PDA

Pogledati punu verziju : ZOI 2018. - Opšta tema

miloolja
06.02.2018, 18:50
https://b6c18f286245704fe3e9-05e2055f4cd9122af02914269431c9f6.ssl.cf1.rackcdn.c om/19776840_top-5-movies-to-watch-before-the_t81c08d87.jpg

shminka
06.02.2018, 18:52
https://images.24ur.com/media/images/600xX/Feb2010/60416981.jpg?d41d

Nisu ni maskote što su nekad bile :cf:

miloolja
06.02.2018, 19:06
A gde bi Vučko inače da se pokaže opet :D

Biće više tema, ono što najviše gledamo i komentairšemo, kao i u Sočiju, tj biće jedan mali pdf u okviru Zimskih sportova :)

960898209215168516

bice
06.02.2018, 19:58
Ja jedva cekam ZOI, jos cu imati slobodno vreme taman do pred kraj, pa cu na miru uzivati. Valjda ce ovaj ES ispostovati sa ovim "bitnijim" takmicenjima a ne da gledam karling, umetnicko klizanje i ostale gluposti. :cf:

61563
06.02.2018, 19:59
Ma dzabe sve bar sto se mene tice kad prakticno nema najbitnijeg dogadjaja ,hokeja

miloolja
06.02.2018, 20:00
E ako su karling i umetničko kliuzanje gluposti... mislim stvarno :dr:
http://www.en.kolobok.us/smiles/sport/banned.gif

bice
06.02.2018, 20:01
E ako su karling i umetničko kliuzanje gluposti... mislim stvarno :dr:
http://www.en.kolobok.us/smiles/sport/banned.gif

Hajde karling mi i zanimljiv, ali ovo klizanje je haos :D
Biathlon, alpsko skijanje, ski skokovi, bob i sankanje definitivno ne propustam :D

madrid
06.02.2018, 20:02
termini ce sigurno biti nezgodni, jer se skija i uopste zimska takmicenja (sportovi na otvorenom) se desavaju u jutarnjim casovima ili oko podne, a kod nas ce to biti mnogo rano. Mada moram da pogledam vremensku listu dogadjaja.

bice
06.02.2018, 20:05
Zato zahvaljujem SBB-u sto je omogucio vracanje programa unazad ::)

Slippin' Jimmy
06.02.2018, 20:11
Jedva cekam ski skokove, podrzacu Norvezane i Slovence da uzmu ekipno. Indvidualno samo da ne uzme Freitag ili bilo koji drugi Nemac, nisu mi simpaticni nikako.
Ne znam ni koje sve discipline imaju. zanimljivo mi je i brzo klizanje, tu je Holandija valjda dobra.

bice
06.02.2018, 20:29
Jedva cekam ski skokove, podrzacu Norvezane i Slovence da uzmu ekipno. Indvidualno samo da ne uzme Freitag ili bilo koji drugi Nemac, nisu mi simpaticni nikako.
Ne znam ni koje sve discipline imaju. zanimljivo mi je i brzo klizanje, tu je Holandija valjda dobra.

Kamil Stoch uzima malu skakonicu nesto sam ubedjen. Na ovoj vecoj ne znam, tu moze svasta biti.
Timsko zlato ide Norvezanima ili Poljacima, Nemci imaju loseg 4. skakaca, plus Ajzenbihler skace toplo-hladno tako da oni sa Slovencima za bronzu.

Slippin' Jimmy
06.02.2018, 20:31
Slovenci mogu da iznenade, to bi me najvise obradovalo. Bartol, Semenic, Jelar pa i Zajc znaju jako dobro da skoce. Da se braca Prevc ne raspadaju toliko, bili bi prvi favoriti.

bice
06.02.2018, 20:37
Slovenci mogu da iznenade, to bi me najvise obradovalo. Bartol, Semenic, Jelar pa i Zajc znaju jako dobro da skoce. Da se braca Prevc ne raspadaju toliko, bili bi prvi favoriti.

Ma Slovenci ce nastupiti Damjan, Prevc, Semenic i verovatno Bartol. Ne ocekujem ja tu nesto mnogo od njih, tanko je to. Austrijanci se raspdaju, Hajbok ocajan ove sezone, Kraft solidan ali ne kao prosle, ostala 2 coveka totalni anonimusi, Huber, Popinger, Fetner i Sliri su jos gori, cak verujem da ce i Japanci bolji biti, onaj mali Junsiro Kobajasi je odlican, samo se nadam i da ce Kasai pronaci formu, bas je los ove sezone.

