Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grand Prix of Qatar





    Posle preduge zimske pauze konačno počinjemo! Sezona tradicionalno počinje pod svetlima reflektora u katarskoj pustinji, na stazi Losail koja je u kalendaru od 2004-te, i na kojoj se održala prva noćna trka. Posle zimskih testiranja teško je izdvojiti nekog velikog favorita, jer je nekoliko vozača postavljalo jako dobra vremena. Na Losailu tradicionalno dobro idu Ducatiju, tako da se od vozača italijanskog proivođača očekuju dobri rezultati. Na poslednjim testiranjima pod reflektorima u pustinji dobro su išle i fabričke Yamahe, Honde i Suzukiji, kao i par privatnika (Miller, Zarco, Petrucci). Losail nam svake godine donosi jako uzbudljive trke, tako da i ove godine trebamo računati na pregršt uzbuđenja, kako u kraljevskoj klasi, tako i u "slabijim" kategorijama. KTM je ušao u svoju drugu sezonu u MotoGP kategoriji, tako da se ove sezone očekuju bolji rezultati koji baš nisu bili na vidiku na predsezonskim testiranjima. Ove sezone i satnice su malo promenjene tako da trke počinju nekoliko sati ranije.



    O STAZI:







    REKORDI:





    SATNICA:







    Last edited by Nikoletina; 13-03-18, 07:45.
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

  • #2
    #MM93
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #3
      Dobar uvod
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #4
        Bezveze sto sve tri kategorije nece voziti pod reflektorima.

        Skratili su vikend, trebalo je cetvrtkom i nase cekanje bi se pre zavrsilo, ali sta je tu je

        Srecan pocetak sezone

        VR46

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • #5
          Gledam rekorde staze... Opasan će biti Lorenzo na Ducatiju.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • #6
            Meni nekako deluje da ce ove sezone Vinjales da pokaze zube...

            nisam bas ispratio jel od ove sezone samo GP voze pod reflektorima?
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #7
              Aj konacno i ovo da krene Mislim da ce Vinales ove godine da uzme, samo da je bajk kompetitivan. A Lorenzo ce doci do bar jedne pobede na Dukatiju

              Comment


              • #8
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #9
                  Rossi: "When I signed my last contract with Yamaha, in March 2016, I wondered if that would have been the last contract as a MotoGP rider. At that time, I decided that I’d take that decision during the following two years. During the last two years I came to the conclusion that I want to continue because racing, being a MotoGP rider, but especially riding my M1, is the thing that makes me feel good.
                  Having the opportunity to work with my team, with Silvano, Matteo and all my mechanics, and working with all Japanese engineers, Tsuji-san, and above all Tsuya-san, is a pleasure - I’m happy.
                  I want to thank Yamaha - Lin Jarvis and Maio Meregalli in particular - for their trust in me, because the challenge is difficult: being competitive until I’m 40 years old! I know it’s going to be difficult and it requires a lot of effort from my side and a lot of training but I’m ready, I am not lacking in motivation, that’s why I’m signing for two more years."

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • #10
                    Super zbog Rossija.

                    Kvalifikacije i trke su na SK 3.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • #11
                      Prvo ide trening trojki, pa dvojke i onda kraljevska klasa. Samo su dvojke i kraljevska klasa zamenile mesta

                      Comment


                      • #12
                        Bastia brate moj ove godine mora titula.

                        Jel zna neko gde se mogu naci ti novi SK kanali 7,8,9 na kojima ce biti prenosi iz drugih uglova?

                        Comment


                        • #13
                          Nasao sam te kanale na EON aplikaciji, ali nju možete da koristite samo ako ste na SBB

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                          Last edited by BogdanB; 16-03-18, 12:42.

                          Comment


                          • #14
                            Da, imam. Spomenuo je Dzankic izgleda ako sam ga dobro razumeo da ce SBB pustiti te kanale sledece nedelje.

                            EDIT: Nasao sam sad na EONu.
                            Last edited by Ol' Dirty Bastard; 16-03-18, 12:47.

                            Comment


                            • #15
                              Martin ubedljiv drugi trening, oborio Vinjalesov rekord staze star 5 godina. Deluje da ce borba na ovoj stazi biti izmedju njega i Bastije.

                              Comment

                              Working...
                              X