PDA

Pogledati punu verziju : VN Italije, 10. - 12 septembar, Monza, Gran Premio D`Italia

TheGrinder
01.09.2010, 00:46
Mislim da trku necu moci gledati, ali evo da diskutujemo o sansama Vettel-a da nekome upropasti trku $#^%RT

Salu na stranu, mislim da ce ovde McLaren do pobjede, uz dobar Ferrari i Force India.

Raikkonen_Rossi_Vettel:)
04.09.2010, 23:25
Evo nekoga ko se oglasio sto se tice Fetela i mislim da je covek sve rekao ne treba fetela napadati zbog gresaka a procitajte i zasto:
http://www.redbullracing.com/cs/Satellite/en_INT/Article/DCs-Belgium-GP-Debrief-021242896833301?refmod=ContentFeed&refmodpos=A1
a za neke koje mrzi da citaju ceo tekst i ovaj manji deo govori dosta toga:
Vettel has 50-odd grands prix to his name. Jenson Button is a world champion with 180-odd races under his belt; Fernando Alonso is a double world champion with over 150 grands prix behind him; Mark Webber has a decade’s worth more experience than his young German team mate. The only title rival with a comparable race tally is Lewis Hamilton, but he arrived ready to go, having been groomed at McLaren since the age of 12. He arrived from GP2 and did not have to move from team to team learning the ropes. Sebastian moved from BMW-Sauber to Toro Rosso (where he became the sport’s youngest ever race winner) and is now in his second season at Red Bull where he is in title contention for a second year running.

Casiraghi
05.09.2010, 00:15
Vettel je najbolji vozac u F1.Ako ne osvoji ove godine(a ima sanse)verovatno ce osvojiti sledece.Strasan je talenat i mislim da ce biti dominantan u narednim godinama.Navijam za njega!

05.09.2010, 00:18
I ja to mislim,po meni je Raikkonen najbolji ali odmah posle mi je Fetel i za njega navijam i obozavam ga %QWT&W

nucle0
05.09.2010, 00:37
Hamilton je bre najbolji vozac u F1, Vettel je izuzetan talenat, nema sta, ali ocigledno ga nesto sputava.
Iskreno ne volim ni jednog ni drugog, dva uobrazena klinca, ali Hamilton je pravi trkac, koji priredjuje i dobru zabavu, a sve Vettelove pobede su sa pol pozicije posle savrsenog vikenda, ajde neka pobedi kad stvari ne idu tako savrseno.

Casiraghi
05.09.2010, 00:40
Hamilton je bre najbolji vozac u F1, Vettel je izuzetan talenat, nema sta, ali ocigledno ga nesto sputava.
Iskreno ne volim ni jednog ni drugog, dva uobrazena klinca, ali Hamilton je pravi trkac, koji priredjuje i dobru zabavu, a sve Vettelove pobede su sa pol pozicije posle savrsenog vikenda, ajde neka pobedi kad stvari ne idu tako savrseno.

To je tacno ali ima jos vremena da napreduje.

05.09.2010, 00:45
ma da a malezija,onda u italije po onoj kisurini jos u toro-rosu kada je bio ...a i zasto je fetel uobrazen?

nucle0
05.09.2010, 00:57
U Italiji po kisurini, ma daj to je jedna trka, svaka mu cast, ali pogledaj samo kolko je bilo takvih pobeda, cak nekih i u tezim uslovima, pa da ti vozaci posle nisu nista uradili, prva mi pada na pamet pobeda Oliviera Panisa u Monte Carlu sa 14. mesta cini mi se, ne kazem da ce Vettel da prodje kao Panis u karijeri, ali prosto jedna trka ne znaci nista.
A nekako mi deluje uobrazeno, ne mogu nista da tvrdim ali jednostavno mi nije simpatican.
Barichello je u Nemackoj 2000. pobedio po kisi posle starta sa 18. mesta, mislim da je to rekord formule, pa nista nije uradio u karijeri, inace mi je to bila prva trka koju sam gledao pa sam tako za njega poceo da navijam.
Mada moram da priznam da od Vettela ocekujem dosta u buducnosti, ali on nikako nije najbolji vozac u ovom trenutku, cak je i mrtvi Alonso bolji.
Kako bih voleo da vidim Sutila u nekom boljem timu, napravio bi dar mar, takve volim, koji ne prezaju ni od cega, zato gotivim i Barichella, i zato za Hamiltona kazem da je trenutno najbolji.

05.09.2010, 01:03
Pa ne mozes porediti fetela sa njima pogotovo ne sa barikelom koji je u f1 decenijama,on je tek dosao i ubedljivo najneiskusniji od svih vozaca alonsa,vebera,batona pa cak i luisa pise ti dole...
a to je stvar ukusa da li ti je simpatican ili ne,ne mozes da kazes da je uobrazen samo jer tebi nije simpatican,ja kada kazem da je neko uobrazen imam argumente i razloge!Naime on uopste nije uobrazen,on je duhovit i uvek nasmejan,jednom su ga fanovi zaustavili posle trke i on je stajao sa njima sat i po dok i poslednji ne dobije autogram obicno vozaci podele po nekoliko i odu!Tako da je fantastican decko!
Hamilton jeste dobar vozac ali ima dosta prljavih voznji!Po meni je fetel najbolji od kada je dosao u dobar tim u borbi je za titulu cak i za vreme vladavine bron gp-a a alonsa ne zelim da komentarisem nije vredan toga!

TheGrinder
05.09.2010, 01:07
Vettel neiskusan? To nije argument. I on i Hamilton su u protokolima i sampionatima od svoje 12 godine, obisli su po 5, 6 automoto serija. Pa ne ide se u F1 iz fotelje (na nasu zalost) :)

Mislim da je Mladen Jergovic najbolje rekao prosli vikend. Iako je njegov fan, "priznao" je da Vettel vise nema alibija (ni iskustvo, ni tehnicki kvarovi, ni dilema prvog vozaca...). Mladenove komentare uvazavam jer covjek je u F1 od sedamdeset i neke, pratio je sve ove sadasnje vozace dok su djeca bili.

05.09.2010, 01:10
znam ali luis od kada je dosao ima pobednicki tim a fetel se mucio sa zauberom pa toro-rosom dok se luis ucio u pobednickom timu a ovaj se patio po losim timovima!
Drugo napravio je gresku u turskoj,ima tu i veberovog dela i sad u belgiji i svi ga napali,a ono kada je imao na pocetku sezone probleme sa kocnicama,pa motorom pa sasijom to su svi zaboravili!

