Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Uroš View Post
    Vukčević u Zvezdu na zimu.
    Originally posted by Uroš View Post
    A šta misliš o ovom Vukčeviću? Mene sada odševio koliko je prodoran i brz, bio je najbolji u prvom poluvremenu. '96 godište, mlad.
    Video sam da je vecina tema ovde neobavezno caskanje, ali bas ovoliko. Ima Zvezdina tema o transferima u taj klub.

    Spartak je los tim. Vise volim da vidim nepovezane i lose trenirane ekipe u koje se ulaze i koje dovode igrace, nego ove ekipe sto postoje da bi zaradjivale na prodaji i to je to. Brondbi sa 6.000 koeficijentom je ipak igrao ozbiljnije od Sparte sa 35.000 koeficijenta i rutinski su prosli dalje.

    Iznenadjenje kola Dudelange i pobeda od 2:1 u Poljskoj.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • #92
      Đuričin i Glavčić izdominirali sinoć na Marakani. Đuričin je pomeren u sredinu, jer je Gaćinović pokušao da sa Čečarićem napadne Brondbijevog levog beka.
      Pogotovo se istakao Glavčić, ima delikatnu levicu, iz kornera rašlje gađao, kao nekada Piksi.

      Dva ozbiljna igrača u Spartaku ove sezone, Đuričin i Glavčić, Čečarić odmah uz njih, centarfor Đenić koristan, veteran Torbica napravio dosta kada je ušao.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • #93
        Da su ovi iz Spartaka imali iole mozga, pa da sa Radovanovicem, Nikolicem, Savkovicem i Ivanovicem (svi otisli u roku od pola godine) napadnu Brondbi mislim da bi imali sansi da ih prodju. Njima je gro igraca iz trece lige, druge lige, anonimnih liga, a kad se i oni istaknu bice odmah prodati za sicu.

        Evropu treba da igraju Zvezda, Radnicki, Partizan i Vojvodina, ostalima izmisliti neki razlog i uskratiti ih za licencu. Sto bi oni igrali samo da bi njihova uprava uzela sebi pare u dzep i da bi se igraci prodali u neke Poljske i Azerbejdzane.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • #94
          Idiotsko "poslovanje" Spartaka, slažem se.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • #95
            https://goo.gl/4hJVvP Predstavljanje Salzburga!

            Comment


            • #96


              Rodzers se ozbiljno bruka u Evropi
              sigpic

              Comment


              • #97
                Jak je AEK a ti Škoti su k obični. Ja sam se plašio niih da ne izvučemo jer su mesari. AEK i PAOK prošli.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Vladan View Post


                  Rodzers se ozbiljno bruka u Evropi
                  Nisu mu igrali ni Sinkler ni ono malo igrača što ima. Klupa.

                  Comment


                  • #99
                    Gledao sam sinoć revanš iz Atine. Nije AEK ništa posebno, može Marko napraviti dosta problema Livaji i kompaniji.
                    Seltik je dno dna. Loša škotska liga i nemanje pravog konkurenta uzimaju danak.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Real XI: Navas, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Casemiro, Kroos, Isco, Asensio, Benzema, Bale

                      Atletico XI: Oblak; Juanfran, Savic, Godin, Lucas; Rodri, Koke, Saul, Lemar; Diego Costa, Griezmann
                      Priredite nam dobru zabavu
                      sigpic

                      Comment


                      • Real ultra jak.
                        Jako me zanima da vidim Lopetegija na delu. Koliko može zameniti Zi-Zua.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Kakav tim Atletika, brutalno.

                          Osvajaju ovo
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Kosta otac!
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav početak. Rekli smo fiksni i ja, ATM budući prvak evrope. Moj favorit broj jedan. Prezreli za to.

                              Comment


                              • Napravi brat Ramosa i Varanea na amatere

                                Comment

                                Working...
                                X