Announcement

Collapse
No announcement yet.

Everton FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Everton FC

    Obzirom da na ovom forumu postoji već podosta tema posvećenih raznim klubovima EPL-a red je i da Everton dobije svoj kutak.Kada govorimo o Evertonu ne možemo zaobići njegovu tradiciju,stadion,navijače,ali i sve legende kluba koje su godinama stvarale jedno veliko ime.Tu je i poseban odnos sa mlađim sugrađaninom Liverpulom,za koji je možda pregrubo vezati epitet rivalitet jer ga pojedini smatraju prijateljskim.

    Što se tiče simpatizera Evertona u Srbiji,njih nema mnogo ali postoje.Pod zajedničkim imenom smo od 2006-e i pored ne prevelikog broja članova možemo se pohvaliti solidnim marketingom i organizacijom.Nije nam cilj da se ovde reklamiramo,koga nešto više zanima može pm. l5'%9

    Pozdrav svim ljubiteljima EPL-a uz nadu da ćemo ove godine gledati kvalitetan fudbal posredstvom SPORT kluba. @(*6sd$%

  • #2
    Odg: Everton FC

    Anglosaksonac dobrodosao &($%WP+

    Drago mi je sto ima navijaca Evertona na forumu, meni se ekipa mnogo dopada i igraju jako lep fudbal. @R&}*
    Jeste dovodili kakva pojacanja ovog leta?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Odg: Everton FC

      Hvala brate l5'%9

      Jedva se snađoh sa ovim postovima na gore... h5g6k8

      Ima pojačanja...tu je ludi Bekford,Silva,Gueye... ako je suditi po pripremnim mečevima biće ovo dobra sezona.Moje lično mišljenje je da neigranje u Evropi ove godine može biti samo veliki plus,i da na ovaj način pravimo zver od ekipe.Ne bih da prenagljujem sa prognozama,ali ovosezonski Merzisajdski derbi biće itekako zanimljiv. @(*6sd$%

      Comment


      • #4
        Odg: Everton FC

        Cek se i ja ubacim
        Pa najveca pojacanja su produzetak ugovora sa pojedinim igracima, Arteta, Rodwell, Baines, Cahill, Coleman... ceka se jos samo Pienaar da produzi i bice sve super. Dosta se prica i o Donovanovom povratku, ali verovatno nema od toga nista pre januara, sad se suska nesto i za Belamija, videcemo, kao sto je Moyesiah reko, najbitnije za ovo leto je produziti ugovore sa glavnim i mladim igracima, sto je i uradio, ako izuzmemo Pienaara i malog pederesa Goslinga.
        Sto se tice pojacanja, Beckford i Guaye su odskocili, Beckford je dao par golova u pripremnim utakmicama i za sad deluje kao jedna totalno nova opcija u napadu (pored Yaka i Sahe).
        Guaye je sve iznenadio, niko nije imao pojma ko je taj klinac iz Strazbura al ispade da je jako talentovan i da je zagolicao mastu(poput Colemana).
        Sve u svemu, posle par godina Everton krece sezonu bez povreda, tako da se nadamo da ce da nastavi seriju iz prosle godine kada je izgubio samo 2 utakmice od zadnje 24.

        Comment


        • #5
          Odg: Everton FC

          Imate sada stvarno jaku konkurenciju u napadu Yakubu,Saha,Breckford i Anichebe,ako se Pienar i Arteta sloze i uigraju to ce biti stasno.Ali mene opet najvise impresionira odbrana,nekako dosta kompaktno djeluje i Howard je sjajan bio prosle sezone,cini mi se da sam vidim da je Gosling otisao u Newcastle,zasto ga prodaste,djelovao je kao dobar igrac,ili je to pozajmica?

          Comment


          • #6
            Odg: Everton FC

            Dobrodosao Everton niikoolaa %QWT&W

            Comment


            • #7
              Odg: Everton FC

              Dobrodošao druže nikola l5'%9 Velika je stvar za diskusiju imati takvog čoveka,videćete vremenom o čemu pričam. @(*6sd$%

              Comment


              • #8
                Odg: Everton FC

                Fala na dobrodoslici i lepim zeljama

                Sto se tice odbrane, prosle godine je bila katastrofa, cele godine su se menjali centralni bekovi, otiso Lesc$$t, gomika povreda, nisu mogli da spoje dve utakmice zaredom, taman kad smo poceli da vlazimo na pomisao Heitinge i Jagielke kao para, povredio se Fellaini, pa je Heitinga otisao na njegovo mesto. Dosta smo glupih golova primili, svakakvih odbitaka....No na kraju je sve pocelo da se slaze kako je Jags ulazio u formu i pocinjao da doteze Distana, tako da ove godine se iskreno nadam da ce odbrana povratiti reputaciju one od pre dve godine.
                Zanimljivo je to sto ove godine cemo imati jako ofanzivne bekove, Baines se vec dokazao na levoj strani u kombinaciji sa Pienaarom, a ove godine svi ocekujemo da proradi i desna strana predvodjena mladim Colemanom na koga su svi navijaci Evertona otkinuli posle utakmice sa Spursima prosle godine. A i odlican je bio na pozajmici u Blackpoolu, videcemo, ne ocekujem da Moyes odmah izbaci Neviila, ali definitivno ocekujem da Coleman zacementira sebi mesto po desnoj strani do kraja godine, sjajno je delovao u paru sa Anichebeom na turneju po australiji.
                Kad vec pomenu Anichebea, on jeste napadac, tj tako ga dozivlljavam od kad je preso u prvi tim, ali ocigledno je Moyes imao druge planove sa njim, prebacio ga je na desno i on se tu sjajno snasao, jos jedan univerzalac