TheGrinder
05.09.2010, 01:17
Najlakse se uvijek vracati u proslost. "A znas ono, a sta ono, a sta da je ovo ...". Nije Luis dosao u McLaren na lijepe oci, vec zato sto je zasluzio. Stavise, nije lako u prvoj sezoni u bilo kojem timu boriti se za titulu.

Da se razumijemo, za mene je i Yamamoto uspjesan jer VOZI u F1. Cijenim sve vozace po trudu koji su ulozili da budu tu gdje jesu.

05.09.2010, 01:23
slazem se sa tim ali zelim samo da kazem da su imali drugaciji tretman i da ima dosta vozaca koji su jednako zasluzili ali nisu odmah u dobrom timu! ali nema veze razumem te svako ima svoje misljenje ja ga gotivim ti ne ali sve je stvar ukusa!
slazem se da su svi ti vozaci dobri jer su tu gde jesu ali ironija je sto je luka badoer vozio za ferari sto je san najboljih vozaca koji to ne mogu a nije nista uradio,tj uradio je vise nego sto treba sa onim kaznama $%&5@$A !

bice
05.09.2010, 13:03
Najbolji je Sumaher!!! $#^%RT $#^%RT $#^%RT
Ali on sada nije u formi tako da su za sada najbolji Hamilton,Kubica,Vettel i Alonso(iako ima mnogo srece i samo tuzeka ostale vozace *%@(D!RY-)
Vettel ima talenat i potencijal samo je jos mlad.Tesko ce on do titule ove sezone ali sledece skoro sigurno osvaja jer mislim da ce sazreti dovoljno @R&}*
Hamilton pocinje da lici na Sumahera svojim odlicnim voznjama i zaista je odlican vozac.Po meni najbolji ove godine @(*6sd$%
Kubica je takodje odlican.Sa ne konkurentnim autom biti 3. mesto na SPA.Fantasticno &8@^J &8@^J &8@^J

nucle0
05.09.2010, 15:32
Pa ne mozes porediti fetela sa njima pogotovo ne sa barikelom koji je u f1 decenijama,on je tek dosao i ubedljivo najneiskusniji od svih vozaca alonsa,vebera,batona pa cak i luisa pise ti dole...

Pa bas zato i kazem da on nije najbolji, ima boljih, bar za sada.

trivun
05.09.2010, 16:02
Hamilton je tu po meni najbolji i najhrabriji vozac u F1,Vettel ima jos mnogo da uci i nezasluzuje da ove godine osvoji titulu,Button je za sad nekako najsporiji od velike petorke,Alonso previse gresi a Webber je solidan i ima lepe sanse za titulu.

nucle0
05.09.2010, 16:28
Ma Button i Webber ni ne treba da budu svrstani u tu veliku petorku po trkackim sposobnostima.
Buttonu je bilo potrebno da se sve kockice poklope da bi osvojio titulu, i od polovine prosle sezone nije uspeo nista da uradi.
Isto vazi i za Webbera - Red Bull ima savrsen bolid ove sezone, a pritom im je jedina konkurencija McLearen, koji uspeva to sto uspeva zahvaljujuci borbenosti Hamiltona, nekim haoticnim trkama s pocetka sezone i kiksevima vozaca Red Bulla.
Naravno ne kazem da su ova dvojica losa, daleko od toga, nema ovde losih vozaca, ali prosto ih ne bih svrstao u najbolje na svetu.
Po meni je cak i Massa pokazao vise od njih, i da nije bilo onih kikseva Ferrarija pre dve sezone sigurno bi osvojio titulu, a da pritom nije bio jedini koji je imao dobar auto.

05.09.2010, 16:59
po meni veber pojma sa zivotom nema...baton nije fantastican vozac ali pokazao je da je dobar takticar ove sezone u meklarenu ja bih ga svrstala u solidne...

Lorenzo-fan
05.09.2010, 17:03
po meni veber pojma sa zivotom nema...baton nije fantastican vozac ali pokazao je da je dobar takticar ove sezone u meklarenu ja bih ga svrstala u solidne...

Baton je mozda 6. ili 7. najbolji vozac sada, a Veber nema pojma.

05.09.2010, 17:39
po meni su fetel,luis i kubica klasa za sebe!onda posle veber,alonso,masa,baton i rozberga ne znam gde bih ubacila jer nema kola a daje super rezultate za sada je i on ta druga a onda posle idu svi ostali losiji vozaci! sumija ne racunam on je klasa sam za sebe i nekako ga stavljam u neko drugo vreme a ne po sadasnjim rezultatima... da je tu raikkonen on je po meni najbolji vozac ikada zajedno sa senom i sumaherom kimi je moj omiljeni vozac i idol ali kimi je u wrc!

Lorenzo-fan
05.09.2010, 17:41
po meni su fetel,luis i kubica klasa za sebe!onda posle veber,alonso,masa,baton i rozberga ne znam gde bih ubacila jer nema kola a daje super rezultate za sada je i on ta druga a onda posle idu svi ostali losiji vozaci! sumija ne racunam on je klasa sam za sebe i nekako ga stavljam u neko drugo vreme a ne po sadasnjim rezultatima... da je tu raikkonen on je po meni najbolji vozac ikada zajedno sa senom i sumaherom kimi je moj omiljeni vozac i idol ali kimi je u wrc!

Kimi, pa Vetel, pa Fernando, pa Kubica, pa Luis. Shumaher se drugacije racuna, bio je sjajan i sve, ali njegovo vreme je proslo.

Casiraghi
05.09.2010, 17:44
Vettel je carina bre,zao mi je sto Kimi nije tu.Masa je isto kralj.Ona nezgoda ga je poremetila i ne moze da nadje ritam.Sjajan je vozac.Vise je zasluzio titulu 2008 nego Hamilton.Mislim da je McLaren tad potplatio Toyotu. h5g6k8

05.09.2010, 17:45
ma kako god da se okrene meni je kimi nuber 1 zauvek obozavam ga on je cudo,sta radi sad u wrc kao debitant svaka cast niko ne moze sta kimi moze cak se ni sumi negde ne bi snasao sta kimi radi &8@^J\
fetel je drugi h5g6k8

05.09.2010, 17:54
i ja mislim da je masa zasluzio tada titulu,i osvojio bi je sigurno da nije bilo one glupave greske ferarijevih mehanicara u singapuru,i to nije bila jedina bukvalno su mu prokockali sampionat a kada su rekli masa sampion ja skakala radovala se kad ono ispala kako sam poludela tada pobacala sam sve oko sebe!