Slippin' Jimmy
06.02.2018, 20:49
Ma Slovenci ce nastupiti Damjan, Prevc, Semenic i verovatno Bartol. Ne ocekujem ja tu nesto mnogo od njih, tanko je to. Austrijanci se raspdaju, Hajbok ocajan ove sezone, Kraft solidan ali ne kao prosle, ostala 2 coveka totalni anonimusi, Huber, Popinger, Fetner i Sliri su jos gori, cak verujem da ce i Japanci bolji biti, onaj mali Junsiro Kobajasi je odlican, samo se nadam i da ce Kasai pronaci formu, bas je los ove sezone.

Junisiro ili Ryoyu? Ryoyu je mladji, Junishiro ima 26 godina.

bice
06.02.2018, 21:07
Na Junsira sam mislio, nego sve kontam da je on mladji :D

Heartbreak
06.02.2018, 22:05
Jedva cekam...nadam se da ce neko da provali one sajtove nemacke, holandske ili koje vec gde smo sve imali u HD-u, kao u Sočiju :biggrin:::)

Lord Aleksoni
06.02.2018, 22:22
Kako Srbija stoji sa brojem ucesnika?

Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

Heartbreak
06.02.2018, 22:25
Kako Srbija stoji sa brojem ucesnika?

Top...uzmeš šaku jedne ruke i saviješ palac :facepalm: :fct:

Slippin' Jimmy
06.02.2018, 22:27
Mislim da ih ima cetvoro. Ignjatovic, Stevovic I jos dvoje.

Lord Aleksoni
06.02.2018, 22:29
Top...uzmeš šaku jedne ruke i saviješ palac :facepalm: :fct:Hahahahah

Dobro je da ih ima i toliko [emoji3]

Slippin' Jimmy
06.02.2018, 22:29
Top...uzmeš šaku jedne ruke i saviješ palac :facepalm: :fct:

Tuga nasa, od toliko planina pogodnih za skijanje I zimske sportove I toliko talentovane dece mi ne mozemo deset ucesnika da imamo. Los, jako los rad komiteta po pitanju razvitka tih sportova.

Heartbreak
06.02.2018, 22:35
Jbg, zato Slovenija dominira...

Nego i naš bob sastav dobio pozivnicu naknadno, jer su neke države odustale, ali ih je naš prepametni komitet odbio...tuga šta rade, umesto da promovišu zimske sportove, oni ih još više kanale...a tim momcima bi svakako to puno značilo

madrid
06.02.2018, 22:36
Koje su to nase planine pogodne za skijanje, kad mi svake druge zime imamo problema sa snegom pola sezone, a o tezini staza da ne pricam. Mi (nase planine) o brzinskim disciplinama mozemo da sanjamo, a i za tehnicke samo do odredjenog nivoa ili godista osobe, dok ne preraste. A posebno sto se pripreme rade leti.

A za savez i komitet se slazem, mislim da mi za ostale sportove na otvorenom nemamo nijednu stazu ili skakaonicu (bob,cross country, biatlon, skokovi)

bice
06.02.2018, 23:01
Ima neki klinac iz Srbije u ski skokovima kazu veliki talenat ali trenira sa Slovencima i verovatno ce kroz koju godinu i nastupati za njih, jer jbg nasi nece ulagati u njega. Isto tako nas komitet nije dozvolio timu Nevene Ignjatovic da krene na ZOI iz nepoznatog razloga, i Nevena nije zelela da ulazi u tu pricu ali je rekla da je jako iznenadjena. Strasno...

martinez
07.02.2018, 01:09
Ski skokovi čini mi se da sva takmičenja počinju od 13:30.Favoriti su Stoh,Tande i Frajtag,mada možda neko i i iznenadi kao Semenič u Zakopanama.Timsko zlato Poljaci ili Norvežani,Slovenci jesu uzeli srebro na svetskom pre koju nedelju,ali u ski letovima,teško će do medalje,verovatno će Nemci uzeti bronzu.

