Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mitrovic ce izgleda u Asvel.
    Bice da je Pavicevic nas izbor za sledecu sezonu ako Covic ostane u klubu.
    Ponavljam apsolutna je istina da je Pavicevic bio zelja i za kraj ove sezone.

    Comment


    • koji tacno pavicevic?

      Comment


      • Mitrovic ce u Asvel, Djordjevic u Monaco, Trinkijeri u Virtus...

        Djordjije...

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          koji tacno pavicevic?
          Trener Mornara

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Trener Mornara
            Odgovara Cokiju njegova koncepcija u igri, a ona kaze da moras imati crnog mamojeba na poziciji pleja.

            Comment


            • I ja mislim da je to vise nego realno, uzimajuci u obzir trenutnu situaciju i Coviceve preferencije. Na stranu sto mi se Pavicevic apsolutno i nikako ne dopada.

              Comment


              • Nisam znao da se i Zvezdan Mitrovic pominje.Nesto nisam odusevljen kako vodi reprezentaciju ,istina sastav je toliko jadan bio u zadnjim mecevima da mu se i ne moze nesto puno zamjerit.

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Једина препрека су паре, а не Човић.Одлазак Човића не значи и уплив великих пара.
                  Nigde nisam ni rekao da Covicev odlazak znaci upliv velikih para. Ono sto je sigurno da Covic ne moze nikakve pare da unese u klub i da bi njegovim odlaskom svakako vise para uslo u klub nego sto imamo sada... Ne kazem da ce to biti 10m samo kazem vise nego sada sto imamo

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Nigde nisam ni rekao da Covicev odlazak znaci upliv velikih para. Ono sto je sigurno da Covic ne moze nikakve pare da unese u klub i da bi njegovim odlaskom svakako vise para uslo u klub nego sto imamo sada... Ne kazem da ce to biti 10m samo kazem vise nego sada sto imamo
                    То не можеш да тврдиш или докажеш. Не могу ни ја да неће. То је 50-50, можда би, можда не би. Можда би имали више пара једну до две сезоне, а после опет хаос.Никад се не зна. Без Човића губимо хале, које су услов за јаке млађе категорије, развојну екипу...

                    У сваком случају, неће ти се Дејо сигурно вратити, јер су му порасли тренерски апетити, које ми не можемо да испунимо, а то је јачи тим. Није му сметао Човић, а ни он Човићу. Шта више, нуђен му је нови уговор.

                    Comment


                    • auuu jbte koja pljuvacina i neistine krenule na 2-1, sta ce biti kad okrene i nedao Bog za Vas uzme titulu...Kakve imamo informacije iz kluba, deluje kao da Vujicin, Covic i bivsi trener imaju ovde naloge...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        То не можеш да тврдиш или докажеш. Не могу ни ја да неће. То је 50-50, можда би, можда не би. Можда би имали више пара једну до две сезоне, а после опет хаос.Никад се не зна. Без Човића губимо хале, које су услов за јаке млађе категорије, развојну екипу...

                        У сваком случају, неће ти се Дејо сигурно вратити, јер су му порасли тренерски апетити, које ми не можемо да испунимо, а то је јачи тим. Није му сметао Човић, а ни он Човићу. Шта више, нуђен му је нови уговор.
                        Objasni ovo oko hala i jakih mladjih kategorija, taj deo ne razumem a cuo sam tako nesto 100x..
                        Sta, deca ne bi imala gde da treniraju da nam nije Covicevih hala?
                        Nadam se da si svestan da Covic Zvezdi naplacuje koriscnje tih hala

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          auuu jbte koja pljuvacina i neistine krenule na 2-1, sta ce biti kad okrene i nedao Bog za Vas uzme titulu...Kakve imamo informacije iz kluba, deluje kao da Vujicin, Covic i bivsi trener imaju ovde naloge...
                          Opet ti dizes tenziju i spremas se da napusavas ljude. Jel si toliko sujetan? Ili patis od toga da moras biti u pravu.

                          Napisao sam ti ranije, ja ne znam da li tebi treba forum ili blog. Ja bih rekao ovo drugo, jer ti volis zvuk svog glasa vise od bilo cega i niti postujes prava diskusije, niti te interesuje duh iste. Iskljucivo patkometrija, i ja sam bio u pravu i tacka. Sad pravis tabore ljudi koji ce videti kad ti budes u pravu itd, jer je neko dirao u Radonjica.

                          Evo reci cu i ja, radi se o treneru trece klase u Evropi. I da se sve zaboravi sto se desilo sa njim i Covicem, ja njega ne bih voleo da opet vidim u Zvezdi.

                          Comment


                          • @Antona

                            Не постоји ствар у вези ккцз о којој ја нисам свестан.
                            Има интернат са школом, сале за тренинге и утакмице.Захваљујући томе већ 15 година има најјачу школу у Србији.Може се дискутовати колико је добро користимо или не, први нисам најзадовољнији, али неке користи смо до сад имали.

                            То је небитно у причи о повратку драгог нам Радоње.
                            Шта ти гарантује да одлазак Чове значи 4-5 милиона буџета и Радоњу као тренера у наредних 2-3 године?Да не причамо за више година унапред.

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              @Antona

                              Не постоји ствар у вези ккцз о којој ја нисам свестан.
                              Има интернат са школом, сале за тренинге и утакмице.Захваљујући томе већ 15 година има најјачу школу у Србији.Може се дискутовати колико је добро користимо или не, први нисам најзадовољнији, али неке користи смо до сад имали.

                              То је небитно у причи о повратку драгог нам Радоње.
                              Шта ти гарантује да одлазак Чове значи 4-5 милиона буџета и Радоњу као тренера у наредних 2-3 године?Да не причамо за више година унапред.
                              Ostanak Covica znaci nastavak sunovrata kluba, neku krpu na klupi tipa Gurovic kojom ce i junior i senior moci da prisu patos.. I da, junior na pleju sa neogranicenom slobodom i ovlascenjima bilduje statistiku u EC. U ABA ligi Buducnost brise patos sa nama...
                              Sa druge strane, odlazak Covica barem budi nadu da nesto lozitivno moze da se izrodi.

                              Mogu ovako da ti nabrajam do prekosutra, ali necu jer nisam siguran da li me samo trolujes ili stvarno ne vidis sve ovo i navijas za Covicev ostanak jer mislis da je to najbolje za klub.
                              De molim te izjasni se za kakvu si ti opciju naredne sezone, da znam kako da se postavim

                              Comment


                              • Nisi mi razjasnio ni ovo oko Covicevih hala i mladjih kategorija

                                Comment

                                Working...
                                X