trivun
05.09.2010, 21:57
Nije mi jasno sto sad svi misle da je Vettel toliko super kad nije,pravi previse glupih gresaka za vozaca takve klase

05.09.2010, 22:00
mislim da je dovoljno da ti kazem da ja decko odvozao samo 50 trka a od kada je dobio konkurentan bolid u trci je za titulu i skoro svaki pol je njegov,napravio je 2 vece greske plod neiskustva,ova sa batonom je samo gubljenje kontrole sa losim ishodom a turska je krivica oba vozaca a talenat je nevidjeni...mislim da je to svima jasno!

trivun
05.09.2010, 22:06
to je glupost da je mclaren potplatio tojotu,glock jednostavno nije mogao da vozi sa onim gumama za kisu po onoj poplavi koja je bila na stazi i kad su svi usli u boks da promene gume on jedini nije i ostao na intermediate

trivun
05.09.2010, 22:08
onda mi reci zasto nije prvi ako je napravio samo dve greske,sem toga te 2 greske kostace ga titule

05.09.2010, 22:19
oces da znas zato sto mu je tim upropastio dosta trka evo ono sa motorom na pocetku,posle kada je vodio i otkazu mu kocnice,zatim je 2 trke vozio sa pokvarenom sasijom skroz u kini i monaku...i onda idu neke njegove greske koje SVI prave ne samo on evo ti npr alonso te preran start,pa sad izletanje i ono sa timskim naredjenjima tako da nije on kriv za sve a i bio je u zaostatku za prvoplasiranim pre belgije samo 10 poena ...

trivun
05.09.2010, 22:38
samo mi jedno nije jasno kako to da se vettelu toliko puta pokvario bolid a webberu skoro nikad,nije vettelu samo njegov tim kriv,i on je forsira taj bolid do maksimuma koci ko sivonja itd,ali molim te objasni zasto webber nema problema sa svojim autom,a vettel ima

Lorenzo-fan
06.09.2010, 18:19
samo mi jedno nije jasno kako to da se vettelu toliko puta pokvario bolid a webberu skoro nikad,nije vettelu samo njegov tim kriv,i on je forsira taj bolid do maksimuma koci ko sivonja itd,ali molim te objasni zasto webber nema problema sa svojim autom,a vettel ima

Mozda zato sto Veber vozi ko baba i ima vise srece nego pameti.

Casiraghi
06.09.2010, 19:04
Upravo tako.Lorenzo-fan bravo za komentar brate,vec posle trke u Australiji slavimo Lorenzovu titulu.

Lorenzo-fan
06.09.2010, 19:13
Upravo tako.Lorenzo-fan bravo za komentar brate,vec posle trke u Australiji slavimo Lorenzovu titulu.

Moguce i posle Malezije.

Casiraghi
06.09.2010, 19:16

Moguce i posle Malezije.

A da Malezija ide pre ja zaboravio prosle godine bilo obrnuto.

06.09.2010, 19:27

Mozda zato sto Veber vozi ko baba i ima vise srece nego pameti.

e to!!!

trivun
06.09.2010, 21:36
Kao prvo nema veze sa srecom,drugo ako webber vozi ko baba a ovaj ko manijak to bi znacilo da je ipak vettel kriv za neke kvarove koji su mu se dogodili u toku godine a ne ovi iz tima,najlakse je okriviti tim

06.09.2010, 23:46
Kao prvo nema veze sa srecom,drugo ako webber vozi ko baba a ovaj ko manijak to bi znacilo da je ipak vettel kriv za neke kvarove koji su mu se dogodili u toku godine a ne ovi iz tima,najlakse je okriviti tim

izvini veber ima deceniju iskustva a zakucao se u hejkija na trci na european gp kada je odleteo u vazduh to su svi zaboravili izgleda taj jedan njegov incident je gluplji i gori od svih fetelovih zajedno,gluplji davno nisam videla a uzmimo u obzir da fetel ima 3 godine iskustva u f1 a veber sad 9 i da veber ima 34 godine a seb je tek napunio 23 a pravi greske gore nego on.

trivun
06.09.2010, 23:59
I sama si rekla da se greske svakom desavaju,webber jeste tad pogresio i ta greska je bila glupa ,ali i vettel je napravio glupost u belgiji i ta greska je ista ko i webberova,samo sto je ovde vettel izbacio coveka iz trke koji se bori za titulu i svako moze da pogresi bez obzira na iskustvo i najboljima su se desavale takve stvari i alonsu,hamiltonu,rajkonenu i sumaheru

07.09.2010, 00:07
pa i webber je izbacio coveka iz trke nebitno ko je igrom slucaja je sad bio baton tada hejki...a budimo realni kimiju se to desilo jednom u milijardu puta u svojoj karijeri on skoro ni da nema cao cist procenat gresaka!

trivun
07.09.2010, 01:27
to je istina samo hocu da kazem da svi grese i niko nije savrsen,ali u svakom slucaju mislim ipak da po ovom za sada titulu zasluzuju hamilton ili alonso,nemoj da se ljutis ali mislim da ove sezone vettel nezasluzuje titulu ali sam 100 posto uveren da ce u narednim sezonama osvajti titule jer on jeste talentovan ali jos malo mora da uci,ali je ipak sjajan

trivun
07.09.2010, 17:05
Izgleda da ce Alonso da izgubi 25 bodova koje je osvojio u Nemackoj jer je neregularno pretekao Massu pa sad FIA hoce da kazni alonsa,sto je u neku ruku i postena kazna

Lorenzo-fan
07.09.2010, 17:28
Izgleda da ce Alonso da izgubi 25 bodova koje je osvojio u Nemackoj jer je neregularno pretekao Massu pa sad FIA hoce da kazni alonsa,sto je u neku ruku i postena kazna

Ne bi trebali oduzeti njemu bodove nego samo Ferariju da uzmu 43 konstriktorska boda, bar po meni

Casiraghi
07.09.2010, 18:38
Treba ih zestoko kazniti pa nek sledeci put probaju da urade tako nesto.Treba da mu skinu bodove i njemu i Massi a i konstruktorske bodove Ferrariju.Tako sad da ih kazne i onda vise nece pasti na pamet ni njima ni bilo kome drugom da tako nesto uradi.