                Sredina: pa nije samo Arteta i Pienaar, ima tu jos jako kvalitetnih igraca,
                Cahill koji nije neki ekstra igrac i definitivno je mozda tehnicki najslabiji igrac u Evertonu(ako izuzmemo Hiberta ), al se uvek pojavi kad treba i zabije gol.
                Fellaini...kad je Moyes rekao prosle godine da je jedan od najboljih srednjaka tamo, dosta njih se smejalo, al je Fellaini do povrede pokazao kakav ce igrac da bude kad sazri malo (tek ima 21 godinu)
                Bilyaletdinov, jako losa prva sezona, tj za najzvucnije pojacanje prosle godine nije nista spektakularno pokazao, imao je par sjajnih golova ali se nije toliko uklopio u Premier Ligu, ove godine, videcemo.
                Osman, mozda za mene najpotcenjeniji igrac Evertona, sjajan tehnicar, nikad se ne predaje, i odlican ce biti ove godine verovatno s klupe. Rodwell, sta reci o klincu za koga kazu da je mozda i veci talenat od Runija i koji moze da igra sve, od centralnog beka do napadaca.....
                Mali Baxter isto jako veliki talenat koji ce verovatno ove godine na pozajmicu, al je jos jedna lepa opcija.
                Verovatno sam jos nekog zaboravio, ali secacemo se u toku prvenstva
                E da, Guaye, njega nisam mnogo gledao (jbga, malo mi skup Everton TV, a samo tamo imali prenosi utakmica do sad), ali kako sam cuo/video, bice igracina i od njega.

                Gosling...ukratko, Pa mali pederas je ispalio Everton. Dogovorio se usmeno sa Evertonom o produzetku ugovora(posto mu je istekao ove godine), oni mislili sve ok, medjutim, mali se zalio arbitrazi FA koja je odlucila da moze da ide bez obestecenja(po pravilu FA za igraci\e ispod 21 godine kada menjaju klub mora da se ispalti neka odsteta i ako je isteko ugovor), tako da je mali smrad ispalio i Everton i Plymuth odakle je doso kod nas...al aj...Valjda je i hteo obecanje od Evertona da ce igrati na sredini terena(malo teze pored Artete, Rodwella, Fellainija, Osmana....) kao i platu od 25 000funti...sto je malo smesno za njega ako uzmemo u obzir plate u Evertonu...

                Tolko za sad

                Comment


                • #9
                  Odg: Everton FC

                  Sezonu smo počeli,tako kako smo počeli.Mislim da poraz protiv Blackburna ipak nije pravi pokazatelj kvaliteta ovog Evertona,i da pravi rezultati stižu u što skorijem periodu. @(*6sd$%

                  Evo i par slika oficijalnog duksa navijača Evertona iz Srbije.Moram napomenuti da je duks pri poseti jednog našeg člana Liverpulu,prosleđen prijateljima sa Gudisona koji ga sa oduševljenjem nose. h5g6k8








                  Comment


                  • #10
                    Odg: Everton FC



                    Dan Gosling u Newcastle United-u.

                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Everton FC

                      Jeste da navijam za Liverpool ali simpatisem i Everton i Newcastle.To je u Engleskoj nezamislivo ali ja nisam u Engleskoj tako da bas me briga %QWT&W Od sadasnjih igraca Evertona najvise gotivim Felainija,Yoboa i Artetu

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Everton FC

                        Arteta je sjajan igrac(i to ne kazem zato sto je Barsina skola),a Fellaini je ok,sa njegovom afro frizurom... $#^%RT
                        Dobra su ekipa.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Everton FC

                          Najvaznije je da Everton ima dobar tim,zajednistvo,imaju sjajnog trenera,sjajnu upravu,i ako nista znali da je Everton jedini tim koje igra u prvoj engleskoj od samog pocetka jos negdje u 19tom vijeku.......

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Everton FC

                            Sezonu nismo počeli na najbolji način,no nadamo se boljim septembarskim izdanjima gde nas istina očekuju veoma teške utakmice.Prva od njih je već u subotu kada nam u goste dolazi Mančester junajted,a na nama je da pokažemo koliko zapravo vredimo. @(*6sd$%

                            [hr]


                            Iskoristio bih priliku da se posebno zahvalim Sport Klubu,čijim posredstvom imamo priliku da gledamo veći deo utakmica Evertona ove sezone.Obzirom da smo se navikli na RTS i njihov način odabira utakmica,ovo je zaista veliki pomak koji je naišao na simpatije kod svih navijača Evertona iz Srbije i okoline.Ima tu još sitnih nedostataka ali vodimo se činjenicom da je ovo tek početak i da ćete u budućnosti biti sve bolji.

                            Everton - Serbia

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Everton FC

                              [quote author=milanche link=topic=2755.msg156424#msg156424 date=1281988383]
                              Jeste da navijam za Liverpool ali simpatisem i Everton i Newcastle.To je u Engleskoj nezamislivo ali ja nisam u Engleskoj tako da bas me briga %QWT&W Od sadasnjih igraca Evertona najvise gotivim Felainija,Yoboa i Artetu
                              [/quote]

                              Joseph Yobo otišao na pozajmicu u Fenerbahçe .
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment

                              Working...
                              X