Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Walters, Jaramaz, Radanov

    2.Scrub( Frankfurt),Dobric, Stojanovic (Lazic)

    3.Dangubic,Suton( Trento) Davidovac mesto Dange kad ode..

    4.Jankovic, Julian Wright (Reggio Emilia)

    5.Omic ili Falll (Le mans),Ristic,Lesort ( Jovanovic ili Apic)

    Trener:Zvezdan Mitrovic

    Ovako, nesto nije lose
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      1. Walters, Jaramaz, Radanov

      2.Scrub( Frankfurt),Dobric, Stojanovic (Lazic)

      3.Dangubic,Suton( Trento) Davidovac mesto Dange kad ode..

      4.Jankovic, Julian Wright (Reggio Emilia)

      5.Omic ili Falll (Le mans),Ristic,Lesort ( Jovanovic ili Apic)

      Trener:Zvezdan Mitrovic

      Ovako, nesto nije lose [emoji3]
      Prilicno tanko, pogotovu na pleju Radanov. On nije ni Bodiroga ni Doncic.

      Na bekovima ne bi vola sacuvali. Opet Gordic i Ivanovic po 20 komada trpaju.

      Mnogo jednolicno na centru. Tri sirova bruisera.

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Dobro, daj ti tvoje predloge...

        Suton moze na cetiri isto..Wright moze na pet...Ne znam, ne slazem se sa tobom, ovo je defanzivno mnogo jak tim...Radanov je tek treca opcija..uloga Rebrona neka..

        Reket ne da je zakljucan nego ...Mozes mesto Lesorta ako se proda npr Mbakve kojije odigrao dobru sezonu u Torinu npr...

        Fall je zverina...Ristica sam stavio sto da ne..Po meni defanzivno mnogo jak tim, a mozes da saras kako hoces...fizicki isto mocan tim..imas u Scrub pure sutera..itd..Meni je ovo do jaja tim )
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Stavi ti tvoj, ti si uzeo jbga neke divljake iz D lige...ne pratim to ali ovo sa YT neki su smesno po meni..ali dobro jbga razlicita misljenja..sastavi ti tvoj pa da vidimo
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Voleo bih vise mladih igraca za taj Evrokup, Jadran tesko mozemo naredne godine uzeti uz Buducnost kao evroligasa, Partizan sa drzavnim finansijama , Cedevita koja uvek ima pare, ali ako zrtvujemo narednu sezonu mozrmo se vratiti brzo. Radanov , Simanic, Uskokovic, Hemfri iz Fmp a , Lesor, Davidovac, Dobric su ok osnova, uz recimo Bitatzea, Musidi ili nekig prospekta i dva solidna amera tipa ovi momci iz Mornara mogli da se borimo. Uz novog trenera koji to mora da slozi i da se naoreduje uz njega.

            Comment


            • Osnova za sta dragi Valtere. Ovaj tim sto sam naveo naravno necmeo imati ni u snu..Posto ce finansije biti upitne i verujem da cmeo prodati sve sto se moze prodati za bilo koju cenu...To je nazalost realnost trenutna koju niko nece da pogleda u oci. Za koju su krivi viljenaci ali polako, otvorice se oci uskoro..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Osnova za sta dragi Valtere. Ovaj tim sto sam naveo naravno necmeo imati ni u snu..Posto ce finansije biti upitne i verujem da cmeo prodati sve sto se moze prodati za bilo koju cenu...To je nazalost realnost trenutna koju niko nece da pogleda u oci. Za koju su krivi viljenaci ali polako, otvorice se oci uskoro..
                Moja ideja je da nabrojani igraci uz recimo amere kao ova dvojica iz Mornara koji ako su igrali fibinu ligu igrali bi itekako evrokup , mogli bi da budu sampionski tim sezone nakon naredne jz nadogradnju od dva igraca najvise, jbg neces imati novac i zato moras dovesti najtalentovanije sto mozes a tu srecom imamo iz fmp a par momaka i mozda iz mege nekog nahvatati pa guraj, ne vidim drugim nacin osim da neko ubaci milione u klub.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Moja ideja je da nabrojani igraci uz recimo amere kao ova dvojica iz Mornara koji ako su igrali fibinu ligu igrali bi itekako evrokup , mogli bi da budu sampionski tim sezone nakon naredne jz nadogradnju od dva igraca najvise, jbg neces imati novac i zato moras dovesti najtalentovanije sto mozes a tu srecom imamo iz fmp a par momaka i mozda iz mege nekog nahvatati pa guraj, ne vidim drugim nacin osim da neko ubaci milione u klub.
                  Verovatno imas pravo. Bice tesko zadrzati uopste nekog iole talentovanijeg igraca a da se ne proda. Sad cemo npr dati dva igraca iz prve petorke za max 500k i to je ko zna...

