Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na stranu sve, uprava Barse je radila uzasan posao po meni, a i jos radi cini mi se. Kako oni nisu doveli Alkantaru ja jos ne mogu da shvatim, nudio se. Vidala uzeli... Meh.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • @Tex Willer i Kit Teler
      Johan Krojf 1992, Pep Gvardiola 2009 i 2011.
      To je ideal kome su obavezni da teže svi treneri u Barseloni. Valverde je svetlosnim godinama daleko od Laudrupa, Stoičkova, Romarija, Ćavija i Inijeste. Nije ni blizu ideala Totalnog fudbala koji je Barselonina Biblija.
      Valverdeov fudbal je veoma siromašan.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Valverde amater, Lopetegi amater, i Španija i Evropa dobijaju nove šampione.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        Bilo bi stvarno previse da Real opet uzme Ligu Sampiona.
        U Spaniji se zna da su uvijek medju dva glavna kandidata (mozda mozemo reci i tri hajde Atletico je tu negdje), tako da me ne bi cudilo da osvoje.

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
          @Tex Willer i Kit Teler
          Johan Krojf 1992, Pep Gvardiola 2009 i 2011.
          To je ideal kome su obavezni da teže svi treneri u Barseloni. Valverde je svetlosnim godinama daleko od Laudrupa, Stoičkova, Romarija, Ćavija i Inijeste. Nije ni blizu ideala Totalnog fudbala koji je Barselonina Biblija.
          Valverdeov fudbal je veoma siromašan.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          99 golova u ligi je cist dokaz siromastva. Postoje ljudi kojima je bjesomucno dodavanje 90 minuta dosadan fudbal
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Jasno je bilo na šta ide Real sa Loptegijem, svesni su situacije. LaLiga. ATM i Barselona će ići jako na LŠ. ATM zbog jednistvene situacije, Barselona zbog Mesija i zlatne lopte i LŠ same po sebi. To će ostaviti put Realu.

            Samo što mislim da Barselona nema šanse. Sad i Iniesta ne igra, sve više podsećaju na neku 2003-4 + Mesi u timu.

            Kutinjo bezveznjak, Suarez nije Kosta, Vidal matorac, sumnjiva odbrana, jedino je Buskets najbolji zadnji vezni bio dok se igralo tika taka, i dalje je tehnički ali u ovom fudbalu se manje vide njegove karakteristike a više npr Kazemira i Kantea iako je Serhio po meni topina od igrača.

            Svakako kraj jedne ere Barcelone koja je izdominirana počela da gubi identitet, više to nije lepota za oči, troše kao Mančester Siti i PSG, jbg šteta za takav klub.

            Comment


            • Mislim, meni nikada nije ni bila lepota za oči ali za većinu jeste. Meni to tika taka brzo provaljeno, ljudi se osveste i vide onda da je Real uzeo 4 LŠ za 5 godina, napadne ih paranoja nameštaljki, jer zaboga to nije toliko lep fudbal kao tika taka pa mešaju lepotu i efektivnost, ne shvatajući da su gledali

              najbolji

              tim

              svih

              vremena.

              Comment


              • Uz pomoć sudija.

                Brutalnu pomoć sudija u 3/4 eliminacionih mečeva.

                Aj što lažeš nas, al nemoj lagati sebe.
                Last edited by goku; 15-08-18, 23:28.

                Comment


                • Tako je, uz pomoć sudija. Verovatno će o tome pričati 2031. komentatori na SK FHD 1 kad bude intro za Lš utakmice Real- Zvezda i kad Real udje u sezonu kao prvak prvi put od 2026. sa svojom 17. titulom. Reći će, najveću dominaciju je zabeležio Real Madrid u periodu 2014-18, uz veliku pomoć sudija i kradju.

                  Comment


                  • Napisaću pdf knjigu i dokumentovati sa video sadržajem. Potrudiću se da najmračnije doba u istoriji fudbala nikada ne bude zaboravljeno.

                    Napraviću to u obliku virusa i zaraziti sve kompove na svetu 2031. godine.

                    A kad me budu psovali i sve po spisku moje daću im tvoju adresu i reći da si ti kriv što si me provocirao da su najbolji tim svih vremena, ali istorija će ih pamtiti kao najveće lopove svih vremena.

                    Comment


                    • Zidan otac ugasio svakog u LS
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by dekinjo View Post
                        Napisaću pdf knjigu i dokumentovati sa video sadržajem. Potrudiću se da najmračnije doba u istoriji fudbala nikada ne bude zaboravljeno.

                        Napraviću to u obliku virusa i zaraziti sve kompove na svetu 2031. godine.

                        A kad me budu psovali i sve po spisku moje daću im tvoju adresu i reći da si ti kriv što si me provocirao da su najbolji tim svih vremena, ali istorija će ih pamtiti kao najveće lopove svih vremena.
                        Tebra, ti ako umeš da zaraziš sve kompove sveta, dodji ti biznis da pravimo, jbš fudbal. A verujem da umeš, ne bi ti to tek tako pričao.

                        Ili ćeš početi danas da učiš pa ćeš do tada ovladati. Držim ti palčeve. Vredan si ti. Pedantan.




                        Lep si čovek Gokarinjo. Jbt postao sam sa klipovima kao Kroni sa gifovima.

                        Comment


                        • Ma zajebavam se, ali imam druga progamera kome nije nikakav problem da svima vama što kenjate o istorijskom Realu i Zidanu ploditelju pošalje u inbox neki sadržaj.[emoji4]

                          Comment


                          • bolji Real osjetno, vidi se da nisu u treningu, odnosno da je Atletiko bolje spremljen fizicki, sto i ne cudi s obzirom da je vise Realovaca odradilo to svjetsko, a i vise je Lopetegi rotirao sinoc, ne bojim se ja. Samo morat ce na komunikaciji u obrani poraditi

                            Comment


                            • Gledam sada statistiku, strasno koliko je RM zajebana ekipa, svaka im cast, pa oni su ATM (ako izuzmemo penale u LS, taj mec je bio 1-1) od zadnjih 20 meceva dobili ... sta mislite koliko, 3 puta. A ljudi im pokupise sve trofeje i svake godine zadnjih 5 godina osim prosle ih samo oni izbacuju iz LS.

                              Treba to umeti.

                              Comment


                              • Originally posted by dekinjo View Post
                                Ma zajebavam se, ali imam druga progamera kome nije nikakav problem da svima vama što kenjate o istorijskom Realu i Zidanu ploditelju pošalje u inbox neki sadržaj.[emoji4]
                                Nek mi pošalje Naru Wandu kako vara Ikardija. Ona mi je simpatijs pa zato.


                                Da Marselo nije spasio aut ostalo bi 2-1. Ali nbt. Jaki su i jedni i drugi, mene Real prijatno iznenadio koliko je dobar zapravo i bez Ronalda.

                                Comment

                                Working...
                                X