Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni igraci u Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Omiljeni igraci u Premier League

    Ovdje pisite koji su vam najdrazi igraci u engleskoj ligi ...

    Meni je najdrazi Essien, a dragi su mi jos Fabregas, Ashley Young, Babel ,Balotelli , Torres i vecina iz Chelseaa i Citya

    A golman Asmir Begovic

    Ako tema nevalja, obrisite

    Pozdrav .
    Last edited by Dale; 04-05-11, 11:53.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

  • #2
    Odg: Omiljeni igraci u Premier League

    Meni su omiljini igrac Gigs,Runi i Tevez.

    Dobra tema,sto bi je brisao. @(*6sd$%
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #3
      Odg: Omiljeni igraci u Premier League

      a ne znam, kontam mozda je suvisna
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #4
        Odg: Omiljeni igraci u Premier League

        Po meni skroz ne potrebnatema,mislim koga briga ko su meni omiljeni igraci.Obican spam,ali ok.

        Tores,Vidic,Jovanovic i Runi.
        Golmani Kuscak
        Odbranbeni pored vidica Ivanovic i Karager.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • #5
          Odg: Omiljeni igraci u Premier League

          Nije tema suvišna nego stvar je u tome što neće biti dugo aktivna. Svako će napisati svoje omiljene igrače i to je to.

          Meni su omiljeni uglavnom naše gore list igrači a od ovih drugih Stivi Dži, Lamps, Kerik (možda malo iznenađenje h5g6k8) i iz Spursa Defo, Bejl, Lenon itd. Možda još neki ne mogu da se setim sad.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #6
            Odg: Omiljeni igraci u Premier League

            [quote author=Liverpool FC link=topic=2795.msg159083#msg159083 date=1282659779]
            Po meni skroz ne potrebnatema,mislim koga briga ko su meni omiljeni igraci.Obican spam,ali ok.

            Tores,Vidic,Jovanovic i Runi.
            Golmani Kuscak
            Odbranbeni pored vidica Ivanovic i Karager.
            [/quote]

            pa eto, nek je obrise ko moze, i to je to
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #7
              Odg: Omiljeni igraci u Premier League

              Tema je dobra i ostaje,a moja je poslednja na fudbalskom dijelu foruma. ;D
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #8
                Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                I ja , kao i MK Serbia kao svoje omiljene igrače u Premiershipu imam Vidića , Ivanovića ...
                Nakon njih većina iz NUFC , ali predvođena Jonasom Gutierezom , a potom Geret Bejl !
                FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                Comment


                • #9
                  Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                  Dobra tema +*@WT*48* Cashley Cole &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                  Moji omiljeni igraci, hm iz Arsenala svi %QWT&amp;W ,ali bih izdvojio posebno Sagnu i Ebouea,zbog njihoce odanosti i lojalnosti. Van Arsenala: Jusi Jaskalainen,MG Pedersen, Biljadetinov,Arteta,Zamora

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                    Valon Behrami $#^%RT,Noble,Walcott .....
                    Golman:Joe Hart &amp;8@^J
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                      Omiljeni igraci iz PL su mi Ivanovic,Given,Giggs,Scholes,Joe Cole,Drogba,Reo-Coker...verovatno sam zaboravio nekog al eto...na prvu loptu.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                        Stevie G,Torres,Ashley Young,Gareth Bale,Joe Cole,Tim Cahill
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                          svi igraci Uniteda i oni koji ce to nadam se nekad postati:Bale,Ashley Young,Modric i Agbonlahor $#^%RT
                          It&#039;s not just a club - It&#039;s a history It&#039;s not only a victory - It&#039;s passion They&#039;re not just players - They are legends

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                            Omiljeni igraci:
                            Vermalen, Persy, (verovatno i Chamak), pijani rus Arsavin.
                            Van Arsenala: Tim Cahil, Joe Hart, Tevez(nikad mi Ferguson nece biti jasan sto ga nije otkupio),...

                            Malo se vracamo u proslost:
                            Seamen, Dixon, captain Tony Adams, Bold(posle njega Kewon), Winterburn,
                            e to je bila odbrana &amp;+I}\,
                            to je bio razlog zasto sam zavoleo Arsenal!

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Omiljeni igraci u Premier League

                              Sve se menja pa i ova liga. Meni je PL bila neuporedivo kvalitetnija dok je isla na SK i dok je Aca englez prikrivao svoju pederastiju i iznosenje tastina tokom prenosa.

                              Iz tog perioda ne znam koga sve mogu da izdvojim.
                              Pre svega dva genija - Anri i Bergkamp, i uopste taj tim Arsenala.
                              Ginola, Di Canio, Tony Yeboah, J.F. Haselnbajk i cela ta ekipa Leedsa, Michael Owen, Robbie Fowler iz vremena L-poola, Roy Keane i ceo tim MUFC na celu sa legendom - Cantonom, Shearer, Schmeichel, Dejvid Simen, Ole Gunnar Solskjer, Matt Le Tissier, McManaman,Teddy Sheringham, Okocha, Zola dok je igrao .... ne mogu da se setim svih. To je bi fudbal, lepota za gledati.

                              Sad pratim Arsenal i cekam nekog talenta.
                              Od svih me najvise odusevljava ovaj gosa Hart, covek je neverovatan.

                              Comment

                              Working...
                              X