Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je dao Cotty Clarke za Avtodor?

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      Koliko je dao Cotty Clarke za Avtodor?
      21[emoji23]

      Comment


      • Taj mec je bio kladioicarski kec, igrati kontra Himkija i Avtodora..izgubice svaku da izbegnu CSKA...Avtodor je ispao glup pa pobedio Himki pre par dana...Totalno nebitan mec za njih bio, dok Niznji je ovom pobedom mislim overio plejof....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          ....
          Originally posted by Laza Kacanski View Post
          21[emoji23]
          Come to Red star bro...

          Comment


          • https://www.youtube.com/watch?v=F9l-8KyXUhA

            https://www.youtube.com/watch?v=reoyLqMh6SE

            https://www.youtube.com/watch?v=5RDe1-V5yk8

            York ima odlicnu sezonu u Bayreuth, undersize je za beka ne neke narocite fizicke snage ali pun atlecizma..omiljen u Arizoni bio, losa prva godinu u Kremoni Italija i brzo otpusten....Sad covek razbija, pogadja lagano za tri, duge dvojke, ima flouter, court vision, vise nego solidan ball hendling...Odbrana vise nego diskutabilna, ali ni tu nije los...

            Mlad takodje relativno 25g, zna da trokira ali ne cesto,natrpati moze svakog...meni se licno svidja a verujem da muje cena trenutno u Bayreuth veoma niska...igrac relativno ispod radara, za EC vise nego korektan za nas...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Youssoupha Fall ovaj momak ima ogromnu snagu, mobilan je, zajebava se oko obruca...ono sto je tanko mora da radi na bacanjima..ali tehnicki da bude bolji..uz pravilan rad u sledecih nekoliko godina, nebo mu je granica, posebno u evropskoj kosarci.Le Man je tim koji ima najbolju odbranu u FRA ligi, nije on tu jedini koji tome doprinosi ali Le Man igra ove godine poprilicno ozbiljnu kosarku, treci su na tabeli, drugi skakacki tim i prva odbrana lige....Po meni ovaj momak moze samo gore...i zatvara reket jedan kroz jedan..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                https://www.youtube.com/watch?v=F9l-8KyXUhA

                https://www.youtube.com/watch?v=reoyLqMh6SE

                https://www.youtube.com/watch?v=5RDe1-V5yk8

                York ima odlicnu sezonu u Bayreuth, undersize je za beka ne neke narocite fizicke snage ali pun atlecizma..omiljen u Arizoni bio, losa prva godinu u Kremoni Italija i brzo otpusten....Sad covek razbija, pogadja lagano za tri, duge dvojke, ima flouter, court vision, vise nego solidan ball hendling...Odbrana vise nego diskutabilna, ali ni tu nije los...

                Mlad takodje relativno 25g, zna da trokira ali ne cesto,natrpati moze svakog...meni se licno svidja a verujem da muje cena trenutno u Bayreuth veoma niska...igrac relativno ispod radara, za EC vise nego korektan za nas...
                Opet ti sa kombo igracima. Jel imas neki fetish ili?

                Gabe York ima los handling da bi bio primarni ball handler i kreator, takodje vizija terena, igra iz picka i sl. je bas bas tanko. Napadacki da odlican je spot up shooter i penetrator, iz driblinga druga prica potpuno. Takodje defanzivno totalno nezainteresovan. Ako bih mogao da napravim profil ili projekciju za njega on moze da bude neka jeftinija varijanta JC Carrolla. Dobra kretnja bez lopte, odlican catch n shoot, izlazak iza bloka i sut i sl. Takodje moze da cutuje ka kosu. On kao plej nema sanse da zadovolji nase potrebe za kreacijom i da razigra druge.

                Posto pleja nemamo, ja bih takve igrace ostavio pri kraju popune rostera jer su komplementarni ako se neke druge stvare popune. Inace u takvoj JC Carroll uloz nemam nista protiv, bio bi odlican.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Opet ti sa kombo igracima. Jel imas neki fetish ili?

                  Gabe York ima los handling da bi bio primarni ball handler i kreator, takodje vizija terena, igra iz picka i sl. je bas bas tanko. Napadacki da odlican je spot up shooter i penetrator, iz driblinga druga prica potpuno. Takodje defanzivno totalno nezainteresovan. Ako bih mogao da napravim profil ili projekciju za njega on moze da bude neka jeftinija varijanta JC Carrolla. Dobra kretnja bez lopte, odlican catch n shoot, izlazak iza bloka i sut i sl. Takodje moze da cutuje ka kosu. On kao plej nema sanse da zadovolji nase potrebe za kreacijom i da razigra druge.