07.09.2010, 20:05
Treba ih zestoko kazniti pa nek sledeci put probaju da urade tako nesto.Treba da mu skinu bodove i njemu i Massi a i konstruktorske bodove Ferrariju.Tako sad da ih kazne i onda vise nece pasti na pamet ni njima ni bilo kome drugom da tako nesto uradi.

slazem se jer ako oduzmu samo ferariju koji cini se nema sanse da osvoji konstruktorsku titulu to se nece ni osetiti...a sto je najgore onda ce masa kada alonsu koji je u borbi za titulu oduzmu imati 109 bodova a alonso 116 sto znaci da je onda i masa fakticki u borbi za titulu jednako to je samo 7 bodova!bas me zanima kakve ce onda ferari izgovore smisljati jer onda nece moci masu da sklanjaju pod izgovorom kao fernando ima veci broj bodova i u trci je za titulu!

trivun
07.09.2010, 20:06
upravo tako

07.09.2010, 20:40
Mada mislim da od Fetela pa dalje nisu vise konkurenti za titulu,mozda eventualno jos Baton ali tesko...Luis,Veber i Fetel ce se boriti do kraja jer Fetelu treba samo jedan dobar rezltat da ga ponovo uspravi na noge,svaka mu cast kako je ostao u konkurenciji za titulu pored svega zadnju trku nije uzeo ni bod a proslu je imao kaznu itd!

trivun
07.09.2010, 20:50
istina uspeo je da se zadrzi ali ako sad u italiji zabrlja male su mu sanse,alonso ispada a baton ako nastavi ovako lose da vozi nece ni on dugo ostati u konkurenciji

07.09.2010, 20:57
Pa to,ali ipak to je mesto gde je prvi put pobedio nadam se nekom napadu nostalgije da ih rasturi sve h5g6k8 '65slif

bice
07.09.2010, 21:32
Ovo je Vettelovastaza i on pobedjuje @R&}*

trivun
07.09.2010, 22:11
ja bas ne bih bio tako siguran zato sto meklaren ima daleko najbrzi bolid na pravcu sa nekih 346 km,pa onda ferari sa 331 i onda red bull sa 329 a s obzirom da je italija cigla na gasu trebalo bi da lezi mclarenu ali necu nista da prognoziram jer svi su isto tako rekli da meklaren nema sanse da pobedi na belgiji jer im ne lezi pa na kraju pobedili zato najbolje sacekati trku i videti sta ce biti

trivun
08.09.2010, 22:26
nista od kazne za ferari nazalost FIA ih nije kaznila

Casiraghi
08.09.2010, 22:29
Stvarno ta fia uzas jedan!Trebali su da ih ostro kazne a ovako ce opet nesto slicno uraditi kad im bude frka.

08.09.2010, 23:01
sramota...vidi se da je todt predsednik pa posle toliko godina koje je proveo u ferariju ne kazni ih nikako...trebalo ih je odvaliti od kazne ne parama vec bodovima!

trivun
08.09.2010, 23:09
tacno,to sto ih je FIA kaznila sa 100 000 dolara to njih nije mnogo uzdrmalo a i ne bi me cudilo da ferari potplacuje FIU,jer svaki sudski spor koji su imali uvek bude presudjeno u njihovu korist,FIA je velika sramota,kao i ferari

Lorenzo-fan
10.09.2010, 22:01
Po meni ( iako znam da ce te svi da me ispljujete ) netreba ih kazniti. Sta, Alonso je bio brzi, hteli su da izbrgnu ono sto se desilo Red Bulovim bolidima u Turskoj, pa su tako postupili, timske naredbe trreba da budu dozvoljene.

trivun
10.09.2010, 22:18
gresis alonso da je bio brzi on bi ga obisao na postenjaka i on se malte ne pola trke vukao iza masse na 2 ili 3 sekunde i ne treba da budu dozvoljene timske naredbe u cemu je draz trke ako ce se timske kolege propustati

Casiraghi
11.09.2010, 14:38
Timske naredbe ne smeju biti dozvoljene.To samo kvari trke.Ako si brzi obidji ga ako nisi vozi do kraja tu gde si i gotovo.

trivun
11.09.2010, 14:46
bravo apsolutno se slazem se sa tobom jer poenta je trkanje a ne propustanje

Lorenzo-fan
11.09.2010, 15:03
Kvalifikacije su uzas. Zasto je Vetel vozio samo 2 kruga u zadnjoj rundi ? Nadam se da to ima veze sa gumama koje ce sutra koristiti. Ako nista bar je Ferari uzeo pol poziciju

trivun
11.09.2010, 15:05
nazalost sugavi ferari na polu,joj sto ne volim te prevarante

DinoFC
11.09.2010, 15:08
Alonso. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

Casiraghi
11.09.2010, 15:14
Nisam gledao kvalifikacije pa ako moze neko samo da napise poredak prvih nekoliko vozaca.Ako Vettel nije u vrhu molim vas napisite koji je bio.Unapred hvala!

trivun
11.09.2010, 15:23
1.fernando alonso,2.jenson button,3.fellipe massa,4.mark webber,5.lewis hamilton,6.sebastian vettel...

Casiraghi
11.09.2010, 15:29
Hvala brate!

Vladan
11.09.2010, 15:31
http://www.dodaj.rs/f/3y/13d/29sbwmC9/kvalifikacije.jpg

Lorenzo-fan
11.09.2010, 15:57
Nisam gledao kvalifikacije pa ako moze neko samo da napise poredak prvih nekoliko vozaca.Ako Vettel nije u vrhu molim vas napisite koji je bio.Unapred hvala!

To care !!!!!!! I ti navijas za Vetela

DinoFC
11.09.2010, 16:07
Koji je ovo konj u PM

http://www.f1racing.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=3642: button-prije-bih-se-povukao-nego-posluao-momadsku-naredbu&catid=58:najnovije-vijesti&Itemid=86

11.09.2010, 16:13
Alonso 1 #%d* *%@(D!RY- &*(@W6 a ne znam sta je bilo fetelu jer izlazio je vrlo malo da vozi u zadnjoj rundi mozda samo 1 ili 2 puta kao i u prvoj 2 i drugoj 2 puta tako nesto,ne znam sta je bilo sa njim mozda ima problem neki.... +-*^%* najvise me boli sto je onaj webber na 4 mestu ispred fetela ali super je sto je tu kod luisa pa ce se uz malo srece skucati i fetel ih proci....tesi me jedino sto je fetel samo 1 pol pretvorio u pobedu pa mozda sad pobedi sa ove 6 pozicije obrnuta psihologija h5g6k8 ajmo vettel!!!!!!!!!!!!!!!!!!! '65slif '65slif '65slif

Vladan
11.09.2010, 16:17
Nije RB bio konkurentan danas,ali kvalifikacije su jedno,a trka drugo,mozda su podesili bolid da na trci sve da,sto do sada nije bio slucaj.Alonso strahovito brz,ali Ferari i nema neki start,treba ocekivati zanimljiv start trke.

trivun
11.09.2010, 16:31
ferari ce na trci pre ili kasnije da zabrlja to im je u krvi,red bull ce imati solidan start isto kao mclaren ali ajde trka ce sutra sve da pokaze NAPRED HAMILTON!!!

bice
11.09.2010, 16:35
Sumaher 12 #%d* navikli smo vec da je tu oko 10 pozicije ali nikako da udje.Osim na pocetku sezone &%@5w8&*
Kubica 9? Zasto je ovako slab?

