Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Dee Bost je dobar igrac. Samo pitanje koliko je dostupan.
    kakav crni dee bost, pa on je donji dom lige sampiona po kvalitetu

    Originally posted by Guthrie View Post
    Sta misle cenjeni forumasi o Bostovom saigracu iz Strazbura, ex Holon Darion Atkins?
    od igraca strazbura najvise mi se opada bilan. labeyrie ima ludacku energiju, ali je odvratan za gledanje. od svih "mladih" francuskih centara mi smo izabrali najlosijeg.


    sto se yorka tice, napisao sam vec da u nemackoj ima dosta interesantnih igraca. cini mi se da je nemacka postala ono sto je bila italija pre par godina za mlade igrace koji dolaze preko bare. ipak i od scrubba i od yorka mi sevise dopada tai webster. inace rodjeni brat coryja webstera. isto combo, ali mi se cini da u njegovoj igri ima najvise prostora za napredak od sve trojce

    ako neko pita za clarka protiv himkija 30poena 8 skokova 8 asistencija, protiv niznjeg 21 poen 8 skokova 2 asistencije. jako, jako zahvalan igrac!

    Comment


    • Ko je ovaj lik Milisavljevic br 9 u Dinamiku? Opasno mi se svidja, Nedovic style

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Ko je ovaj lik Milisavljevic br 9 u Dinamiku? Opasno mi se svidja, Nedovic style
        Милош Милисављевић, годиште 93.
        Играо је за Спартак, Санта Круз Вориорс, Манресу, Мегу и сада Динамик.

        Comment


        • Da li je letos ili proslo leto bilo price po forumima o njemu i Zvezdi (nezvanicno...forum interesovanje)...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Дијаз View Post
            Милош Милисављевић, годиште 93.
            Играо је за Спартак, Санта Круз Вориорс, Манресу, Мегу и сада Динамик.
            Hvala za info, mislio sam da je mladji, pa da se radi snjim al on je vec formiran a i promasio skoro sve otvorene. No stoji da ima dobar pregled i ball handling.

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              kakav crni dee bost, pa on je donji dom lige sampiona po kvalitetu



              od igraca strazbura najvise mi se opada bilan. labeyrie ima ludacku energiju, ali je odvratan za gledanje. od svih "mladih" francuskih centara mi smo izabrali najlosijeg.


              sto se yorka tice, napisao sam vec da u nemackoj ima dosta interesantnih igraca. cini mi se da je nemacka postala ono sto je bila italija pre par godina za mlade igrace koji dolaze preko bare. ipak i od scrubba i od yorka mi sevise dopada tai webster. inace rodjeni brat coryja webstera. isto combo, ali mi se cini da u njegovoj igri ima najvise prostora za napredak od sve trojce

              ako neko pita za clarka protiv himkija 30poena 8 skokova 8 asistencija, protiv niznjeg 21 poen 8 skokova 2 asistencije. jako, jako zahvalan igrac!
              Opet dobro zapazanje, Italija je znala dovesto brdo NCAA igraca i to kvalitetnih ili iz nekih manjih zemalja, sad je sve to redje slucaj, pa cak i u drugoj ligi koja je pored francuske sigurno najkvalitetnija uz to sigurno najteza da dodjes u prvu ligu, posto imaju tonu klubova, krecu od 1/16 finala mislim i moze proci samo jedan jbni klub...