                  Posto pleja nemamo, ja bih takve igrace ostavio pri kraju popune rostera jer su komplementarni ako se neke druge stvare popune. Inace u takvoj JC Carroll uloz nemam nista protiv, bio bi odlican.
                  York nije PG, ne moze biti primarni nikako. Zna sa loptom i te kako zna da povuce. Slazem se da je vrhunski suter i sutnuce 15 puta ako mu das 15 puta i malo prostora. Malo ta selekcija suta je uptina ali nije losa. Pik zna da igra, Korner-trener mu je dao prostora i sa loptom. Bio je i kapiten Arizone...U principu mu se igra svodila sut ali i te kako zna sam sebi da kreira..U clutch momentima apsolutno nigde ne bezi...Ima jaku fiziku i zna da koristi i kontakt igru...Mislim da je svestraniji od Karola u napadu ali ima losiju odbranu, nije bas da ne zeli da je igra ali daleko od toga da je dobar u tome...Zna i da kreira distancu narocito posle pika ako mu ostave prostor.

                  Mislim da nije uplasen i d ahoce mnogo da napreduje dok dodje do nekog visokog nivoa...Sad jes neki kombo,nije Kerol normalno, ali nismo ni mi Real Madrid...Volim ovakve igrace, zato sto imaju muda i preuzimaju odgovornost...Podigli su fino Bayreuth, Korner radi dobar posao...Tu je Brooks, Robinson iz Igokea, Linhart-ex Makabi,,Marei koji igra sezonu zivota...par solidnih nemaca Doreth koji je vec legenda tamo, mladi talentovani Seiferth i Bombas Wachalski....Sad igraju 1/4 sa Ludwisburgom koji ih je unakazio ove sezone, sveo Yorka na 0-10iz igre..izbacili iz lige sampiona i poprilicno se popisali na njih kad su ih ostavili ispod 50poena taj mec...

                  Sve u svemu ok igrac, da sam neki predlog...igrac koji moze promeniti tok utakmice i biti x faktor..Mislim da moze imati dobru karijeru sem ako se ne zajebe i ne ode u neki Gaziantep itd..onda je odlutao..

                  Koliko sam ranije citao o njemu, vise njegov stil igre porede sa Karijem..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nema sanse da se poredi sa Curryem. Curry ima Top 3 handle na svetu, York ima jako spor dribling i labav. Pogeldaj recimo kontre kako trci, i videces da ga koci dribling. Bez lopte je za Evropu elite u kretnjama. Kazem ti on moze da bude odlican ali da mu se ne da prostor da carini ni malo, jer to vodi u propast. I takodje moze da igra samo u kombinacij sa defanzivnim zverom na PG i da krilo SF bude takodje. Dakle recimo da Craft i Danguba budu u sendvicu oko njega, i to bi i moglo da lici na nesto. Ili Jevon Carter na PG i sl.
                    Last edited by MannyCalavera; 09-05-18, 14:34.

                    Comment


                    • Pa da, slazem se oko toga. To bi bilo najboljeali ima pristojan ball handling ali se takodje slazem da zna da da se zaglavi..Cesto on povuce kontru i zavrsi je,doduse uglavnom sutem alii neretko ulazom...Za ovo sa Dangubom i Kraftom, ne moze biti preciznije..Mada nemacka liga zna da bude opticka varka ali ima puter ruku, sa boljom slekcijom bilo bi to jos bolje...Pratim te neke njegove grupe fanova a sa tih 190-1 ima nerealno velik odraz...