                  Iskreno, nemam predstavu sta nam predstoji, ali sta god dodje nece biti lako...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Verovatno imas pravo. Bice tesko zadrzati uopste nekog iole talentovanijeg igraca a da se ne proda. Sad cemo npr dati dva igraca iz prve petorke za max 500k i to je ko zna...

                    Iskreno, nemam predstavu sta nam predstoji, ali sta god dodje nece biti lako...
                    Pa upravo, hajde nase znas ko je talentovan poput Uskokovica Simanica a i kruze price da je ovaj Australijanac iz Fpm a takodje prospekt po meni najveci problem oko transfera je pogpditi jeftinog amera poput Nidama ili Boldena to su uglavnom macke u dzaku ali valjda ce neko odraditi i taj skauting.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Stavi ti tvoj, ti si uzeo jbga neke divljake iz D lige...ne pratim to ali ovo sa YT neki su smesno po meni..ali dobro jbga razlicita misljenja..sastavi ti tvoj pa da vidimo
                      Sad oces i samnom da meris kurac? Jel ti kapiras da si postao kao onaj smrad sa deponije koji krene da se shiri leti po predgradjima velikih gradova? Djubris teme, trazis svadju non stop. Kad ti neko da misljenje ili repliku ulazis u neki ultra defensive mode i pocinjes da pravis sranja. I onda ce sve da se zavrsi na tome da ti sve znas i da realno tebi ne treba forum. Tebi treba blog i samo da iz tebe kulja po ceo dan nesto.

                      Ja sam rekao sta bih zadrzao od igraca trenutno na rosteru. Da bih dao neki svoj predlog postave, morao bih da znam s kojim budzetom cemo da raspolazemo. Dotle cu da kacim igrace koji se meni svidjaju. I sve dok likove koji igraju na NCAA ili G League nazivas divljacima, necu ozbiljno da uzimam bilo sta sto pises za kosarku.

                      I konacno komentar, vezan za tvoj lineup.

                      Walters, Jaramaz i Radanov ne mogu da odbrane Filip Covica, a kamoli ozbiljnog beka. Uz sve to njih trojica, nijedan od njih nije ni elitni skorer/suter, niti elitni kreator. Prva dvojica su i komboi prilicni a trecem na krilu lezi buducnost.
                      Na takav defanzivni kriminal ti stavljas da ti startna dvojka bude kombo Scrubb.
                      O Suttonu i Wrightu sam i ja pisao prosle godine jos i zadnje Radonjine sezone. To su igraci da ti popune rotaciju, nisu za nosice.
                      Omic, Ristic i Lessort nema sanse da se desi, jer ako Lessort ako ostane morace da bude prvi centar. On ujedno u tom triju ima potencijal da brani PnR. Ako bude bez njega a sa Fallom, onda to i moze da zalici na nesto ali onda imas problem da nijedan od tri centra nema igru licem prema kosu, nijedan ne zna da doda iz double teama, ne zna da rasiri odbranu. I postajes jednodimenzionalan.

                      I prica o zakljucavanju reketa ne stoji. Ko napada reket tako sto se spusta lopta dole danas? I u kom procentu? A koliko se napada kroz pick, gde imas kriminal na bekovima da brani isti. Opet ces imati livadu protiv PnR ekipa koje imaju dobre sutere/penetratore i rollere. Ima hiljadu razloga zasto taj tim ne moze da bude dobar fundamentalno...

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Pa upravo, hajde nase znas ko je talentovan poput Uskokovica Simanica a i kruze price da je ovaj Australijanac iz Fpm a takodje prospekt po meni najveci problem oko transfera je pogpditi jeftinog amera poput Nidama ili Boldena to su uglavnom macke u dzaku ali valjda ce neko odraditi i taj skauting.
                        Hemfriza sam gledao na U mladjim prvenstvima i bio je odlican ali je bio veci od svih dosta...Jbm ga...ne znam....Nisu ni ti ameri skupi..to su price, za 250k mozes naci kakvog hoces realno...sa nekim iskustvom ide na vise, tu mislim na EL iskustvo..Najskuplji lik u FRA kosta 260k evra ..tako da su to price za malu decu..ako nemas dati 250k za stranca i ne treba da igras EC, sto je pokazao partizan ove godine...

                        Zavisi na sta se odlucimo, na long term proces koji ne sme samo da se vezuje za lade, vec i za ostale stvari van terena ali to ce se tesko desiti...Mi nemamo plan za mesec dana napred..

