Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sanse da dovedeo igraca direktno sa koledza. Moje misljenje.
    Nego daj da platimo to obestecenje za Gossa.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Nema sanse da dovedeo igraca direktno sa koledza. Moje misljenje.
      Nego daj da platimo to obestecenje za Gossa.
      Goss ima fixno obestecenje?
      Koji iznos?
      Mislim, sto u ovom momentu nije realno, pa i da platimo to obestecenje. Mnogo je tu faktora.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Nema sanse da dovedeo igraca direktno sa koledza. Moje misljenje.
        Nego daj da platimo to obestecenje za Gossa.
        A koji bi bio razlog za to? Nije kao da je NCAA najveci rasadnik talenta na svetu. A da jeste...

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Last edited by MannyCalavera; 06-05-18, 11:27.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Goss ima fixno obestecenje?
          Koji iznos?
          Mislim, sto u ovom momentu nije realno, pa i da platimo to obestecenje. Mnogo je tu faktora.
          Kaze Ostoja ima fiksno.
          Nisam siguran da je nerealno.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Kaze Ostoja ima fiksno.
            Nisam siguran da je nerealno.
            Ne mislim da je nerealno zbog para, vec prelazi u rivalski klub, vec je godinu dana u tom gradu...
            Mislim da bi on licno imao problema.

            Comment


            • Mislim da se preteruje sa Gossovim kvalitetima.Decko igra u Partizanu gde nema konkurenciju i nabija statistiku.Koliko to vredi timu videli smo po mestu na tabeli na kraju Abe i po ucinku u EC.Da je igrao u Zvezdi i EL ove cifre bi mogao samo da sanja.Pored toga njegove cifre naglo skacu od odlaska Miller-a kad je ostao kao jedini carinik lopte.Sad ima uz sebe Vaughn-a koji je defanzivno orijentisan igrac,a i kao takav je dosta utakmica bio van tima zbog povrede.To je vinulo Gossove cifre u nebesa.Da je kojim slucajem Ennis bio u Partizanu tokom cele sezone umesto Goss-a imao bi samo nesto slabije cifre.Sto ce reci Goss bi bio dobar back up u Zvezdi, i projektovan za prvog pleja sledece sezone,ali mi nismo mogli da priustimo 2 stranca pleja na pocetku sezone,pogotovu ne back up pleja za te pare za koje Goss igra u Partizanu kao Nr.1

              Comment


              • Goss je daleko bolji igrac od Enisa, da se ne zajebavamo.
                A taj plasman i u ABA, a i u EK bi bio drugaciji da ih nije vodio muta sa njegovom ''modernom'' kosarkom.
                Goss sigurno ne bi izgledao u EL kao sto je u partizanu, jbg, prva profi sezona, kao i prva u evropi, ali svakako ce biti ozbiljan plej za evropske standarde.
                Enis je vec divljina klasicna, dok je ovaj momak predvodio svoju ekipu do finala NCAA.

                Comment


                • Originally posted by Gudura View Post
                  Mislim da se preteruje sa Gossovim kvalitetima.Decko igra u Partizanu gde nema konkurenciju i nabija statistiku.Koliko to vredi timu videli smo po mestu na tabeli na kraju Abe i po ucinku u EC.Da je igrao u Zvezdi i EL ove cifre bi mogao samo da sanja.Pored toga njegove cifre naglo skacu od odlaska Miller-a kad je ostao kao jedini carinik lopte.Sad ima uz sebe Vaughn-a koji je defanzivno orijentisan igrac,a i kao takav je dosta utakmica bio van tima zbog povrede.To je vinulo Gossove cifre u nebesa.Da je kojim slucajem Ennis bio u Partizanu tokom cele sezone umesto Goss-a imao bi samo nesto slabije cifre.Sto ce reci Goss bi bio dobar back up u Zvezdi, i projektovan za prvog pleja sledece sezone,ali mi nismo mogli da priustimo 2 stranca pleja na pocetku sezone,pogotovu ne back up pleja za te pare za koje Goss igra u Partizanu kao Nr.1
                  Koliko se secam price, plate Gosa i Radicevica su bile slicne, kao i duzine ugovora. Mi smo trazili nekog iskusnijeg za prvog pleja. Takodje, mislim i da se pojavio kao opcija nakon sto smo doveli Radicevica, tako da je otpao.
                  Tako da mislim da bi bilo super da smo potpisali njega i Rocestija, ali se ili nije dalo, ili nje bilo plana, ili znanja, ili sta vec.

                  Comment


                  • Originally posted by Grof View Post
                    Koliko se secam price, plate Gosa i Radicevica su bile slicne, kao i duzine ugovora. Mi smo trazili nekog iskusnijeg za prvog pleja. Takodje, mislim i da se pojavio kao opcija nakon sto smo doveli Radicevica, tako da je otpao.
                    Tako da mislim da bi bilo super da smo potpisali njega i Rocestija, ali se ili nije dalo, ili nje bilo plana, ili znanja, ili sta vec.
                    Ne, nije stvar u tome.
                    Goss je mogao doci iskljucivo kao prvi plej, a ne bek ap.
                    Ne bi to njegov menadzer dozvolio sigurno.

                    Comment


                    • E zamisli sad nasu igru sa tandemom Goss kao prvi i Ennis (Radicevic) kao drugi plej? I igranje EL sa tim tandemom?