                      Zavisi sto kazes od nasih ambcija i tima koji bi se pravio i bio napravljen oko njega

                      Stamislis za Falla, meni so on jako svidja, da ima neko kvalitetan da radi sa njim, nebo mu je granica mislim...bar za evropu
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Za moj pojam košarke je zaustavljanje kontre da bi pripalio za tri poena ravno bogohuljenju, jednostavno mi pripadne muka od takvih igrača a takav je i Roč ( i uspevao je celu sezonu da me nervira).
                        Ipak po ovim vašim analizama za Yorka vredi ga dovesti ali da ima trenera koji će ga pravilno upotrebiti, mislim da sam prosuo veliku mudrost ...a osnova dobrog tima jeste dobar trenermogao bih u svrhu potvrde te moje teze da potegnem reči A Makedoskog o ovcama i lavu (ili Karijevu obradu o magarcu i lavovima).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pazi ja kazem da on moze da bude izuzetno koristan sa pravim rosterom, trenerom i ulogom u timu. Ali ima i mnogo scenarija gde moze da bude destruktivan. Zbog svoje defanzive i visine on za mene ne sme da bude prvi izbor na SG poziciji, tj radije bih video neke druge igrace. Ali iskreno ne bih imao protiv njega nista pod uslovima koje sam naveo.

                          Comment


                          • Pa da, samo trenera naci Da se ne lazemo previse, bice jako tesko namaci budzet pribliznom ove godine. Nije to i nemoguce ako udju neke pare, ali tesko je to ocekivati kad se tim finansira ovako kako se finansira. Ako se vidi koga je NC dovodio za trenere do sada, ne treba ocekivati ne znam kakvo ime...Taj Jovovic izgleda jos najrealnije, mada sumnjam da ce i njega moci dovesti, Mitrovic, Trinkijeri itd...ako dodju to znaci samo da ima viska para, sto je manje vise nemoguce za sad...

                            Ovoleto ce sigurno jasno objasniti u kom pravcu idemo u narednih 5-6 godina. Timovi bi mnogo bolje funkcionisali kad bi imali skauting sluzbu za igrace ali i za pripremu meceva..sto je jos manje moguce...

                            Mislim da navijacima KKCZ i kkp smucilo ovo oko kosarke, prosipanje iz supljeg u prazno, bez jasnog napretka u strukturama kluba, infrastrukturi itd...jbs ti Zeleznik ako nije nas..Mi i dalje 4 godine nismo uradili nista za klub i jos da dodam da je to trenutno najbitnije....

                            Trebaju nam igraci gladni uspeha i napretka u karijerama...sa tim da imaju stvaran potencijal koji nam treba....Navijaci ovde uglavnom ne gledaju long term, vec od meca do meca..ako danas i sutra das 20poena ti si Bog, za mesec dana nedas nista i zaseres ti si najveci pacer..kad nesto stvaras treba strpljenja i razumvanja, da budem jasan..talenat i prostor za napredak se moraju videti, da neko ne ubaci Alimpija...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Stamislis za Falla, meni so on jako svidja, da ima neko kvalitetan da radi sa njim, nebo mu je granica mislim...bar za evropu
                              Pazi on je daleko od ozbiljne kosarke bar 2 sezone rada i napredovanja. Prvo nije tako ni mlad i vec zaostaje mnogo u raznim aspektima igre. Drugo u 2018 gurati centra od 228 a da nema skills je takodje povratak u 70te. Ne svidja mi se motorika i rad nogu, jer on nije atleta realno na tu visinu. On ce kao rim protektor da bude uvek dobar, ali sa tim nogama u PnR odbrani vidim bas puno problema. Za neke zonske sheme bi bio odlican. Kad bi bar imao stabilan midrange iz lakta da pogadja i da unapredi bacanja moze tu nesto da bude.

                              Takvog igraca da dovedes da ti bude 2 ili 3 centar moze da ima smisla ali opet treba da razmislis gde to vodi. Vec imas mladog centra u Jovanovicu koji isto mora da napreduje, dolazi ti verovatno Ristic itd. Za mene on ne bi smeo da bude na radaru za ovu sezonu...

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Pazi ja kazem da on moze da bude izuzetno koristan sa pravim rosterom, trenerom i ulogom u timu. Ali ima i mnogo scenarija gde moze da bude destruktivan. Zbog svoje defanzive i visine on za mene ne sme da bude prvi izbor na SG poziciji, tj radije bih video neke druge igrace. Ali iskreno ne bih imao protiv njega nista pod uslovima koje sam naveo.
                                Mislio sam na ovog Falla iz Le Mana, ne znam da li si ga gledao, ja jednom samo ove godine i igrom slucaja prosle godine u 2 ligi nesto sitno isto....Deluje da moze biti masivan za nas, ako se radi dobro sa njim

                                EDITad vidim da si napisao
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X