Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by olajo View Post
    Prijatelji o cemu vi pricate? Kakav prelazni rok? Pitanje je da li cemo imati klub dogodine. Raspadamo se po svim savovima. Ako se nesto iz korena ne izmeni dogodine cemo biti FMP2, ako to vec nismo! Planirate pojacanja u klubu koji vodi Covic a trenira DA? Posle svih ovih blamiranja, vratili smo se u vreme kada smo tekme zavrsavali sa 4 igraca jer nismi imali zamene i kada smo svakog studenta crnca, kojeg smo navatali na autobuskoj stanici dovodili na probu. Zavidim vam na volji i trudi. Ozbiljno mislim i vi niste navijaci vec zaljubljenici u Zvezdu i kosarku! Many, Lazo i ostali stvarno vam se divim i cestitam na ljubavi i zelji. Zao mi je samo sto i ovi sto vode ovaj bivsi klub nemaju delic vase zelje, ljubavi i posvecenosti Prezivela je Zvezda mnogo sta al ja ove sto je danas vode ne mogu i necu. A vama draga braco od srca sve najbolje zelim
    Ja samo pravim shopping listu kao da ja vodim klub. DA za mene s LeBronom ne bi znao nista. Covic ako ne prevazidje sujetu, unistice i ovo malo sto je stvorio...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Dosao sam do podatka da Olajuwon naplacuje 150.000$ 10 low post treninga u post sezoni. Da mi ga je Lesoru i Oju na 15 dana da ih prodamo za milionce svakog.
      Kako mi nemamo nekog strucnog da radi u kombinaciji sa fizickim treninzima brzine i snage...

      Comment


      • Mnogo je kume. Mileta Lisica bi to odradio za hiljadu jura

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Mnogo je kume. Mileta Lisica bi to odradio za hiljadu jura
          I dobio bi 1000 jura proizvod ma znam da je on skup, nego valjalo bi investirati u takvo nesto, pogotovo u juniorskom timu.

          Comment


          • Ja sam za to da u strucnom stabu bude Jovo Stanojevic. Kako sam voleo da gledam kako igra.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ja sam za to da u strucnom stabu bude Jovo Stanojevic. Kako sam voleo da gledam kako igra.
              O Boze da se i sa tobom slozim, igrac sa najboljom low post tehnikom ikada u Zvezdi. Samo je pitanje koliko je strucan da prenese znanje.
              Al problem sa nasim umisljenim zvezdama je sto nece marku da uloze u usavrsavanje. NBA zvezde ulazu ogromne pare da nauce nesto novo, usavrse ono sto znaji, odrze formu...
              Ok malo i ja serem, sa ovakvim kalendarom realno nemaju vremena.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ja sam za to da u strucnom stabu bude Jovo Stanojevic. Kako sam voleo da gledam kako igra.
                Gde ? U Zvezdi ili Partizanu[emoji34]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  O Boze da se i sa tobom slozim, igrac sa najboljom low post tehnikom ikada u Zvezdi. Samo je pitanje koliko je strucan da prenese znanje.
                  Al problem sa nasim umisljenim zvezdama je sto nece marku da uloze u usavrsavanje. NBA zvezde ulazu ogromne pare da nauce nesto novo, usavrse ono sto znaji, odrze formu...
                  Ok malo i ja serem, sa ovakvim kalendarom realno nemaju vremena.
                  Kobi je isao kod Hakima na te treninge, koliko se secam. Msm da ima i na jutjubu. To je to. Veliki igrac hoce da bude jos veci. Polozaj tela, stopala, kada se okrenuti...

                  Comment


                  • Ovaj Aron Kraft je zaista dobar plej, izvanredan materijal za ekipe koje forsiraju odbranu (jedini koji mi se sviđa u monaku).
                    Upis se naslanja na neke ranije upise o igračima Monaka.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ovaj Aron Kraft je zaista dobar plej, izvanredan materijal za ekipe koje forsiraju odbranu (jedini koji mi se sviđa u monaku).
                      Upis se naslanja na neke ranije upise o igračima Monaka.
                      Kazem ti ja, moj broj 1 pick za sledecu sezonu na pozicji PG. Kvalitetan je u puno aspekata, nedraftovan, osporavan celu karijeru. Uz to isao na Ohio State, ima kefalicu i paklen radnik. Dati mu ugovor na 3 godine i mirni smo.

                      Comment


                      • @MannyCalavera
                        Јеси ли пратио Ристића у NCAA?Пошто се помиње као следеће појачање, како видиш његове врлине и мане?

                        Comment


                        • Ni meni zaista nije jasno čemu otvaranje ove teme ovako rano. Ni ova sezona još nije završena. Niti znamo ko će od igrača ostati, niti ko će biti novi trener, niti kakve igrače će taj novi trener tražiti, tako da polako. Ne zna se još definitivno koje evropsko takmičenje ćemo igrati naredne sezone, a od toga zavisi kakav ćemo tim sklapati. U julu će se u 10 dana spomenuti 150 igrača na forumu, na to smo navikli.
                          Ne znam iskreno ni kome je sad do novih igrača. Samo čekam da se završi ova muka od ove sezone, da odmorimo onda malo, pa ima vremena za prelazni rok i ostale stvari.
                          Mada, opet moram pohvaliti sve vas kojima je stalo do Zvezde, da i u klubu imaju ovakvu želju kao vi, gdje bi nam bio kraj.
                          Zvezda ima ogromnu armiju navijača, a dobar dio tih navijača poznaje košarku vrhunski, kao npr. Manny i slični njemu. Ne dozvolimo zato da nam klub vodi svako i da nas trenira svako. Pozdrav za sve!
                          Last edited by mikara92; 08-05-18, 17:09.

                          Comment


                          • Originally posted by Дијаз View Post
                            @MannyCalavera
                            Јеси ли пратио Ристића у NCAA?Пошто се помиње као следеће појачање, како видиш његове врлине и мане?
                            Ja sam gledao tri utakmice, utisak mi je da je Jovanovic za njega klasa. Nije po mom ukusu, ima sut sa kapice, solidan ledjima (daleko od EL nivoa), ima fine blokove. Pa ne odudara od Jovanovica ako je reper tri odgledane utakmice.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Ja sam gledao tri utakmice, utisak mi je da je Jovanovic za njega klasa. Nije po mom ukusu, ima sut sa kapice, solidan ledjima (daleko od EL nivoa), ima fine blokove. Pa ne odudara od Jovanovica ako je reper tri odgledane utakmice.
                              Хвала на твојој опсервацији.
                              Шут са капице је имао и пре одласка у Америку.
                              А брзина ногу, латералне кретње, скочност?

                              Comment


                              • Ristic je klasa za Jovanovica
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X