Casiraghi
11.09.2010, 17:01
Sumaher 12 #%d* navikli smo vec da je tu oko 10 pozicije ali nikako da udje.Osim na pocetku sezone &%@5w8&*
Kubica 9? Zasto je ovako slab?

Pa ne moze ni on svaki put da bude u vrhu,svi imaju uspona i padova.Kubica je sjajan vozac njega bi voleo da vidim u nekom od jacih timova.

trivun
11.09.2010, 17:46
kubica je fenomenalan i on je po meni medju tri najbolja vozaca sadasnjice jer on sa onim renoom pravi cuda bar je to neko moje misljenje

Lorenzo-fan
11.09.2010, 19:39
kubica je fenomenalan i on je po meni medju tri najbolja vozaca sadasnjice jer on sa onim renoom pravi cuda bar je to neko moje misljenje

Kubica je najbolji, pa Vetel, pa Fernando i Luis

trivun
11.09.2010, 19:46
izvini ali preterujes kubica, alonso i hamilton su najbolji za sad i vettel je super ali ovi su za nijansu bolji to sto ti navijas za vettela ne znaci da uvek treba da ga stavljas da bude prvi ili drugi,naravno postujem tvoje misljenje ali ipak mislim da treba da budes malo realniji

TheGrinder
11.09.2010, 19:53
Sutra nakon 2007. propustam prvu trku F1 na TV-u :( A start grid tolikooo obecava ...

Casiraghi
11.09.2010, 21:21
izvini ali preterujes kubica, alonso i hamilton su najbolji za sad i vettel je super ali ovi su za nijansu bolji to sto ti navijas za vettela ne znaci da uvek treba da ga stavljas da bude prvi ili drugi,naravno postujem tvoje misljenje ali ipak mislim da treba da budes malo realniji

Da ali mislim da je pred Vettelom najveca karijera od svih njih.

Lorenzo-fan
11.09.2010, 21:32

Da ali mislim da je pred Vettelom najveca karijera od svih njih.

I jeste, sad ako potpise za Ferari niko nece imati sanse

trivun
11.09.2010, 22:06
ne kazem, vettel definitivno ima najsvetliju buducnost ali pitanje da li ce se u ferariju proslaviti,ljudi iz ferarija su pomalo smotani taj auto zna da izneveri kad je najpotrebnije da sam na njegovom mestu ja bih pre ostao u red bullu i alonso je otisao u ferari i pogledaj ga sad malo malo pa mu se nesto desi,taj auto je nestabilan,red bull je bolji

TheGrinder
11.09.2010, 22:21
Moze li malo vise smislene spike na ovoj temi? $%&5/

O najboljima se ne moze raspravljati, jer svako brani "svog". Za to postoji statistika, zvanicne informacije, cinjenice, strucnjaci ... Mi nismo strucnjaci.

trivun
11.09.2010, 22:37
svako ima pravo da kaze svoje misljenje a ja ne znam kakvu bi ti smislenu spiku hteo

TheGrinder
11.09.2010, 22:39
svako ima pravo da kaze svoje misljenje a ja ne znam kakvu bi ti smislenu spiku hteo

Jel vidis naziv teme? Kakve veze ima "necije misljenje" o vozacima na temi o Monci? Imate ostale teme za razmjenu (ne)misljenja.

Lorenzo-fan
11.09.2010, 22:42

Jel vidis naziv teme? Kakve veze ima "necije misljenje" o vozacima na temi o Monci? Imate ostale teme za razmjenu (ne)misljenja.

Statistike moze svako da pogleda bilo gde, a forumi i sluze za uporedjivanje misljenja. Uostalom, ako ti se nesvidja sto dolazis

trivun
11.09.2010, 22:48
upravo tako sad svi pricamo o necemu i sad svi da menjamo pricu jer se boze moj tebi ne svidja,sto lorenzo fan kaze ako ti se ne svidja idi negde drugde

11.09.2010, 22:54
n4e moze nikakva statistika da odredi boljeg ili goreg ... oces da kazes da je doviciozo bolji od rosija jer po statistici ima vise bodova ove godine?gluposti!

trivun
11.09.2010, 22:56
tacno, to je samo statistika i nista vise,i ona cesto ne pokazuje pravu sliku medju vozacima

TheGrinder
11.09.2010, 22:57
n4e moze nikakva statistika da odredi boljeg ili goreg ... oces da kazes da je doviciozo bolji od rosija jer po statistici ima vise bodova ove godine?gluposti!

Rekao sam: statistika, cinjenice, informacije, strucnjaci ... strucnjaci na osnovu toga odredjuju ko je najbolji, a ne na osnovu emocija ili kompleksa.

Ja nisam rekao da se ne treba raspravljati o ovim pitanjima, vec mislim da ova TEMA nije za to. Pa zasto sam otvorio posebno za ovu trku? Da cujem kako neka klinka slini za Vettelom? $#^%RT $#^%RT $#^%RT

Lorenzo-fan
11.09.2010, 23:00

Rekao sam: statistika, cinjenice, informacije, strucnjaci ... strucnjaci na osnovu toga odredjuju ko je najbolji, a ne na osnovu emocija ili kompleksa.

Ja nisam rekao da se ne treba raspravljati o ovim pitanjima, vec mislim da ova TEMA nije za to. Pa zasto sam otvorio posebno za ovu trku? Da cujem kako neka klinka slini za Vettelom? $#^%RT $#^%RT $#^%RT

A sta treba svi samo da kucamo brojke i neke smorne statistike ko da samo Japanci. U moto sportovima statistika nemoze da govori o kvalitetu

TheGrinder
11.09.2010, 23:02
Ne moze se pise odvojeno.

Ne brojke covece, kako ne kontas? Ja kazem jedno, ti pricas drugo ... NA TEMI O TRCI U ITALIJI SE PISE O NJOJ, NE O TOME KO JE TEBI BOLJI VOZAC.

Sad jasno sta zelim da kazem?

TheGrinder
11.09.2010, 23:03
Molim moderatora ako je u mogucnosti da sredi ovaj topic tako da oni koje zanima Monca mogu da pronadju korisne informacije. Hvala.

