Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golman se naispucavao lopte.
    Kako je god degažira kao na krov da je šutne,
    odmah mu se vrati u šesnaesterac.

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      8-1
      Bešiktaš ide na Partizan, Negredo 91. minut.
      Nasli su kada ce da ga daju.... Taman sam se ponadao.
      Ali ko zna zasto je to dobro...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Stvorila se slika kako bi gotovo sigurno izbacili LASK da su prošli i sada kolektivno samoubistvo Grobara. Čim su igrali egal, ma šta egal, bili i bolji i sekundi ih delili znači da je ekipa iz Linca izuzezno opasna i ne vidim kako bi mi to lako prošli.
        Naravno da je Bešiktaš klub ogromne reputacije, bezbroj velikih imena ali mislim da se može sa njima. Pružiti sve od sebe, udariti u prsa pa kom obojci kom opanci.
        Ja verujem u grupnu fazu LE...

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Sa Pinto preuzeo Legiju.
          Al' ga tezgari ćale

          Comment


          • Ispade Spartak Subotica, šteta, ali prejak Brondbi jbg.

            Ode li Partizan u LE, uz Zvezdu koja je to već obezbijedila, imamo opet dosta dobru sezonu srpskih klubova. Samo Hrvati će, možda, bolje da se plasiraju od komšiluka.

            Comment


            • Comment


              • Partizan će da rodi mečku da bi se plasirao. Totalna defanziva.
                Spartak držao 1-1 do 94. minuta.
                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                Last edited by La Jugoslavia; 16-08-18, 21:12.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Otići će dalje, al' je posle drugog gola,
                  u tih 2-3 minuta izjednačenje visilo u vazduhu.

                  Comment


                  • Loša noć za hrvatske klubove.
                    U smiraj meča gorke pilule doživeli Torcida i Armada.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Zenit?? WTF?

                      Comment


                      • Stvarno wtf ?! .. jel gledao neki kolega to, da li je sve bilo sportski ili uefa treba da izbaci oba kluba na 10 godina, a ruska i beloruska mafia uzele brdo mEleona u azijskim kladžama ??

                        Comment


                        • Mogu i u ovim evropskim, daće im ponudu koju neće moći da odbiju LOL

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Real, Barsa i Atletiko su jaci od svih timova iz Engleske. Ne vidim logiku po kojoj se kvalitet fudbala u EPL stavlja iznad primere. Cak ni ta prica da je ostatak lige jaci u Engleskoj, ne pije vodu jer je jaz izmedju top 6 i ostatka lige nikad veci. Jednostavno su Real i Barsa timovi brutalnog kvaliteta pa tu jeste veca razlika izmedju njih i ostatka lige nego sto je u EPL izmedju top 6 i ostatka, ali to opet ne znaci da su engleski mid-table klubovi jaci od spanskih. U toj engleskoj ja ne mogu da nabrojim vise od 3 ekipe koje se stvarno dobro brane, ako i toliko. Takodje bi i jedan Juve tukao sve top 6 ekipe u engleskoj. Meni se ljudi smejase kad sam pricao da ce Juve lagano izbaciti Totnam prosle godine. Roma i Napoli nisu bas taj kvalitet ali nisu uopste daleko.

                            Mora se uzeti u obzir da klubovi u engleskoj ne grade ekipe planski i to bas ubija kvalitet lige. Tj. do skoro ih nisu gradili, kada su Klop i Gvardiola usli u pricu i promenili to. Ostali i dalje ne znaju sta rade.

                            Ovu pricu pricam deseti put, i ne bih da pravim diskusiju oko ovoga, jer ono, stvarno nema smisla. Koliko puta su ti strasni englezi stigli do polufinala u poslednjih 5-6 godina? Dva-tri puta?
                            Lupas i to dobro.
                            City i Liverpool mogu da se nose sa Barcelonom, Realom i Atleticom. Da nije bilo Kariusa Liverpool bi mozda i osvojio Ligu Sampiona.
                            Tottenham ja nadigrao Juventus u dvomecu i ispao nesretno. Najvise zbog neiskustva.

                            Comment


                            • A i Junajted moze da odigra egal dvomec sa Seviljom

                              Comment


                              • Junajted je pružio ozbiljan otpor Sevilji, a to su Top 6 ekipe u svojim ligama.

                                A nije ni Čelzi pod Sarijem za baciti, jedan top štoper i jedan top napadač ih bacaju u borbu za šampione i ostrva i kontinenta.

                                I nije Juve lako izbacio Spurse, već spletom okolnosti. Malo pre toga su i Real preslišali na Vembliju.
                                Last edited by goku; 17-08-18, 02:47.

                                Comment

                                Working...
                                X