Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIA LED zastave/smajlići za forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FIA LED zastave/smajlići za forum

    Nedavno sam napravio aplikaciju u Game Makeru 7 za Windows OS koja služi kao pomagalo u diskusiji na forumu tokom aktivnih sesija. Stalno je ažuriram i trenutno sam na verziji 1.7.

    KDdbLOs.jpg

    Ideja mi je došla kada sam postao smoren od kopiranja kode za zastavice (u notepadu sam napravio listu linkova animacija zastavica sa IMG kodovima) pa sam se setio starog dobrog GM7 koji me je danima zabavljao davne 2010. godine. Ideja za interfejs potekla je nakon što sam video kako zapravo izgleda kontrolna tabla za kontrolisanje LED panela koju koriste redari na stazi:

    2XhMUi1l.jpg

    Link za skidanje aplikacije (AVG kaže da je sigurna za korištenje)

    https://mega.nz/#!9YxkxJgT!veHXFUA31...pG-gVfBlJ58QLI

    Edit:

    Uputstvo- kliknete na dugme zastave koje hoćete pa će vam u klipboardu biti smeštena čitava IMG koda s linkom animacije, dođete na forum i jednostavno nalepite u editoru za slanje poruka.
    Last edited by Alen13ASC; 04-03-18, 02:19.

  • #2
    Lista zastavica:

    Zelena zastava

    Plava zastava

    Bela zastava

    Sigurnosno vozilo

    Virtuelno sigurnosno vozilo

    "Full course yellow"

    Sigurna zona (mahom se koristi u VECu)

    Kišni uslovi (nova zastava, debitovala na VN Belgije prošle godine)

    Žuta zastava

    Dupla žuta

    Klizav put

    Nesportsko ponašanje

    Defektni bolid

    Crvena zastava

    Kockasta zastava

    Lista fiktivnih zastava, ne koriste se uopšte i plod su moje mašte no implementirane najbolje moguće u koncept a korisne su za diskusiju:

    Crna zastava (službena zastava izgleda s crnom pozadinom i brojem vozača ispisano belom bojom na panelu)

    izmena vozača (korisno za šampionate izdržljivosti)

    Sneg

    Comment

    Working...
    X