Lorenzo-fan
11.09.2010, 23:04
Ne moze se pise odvojeno.

Ne brojke covece, kako ne kontas? Ja kazem jedno, ti pricas drugo ... NA TEMI O TRCI U ITALIJI SE PISE O NJOJ, NE O TOME KO JE TEBI BOLJI VOZAC.

Sad jasno sta zelim da kazem?

O trci ce se govoriti kad trka prodje i pusti nas da pricamo sta hocemo gde hocemo.

trivun
11.09.2010, 23:06
jasno nam je kako da ne. The grinder smaras i to zesce oces sad jos da nam drzis i predavanje iz srpskog kako se sta pise,pusti nas bre na miru

Lorenzo-fan
11.09.2010, 23:07
the grinder smaras i to zesce pusti ljude da pricaju o cemu hoce

Trivune care !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trivun
11.09.2010, 23:09
hvala lorenzo fan, a ti grinderu chill the fuck out cabron

Lorenzo-fan
11.09.2010, 23:17
Sta je Grinderu, sad se nestoo ne odazivas.

trivun
11.09.2010, 23:18
ma bre utrnula mu je ruka od pisanja a i mozak od razmisljanja sta da nam tu laprda

Casiraghi
11.09.2010, 23:32
Sto nisam bio tu kad ste se svadjali s grinderom da mu ja malo kazem kako se sta pise.Grinederu nemoj nas smarati i pusti nas na miru da komentarisemo.Ako ti se ne svidja promeni forum!Trivun i Lorenzo-Fan carevi.Pozz od Caniggie!

trivun
11.09.2010, 23:40
tooo caniggia carino tako treba steta sto nisi bio da ga i ti malo nakantas

Casiraghi
11.09.2010, 23:41
Cekamo ga ko hajduci turke. h5g6k8

trivun
12.09.2010, 00:01
TAKO JEEEEEEEEE!!!!!!

Casiraghi
12.09.2010, 00:18
Ok Trivune brate nemoj se preterano popaljivati zvucis ko moja devojka za vreme sexa! h5g6k8

12.09.2010, 00:37

slusaj ja kao prvo ne slinim za vettelom,njega postujem kao vozaca i nisam klinka koja slini na njegov osmeh ili misice ili pare ne uvlaci mene u to sto ti radis! Kao drugo navedi mi neki post gde sam slinila za vettelom kada seres toliko ako ga nadjes svaka ti cast a kao trece ja mozda jesam klinka za tebe ali ti si ispao kreten zesci sa ovom tvojom retardiranom izjavom jer ja tebe nikada nisam vredjala,aj cao sad i idi posveti se svom jadnom statistickom zivotu!

trivun
12.09.2010, 00:58
hahahhahahahha dobro ako ti tako kazes caniggia

Casiraghi
12.09.2010, 00:59
Mala sprdnja brate opusteno!

trivun
12.09.2010, 01:03
naravno,opusteno ko na kosovu,salim se

Casiraghi
12.09.2010, 01:05
Ne znam za druge ali ja zivim za trenutak da neki srpski vozac vozi u f1 ili Moto GP.

trivun
12.09.2010, 01:13
to bi bilo super,srbija je bila poslala zahtev FII da i mi imamo ekipu u F1,ali su nas odbili

nucle0
12.09.2010, 01:39
E slazem se sa Grinderom za statistiku, u smislu da je to jedina stvar koja moze objektivno da proceni ko je bolji vozac, ali inace pisite sta hocete, ionako smara da za sve postoji posebna tema...

Btw, to sto pisete za Vettela i moguc odlazak u ferrari, jesu to neke proverene informacije ili?
A ne slazem se da se Alonso nije usrecio prelaskom u Ferrari, jer se raspadao u Renou, i bilo kakav napredak je dobar, a i realno nije njega ferrari nesto posebno izneverio, cak je mozda bilo nerealno ocekivati nesto specijalno bolje, s obzirom da su prosle sezone bili ocajni.
Mene je u celoj prici najvise razocarao Mercedes jer su nasledili pobednicki bolid i nista.

trivun
12.09.2010, 01:55
oooo divno evo nam ga jos jedan statisticar koliko je bre vas statisticara,nemoj sad i ti o statistici a sto se tice toga da statistika moze objektivno da proceni vozaca to uopste nije istina niti ce ikad biti,

Casiraghi
12.09.2010, 02:03
Po statistici je onda sad Webber bolji vozac od Schumachera jer ima vise bodova od njega ove sezone.Schumacher je osvojio 7 titula a Webber bi jeo g...a za jednu ali po vasoj statistici on ima vise bodova i zato je bolji vozac.Hej vidite Dovizioso i Pedrosa imaju vise bodova sad od Rossija bolji su vozaci.Daj bre nemojte mi prodavati muda za bubrege.

trivun
12.09.2010, 02:09
hvala bogu dosta vise statistike i to sto je caniggia rekao je samo dokaz koliko je statistika pogresna i glupa

mr.gold
12.09.2010, 09:33
Trivune, iskreno se nadam da ces uspeti da patricipiras u normalnoj komunikaciji na forumu, bez daljnjih uvreda.

Lorenzo-fan
12.09.2010, 10:09
to bi bilo super,srbija je bila poslala zahtev FII da i mi imamo ekipu u F1,ali su nas odbili

Nije Srbija poslala zahtev, nego neki Srpski bogatun koji hoce da ima ekipu

Pile
12.09.2010, 12:18
Ako je gore navedena tema još uvek aktuelna,sve ovo je promašena priča.Nema ni jednog konkretnog komantara,mišljenja,niti bilo šta slično.
Nema svrhe bilo šta dalje pisati a čitanje ovog topica je čisto gubljenje vremena.

nucle0
12.09.2010, 12:19
Po statistici je onda sad Webber bolji vozac od Schumachera jer ima vise bodova od njega ove sezone.Schumacher je osvojio 7 titula a Webber bi jeo g...a za jednu ali po vasoj statistici on ima vise bodova i zato je bolji vozac.Hej vidite Dovizioso i Pedrosa imaju vise bodova sad od Rossija bolji su vozaci.Daj bre nemojte mi prodavati muda za bubrege.