The Changeling
07.02.2018, 01:23
Ma dzabe sve bar sto se mene tice kad prakticno nema najbitnijeg dogadjaja ,hokeja

Ja cu ispratiti Svedsku i Rusiju(ili kako god ce se zvati na ovom cirkusu od ZOI). Prve zbog mladog Dahlin-a, a druge naravno zbog jednog od najboljih svih vremena #13 :srce:

Ovi ostali sportovi me uopste ne interesuju :biggrin:

61563
07.02.2018, 02:47
Ja cu ispratiti Svedsku i Rusiju(ili kako god ce se zvati na ovom cirkusu od ZOI). Prve zbog mladog Dahlin-a, a druge naravno zbog jednog od najboljih svih vremena #13 :srce:

Ovi ostali sportovi me uopste ne interesuju :biggrin:

Pa jedino to neke igrace,unistise simbol ZOI.Svaka cast svim drugim sportovima,ali ipak...
Najbolje lepo ako su ovako odlucili da lepo stave hokej na LOI,sad bar to nije problem,jes da malo izgleda glupo,al bolje to nego ovako

notorious
08.02.2018, 10:49
Pa vi pratite NHL koji je uništio hokej na ZOI :cf2: baš jadna odluka sve u svrhu novca, tako da ću igre uglavnom preskakati jer više nemam interesovanja kao nekad.

The Changeling
08.02.2018, 10:57
Bas bezveze odluka, ali sta da se radi...

Rusi napokon mogu da se nadaju zlatu a bila bi fora da ga, kao i obicno, ispuse :)

miloolja
09.02.2018, 21:48
Što li su obrnuli ove boje na opremi....ruska postavka ili slovenačka? :hm:

https://pbs.twimg.com/media/DVl-ICMX4AEC0wv.jpg

Marija81
09.02.2018, 21:51
Da ne vidim našu zastavu pomislila bih da su Česi :confused:

miloolja
09.02.2018, 21:54
Haha zbog ovog špica, ali plava ide u špic, ne bela i onda bi leva strana tela bela a desna crvena :D
Ali asocira

Marija81
09.02.2018, 22:05
Da, nego onako na prvi pogled...a na drugi dodvoravanje majčici Rusiji :cf:

miloolja
09.02.2018, 22:11
Pa Slovencima se sigurno ne dodvoravaju.

p4p1
10.02.2018, 14:08
Kakav skok Hule u prvoj seriji :wthy:
6 poena prednosti u odnosu na Stocha i Forfanga, sasvim dobra zaliha
Malo je vetar zezao, ali sve u svemu zanimljiva serija

A jutros gledao i short track speed skating. Zanimljiviji mi od standardnog. :D
Jedino finale danas je bilo 1500m za muškarce, pobedio Korejac Lim ispred svetskog rekordera Knegta, a do medalje je stigao olimpijski atleta iz Rusije Elistratov :biggrin: Aj bar im daju da stave da su iz Rusije..

Sve pohvale i za zvanični sajt na kom se uredno ažurira sve :tu:
RTS isto pozitivno iznenadio s prenosima i (stručnim) komentatorima.. za sad :D

miloolja
10.02.2018, 14:37
Pa otvorite teme po sportovima, bar za ove koji se prate: skokovi, nordijsko, alpsko, biatlon...ili sta vec zelite.... Sta bi sa strimovima?

tt

martinez
10.02.2018, 15:03
Kako loši uslovi,bolje da odlože za sutra ostatak serije

martinez
10.02.2018, 15:22
Zlato za Velingera,Forfang i Johanson doneli srebro i bronza za Norvežane :dw:

p4p1
10.02.2018, 15:23
E jbg.. baš mi krivo za Poljake :(

A i ubi baš ovaj vetar u drugoj seriji. Čestitke Velingeru :)

bice
10.02.2018, 16:55
Pih, steta za Stocha, ja sam ocekivao da ce lakse uzeti manju skakaonicu nego vecu. Ovaj Hula nema srece lik, jednostavno ga nece i to je to.
Velinger odlican od kako je dosao na ZOI tako da ne iznenadjuje njegovo zlato.

bice
11.02.2018, 14:16
Neocekivano za mene prva 3 mesta u sprintu. Peifer, Krcmar i Vindis. Totalno podbacio J.T. Boe sa 4 promasaja i ocajnim trcanjem. Furkad u lezecem stavu promasio 3 puta u stojecem sve pogodio i odlicnim trcanjem stigao do 8. mesta uz 20-ak sekundi zaostatka pred poteru. I na proslim ZOI nije blistao u sprintu kada je bio 6. pa posle uzeo 2 zlata u poteri i individualnom. Uzima on zlato sigurno. Vetar mnogo smetao prilikom gadjanja.

