13:00
CM8 gospodari ovih dana na torentima. :D Evo ga i Concussion sa Will Smithom najavljen za 25 decembar. :biggrin:

https://kat.cr/concussion-2015-dvdscr-xvid-ac3-hq-hive-cm8-avi-t11793667.html

maliajnstajn
22.12.2015, 13:21
Sicario..odličan film.

Meni film nije nesto, ali rad s kamerom i kadrove koje su oni radili su nevjerovatni. Cinematographer im je nevjerovatan, a nisam vidio ko je. Bas bas nenormalno odradjen posao.

l1m4r
23.12.2015, 00:15
Odgledah Marsovca...

:wthy:

Meni licno bolji od Intera...

maliajnstajn
23.12.2015, 00:34
Odgledah Marsovca...

Meni licno bolji od Intera...

Marsovac je dobar, ali Interstellar je bogovski mindfuck. Nesto sto bi mogao dan/noc da gledam. Plus Mekonahi uradio nenormalno ulogu. :D

Pregledah onaj screener Joy. Film bas poucan, a snimak nijansu slabiji od HDRipova. Pitanje da li napast ostale screenere ili ici u kino:biggrin:

najob
23.12.2015, 01:20
napisite me neke filmove na nacin ko john q itd

Heartbreak
23.12.2015, 10:10
Sicario mora da bude dobar, kad ga je radio Denis Vilnev :wthy::wthy::wthy:

Nisam ga jos pogledao, ali imam u planu ::)

Victoria razvalila, definitivno najbolji film godine od do sad odgledanih...prosle godine me odusevila Dolanova "Mamica", ove godine je to "Viktoria"

Dodao bih tu i Sorentinov "Youth" i jedan film od prosle godine koji sam tek sad odgledao "Force Majeuje"

Vladan
23.12.2015, 15:55
http://www.imdb.com/title/tt3076658/

Sve ima, boks, Roki, Apolo i Adonis Krid, Gudison :D

Nivo prvog Rokija i Roki Balboe.

Vladan
23.12.2015, 16:19
Bice i Creed 2, a Stalone jedan od favorita za ZG i ocekuje se da bude nominovan za Oskara. Odlicna rola bas, prosle godine je JK Simons tako objasnio da nije imao konkurenciju, vidjecemo kakvi su Staloneovi konkurenti.

l1m4r
23.12.2015, 16:46
Ma razbicemo ove sveze obrijane, nemaju sanse nikakve :biggrin:

Sveže obrijano!!! Mogu ja sam sa vama :D

Poceo da gledam Star Wars od epizode jedan i stvarno svaka cast fanovima kako toliko to gotive :biggrin: Moguce zato sto sam mator pa mi nije toliko gotivno. ALi zanimljiva prica skroz.

Vladan
23.12.2015, 16:47
Meni ono izgleda previse debilno, ali dacu sansu za ove praznike i pogledati svaki dio. Nego neki svjetleci macevi ovo ono, to mi sve izgleda nivo Pirata s Kariba, ali da ne hejtujem dok ne dam sansu :cf:

l1m4r
23.12.2015, 16:50
Prica mi jeste zanimljiva. Da sam gledao kada sam imao 12 godina, verovatno bi mi bilo previse dobro.:ne_znam:

saburo sakai
23.12.2015, 16:59
aaaaaaaaaaaaaa
Limar sebi rezervisao ulogu neprijatelja br. 1 em vredja SW em proziva bradonje !!!

Vladane pogledaj "the expanse" kad imas vremena pa mi javi ovde dojmove,video sam na nekoj stranici da si Galaktiku...Ja sam pogledao dve epizode ali i dalje se suzdrzavam da se izjasnim u nekom pravcu...Ima tri frakcije za sad,Zemlja,Mars i ovi sa asteroida,terorista,ima politike plus prati tog detektiva i jos jednu grupu koja se uplela sluvajno u celu pricu

l1m4r
23.12.2015, 17:01
Nije da vredjam sano ono ne leže mi toliko i ako mi je zanimljiva priča. Odgledao sam prva 3. Sada stižu oni bitniji delovi ps ću videti šta i kako :)

miloolja
23.12.2015, 17:02
Niste gledali SW kao klinci? :confused: :dr: http://i210.photobucket.com/albums/bb252/Ronnies_Pets/smileys%20emoticons/spock-spock-star-trek-smiley-emotic.gif
A sada su mi neke stvari jasnije kod vas :biggrin:

Vladan
23.12.2015, 17:15
Vladane pogledaj "the expanse" kad imas vremena pa mi javi ovde dojmove,video sam na nekoj stranici da si Galaktiku...Ja sam pogledao dve epizode ali i dalje se suzdrzavam da se izjasnim u nekom pravcu...Ima tri frakcije za sad,Zemlja,Mars i ovi sa asteroida,terorista,ima politike plus prati tog detektiva i jos jednu grupu koja se uplela sluvajno u celu pricu

Ocu, Galaktika mi je jedna od najboljih serija koje sam gledao, a bez premca broj 1 sci fi

Tarantula
23.12.2015, 18:22
Imate li neki link ili informaciju u kojoj godini je najviše zarađeno od filma? To Ameri sigurno vode evidenciju, samo nemogu naći nikako. Ove godine milijardu i po dolara prešli Jurassic World i Furious 7 a milijardu Avengersi i Minions. Za očekivati je da i Spectra i Star Wars pređu milijardu. Trebalo bi da i Mockingjay – Part 2 još napreduje. A imamo u ovoj godini još i The Revenant, The Hateful Eight, Joy, Concussion i komediju Daddy's Home s Will Ferrellom i Mark Wahlbergom.

Ricma
23.12.2015, 19:18
Sveže obrijano!!! Mogu ja sam sa vama :D

Poceo da gledam Star Wars od epizode jedan i stvarno svaka cast fanovima kako toliko to gotive :biggrin: Moguce zato sto sam mator pa mi nije toliko gotivno. ALi zanimljiva prica skroz.

Ja svaki put kada pustim bradu izgledam ko Amis. :(

Pa to mogu samo klinci da vole, i ja kada sam gledao svideo mi se kec zbog Darta Mola, Kvaj Gona, pa cak mi ni Dzar Dzar nije puno smetao.Kada sam gledao nedavno bio sam ubedjen da ce nesto tako da nam serviraju, ali dobili smo malo bolji proizvod.Cetvorka i petica su prava stvar, petica je sigurno u top10 najboljih sci-fi filmova, a i cetvorka je tu negde.

Pogledah Lutera i nije mi se puno svidela, bas im je mrsav specijal i vidi se da su ga na silu napravili.Niti je negativac nesto preterano zanimljiv, niti su drugi likovi toliko upecatljivi.Igrit je bila slaba,Ocekivao sam malo vise.Nadam se da ce za petu sezonu da snime barem cetiri epizode i da ce da bude bolji scenario svejedno da li ce on da ukljuci Alis ili ne.Ne deluje mi da imaju sta puno novo da ponude, sve ''fore'' su manje vise potrosene.

Black Mamba 24
23.12.2015, 19:40
Kad ce prestati novi filmovi zauzimati mesta u top250...