                        Videcemo jbga..nisam pametan, ali svakako se treba napraviti neki plan za narednih 3-4-5 godina ako je to uopste moguce u CZ..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Moramo odmah da brejknemo ABA ligu, sto duze budemo cekali to ce protivnike biti teze da ih skinemo sa trona jer ce uhvatiti kontinuitet i benefite EL. Znaci odmah, sada nije vreme kao ranije pa da racunamo na uspeh one tamo sezone. Podmladjivanje i uigravanje bi trebalo da bude kontinuiran proces uz odrzanje kontinuiteta rezultata. A kako...pa kvalitetnim skautingom i dobrim radom u pravljenju ili poliranju mladjih igraca - sve ono sto nismo imali do sada.

                          Mornar dovidjenja, iako sam ocesam da ce Covic da pazari nosioce iz njihovih redova. I to ce kao da bude neko pojacanje.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Sad oces i samnom da meris kurac? Jel ti kapiras da si postao kao onaj smrad sa deponije koji krene da se shiri leti po predgradjima velikih gradova? Djubris teme, trazis svadju non stop. Kad ti neko da misljenje ili repliku ulazis u neki ultra defensive mode i pocinjes da pravis sranja. I onda ce sve da se zavrsi na tome da ti sve znas i da realno tebi ne treba forum. Tebi treba blog i samo da iz tebe kulja po ceo dan nesto.

                            Ja sam rekao sta bih zadrzao od igraca trenutno na rosteru. Da bih dao neki svoj predlog postave, morao bih da znam s kojim budzetom cemo da raspolazemo. Dotle cu da kacim igrace koji se meni svidjaju. I sve dok likove koji igraju na NCAA ili G League nazivas divljacima, necu ozbiljno da uzimam bilo sta sto pises za kosarku.

                            I konacno komentar, vezan za tvoj lineup.

                            Walters, Jaramaz i Radanov ne mogu da odbrane Filip Covica, a kamoli ozbiljnog beka. Uz sve to njih trojica, nijedan od njih nije ni elitni skorer/suter, niti elitni kreator. Prva dvojica su i komboi prilicni a trecem na krilu lezi buducnost.
                            Na takav defanzivni kriminal ti stavljas da ti startna dvojka bude kombo Scrubb.
                            O Suttonu i Wrightu sam i ja pisao prosle godine jos i zadnje Radonjine sezone. To su igraci da ti popune rotaciju, nisu za nosice.
                            Omic, Ristic i Lessort nema sanse da se desi, jer ako Lessort ako ostane morace da bude prvi centar. On ujedno u tom triju ima potencijal da brani PnR. Ako bude bez njega a sa Fallom, onda to i moze da zalici na nesto ali onda imas problem da nijedan od tri centra nema igru licem prema kosu, nijedan ne zna da doda iz double teama, ne zna da rasiri odbranu. I postajes jednodimenzionalan.

                            I prica o zakljucavanju reketa ne stoji. Ko napada reket tako sto se spusta lopta dole danas? I u kom procentu? A koliko se napada kroz pick, gde imas kriminal na bekovima da brani isti. Opet ces imati livadu protiv PnR ekipa koje imaju dobre sutere/penetratore i rollere. Ima hiljadu razloga zasto taj tim ne moze da bude dobar fundamentalno...
                            Pitao sam te normalno sta mislis, bez neke provokacije. Onaj Webber ili kako vec mi deluje lose za ozbiljnu evropsku kosarku..to je neki moj zakljucak...

                            Niko nije rekao da je idealan tim, ali je dobar i ne mnogo skup. Napravi ti idealan tim za CZ i to bez rupa je nemoguce, to i sam znas...Ja sam izneo mojih 12-15 igraca...

                            Nisam te cimao niti se svadjam sa svima...a posebno ne sa tobom, niti sam imao namere da te uvredim ili omalovazim...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Stavi ti tvoj, ti si uzeo jbga neke divljake iz D lige...ne pratim to ali ovo sa YT neki su smesno po meni..ali dobro jbga razlicita misljenja..sastavi ti tvoj pa da vidimo
                              Ako ti mislis da je ovo normalna komunikacija...

                              Kao sto rekoh, kacicu igrace koji se meni svidjaju. Ne patim od toga da se neko slaze s tim ili ne.

                              Sto se tice Webbera, njega vise NBA ekipa prati, cak mu je i Charlotte dao multi-year ugovor (negarantovan) nego covek pokidao ligamente pa su ga cutovali. On je recimo za Jaramaza Chris Paul...

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Teras sprdnju a?

                                Ajde da uzvratim, iz Duletovog plejbuka.

                                Fleurs-du-mal-1.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X