Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kakav stil volite kod vozaca?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav stil volite kod vozaca?

    Dakle, da li volite agresivne ili pasivne vozace? "Risk-tejkere" ili sigurice?

    Ja licno volim agresive vozace jer je za mene kao posmatraca iz udobnog naslonjaca najvaznija atraktivna trka. Razumijem da je bitna taktika, kao i strategija, te vremenski uslovi i sreca. Pratim F1 aktivno od 2000. godine i prvi favorit mi je bio J. P. Montoya, a trenutno gotivim Hamiltona, Webbera i Sutila.

    Evo po mom misljenju trenutnih stilova kod najboljih 5:

    1. J. Button - zlatna sredina, niti rizikuje niti previse taktizira

    2. L. Hamilton - ja bih rekao totalni risk-tejker (makar u trenutnoj konkurenciji je najveci)

    3. S. Vettel - taktika nula tako da mu se rizik rijetko kad isplati (makar do sada)

    4. M. Webber - takticki besprijekoran, mozda ponekad previse rezervisan kad niej na celu trke

    5. Fernando Alonso - njegov stil mislim da niko ne moze definisati I#^@8 Mislim da previse paznje tokom trke trosi na ostale vozace i njihove probleme, te ga u zadnje vrijeme "krase" veliki padovi u koncentraciji.

  • #2
    Odg: Kakav stil volite kod vozaca?

    Odlicna tema @R&}*

    Obzirom da sam hardcor fan pokojnog Sene, jasno ti je koji stil preferiram.

    Od danasnjih vozaca, broj 1 je Kubica. Za njega cu navijati za koji god tim da vozi osim ferarija $#^%RT

    Iako sam navijac McL ne svidja mi se kako vozi Hamilton. Malo je sirov da ne kazem glup. Ako malo obuzda testosterone mozemo da razgovaramo o njemu.

    Comment


    • #3
      Odg: Kakav stil volite kod vozaca?

      Razumijem te za Hamiltona, ali stoji jedna cinjenica: da on nije tako agresivan, ove sezone bi gledali barem duplo manje preticanja.

      Kubica je mozda najkompletniji vozac danasnjice. Jedina "mana" mu je sto je previsok za vozaca

      Nazalost, ja sam bio (pre)mlad kad je Sena vozio, ali ono sto sam vidio na snimkama oduzima dah (*#^R^

      Comment


      • #4
        Odg: Kakav stil volite kod vozaca?

        Bravo za temu dobro je sto si je otvorio #$&+|r

        Ja navijam za Sumija i volim Risk-tejkere @R&}*

        Evo ja cu kao ti 5 najboljih ali malo promenjeno:

        1.I najbolji stil je Hamiltonov...mnogo rizikuje pretice i postize rezultate
        2.Kubicin stil nije los...Decko vozi odlicno sa ne konkurentnim bolidom on i rizikuje i igra na sigurno ali vozi veoma dobro @R&}*
        3.Webber je potpuni takticki vozac kada povede u trci on kalkulise u glavi koliko je brzi i gleda da napravi razliku svaka cast +*@WT*48*
        4.Button po meni vozi mnogo dosadno i ide na sigurno nisam ga nesto vidjao u poslednje vreme da pretice tako da je po meni njegov stil los *%@(D!RY-
        5.Vettel ima losu taktiku i sve pol pozicije padnu u vodu pokusava da igra agresivno ali mu nesto ne uspeva @(*6sd$%
        6.I poslednji Alonso koji se ponasa kao da je on najbolji i da nikada ne gresi i mnogo obraca paznju na druge vozace sto nekada i nije tako dobro.... I#^@8Kada hoce on moze da vozi napadacki ali u poslednje vreme bas i ne radi to
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #5
          Odg: Kakav stil volite kod vozaca?

          Hamilton jeste agresivan, ne poricem ja to %QWT&W
          Medjutim, imam utisak da previse razmislja sa kohones, a to dovodi do strasnog trosenja guma, sto na kraju dovodi u pitanje da li je taj stil dobar. Obzirom da je dosta puta ispustio bodove zbog guma = @(*6sd$%

          Alonso je dobar vozac, vozaci medju sobom su izglasali da je najbolji od njih, al' ga sahranise kompleksi.
          Ne znam vozaca koji je vise plakao od njega.

          Kubica je car, samo cekam da sedne u konkurentan bolid. Ke vidime kako se vozi $a$7#

          Vettel je takodje veliki talenat.
          A videcemo kako ce se Ruja pokazati na dalje.

          Comment


          • #6
            Odg: Kakav stil volite kod vozaca?

            Alonso i Kubica su dva najkompletnija vozaca sadasnjice i svidja mi se njihov stil sto kada treba rizikuju a kada netreba tada ne ( a ne kao ludi Hamilton sto uvek ) i Fetel je tu negde ko nji dvojica ali pravi dosta gresaka.
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment

            Working...
            X