Arnel.S
12.02.2018, 12:34
https://www.youtube.com/watch?v=4pyV0G7HeEc

Slippin' Jimmy
12.02.2018, 13:49
Pih, steta za Stocha, ja sam ocekivao da ce lakse uzeti manju skakaonicu nego vecu. Ovaj Hula nema srece lik, jednostavno ga nece i to je to.
Velinger odlican od kako je dosao na ZOI tako da ne iznenadjuje njegovo zlato.

Hula nikako da probije tu mentalnu barijeru, vise se uplasi trijumfa nego pada.
Stoch takodje mnogo podbacio. Johanson uzeo medalju ni kriv ni duzan.

bice
12.02.2018, 14:11
Rutinski Furkad uzima zlato u poteri. Steta za juce sto je vetar dosta jak bio, posprdao se danas. Svaka cast za malog Samuelsona, 20 godina samo a vec srebro na ZOI.
Laura Dalmajer jos jedno zlato uzela, konacno joj se vraca za sve sto je nije htelo.

miloolja
12.02.2018, 18:09
963071815475253248

miloolja
12.02.2018, 18:16
Ne gledate klizanje? Kao što vidite, činite velku grešku :)

963095531496132608

dekkard
13.02.2018, 13:51

Meni ski skokovi uopšte nisu atraktivni kao ekipno takmičenje, šta znam to mi je baš jedan od izrazito individualnih sportova.
Vidim sad postoji i ženski hokej, pa jbte :facepalm::facepalm::facepalm::wall::wall::wall:

miloolja
13.02.2018, 13:52
Osećam neki muški šovinizam ovde možda? :girl:

Vladan
13.02.2018, 13:53
Hirser nije sa ove planete. Najbolji sportista danasnjice, bice najbolji skijas ikad.

Jos malo pa Furkad prevazilazi Bjorndalena, kako je mocan Francuz

miloolja
13.02.2018, 13:55
Je l' mogu da pogledam negde snimke nekih takmičenja? :(

dekkard
13.02.2018, 14:00
Nemam ništa protiv ravnopravnosti polova, štaviše, zalažem se da žene uzimaju sve više učešća u nečemu što je do skoro važilo kao neprikosnovena muška teritorija, samo smatram da glede sportova lepo je da postoje razlike u tradicionalno ženskim kao što su recimo ritmička gimnastika i sinhrono plivanje i muškim sportovima, kao što je između ostalog hokej. :wink:

miloolja
13.02.2018, 14:23
Ne znam što je baš hokej isključivo muški, ima "muškijih" sportova, kao što je recimo boks i sve te ubilačke igre.
Ako je fudbal i vaterpolo, što ne bi i hokej :ne_znam:

dekkard
13.02.2018, 14:35
Ne znam što je baš hokej isključivo muški, ima "muškijih" sportova, kao što je recimo boks i sve te ubilačke igre.
Ako je fudbal i vaterpolo, što ne bi i hokej :ne_znam:

Nije ni boks ženski sport, slažem se i iz istog razloga ne treba ni hokej da bude, jer su tuče na ledu neizostavni deo tog sporta. Da li se takmiče muškarci u ritmičkoj gimnastici i sinhronom plivanju? Ne, i to tako treba da ostane. :slp:

...
13.02.2018, 14:36
Sta znam zenski rukomet mi je ljepsi od muskog,dok zenska kosarka je kriminalna,negledljiva totalno.

z0La
13.02.2018, 14:39
Je l' mogu da pogledam negde snimke nekih takmičenja? :(

Ne garantujem da ima, ali bi moglo da se nađe nešto. Potraži malo, ali ne nadaj se previše. :)

http://forum.rojadirecta.es/forumdisplay.php?15-VOD-Full-events-(eventos-completos)

Jesi li pretražila reddit?

miloolja
13.02.2018, 14:45
Nisma ništa pretražila, išla sam linijom manjeg otpora ili mučenja pa odmah ovde pitala :D Hvala Zola :)

Šta li tek rade ispod vode pošto znamo kako se muškarci tuku u vaterpolu...slažem se za taj deo tuča u hokeju, ali to je više folklor nego što ima potrebe za takvim makljanjem, pogotovu što su u drugim sportovima startovi mnogo grublji i opasniji, recimo fudbalu. Ali dobro je poređenje Ivan napravio, ta dva sporta ne mogu u istu ravan, negledljiva je ženska košarka, za razliku od rukometa, ali nema mogo takvih sportova koje im daju prednost, egal je možda odbojka, po lepoti i tečnosti, u timskim, kod vrhunskih ekipa naravno.

