Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Nekako mi je kod nas u zadnje vreme uvek falio neki plej sa ulazom da razbije odbranu...
    Neki savremeni Zoran Radović .. ili Dabić ..

    Comment


    • Jelovac, Todorovic i Jaramaz

      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pa imali smo Penisa, njemu je taj prodor bio jedno od jacih oruzja, ali dosao je baby Cho.

        Comment


        • Na Covica skroz lici potez da dovede Vranjesa i one strance iz Mornara....zato je i Mornar u ovoj halabuci na kraju ispao nama-prijateljski klub.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Jelovac, Todorovic i Jaramaz

            O kom Todorovicu govorimo?

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              Neki savremeni Zoran Radović .. ili Dabić ..
              Jeretin?

              Originally posted by Guthrie View Post
              Pa imali smo Penisa, njemu je taj prodor bio jedno od jacih oruzja, ali dosao je baby Cho.
              Pa sta znam, i nije da jeste

              Originally posted by Laza Kacanski View Post
              O kom Todorovicu govorimo?
              Ja govorim o Dejanu.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Jelovac, Todorovic i Jaramaz

                Nesto smisleno da kazes? Ili ces opet da prdis o Covicu i DA?

                Comment


                • Todorovic iz Bilbao-a probati pod obavezno da se dovede.I Danguba je Grobar pa ga to ne ometa

                  Comment


                  • Originally posted by Gudura View Post
                    Todorovic iz Bilbao-a probati pod obavezno da se dovede.I Danguba je Grobar pa ga to ne ometa
                    Mislim da se ovaj bas javno izjasnjavao da je veliki navijac partizana i da mu je zelja da zaigra za njih.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Mislim da se ovaj bas javno izjasnjavao da je veliki navijac partizana i da mu je zelja da zaigra za njih.
                      - Ја јесам навијач Партизана и можда ће због тога ово бити специјална утакмица за мене. Знате, живот спортиста је такав, понекад није лако, пре или касније дођете у овакву или сличну ситуацију. Али, сви ми смо пре свега професионалци и бићу спреман да победим и Партизан, као да је у питању било који други тим.

                      Више пута последњих година је довођен у везу са црно-белима. Све је остало на причама, конкретних потеза није било.

                      - Тачно је тако било. Само неке приче, али ништа конкретно – поновио је.
                      Deluje kao obstacle, mada nije neprebrodiva.

                      Comment


                      • S druge strane ako dodje Ponitka, ne treba nam Todorovic...

                        Comment


                        • Treba gledati da Dangubica zadrzimo ako je KONACNO resio te povrede koje ga muce.
                          Uz Jankovica, Jovanovica, Dobrica, Davidovca, solidna osnova.
                          Todorovic, Musli, Jaramaz, Jelovac, Marko Todorovic, itd,itd. Nekog od njih uz 4 stranca i TRENERA bio bi to dobar tim.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            S druge strane ako dodje Ponitka, ne treba nam Todorovic...
                            Daj odma Ponitku. Bio bi pun pogodak.

                            Comment


                            • Od Simane nema leba definitivno, barem ne sledece sezone.
                              Za mene je takodje pomalo razocarenje Aleksa Radanov.
                              Uopste ne pokazuje neki kvalitet, dosta coskari, krije se od lopte.
                              Uopste ga ne vidim kao nekog bitnog faktora u nasem timu naredne sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Od Simane nema leba definitivno, barem ne sledece sezone.
                                Za mene je takodje pomalo razocarenje Aleksa Radanov.
                                Uopste ne pokazuje neki kvalitet, dosta coskari, krije se od lopte.
                                Uopste ga ne vidim kao nekog bitnog faktora u nasem timu naredne sezone.
                                Treba ozbiljan rad sa tom mladjarijom, nama je to ocigledno slaba karika a trebalo je da bude glavna prednost. Nikako da ispoliramo takve talente, sta radi ta struka?

                                Comment

                                Working...
                                X