Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gubitnichke partije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gubitnichke partije

    OPISITE NEKE OD SVOJIH PARTIJA KOJE STE MISLILI DA CETE SIGURNO DOBITI A NA KRAJU NIJE BILO TAKO.
    \m/ (^.~) \m/

  • #2
    Odg: Gubitnichke partije

    Meni je u najsvezijem pamcenju ostala sledeca partija:

    Delenje. Dobijem KK. Odmah raise, masa prati. Flop izlazi: 9 K 5. Ja raise, pola mase prati pola ne. Turn 5. Ja srecan ko Nova Godina. Veci raise. Svi sem jednog fold. Lik uradi re-raise, ja isto, on jos, ja all in on takodje. River 5. Na kraju ja Full KKK55 a on laganica 5555. Pratio je i dizao sa 5 i Q i na kraju mu poker izasao. Smako sam se tada
    \m/ (^.~) \m/

    Comment


    • #3
      Odg: Gubitnichke partije

      Sinoc na BB-u dobijam 5 3 i idem samo check da vidim free flop. Flop izlazi K 5 5, ja sav sretan i raise. Turn izlazi 7. Ja presretan jer nema sanse za boju i straight, idem raise opet. River je sestica. Ja mali bet, on re-raise, ja call - kad on imao A 5 $#^%RT

      Comment


      • #4
        Odg: Gubitnichke partije

        heheh....jbg )
        mene su petice jedno vreme ubijale u pojam.. tacno sam se bojao igrati kad na sto izadje 5. Preko My space-a kad sam igrao, u 10ak partija 5 puta sam pucao jer su protivnici imali 555 i sesti put na par petica. Ukupno sam tada puk'o oko 3-4M. :P smak ;)
        \m/ (^.~) \m/

        Comment


        • #5
          Odg: Gubitnichke partije

          Izgleda da se ne moze protiv petica u pokeru, pogledajte ovu ruku sa HSP-a

          http://www.youtube.com/watch?v=6YNc9oB2kp4

          Inace je u nekoj narednoj sezoni i Benyamine sa rucnim peticama dobio jos dve, jedino sto su dosle na turnu i riveru, a on je bacio ruku jos na flopu, a pritom bi drugi lik imao full house. Nema leka protiv petica.

          Comment


          • #6
            Odg: Gubitnichke partije

            wow 500+k lepo lepo
            to je taj 3p sa peticama...
            a kad ih ja dobijem onda jedva da izadje treca... jbn petice :P
            \m/ (^.~) \m/

            Comment


            • #7
              Odg: Gubitnichke partije

              Nisam ja dobro napisao dole, river je bila sestica, a ne petica, takod a sam imao triling $#^%RT

              Comment


              • #8
                Odg: Gubitnichke partije

                hehehe...nvm...bitna je poenta :P
                \m/ (^.~) \m/

                Comment


                • #9
                  Odg: Gubitnichke partije

                  juce na EPT ligi, pozicija Utg chip count 7000 - avg,drugi blind 25-50, limp ,5 limpova iza mene. gledam tuzno moje AA i reko,ok,oprastam se od ruke ako ne izadje na flopu..flop A33 ne moze lepse. chekiraju blindovi,chekiram i ja,gledam ko li ima tu trojku..chekira ceo sto,6 igraca...ok..razmisljam i ja bih cutao da imam 3 turn T...chekiraju opet,chekiram i ja,javlja se jedan...bet 200, jedan call,reko moji ste raise 1200, orig. raiser call, caller fold. river 5. sad vec ubedjen da ima 3 betujem 2500,pun pot,na sta mi raiser ide all in,calujem u trku i ponosno okrecem AA,na sta mi on okrece 33
                  jeste tuzno,al i smesno u isto vreme,nisam se cak ni iznervirao. situacija od koje nema bezanja. bar je taj isti zavrsio u HU turnira.