Mrkela
13.02.2018, 15:30
Hirser nije sa ove planete. Najbolji sportista danasnjice, bice najbolji skijas ikad.

Jos malo pa Furkad prevazilazi Bjorndalena, kako je mocan Francuz

Sigurno, očekujem tri zlata i besmrtnost.

miloolja
14.02.2018, 08:17
Gledala sam devojke malo pretproslu noc, bile su sjajne, a onda nocas momci razbili :punk: ...bokte, preko 5 m lete i prevrcu se u vazduhu i docekaju na noge :wthy: :D

963634323130863616

tt

p4p1
15.02.2018, 03:50
Dočeka i Svindal zlato u spustu :cool:

Vukićević 31. za sad, najslabije vreme

bice
15.02.2018, 12:30
Pokenjam se ja na ovog komentatora naseg sa ES, kako covek izbaksuzira Furkada, pa ovo nema nigde. :facepalm:
Neverovatno bez promasaja do kraja i poslednja 2 hica on promasi, e jbm ti...:wall:

Vladan
19.02.2018, 22:16
Ovdje se nista ne pise, ne znam ni ko gleda OI, mada gledamo noto, papi i ja i komentarisemo do ranog jutra, uz komentatora smo jedini koji prate alpsko skijanje izgleda:biggrin:

Hirser je nestvaran, on je najbolji sportista danasnjice, on je najveci skijas svih vremena, on tek sad ulazi u zenit sto se tice skijanja, a sedmu godinu uzastopno ce osvojiti svjetski kup. AKo on ima pored svega motiv i dalje da nastavi onda ne znam koja mu je granica i kako ce sve ovo izgledati na kraju karijere? Bice najbolji sportista svih vremena, nezapamceno nesto.

I drugi su vladali u tehnickim disciplinama ali niko ovako, nikad niko ovako. Ovo su zastrasujuce prednosti, niko nema ni sansu jednostavno. Bas mi fali Ligeti, cinio je i Hirsera nervoznim, ludio ga koliko je dobar ali posle takve povrede on se mozda vise nikad nece ni vratiti na nekadasnji nivo. Za mene je i dalje najbolji veleslalalomas, bolji i od najveceg ikad, njegova tehnika je neprevazidjena, masina.

Sto se zena tice ono sto je uradila Ledecka nije senzacija, ono se ne desava, ono je granica nemoguceg. Prvo Ana Feninger(sad Fajt), pokazala klasu i da je i dalje bez premca najljepsa, i kad je uveliko primila sve moguce cestitke dodje djevojka kojoj skijanje nije ni prioritet cak i osvoji zlato, nestvarno, nejasno :wthy:

Milo mi je zbog Tine Vajrater sto je uzela medalju i sto Von nije uzela nista.

61563
19.02.2018, 22:20
Jbg kad je hokej unisten ,a za mene je on simbol ZOI pa sa njim povuce i ostalo za pracenje

Doduse pogledao sam i ovaj osakaceni hokej par meceva ocekujem finale Rusa i Svedjana,ali je stvarno tuga bez NHL,ko PL liga bez stranaca i jos gore

z0La
19.02.2018, 22:34
Hirser je nestvaran, on je najbolji sportista danasnjice, on je najveci skijas svih vremena, on tek sad ulazi u zenit sto se tice skijanja, a sedmu godinu uzastopno ce osvojiti svjetski kup. AKo on ima pored svega motiv i dalje da nastavi onda ne znam koja mu je granica i kako ce sve ovo izgledati na kraju karijere? Bice najbolji sportista svih vremena, nezapamceno nesto.

Hiršera ne treba ni komentarisati realno. :D

Mislim da je na kraju završeno sa 1.27 prednosti. Što je strašan pokazatelj kolika je ustvari to dominacija. Jednostavno znaš ko će biti prvi, pa možeš da se skocentrišeš na srebro i bronzu, a kad naiđe Hiršer samo da gledaš i diviš se.

Meni je bila zanimljiva borba za srebro i oduševio me Norvežanin Kristofersen. Momak je savršeno odvozio drugu vožnju. Baš me oduševio. Mislim da je na kraju bio čak i bolji od Hiršera u drugoj vožnji. Neverovatno da je uspeo da sačuva to drugo mesto, kad se pogleda da su ovi iznad imali po 60-70-80-90 stotinki prednosti.