              Nemci imaju dobar njuh za strance, posebno te mladje i tu nema price, samo su domaci igraci poprilican problem, posebno za te manje klubove, ali kvalitet se dize iz godine u godinu, to sa 3m minimalnim budzetom ce doneti dosta toga kvalitetnijeg i liga ce biti poprilicno jaka. Rade nemci opasan posao i drze se pravila striktno..Lepo je gledati njihovu ligu, poceli su malo da se otvaraju i za druge igrace, sem Amera ali to vazi vecinski za timove koji igraju evropi...manji timovi vecinski vole amere, ima i priliv dobrih kanadskih igraca takodje...Nesto duza prica...ali ono sto je bitno posle americke skole, najvise vole nasu..sto govori o broju igraca ove sezone ali posebno i trenera kojih ima sve vise sa ovog podrucija...tacnije sfrj..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ima tu jos jedna stvar. Imaju gomilu mladih talenata koji ce dodatno da dignu kvalitet u buducnosti, jer se s njima radi dobro i sistematicno. Nemaju oni mnogo talenata nivoa Mushidi i sl. ili wunderkind tipa Doncic ali imaju dosta igraca koji su u Top 20 za svoje godiste, i to iz godine u godinu. To ce sve da obogati tu ligu kroz godine i da se razvije u nesto. Ne bi me cudilo da u narednih 10 godina bude bar 10ak Svaba u NBA.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Ima tu jos jedna stvar. Imaju gomilu mladih talenata koji ce dodatno da dignu kvalitet u buducnosti, jer se s njima radi dobro i sistematicno. Nemaju oni mnogo talenata nivoa Mushidi i sl. ili wunderkind tipa Doncic ali imaju dosta igraca koji su u Top 20 za svoje godiste, i to iz godine u godinu. To ce sve da obogati tu ligu kroz godine i da se razvije u nesto. Ne bi me cudilo da u narednih 10 godina bude bar 10ak Svaba u NBA.
                  Tacno, dolazi Bonga iz FRA bice sigurno draftovan i to ja mislim visoko...Vagner iz NCAA, ima sigurno jos dosta mladih, te mladje repke uvek imaju par igraca koji imaju extra kvalitet...Vec sada u NBA imaju Zipster, Dirk, ono malo crnce stade mi mozak iz Atalante- Sroder da, Tajs i Kleber...Dosta ce pomoci i treneri kao Renesens itd...Velika je tu buducnost..samo sto ti mladi kvalitetni igraci odu veoma brzo ali i postignu odlican uspeh ko ode mlad, pre toga su imali samo Sremfa koliko se secam...nace se tu jos neki klinac sigurn itd...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Kad bi se u svaki region/drzavu ulozio podjednak iznos novca, najveci broj kvalitetnih igraca bi dosao sa balkana, posto je dinarski tip prakticno stvoren za kosarku i za sport generalno. Da regulativa kod nas postoji, bio bi skroz racionalan i isplativ potez da NBA klubovi pokupuju ovu sirotinju od klubova kod nas, i da omoguce uslove za bolji razvitak igraca u sredini u kojoj rastu i zive. Cudi me kako im to nije palo na pamet, mada za sada je to dzabe jer i dalje ne postoji zakon, ali i pored toga mislim da nisu razmisljali na taj nacin.

                    Comment


                    • Pa skroz nepotrebno bacanje para obzirom da su ameri izuzetno sportska nacija. Zato ulazu mizeriju u G-legue i imaju svoj mini poligon a onda tu je NCAA sa najvecom bazom talenata sa besprekornim programom studiraj i vjezbaj, sa najboljom strukom i uslovima na svijetu. Ako im kojim slucajem i promakne neki biser, oni ga uzmu za 650k. Savrsena masinerija za pravljenje love.
                      Dodao bih samo i to da obzirom na ekonomski sunovrat mi ulazemo mizeriju u odnosu na druge zemlje, struka nam se svela na partijsku podobnost, stara skola biva skrajnuta i oprostajne utakmice igra u Atini. Kolika smo govna dobro nam ide. Pa ces Ivkovica, Ivanovica, Obradovica i ostale zamjeniti Gurovicem, Cankom...
                      Last edited by Victor BG; 10-05-18, 23:21.

                      Comment


                      • Pa ne znam bas....ovaj prostor od 20 miliona stanovnika (mozda sad i manje) koliko je dao NBA igraca? Koliko bi tek dao kad bi bilo kontinuiranog ulaganja u nivou npr. svaba....ako Jokic sada bude dobio 140 miliona, za taj novac bi mogao da se izfinansira jedan klub ovde 15 godina i to da bude u vrhu Evrope. U tih 15 godina garantujem da bi dobili najmanje 3 takva Jokica, i jos ko zna koliko drugih solidnih igraca.
                        Last edited by mmajstor; 10-05-18, 23:35.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa ne znam bas....ovaj prostor od 20 miliona stanovnika (mozda sad i manje) koliko je dao NBA igraca? Koliko bi tek dao kad bi bilo kontinuiranog ulaganja u nivou npr. svaba....ako Jokic sada bude dobio 140 miliona, za taj novac bi mogao da se izfinansira jedan klub ovde 15 godina i to da bude u vrhu Evrope. U tih 15 godina garantujem da bi dobili najmanje 3 takva Jokica, i jos ko zna koliko drugih solidnih igraca.
                          Fino zamisljeno ali neizvodljivo zbog drafta.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            ...neizvodljivo zbog drafta.
                            U pravu si....al evo Armani dosao na slicnu ideju:

                            http://www.mozzartsport.com/kosarka/...ba-ligu/294865

                            prepuni su kao brod....

                            Comment


                            • BRIAN QVALE
                              Ne znam koliko je realan ali jedan od onih centara koji mogu da napreduju drasticno.
                              Videcemo dal Lokomotiva racuna na njega. Ono sto sam ga gledao izgledalo je bas dobro. Igra ledjima, zavrsava i levom i desnom. Izuzetno pokretljiv igrac, dosta mlad.
                              Opet kazem pitanje koliko je realan ali po meni dobsr igrac i tek ce biti.

                              Comment


                              • Eto nama Deja sledece sezoneTM

                                Comment

                                Working...
                                X