Ne gledam ja statistiku samo jedne sezone, vec ucinak u karijeri. Nisam retard pa da na osnovu jedne sezone zakljucujem ko je bolji, ne brini pratio sam ja sve trke u Sumaherovoj eri, i naravno da je on izmislio formulu za glupog Webbera, ali ove sezone Sumaher nije ni blizu vrha.
Isto vazi i za poredjene Pedrose, Doviziosa i Rossija. Ova dvojica ga nikad nece stici, a ove sezone su ispred njega zbog njegove povrede.
Mislim ne vidim sta tebi nije jasno, pojam statistika moze da se odnosi i na duzi period od godinu dana, zapravo ja taj duzi period uvek i gledam, jer svako moze da ima jednu dobru sezonu i da spletom nekih srecnih okolnosti osvoji titulu.

nucle0
12.09.2010, 12:22
oooo divno evo nam ga jos jedan statisticar koliko je bre vas statisticara,nemoj sad i ti o statistici a sto se tice toga da statistika moze objektivno da proceni vozaca to uopste nije istina niti ce ikad biti,

Onda mi molim te reci sta to objektivno procenjuje ko je bolji vozac? Govorim o ucinku u karijeri, ne u jednoj sezoni.

Lorenzo-fan
12.09.2010, 13:17
Schumaher je njabolji ali njegovo vreme je proslo tako da se on se sada nemoze porediti sa ovima, ali ni statistika cele karijere nemora da znaci toliko. NPR> statisticki je Prost bolji od Sene, a zapravo je Sena bog spram njega. U moto sportovima je skoro nemoguce da se na osnovnu rezultata utvrdi ko je bolji.

Casiraghi
12.09.2010, 13:19
Upravo tako Senna je najbolji ali nije imao srece u zivotu.Po statistici se moze nesto i videti ali vecina stvari ne.

Vladan
12.09.2010, 13:44
E nismo odavno diskutovali ko je najbolji svih vremena,stvarno bi mogli malo o tome!
Najbolji je Ralf Sumaher,prati ga Montoja,a treci najbolji svih vremena je Kartikejan,ali nekako nisu imali srece... $a$7#

Casiraghi
12.09.2010, 13:47
E dobar si h5g6k8

Lorenzo-fan
12.09.2010, 14:36
Red Bul ne zasluzuje vozaca kao sto je Vetel. Neka ode u Ferari p ce onda pokazati onom supcima ko je kralj

Casiraghi
12.09.2010, 15:24
Dobro je izvukao cetvrto mesto s obzirom da je imao problema sa motorom.Sad je dokazao da moze da izvuce nesto i kad stvari ne idu najbolje po njega.Vettel do titule!

Lorenzo-fan
12.09.2010, 15:42
Ne verujem, trka je dobro pocela ( Hamilton se skrsio ) i dobro zavrsila ( Vetel 4. a Ferari ima 1 3 ) a ovo izmedju je bilo mucenje

nucle0
12.09.2010, 15:44
Mislis da je stvarno bilo problema sa motorom? Meni je to sumnjivo, ok svaka mu cast u svakom slucaju, ali ne zvuci bas realno da kad ima problem sa motorom i pritom vozi celu trku sa istim gumama zavrsi cetvrti, pre bih rekao da je bilo sve u redu sa motorom.

Btw Senna je van konkurencije, mislim kada su u pitanju ta neka statisticka poredjenja jer se njegova karijera prerano zavrsila, tako da ne znamo sta bi bilo, mada bi najverovatnije bilo jos titula.
Ali nisam siguran da postoji jos neki takav slucaj.

Casiraghi
12.09.2010, 15:48
Pa ne znam.Npr nema velike razlike u kvalitetu izmedju Kimija i Alonsa pa Alonsa smatraju vecim vozacem zbog jedne titule vise.Kimi nazalost nikad nije imao srece i vozio je 2005 i 2006 McLaren koji nije bio ni blizu tad Renoa i Ferrarija.Kimi je sjajan vozac po meni bolji i od Alonsa i Hamiltona.Zasluzio je titulu i 2003 ali da ne idem sad daleko i ovako smo predaleko otisli.

12.09.2010, 16:40
Kimi se mnogo mucio dok je bio u mclarenu imao je bezbroj tehnickih problema svih godina ali uprkos svemu zamalo osvojio titulu sa samo 2 boda zaostatka za sumaherom! da su imali u ferariju dobar bolid 2009 osvojio bi tu titulu mozda jer je f60 bio s***e a on je uspeo da pobedjuje i osvaja podijume nadljudski i to sam jer je masa bio povredjen!kimi treba da se vrati i over jos koju titulu jer moze to po meni je on naj vozac svih vremena a onda sena i sumi!
sto se tice ove trke vettel &8@^J svaka mu cast kako je odrzao to mesto steta za onaj problem sa motorom kada je bukvalno pustio vebera da prodje,odlicna voznja mase h5g6k8 vettel do titule '65slif

Vladan
12.09.2010, 17:07
Alonso najbolji danas,zasluzena pobjeda.Bilo bi zanimljivije da Luis nije odma odustao,trka za sampionat u petoro.
Majstorska taktika za Fetela,krug prije kraja covjek otisao u boks i vratio se na cetvrto mjesto

Casiraghi
12.09.2010, 17:15
Kimi se mnogo mucio dok je bio u mclarenu imao je bezbroj tehnickih problema svih godina ali uprkos svemu zamalo osvojio titulu sa samo 2 boda zaostatka za sumaherom! da su imali u ferariju dobar bolid 2009 osvojio bi tu titulu mozda jer je f60 bio s***e a on je uspeo da pobedjuje i osvaja podijume nadljudski i to sam jer je masa bio povredjen!kimi treba da se vrati i over jos koju titulu jer moze to po meni je on naj vozac svih vremena a onda sena i sumi!
sto se tice ove trke vettel &8@^J svaka mu cast kako je odrzao to mesto steta za onaj problem sa motorom kada je bukvalno pustio vebera da prodje,odlicna voznja mase h5g6k8 vettel do titule '65slif

U sad si malo preterala.Da je najbolji svih vremena bas i nije ali je sjajan.Volim ga i ja ali moras biti malo realnija.

12.09.2010, 17:17
PA REALNO ILI NE TO JE MOJE MISLJENJE ON JE ZA MENE NAJBOLJI SVIH VREMENA UZ SENU I SUMIJA...NISAM REKLA DA JE NAJBOLJI SVIH VREMENA KAO CINJENICU VEC DA JE ZA MENE I PO MOM MISLJENJU NAJBOLJI SVIH VREMENA!

Casiraghi
12.09.2010, 17:20
PA REALNO ILI NE TO JE MOJE MISLJENJE ON JE ZA MENE NAJBOLJI SVIH VREMENA UZ SENU I SUMIJA...NISAM REKLA DA JE NAJBOLJI SVIH VREMENA KAO CINJENICU VEC DA JE ZA MENE I PO MOM MISLJENJU NAJBOLJI SVIH VREMENA!

