Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - Generalna diskusija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL - Generalna diskusija

    Kao što naslov kaže. Sve o NFL, ekipama, igračima, šta, ko, zašto, itd.

  • #2
    Da se zapljunem. Pocinje veceras i zvanicno,prenos na SK1. Prvi meč koji ćemo gledati biće repriza divizijske runde plej-ofa NFC, duel zvaničnih šampiona Filadelfija Iglsa i Atlanta Falkonsa.

    Obe ekipe u novu sezonu ulaze u sličnim sastavima, glavni nosioci igre su i dalje tu. Falkonsi su na poziciji hvatača zamenili Tejlora Gebrijela rukijem Kalvinom Ridlijem, eksplozivnim plejmejkerom koji je pomogao Alabami da dođe do titule u poslednjoj sezoni na koledžu. Ridli odlično trči rute, igra i u specijalnim timovima, trebao bi da igra u slotu i da u tandemu sa Sanuom i Džounsom donese puno atraktivnih hvatanja i poena ove sezone. Najbolji igrač po broju sekova, Ejdrijan Klejborn (9.5) ove sezone neće nositi dres Falkonsa, ali se u Atlanti nadaju da će Takarist Mekinli u svojoj drugoj sezoni pokazati da je bio vredan izbora u prvoj rundi prošlogodišnjeg drafta i da će u tandemu sa Vikom Bizlijem doneti veći broj sekova.

    Na drugoj strani, Iglsi će se ove sezone na poziciji trkača osloniti na Džeja Adžaija, koji će probati da nastavi sa dobrim partijama, bez podrške Lagereta Blaunta, koji je bio zadužen za pomeranje lanaca pri kratkoj jardaži i glavni bek u crvenoj zoni. Četvrtu hvatačku opciju Torija Smita Iglsi su zamenili još jednim bivšim hvatačem Baltimor Rejvensa Majkom Volasom koji je u prethodnim sezonama pokazao da može da bude koristan kao spoljašnji risiver, a zbog odsustva Olšona Džefrija koji se oporavlja od povrede ramena Volas će imati više prilika protiv Falkonsa. Deren Sprols se vratio nakon povrede i biće značajno pojačanje u rotaciji trkača, još jedna ček-daun opcija za Nika Folsa, koji će biti starter dok se Karson Venc u potpunosti ne oporavi. Defanzivna linija koja je mučila Rajana u plej-ofu pojačana je dolaskom veterana Majkla Beneta i Halotija Nate koji su osvajali prsten i znaju kako se igra pred svojim navijačima.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • #3
      Da se zapljunem i ja temi

      U ludilu sam ovih dana. Inače bih napravio uvodnik.
      Marco je napisao uvodnik za utakmicu koja otvara sezonu. Sudar dve jake ekipe.

      Videćemo kako će se nova pravila pokazati.

      Nisam za stalno i dalje favorizovanje igre pasom od strane lige.
      Čak sam više voleo utakmice tipa 14:10, nego 42:35.

      Ima dosta dobrih ekipa, i sleeper ekipa.
      Nisu svi bacilli sve na pass, što mi je drago. Neki su mnogo ulagali i gradili odbranu.
      Čak i Brownsi neće biti očaj. Da nisi bacilli 1. pika na dečka kome mislim da nije ni mesto u NFL-u, bili bi još bolji.

      Comment


      • #4
        https://www.youtube.com/watch?v=oWB9ia_ZPjk
        Last edited by MarkoNFL; 06-09-18, 23:39.

        Comment

        Working...
        X