Navijao sam nešto da Francuzi ne uzmu medalju, jer ih je posle prve vožnje bilo mislim čak četvorica u prvih osam, ali ih izvuče Pantiro na kraju.

bice
20.02.2018, 00:14
Ja sam alpsko skijanje pratio poslednji put dok su dominirali brat i sestra Kostelic, Bode Miler bio u vrhunskoj formi i sto kaze Vladan Ligety. To bi bio period od 2009-2014 sam pratio, i posle toga prestao. Inace niko da prokomentarise onaj foto finis Furkada i Schempa gde je na kraju odluceno da zlato ode Francuzu. Listam bas prethodne ZOI kad su bile, bas nas je mnogo pratilo i bilo je vise tema, ove godine nesto nema ljudi. :cf:

Mrkela
20.02.2018, 07:16
Sprdat ce ga Norvezanin u slalomu, samo treba glavu sredit, ma da to vec govorim drugu godinu zaredom:biggrin:

miloolja
20.02.2018, 13:37
Haha... sta sve jednom mozgu nece da padne na pamet...

965731380507262976

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/zimski-sportovi/pronasla-rupu-u-sistemu-i-stigla-na-igre-ovako-smo-svi-mogli-da-postanemo-olimpijci/54jed78

tt

miloolja
20.02.2018, 18:10
Bane je postavio među one lepe žene i Ruskinju, karlingašicu Anastaziju Brizgalovu, na čiji sam se post nadovezala, ali def spada ovde, jer ne samo da je u paru sa svojim mužem osvojila bronzanu medalju, već ako se njegovi rezultati, Aleksandera Krušelnitskog, pokažu kao pozitivni na doping, biće im oduzeta medalja...
Naravno u pitanju je meldonijum :slp:

Lepa, prelepa i napokon neka normalna :)
Inače Anastazija je osvojila bronzanu medalju u karlingu mešovitih parova, prvi put je ova disciplina na ZOI, sa mužem Aleksanderom Krušelnitskim.

p/BfLj--pHFR6

Upss sada vidim da je možda bio dopingovan i oduzeće im verovatno medalju :s

bice
20.02.2018, 18:20
Nije mi jasno zasto bi se neko dopingovao za karling? Sta ce mu pomoci? Da brze cisti led, ili baci duze kuglu? To su ciste gluposti, a taj meldonijum se moze koristiti i za probleme kod umora i srca i dosta njih ga koriste, glupost teska.

madrid
20.02.2018, 18:32
Odredjeni medikamenti za koncentraciju, za pritisak, za smanjenje nervoze itd. To u karlingu 100% nije dozvoljeno. Sad ne znam sta je tacno ovaj uzimao i da li su uopste objavili, ovo pisem generalno sta bi neko od njih uzimao kao doping. Nije to samo da ti da fizicku snagu.

miloolja
20.02.2018, 19:29
Mislim Rusi i meldonijum. Kad vidim ono OAR (Olympic Athlete from Russia) :dr:
Šta je u karingu potrebano.. samo preciznost i ok, poželjno da si u nekoj formi, ajd ipak je sport, ali koliko znam meldonijum čini da lakše sportista podnosi napore... ali kakvih ovde ima napora :ne_znam: A ko zna možda je i neka ujdurma.

p4p1
21.02.2018, 03:00
Fantastična Goggia, ali i još jedno veliko iznenađenje, u režiji Mowinckel ovog puta. Ko je nju u spustu očekivao u bilo kakvoj borbi za medalju ne znam, a malo joj je falilo i za zlato :D
Definitivno će obeležiti Norvežani ove OI

Šteta za Tinu i Vaduz. Spremalo se još jedno veliko slavlje na trgu :biggrin:

miloolja
22.02.2018, 08:40
966592922551488512

tt

notorious
25.02.2018, 08:14
Spasili se Rusi u regularnom s igračem manje i na kraju PP golom u produžecima došli do zlata nakon 26 godina. Ni tad, ni sad nisu igrali pod imenom Rusija. Žalostan turnir gdje su Nijemci došli do finala s igračima iz DEL lige.

miloolja
25.02.2018, 10:57
967678024689901568
967713143362347008

tt

miloolja
27.02.2018, 09:41
Ne znam kako rade drugi, ali ovako u zemlji olimpijskih sampiona...

967790350130667520

tt