Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Preporucujem da spojlere ne stavljamo u spoiler tag, jer treba da se kazne oni koji jos nisu odgledali sve sezone.
    Ti si ljubomoran sto ja tek sada uzivam i imam cetiri sezone, a ti samo jednu

    Ko bude pisao van spojlera bice banovan do kraja VIII sezone. To se vazi i za tebe 'slave, posto ides ispred mene
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #62
      Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Mene i ne bi cudilo da Night King porazi sve i zauzme presto... na kraju krajeva... od smrti niko ne moze da pobegne

      Comment


      • #63
        Originally posted by miloolja View Post
        Ti si ljubomoran sto ja tek sada uzivam i imam cetiri sezone, a ti samo jednu
        Ja jedva cekam da se zavrsi

        A matori bi mogao najzad da izda jebenu knjigu
        Last edited by Mr. Wolf; 03-04-19, 23:09.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • #64
          To bi bio idealan kraj,da ostane ziv samo Tirion i neka kurva sa kojom bi putovao brodom do neke daleke zemlje.
          A Dzon sneguljica da crkne u najgorim mukama.

          A jedno pitanje za malo bolje poznavaoce,umiju li bijeli hodaci da plivaju?Kakvi su sa brodogradnjom,ako ovi pobjegnu brodovima preko mora,dobra bi fora bila da ovi krenu za njima.
          Last edited by E1_PG; 03-04-19, 23:17.

          Comment


          • #65
            Ne mogu da plivaju, samo se neumorno krecu kopnom.

            Comment


            • #66
              Pa imaju dve kontradiktorne scene.

              1. U prvoj Sneznoj bici..Dzon im bezi sa severa na camcu i niko ga ne prati..a malo kasnije, nekako stave lance od kilometar na dno jezera i iznesu zmaja napolje..

              Greska je bila i u dvoboju kopiladi..nsime pre bitke su bili na dogovoru kopilad, a bila i sansa. Ona ode i kopile Bolton kaze da psi nidu jeli 7 dana. Sansa mu na kraju kaze..na njegovo nece mene moji psi napasti, pa rekao si da nisu jeli 7 dana..Mogao joj je neko reci ali sumnjam
              Last edited by LosmiSK; 04-04-19, 00:29.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • #67
                Aj da se smirimo da nas ne ubiju zbog spoilera

                Comment


                • #68
                  Btw ovo je neki novi nivo makretinga.

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Ustvari, sad kad sam ponovo pogledao teaser koji je Wolf postavio odlucio sam da promenim iskaz
                    Starkovi su vodje Hodaca.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Powerslave View Post
                      Ahahahahahahaha pa zato sto me volis vise od Sitija

                      A hvatam ja sve, ne brigaj Telefon je pri ruci samo da pomogne da se izguraju scene koje me ne interesuju. Napr sta rade Samwell Tarly i Gilly, cime se bavi dosadna Sansa Stark ili kuda se smuca Brienne.

                      Stigao sam do seste sezone. Pitaj me nesto, da vidis da pratim.. sve znam

                      Tyrion, Bronn, Jaime, Davos,The Hound i Jorah su mi omiljeni likovi. Ovi ostali svi mogu da pomru Ramsay Bolton isto nije los lik. Ambiciozan momak, kreativan... no nema sanse da on izgura ovu sestu sezonu jer mora placipicka njanjava Jon Snow da povrati Winterfell...
                      Kako je celo sranje pocelo? Smrcu Dzona Erina Robertove Desnice. Ko ju je prouzrokovao (ako se prati skonta se) i zasto (tu vec mora malo da se mucne glavom)?
                      Najbitnija stvar vezana za celu pricu, da nije toga bilo, ne bi ni bilo frke.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • #71
                        Pa otrovali ga Lanisteri zato sto je saznao da su ono sve kopilad i da nisu Robertova djeca

                        On bjese prvi isao da posjecuje onoga malog, Robertovo kopile, sto je radio kod kovaca... Pa mu se to obilo o glavu.
                        Last edited by powerslave; 04-04-19, 01:01.

                        Comment


                        • #72
                          Idemo, Sezona 7 EP1, drugi put... stici cu da utvrdim gradivo do 15.04.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Powerslave View Post
                            Pa otrovali ga Lanisteri zato sto je saznao da su ono sve kopilad i da nisu Robertova djeca

                            On bjese prvi isao da posjecuje onoga malog, Robertovo kopile, sto je radio kod kovaca... Pa mu se to obilo o glavu.
                            Maloprstic.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              A za koga radi doticni?

                              Ili ga je otrovao na svoju ruku? Daj mi malo pojasni posto vidim da sam dobio jedinicu

                              Comment


                              • #75
                                Ambiciozan i veoma ubedljiv manipulator koji radi iskljucivo za sebe i svoje interese. Navodno je bio jako zaljubljen u Catelyn Stark. Zapoceo je rat zato sto je stalno bio omalovazavan, smeta mu to sto su ljudi rodjeni sa odredjenim pezimoenom favorizovani u odnosu na druge bez obzira na njihove sposobnosti.

                                Manje telefona dok gledas GoT

                                Comment

                                Working...
                                X