                      Comment


                      • Originally posted by Gudura View Post
                        E zamisli sad nasu igru sa tandemom Goss kao prvi i Ennis (Radicevic) kao drugi plej? I igranje EL sa tim tandemom?
                        Bolje bi prosli nego sa Rochestijem, koji je nestao negde u Januaru mesecu i jos ga trazimo.

                        Mora da budes slep da mislis da to sto Goss igra je nabijanje statistike. Decko je winner, izuzetno jak takmicar na svakoj utakmici. On moze da igra sta god trazi od njega ekipa (nesto sto Rochestie ne moze). Uz sve to covek nije scorer kao Rochestie, vec all-around play koji napada i razigrava.

                        Ja sam bio za njega uvek pre Rochestija, jer sam znao gde Rochestie vodi sa svojom defanzivom. Gledao sam vec taj ponor sa njim u drugim ekipama. Ako ti je on prvi plej, ti nemas nikakve sanse. Takodje prica da igraju za slicne pare nije ni blizu. Gossov glavni zahtev je bio da mu se nadjem tim gde bi bio prva opcija jer covek gleda da napravi extra karijeru a na pocetku je iste. Nije ni novac bio presudan, vec to sto mi njemu nismo hteli da damo kljuceve da nas vodi.

                        Naravno to je bilo pogresno jer s njim na visegodisnjem ugovoru smo mogli da budemo mirni na toj poziciji...

                        Comment


                        • Preduslov za bilo sta je totalna rekonstrukcija kluba na svim nivoima.
                          Odjebati sve zetove, kucne pomocnice, grobare iz kluba.
                          Dovesti strucne ljude u klub. Ne moze klub da funkcionise po principu ,,DRZAVO DAJ PARE,,
                          U rukovodecem delu kluba moraju da dodju novi ljudi. Nemam nista protiv da Covic i dalje bude na celu ali na da bude sve u klubu.
                          Dovesti pravog sportskog direktora, trenera, marketing strucnjaka. Prosiriti skauting sluzbu.
                          Pokusati izaci na medjunarodno trziste, nacinacin privlacenja sponzora.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Preduslov za bilo sta je totalna rekonstrukcija kluba na svim nivoima.
                            Odjebati sve zetove, kucne pomocnice, grobare iz kluba.
                            Dovesti strucne ljude u klub. Ne moze klub da funkcionise po principu ,,DRZAVO DAJ PARE,,
                            U rukovodecem delu kluba moraju da dodju novi ljudi. Nemam nista protiv da Covic i dalje bude na celu ali na da bude sve u klubu.
                            Dovesti pravog sportskog direktora, trenera, marketing strucnjaka. Prosiriti skauting sluzbu.
                            Pokusati izaci na medjunarodno trziste, nacinacin privlacenja sponzora.
                            Apsolutno se slazem. Samo je problem NC i nacin na koji je on naucio da vodi posao. On je covek dugo u kosarci, ali bi morao ipak da neke stvari prepusti drugima.

                            Comment


                            • Originally posted by Gudura View Post
                              Mislim da se preteruje sa Gossovim kvalitetima.Decko igra u Partizanu gde nema konkurenciju i nabija statistiku.Koliko to vredi timu videli smo po mestu na tabeli na kraju Abe i po ucinku u EC.Da je igrao u Zvezdi i EL ove cifre bi mogao samo da sanja.Pored toga njegove cifre naglo skacu od odlaska Miller-a kad je ostao kao jedini carinik lopte.Sad ima uz sebe Vaughn-a koji je defanzivno orijentisan igrac,a i kao takav je dosta utakmica bio van tima zbog povrede.To je vinulo Gossove cifre u nebesa.Da je kojim slucajem Ennis bio u Partizanu tokom cele sezone umesto Goss-a imao bi samo nesto slabije cifre.Sto ce reci Goss bi bio dobar back up u Zvezdi, i projektovan za prvog pleja sledece sezone,ali mi nismo mogli da priustimo 2 stranca pleja na pocetku sezone,pogotovu ne back up pleja za te pare za koje Goss igra u Partizanu kao Nr.1
                              To koliko vredi tiu cemo videti u finau kls. A bog mj i u kupu koraca. Naravno da kod nas ne bi imao tu statistiku ali bi mi imali ili reseno pitanje pleja za sledecu sezonu ili zlatnu koku koju bismo debelo zavaljali

                              Comment


                              • Prijatelji o cemu vi pricate? Kakav prelazni rok? Pitanje je da li cemo imati klub dogodine. Raspadamo se po svim savovima. Ako se nesto iz korena ne izmeni dogodine cemo biti FMP2, ako to vec nismo! Planirate pojacanja u klubu koji vodi Covic a trenira DA? Posle svih ovih blamiranja, vratili smo se u vreme kada smo tekme zavrsavali sa 4 igraca jer nismi imali zamene i kada smo svakog studenta crnca, kojeg smo navatali na autobuskoj stanici dovodili na probu. Zavidim vam na volji i trudi. Ozbiljno mislim i vi niste navijaci vec zaljubljenici u Zvezdu i kosarku! Many, Lazo i ostali stvarno vam se divim i cestitam na ljubavi i zelji. Zao mi je samo sto i ovi sto vode ovaj bivsi klub nemaju delic vase zelje, ljubavi i posvecenosti Prezivela je Zvezda mnogo sta al ja ove sto je danas vode ne mogu i necu. A vama draga braco od srca sve najbolje zelim
                                Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                                Comment

                                Working...
                                X