PDA

Pogledati punu verziju : Navijaci protiv huligana

darko pancev
27.01.2018, 07:49
Covicu ako si čovek ako imas svoje ja,izadji i odrekni se maloumnika šipkaša i dilera nacionalista,kaži da nisu potrebni klubu takvi. Omića pohvali i pozovi prave navijače da dodju na Armani da Pionir bude pun kao oko!

Ulični basketaš
27.01.2018, 08:13
Mogao bi drPerce da osmisli logo za majcu "semenkari" - prodaja zagarantovana kod svih normalno mislecih.
Expanduj, Perce, expanduj.:biggrin:
Salu na stranu, najveci dobitak sinoc za kosarku ovde nije vas centar koji zna, vec pobuna protiv zilota koji bi da odredjuju ko ce koga da dovodi, ko ce sta da peva, ko ce sta da misli... Nadam se i kod ovih mojih lopatara istom: da proteraju sa tribine sve kojima lepota igre nije na prvom mestu.
Pa da sednemo k`o ljudi, uz semenke, jedni pored drugih sa decom, unucima... i gledamo mec i navijamo normalno, bez mrznje.
Samo Semenkar Srbiju Spasava.:biggrin:

Kronosa za preds...moderatora! [emoji6]

kronostime
27.01.2018, 08:56
http://www.youtube.com/watch?v=hxGf9jPwIr4
Javi se, Clashe. :sd:

NateHuffman
27.01.2018, 09:21
Starno je lepo procitati 90% komentara ne samo ovde vec I na drugim medijima I videti da je ovom narodu dosta I ratova I mrznje Ali I stoke u nasim redovima. Cak Sam I kronosu dao reputaciju!
Svi smo pomalo u euforiji sto zbog reakcija publike, sto zbog pobede, al na zalost navijacke structure su mnogo jake u ovom nasem drustvu I plasim se da se ovo ipak nece tek tako zavrsiti. Ovo ce nam mnogo opteretiti sezonu a iz komsijskog iskustva znamo koliko je zajebano kad see podeli tribina.
Da Sam se ja pitao ja big doveo bilna na pocetku sezone.

LosmiSK
27.01.2018, 09:25
Eto i ja da se slozim sa Nate Huffman..dobili smo jedinstvo ipak...Nije se tribina podelila ali ne treba ocekivati cuda nikakva sa tim..bar ne veca koja smo dobili sinoc...Oni su jednostavno ujedinili ostatak navijaca i igra tek sad moze da pocne, let;s roll :cool:

Šarac
27.01.2018, 10:12
Eto i ja da se slozim sa Nate Huffman..dobili smo jedinstvo ipak...Nije se tribina podelila ali ne treba ocekivati cuda nikakva sa tim..bar ne veca koja smo dobili sinoc...Oni su jednostavno ujedinili ostatak navijaca i igra tek sad moze da pocne, let;s roll :cool:

Negde u moru upisa sinoc ovde video sam jedan tvoj upis, bio sam malo pod dejstvom alkohola ali sam zapamtio sustinu i na tome od mene licno je jedan veliki :ajde::wthy:

Bergamo
27.01.2018, 10:53
Samo da kazem da sam zgrozen najnovijim ispadom "dilera".Napadaju decka samo zato sto se zove Alen.A ne smeta im albanska i avganistanska droga koju valjaju na tribini.
Sinoc su dali odgovor zasto kod nas nema privatizacije sportskih klubova.Oni su direktno pod patronatom punousnog i brata mu,logicno je da bi privatizacijom punousni izgubio navijacku tribinu.Dilerima ne smeta sto im se gazda ljubi sa Tacijem i Ramom ali im smeta jedan cestit momak i sportista.

Mogu da kazem da se druzim sa dosta muslimana u dijaspori i da su bolji ljudi od svih tih velikih "srbendi i patriota".Mom bratu u Holandiji su najbolji prijatelji Hrvati i ima samo reci hvale za njih.Tim Bosancima i Hrvatima ne smeta moje prezime koje je jedno od najcuvenijih junackih srpskih prezimena.Ali zato smeta velikim patriotama Omic,njima koje nisu isli dalje od Mostanice i Batajnice i nisu upoznali nijednog muslimana ili katolika.

Samo Zvezda
27.01.2018, 10:53
Covicu ako si čovek ako imas svoje ja,izadji i odrekni se maloumnika šipkaša i dilera nacionalista,kaži da nisu potrebni klubu takvi. Omića pohvali i pozovi prave navijače da dodju na Armani da Pionir bude pun kao oko!

Nema ovo više veze sa Čovićem , što naravno ne znači da ne teba da se oglasi . Najbolja pozivnica za sve koji sinoć nisu bili u hali, je apsolutno ne pristajanje ostatka hale na ono što je grupa htela da uradi. Bio sam oduševljen reakcijam i skoro da mi više ni rezultat nije bio u prvom planu. Naravno da sam oduševljen pobedom nad velikim protivnikom ,pobedom normalnosti nad ludilom ...ipak ne bih da se zavaravamo da je dobijen rat , bitka jeste . Od navijača Zvezde umnogome zavisi .Ako Pionir bude bar pristojno popunjen onda ima šanse .
Možda grešim ali mislim da ni većina u kopu nije baš prihvatila svako skandiranje ...pažljivo sam posmatrao B tribinu , dosta njih nije skandiralo ono što su ovi sa šipke počinjali . Prolazim pored njih na izlasku iz hale i video sam da ih je jako malo ostalo ..onih nekoliko redova iza "vođa" , ostali su napustili halu.
Sve pohvale za igrače koji su ipak došli da pozdrave kop ali na skandiranje Omiću , jednostavno su se okrenuli i otišli a onda ovacije sa C tribine
Jedino sam Kronosu dao +, zbog sjajnih postova . Ovde se ipak brani pravo svih onih koji vole košarku od tzv organizovanih , sa bilo koje strane brda ...normalnost vs ludilo

