Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by John Dies at the End View Post
    Eto nama Deja sledece sezoneTM
    Bajern igra EL dogodine tako da Dejo zna sta radi ...ubo je masan ugovor i sad je miran

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Bajern igra EL dogodine tako da Dejo zna sta radi ...ubo je masan ugovor i sad je miran
      Ugovor mu je do kraja sezone, niko mu ne garantuje produžetak saradnje...pogotovo ako ne osvoji BBL.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ugovor mu je do kraja sezone, niko mu ne garantuje produžetak saradnje...pogotovo ako ne osvoji BBL.
        Bajern je u EL tek od 19/20 .Da bi igrao sledeće mora da bude prvi u Nemačkoj

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by John Dies at the End View Post
          Eto nama Deja sledece sezoneTM
          Ja mislim da je jedina prepreka izmedju nas u Radonje Covic.. Ako njega oteramo Dejo je nas 1/1

          Comment


          • dejo upravo u bajernu pokazuje kakav je trener. u ovom trenutku on nama ne bi doneo nikakav instant kvalitet, kao sto ne donosi ni bajernu. kao sto rekoh na b92 pa popih ban on EL moze videti samo u zvezdi i nigde vise.

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              dejo upravo u bajernu pokazuje kakav je trener. u ovom trenutku on nama ne bi doneo nikakav instant kvalitet, kao sto ne donosi ni bajernu. kao sto rekoh na b92 pa popih ban on EL moze videti samo u zvezdi i nigde vise.
              Upravo! +10000
              To sam napisao i na Bajernovoj temi.
              On je jednostavno takav tip trenera da mu treba kontinuitet i nekoliko doselekcija da bi njegove ideje i zamisli dosle do izrazaja.
              Nije instant trener, niti ce nekada biti.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ja mislim da je jedina prepreka izmedju nas u Radonje Covic.. Ako njega oteramo Dejo je nas 1/1
                Једина препрека су паре, а не Човић.Одлазак Човића не значи и уплив великих пара.

                Comment


                • Zivo me zanima koje po vama instant trener...Polako sa analizama, serija nije ni blizu gotova a ni prvenstvo samim tim..Zivo me zanima ko to donese instant kvalitet a da ne dovede neke igrace sa sobom...i to par kola pred kraj lige...Ziv nisam da cujem ime tog trenera..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Npr. Pesic.
                    Pogledaj Barsu pre nego sto je on dosao, a pogledaj sada. I ne vidim da je doveo igrace. To je samo jedan primer.

                    Comment


                    • Ko je konkretno instant trener?
                      Sta uopste znaci instant trener?

                      Comment


                      • Instant trener je po meni trener koji ce po dolasku u klub prodrmati ekipu i unaprediti je koliko-toliko u nekom kracem vremenskom roku(npr. pogledati pod Pesic).
                        Niko ne kaze da je Radonjic los trener, ali eto, vi skocili odmah.
                        I sami znate koliko mu je trebalo u zvezdi vremena da poslozi kockice, tako da ne znam zasto uopste pisemo o ovome.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Npr. Pesic.
                          Pogledaj Barsu pre nego sto je on dosao, a pogledaj sada. I ne vidim da je doveo igrace. To je samo jedan primer.
                          Barsu koja ima budzet 30 mil ...mani me toga

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ugovor mu je do kraja sezone, niko mu ne garantuje produžetak saradnje...pogotovo ako ne osvoji BBL.
                            Nisu ga doveli da ga oteraju ,zna se da je Radonja doktor sto se tice sistema igre ali to treba da se istrpi odredjeno vreme ...olaksava mu sto zna prilican br igraca ...a ubedjen sam da osvaja prvenstvo koje uopste nije naivno ...

                            Comment


                            • meni se cini da su ga bas zato doveli, uzeo, ne uzeo titulu, meni deluje da im nije resenje za duzi period. hteo je garancije u zvezdi, kuako kako nije dobio platu tri meseca, a onda bi da djordjevic nije popusio otkaz propustio celu sezonu. misko ga je zavaljao na svoj autoritet, a ne zato sto bajern vidi neku buducnost u njemu. ipak nije nemoguce da okrenu seriju. prevelika je razlika u kvalitetu

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                meni se cini da su ga bas zato doveli, uzeo, ne uzeo titulu, meni deluje da im nije resenje za duzi period. hteo je garancije u zvezdi, kuako kako nije dobio platu tri meseca, a onda bi da djordjevic nije popusio otkaz propustio celu sezonu. misko ga je zavaljao na svoj autoritet, a ne zato sto bajern vidi neku buducnost u njemu. ipak nije nemoguce da okrenu seriju. prevelika je razlika u kvalitetu
                                kratko ...ne slazem se

                                Comment

                                Working...
                                X