Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ristic je bio i na mnogo boljem koledzu i tamo je prva petica gotovo od druge sezone.
    Daleko veci potencijal od Jovanovica.

    Comment


    • Mozzart pominje neka imena potencijalnih tenera, od kojih su svi sem jednog horor, po meni.
      Mihailo Pavicevic, Luka Pavicevic, Trifa i Igor Jovovic.
      Pomenuta su i 2 nerealan Obradovic i Trinkijeri, ali od toga nema nista.
      Ovog poslednjeg bi doveo najpre, ova trojica ni u najludjim snovima.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Mozzart pominje neka imena potencijalnih tenera, od kojih su svi sem jednog horor, po meni.
        Mihailo Pavicevic, Luka Pavicevic, Trifa i Igor Jovovic.
        Pomenuta su i 2 nerealan Obradovic i Trinkijeri, ali od toga nema nista.
        Ovog poslednjeg bi doveo najpre, ova trojica ni u najludjim snovima.
        Igor Jovovic je Radonjin djak i igrali bismo slicnu ili istu kosarku kao prethodnih godina.. Pitanje je samo da li bi mu Covic dozvolio da selektira igrace po svom ukusu ili bi opet gurao nos tamo gde mu nije mesto.

        Comment


        • Преписали су са форума.О Тринкијерију пишу ботови, као летос о Мартинезу, не знам зашто, ваљда да би навијачи помислили да је газда амбициозан, јер разматра велика имена.Најјаче је што има ретарда који у то верују.Помињање Салета Обрадовића, који има одличну сезону и уговор до 2020. је за анале.Спортско новинарство данас.

          Comment


          • Jovovic bi bio dobro resenje na long term.
            On i Zvezdan Mitrovic.

            Comment


            • Pa sve rade za klik. Cim saznate ime trenera, bice jasne i ambicije kluba i sa cime raspolazemo...nista lakse...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Kazem ti ja, moj broj 1 pick za sledecu sezonu na pozicji PG. Kvalitetan je u puno aspekata, nedraftovan, osporavan celu karijeru. Uz to isao na Ohio State, ima kefalicu i paklen radnik. Dati mu ugovor na 3 godine i mirni smo.
                jel on i dalje bez suta ili se nesto na tu temu promenilo?

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  jel on i dalje bez suta ili se nesto na tu temu promenilo?
                  Pogadja i spolja i mid-range sa dobrim procentima. Nece biti on nikada neki pakleni suter ali moraju da ga respektuju. Bolji je i od Jovica i od Calathesa i to dosta, ako pricamo o slicnom profilu igraca.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Dosao sam do podatka da Olajuwon naplacuje 150.000$ 10 low post treninga u post sezoni. Da mi ga je Lesoru i Oju na 15 dana da ih prodamo za milionce svakog.
                    Kako mi nemamo nekog strucnog da radi u kombinaciji sa fizickim treninzima brzine i snage...
                    Eno u NBA se ubise od ledjne tehnike, ne znaju sta ce sa centrima kako su skolovani.

                    Comment


                    • Dee Bost je dobar igrac. Samo pitanje koliko je dostupan.

                      Comment


                      • Meni se ne dopada toliko.
                        Vise sam za Crafta. Fale nam defanzivci u timu, posebno na mestu PG.

                        Comment


                        • Sta misle cenjeni forumasi o Bostovom saigracu iz Strazbura, ex Holon Darion Atkins?

                          Comment


                          • Samo malo radne etike

                            Pa onda LeBron

                            Comment


                            • S obzirom na IQ Lesora trebalo bi mu bar 10 ovih sesija sto mu dodje 1,5 mil eur a za te pare mozemo da dovedemo 3 vrhunska igraca

                              ja bi mu za pocetak dao da udara loptu o zid, s obzirom koliko mu osnova fali.

                              Comment


                              • ....

                                Košarkaši Nižnjeg savladali su Avtodor u Novgorodu posle velike drame rezultatom 84:82 (24:23, 23:18, 16:23, 21:18) i tako overili plasman u plej-of VTB lige kolo pre kraja prvog dela.

                                Najbolji u redovima pobedničkog tima bio je Stevan Jelovac koji je ponovo bio na visini zadatka. Srpski reprezentativac ubeležio je 27 poena (5/9 za dva, 2/7 za tri), uz šest skokova, dve assitencije i dve ukradene lopte, ali i čak 20 poena u prvom poluvremenu!

                                Comment

                                Working...
                                X