Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Marselo koliko si glup

    Ma daj sine ne fantaziraj. Sudija navlači za ATM onda. Crveni je zaslužio Kosta, šutnuo je Ramosa u glavu, evo sad je dao gol.

    Što me nerviraš a taman sam pomislio smirio se Dekinjo i vratio se u ulogu Gokua
    Last edited by Cassius Clay; 15-08-18, 21:37.

    Comment


    • Koliko mu malo treba
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Dijego je najjaci centarfor na svijetu, ovo je cudo od igraca
        sigpic

        Comment


        • Konte je idiot.

          Comment


          • Jedan od retkih koji ne prašta a može i da izmisli gol. Tu u rangu sa Ibrahimovićem, meni i bolji od njega za velike tekme.

            Roman je ispao glup. Sad da imaju Kostu ne bi se pričalo ko će uzeti.

            Comment


            • Real ima najboljeg štopera na kugli Ramosa.
              Naiboljeg mladog defanzivca Varana.
              Prebrutalne bočne igrače.
              I opet prečesto nazad promaja duva.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Atletiko bas sporo prebacuje loptu sa strane na stranu, moraju to mnogo brze jer bekovi bas imaju dosta prostora a nisu u stanju da to iskoriste
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Fali im Seržente iz Lacija au koliko smaram kao Gokara sa sudijama.

                  Comment


                  • Sad ga Ramos daje.
                    U inat Kosti.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      E moj Marselo koliko si glup

                      Ma daj sine ne fantaziraj. Sudija navlači za ATM onda. Crveni je zaslužio Kosta, šutnuo je Ramosa u glavu, evo sad je dao gol.

                      Što me nerviraš a taman sam pomislio smirio se Dekinjo i vratio se u ulogu Gokua
                      Da je Ramos dobio crveni kad je spakovao lakat Kosti u prvom pol. ovaj ne bi ni morao da ga šutne.

                      Abramovič je morao Konteu dati nogobulj kad je čuo da je Kosti poslao sms.

                      Čelzi sa Kostom nije slabiji od Pepa i Klopa.

                      Comment


                      • Igrački bi bio jači. Najbolji napadač Kosta najbolji igrač lige Azar, brutalna veza, ali dobro nema svrhe o tome razmišljsti.

                        Comment


                        • Treba ovakvom ATM spakovati dva komada, Real to uspeo. I bez CR su napadački sila koja svakog može napuniti za tili čas.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Bas sam razocaran igrom Atletika, imaju mnogo kvalitetnih igraca, medju sest sedam su klubova u Evropi trenutno i nista nisu igrali danas. Na kraju mozda i dobiju i to je odlika velikih ekipa ali bas losa igra u polju, cak se ni ne brane dobro, a tu su barem bili doktori. Sa ovakvom igrom ne mogu pucati na dva najveca trofeja, iako su igracki sigurno tu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Video sam Koštin het-trik. Da nije napravio kontakt više Navas bi treći put vadio loptu iza leđa.


                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Igrački bi bio jači. Najbolji napadač Kosta najbolji igrač lige Azar, brutalna veza, ali dobro nema svrhe o tome razmišljsti.
                                Sad će 9ku Pedro da im igra, a Konte je prohujao sa vihorom. Koja budala i egocentrik moraš biti pa se odreći Koste.

                                Comment

                                Working...
                                X