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Gubitnichke partije

                    to valjda ne moze biti gora gubitnicka ruka nego kad ti na flopu izadje fullchina ko kuca i do kraja ruke ubacis sve pare a na kraju...prc...poker i popush novaca
                    \m/ (^.~) \m/

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Gubitnichke partije

                      imao sam jednu goru,bolniju...ovde sam posteno bio losiji svo vreme,a jedna slicna pre godinu dana,igra se cash game 100-200, veoma smo deep,imao sam ispred sebe preko 250 000 rsd, JJ u ruci,neki pristojan raise 2000 rsd, 4-5 callova pre flopa...izlazi flop J33 ( opet trojke mamicu im)
                      ja chek,3-4 chek-a igrac udara 20 000, ja call,jos jedan igrac call. mislim se u sebi obojica po trojku,nemaju outa,uzimam im sve,jos molim boga da se ufule da mi olaksa posao...,turn blank tipa 8 ,opet chek,chek, isti igrac 30 000,ja call ovaj drugi iza mene fold. reko..ok,nema trojku,al ovaj ima...moj je...river iz pakla 3!!! sta cu,chek...on mi igra all in preostalih 25-27 000...mora iscolujem,isto bi mi odigrao i AA,ili AJ,QQ...a pot vec 200 000,callujem,on ponosno okrece Q3 u hercu...dan danas ih sanjam...

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Gubitnichke partije

                        ufff jbt... torture, pain and suffer
                        to sto se tebi desava sa trojkama meni se desava sa peticama... tacno imam 3p igrati kad vidim da dve izadju na sto.. :P


                        sinoc sam igrao na FTP za real money i popusio 15$.
                        najvise sam puko na partiji gde sam imao 8J, na sto izadje 288, ja dizao, lik reraise, ja all in, lik isto, izlaze K T. okrecemo karte, ja se smejem i trljam ruke na moja tri sneska al kita lilava... lik imao 22 u ruci. smakoh se !
                        \m/ (^.~) \m/

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Gubitnichke partije

                          turnir na netu.......poprilicno kasna faza,ostalo nas 12-13(2 stola)svi igramo tight da ispadnu ta 3-4 short stacka,jer se finalni sto placa minimum 150 dolara(9. mesto),a recimo 10. mesto je 20 dolara....
                          Ja imam nesto ispod average chipova,ali sasvim dovoljno da izdrzim bez da mi se oseti na steku dok ispadnu ovi..
                          Dobijam rucne kraljeve na kasnoj poziciji.....svi pre mene se pobacali....ja udaram raise 4XBB....
                          Placa me samo lik sa buton-a(ima malko vise chipova od mene,malte ne isto).....
                          ...Mislim se u sebi,izadje li kec,momentalno bacanje bez razmisljanja.........
                          FLOP: A K J sareni..
                          Ja chek,lik betuje pola pota....
                          ....razmisljam ovakoostoje 2 ruke koje me ruse a to su da ima rucne keceve(u tom slucaju u toj fazi turnira povuko bi all in,minimum bi me prerezao duplo)i druga ruka je Q 10,ali u ovoj fazi turnira apsolutno mi je nemoguce da je usao u ruku sa te dve karte....
                          placam bet,izlazi turn karta neka osmica nebitna
                          ja chek,on vuce all in....PLACAM
                          okrecemo karte ja imam triling kraljeva,on ima 2 para KECEVA I ZANDARA....
                          ......izlazi river.....


                          .....mislim da netreba da kazem sta je izaslo na riveru.....

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Gubitnichke partije

                            I ja imam trip od trojki. $#^%RT
                            Toliko puta su me pobedile da to nije normalno... #%d*
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Gubitnichke partije

                              tizlabor jbg, sta da ti kazem.. cim nisi napisao mozemo da pretpostavimo ( a to nije tesko )...
                              iz mog iskustva, river me je u 90% slucajeva zeznuo a u tih bednih 10% me je izvukao...
                              \m/ (^.~) \m/

                              Comment

                              Working...
                              X