Dobro je bre nemoj se odma nervirati.Znas da te gotivim. h5g6k8 Ja imam svoje misljenje ti svoje.On je svakako u vrhu i voleo bih i ja da se vrati.

12.09.2010, 17:22
Ma ne ljutim se bre nego me mrzelo da iskljucim caps lock kada sam vec pocela zato je tako izricito xD ne mogu na tebe da se ljutim samo kazem %QWT&W

Casiraghi
12.09.2010, 17:25
Barrichelo je takodje car samo uvek je nekako drugi vozac.Zao mi je sto nije uzeo titulu prosle godine.Sad vec vise nema ni vremena za njega.Ono je bila poslednja sansa.

12.09.2010, 17:29
da sve je bilo servirano batonu na posluzavniku bio je favorizovan u timu...glupavo jer baton ima jos ispred sebe da vozi a rubino ne bas,,,

Vladan
12.09.2010, 17:29
Barikelo je vozac i po,u svakom timu je bio prvi vozac,nikad vodonosa!

Casiraghi
12.09.2010, 17:31
Baton nije neki vozac.On ne forsira vec samo skuplja bodove.Takav je bio i Hamilton 2008 i Massa je bio mnogo bolji ali Hamilton je dosta napredovao.Da sad Hamilton osvoji ne bi bilo nezasluzeno ali 2008 je trebala biti Massina.

12.09.2010, 17:31
@Vladan ma gde je bio prvi vozac???mozda jedino sada u wiliamsu! sa sumijem u ferariju je bio vodonosa i u bronu je bio vodonosa budimo realni!

12.09.2010, 17:32
Baton nije neki vozac.On ne forsira vec samo skuplja bodove.Takav je bio i Hamilton 2008 i Massa je bio mnogo bolji ali Hamilton je dosta napredovao.Da sad Hamilton osvoji ne bi bilo nezasluzeno ali 2008 je trebala biti Massina.

to...da nije bilo one stravicne greske mehanicara ferarija u singapuru sa crevom masa bi bio sampion!

Vladan
12.09.2010, 17:33
@Vladan ma gde je bio prvi vozac???mozda jedino sada u wiliamsu! sa sumijem u ferariju je bio vodonosa i u bronu je bio vodonosa budimo realni!

Ironija :8-[/
Ti si strasno drska zadnjih dana //h*svb
Ma on je samo za vodonosu,ja nisam nesto mnogo cijenio Batona,ali mi je i ove godine pokazao zasto je dobar vozac.Ne volim takav stil voznje,ali je covjek majstor taktike

Casiraghi
12.09.2010, 17:35
Barikelo je vozac i po,u svakom timu je bio prvi vozac,nikad vodonosa!

Barrichelo je tek sad prvi vozac.Schumi je bio u Ferrariju,a Baton u Brawnu.Seti se samo one trke kad su mu uzeli pobedu tako sto su ga poslali treci put u box a Baton je ostao na 2 pit stopa.A o njegovom propustanju Schumija da ne govorimo.

Vladan
12.09.2010, 17:38
Jednom je propustio Sumija i Sumi mu je kasnije to vratio,rekao bi covjek nije bilo trke na koju ga ne bi propustio *T_*@SR
Da je bolji vozac ne bi bio vodonosa @(*6sd$%
I Hilkenberg mu sad objasnjava neke stvari!

Casiraghi
12.09.2010, 17:38
Jednom je propustio Sumija i Sumi mu je kasnije to vratio,rekao bi covjek nije bilo trke na koju ga ne bi propustio *T_*@SR
Da je bolji vozac ne bi bio vodonosa @(*6sd$%
I Hilkenberg mu sad objasnjava neke stvari!

Nisam rekao da je bolji vozac vec smatram da ga nisu tretirali kako je zasluzio.

Vladan
12.09.2010, 17:42
Sve po zaslugama,da je bio kvalitetniji i bolji vozac sigurno ne bi bio vodonosa, to je poenta @(*6sd$%

Casiraghi
12.09.2010, 17:44
Sve po zaslugama,da je bio kvalitetniji i bolji vozac sigurno ne bi bio vodonosa, to je poenta @(*6sd$%

Nije problem sto je vodonosa ali da mu ne dozvoljavaju da pobedi i oteraju ga u box a Baton je tada vec imao veliku prednost i ta 2 boda manje mu ne bi nista znacila.To nije fer.Treba uvek da pobedi najbolji.

Vladan
12.09.2010, 17:51
Nije problem sto je vodonosa ali da mu ne dozvoljavaju da pobedi i oteraju ga u box a Baton je tada vec imao veliku prednost i ta 2 boda manje mu ne bi nista znacila.To nije fer.Treba uvek da pobedi najbolji.

U idealnom svijetu,ali svijet nije idealan.
Onaj ko je prvi vozac,a samim tim se bori za titulu uvijek ce dobiti prednost,da je Masa danas bio prvi,morao bi da propusti Alonsa,to je jednostavno tako,uvijek bilo i bice.

12.09.2010, 17:55
Dobar je barikelo i vozac i osoba ali nema priliku da se istakne nigde uvek ga strpaju u drugi plan iu timu! @Vladan sto sam drska? //h*svb :8-[/

Vladan
12.09.2010, 18:02
Vidim vices po forumu,ne smije niko nista da kaze $%&5@$A $#^%RT

12.09.2010, 18:06
napad je najbolja odbrana $#^%RT izvini ako si tako shvatio //h*svb mene prvu napadaju uvek ne derem se ja bez potrebe!

Vladan
12.09.2010, 18:16
Ma znam ja da se ti ne deres bez potrebe,treba im podviknuti s vremena na vrijeme &d$7

12.09.2010, 18:20
pogotovo takvima kao ti xD salim se naravno super si ti :8-[/ posle ovakve trke kao danas u italiji ne mogu da docekam sledecu

Casiraghi
12.09.2010, 18:49

U idealnom svijetu,ali svijet nije idealan.
Onaj ko je prvi vozac,a samim tim se bori za titulu uvijek ce dobiti prednost,da je Masa danas bio prvi,morao bi da propusti Alonsa,to je jednostavno tako,uvijek bilo i bice.

Pa kad su idioti.

malimali
12.09.2010, 19:49
To je jednostavno ali retko je to da se vole neke dvojcu u timo svi to dobro znamo ali kada mu kaze da ga puste onda znas kako je ne vidi niko pred njega :fc-[ $JS}|