LosmiSK
27.01.2018, 10:56
Trebalo nam je nesto ovako. Jednostavno puno smo dobili, jedinstvo je velika stvar posebno kad su pozitvne vibracije. Pokazalis smo kao klub i navijaci veliku dozu ljudskosti i sad ne smeo stati i protraciti ovo sto smo dobili. Sto se mene tice jedan veliki plus za sve nas..klub,trenera i igrace naravno..

ajkisloba
27.01.2018, 11:05
Sta reci a ne zaplakati sinoc sam pslednji put ove sezon gledao klub za koji navijam eto 52 godine hteo sam da izadjem iz hale posle onoga ali mi bilo zao ljudi sa kojima idem na utakmice pa sam osto do kraja.
Ja vise ne zelim da boravim u istoj prostoriji sa tim ljudima ako ih se moze tako nazvati pogotovu posle onoga sta se sve meni licno izdesavalo zadnjih 27 godina ne zelim da disem isti zrak sa njima ovo je kraj ja vise zaista nemam snage da prolazim opet kroz ta sranja.
Izvinite sto ne pisem o utakmici i igri ali to nisam u stanju u jednom trenutku sam pomislio da bog da izgubili sve utakmice do kraja sezone strasno sam ogorcen.
Posle ovoga ja da sam na Covinom mestu sve utakmice do kraja bi igro pred praznim tribinama pa se gospodo izivljavajte ispred nemanjine ulice nemojte rusiti ugled jedne takve institucije kao sto je KK CRVENA ZVEZDA.
JOS JEDNOM SVIMA SE IZVINJAVAM.

Samo Zvezda
27.01.2018, 11:20
Sta reci a ne zaplakati sinoc sam pslednji put ove sezon gledao klub za koji navijam eto 52 godine hteo sam da izadjem iz hale posle onoga ali mi bilo zao ljudi sa kojima idem na utakmice pa sam osto do kraja.
Ja vise ne zelim da boravim u istoj prostoriji sa tim ljudima ako ih se moze tako nazvati pogotovu posle onoga sta se sve meni licno izdesavalo zadnjih 27 godina ne zelim da disem isti zrak sa njima ovo je kraj ja vise zaista nemam snage da prolazim opet kroz ta sranja.
Izvinite sto ne pisem o utakmici i igri ali to nisam u stanju u jednom trenutku sam pomislio da bog da izgubili sve utakmice do kraja sezone strasno sam ogorcen.
Posle ovoga ja da sam na Covinom mestu sve utakmice do kraja bi igro pred praznim tribinama pa se gospodo izivljavajte ispred nemanjine ulice nemojte rusiti ugled jedne takve institucije kao sto je KK CRVENA ZVEZDA.

Sve te razumem ali prazna hala nikako...naprotiv , puna do maximuma inače su Oni pobedili

Dubiozni goblin
27.01.2018, 11:31
Konačno cu moci normalno da odem na utakmice Evrolige.

Grof
27.01.2018, 11:36

Sorry matori, ali ne kapiram.
80% hale se ogradilo od 'velikih Srba', zvizdeci im i aplaudirajuci Omicu. Na raznim portalima i novinama citam (uglavnom) samo osude njihovog ponasanja.
Ne razumem zasto onda ne ici u halu.
Valjda suprotno. Ko je god u prilici, neka ode i neka Pionir bude sto puniji u inat njima, a u slavu CZ i momaka koji igrju (pa i uprave).

Победа
27.01.2018, 11:37
Čitam komentare ljudi kao što su ajkisloba gde su juče bili razočarani na atmosferu. Ja sam šta više, izuzetno zadovoljan. Pevao sam Zvezdine pesme, probudio se taj inat u meni i podržavao sam Omića kao rođenog brata, ometao protivničke napade zvižducima, oterali uz pomoć Nebojše one s tribine i pobedili smrdljivi Olimpijakos. Ne znam je li moglo lepše od ovoga.

Apropo ove priče, evo ljudi kao Uroš na forumu takođe pričaju da sada će biti malo ljudi, ne može bez Delija itd. Što me podsetilo na sezonu koju ću uvek pamtiti, a to je 2010/11. Ta energija s tribina onih pravih, iskrenih Zvezdaša koji su došli jer su osetili da je tada najpotrebnije. Ekipa nikad lošija, klub bez ikakve perspektive, a nas dolazi po 6-7 hiljada protiv Zagreba, padaju Budućnost i Cedevita u pioniru, navijanje odlično svaku utakmicu. Naravno ko je išao i tada pamti kako su takozvani najverniji navijači reagovali na to što se navija bez njih.

Lako ćemo mi bez njih, nama za 15 pobeda u EL i eventualni prolaz dalje treba 7/10 pobeda. Nerealno je, verovatno nećemo ostvariti taj rezultat, ali ljudski je nadati. No, ajmo mi utakmicu po utakmicu. Prvo Mornar da pobedi, pa mi komšije u ponedeljak.

Victor BG
27.01.2018, 12:19
Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

https://www.youtube.com/watch?v=8fMMFVn6EV8

darko pancev
27.01.2018, 12:38
Nikako odustati,dolaziti u sve većem broju,podrzati momke i posrati se po dilerima

Czbg9
27.01.2018, 12:39
Koliko sam uspeo da doznam,problem je alenov cale...bio je u ratu 90-ih,ali sa one druge strane otud i mrznja...jer muslimani su i isah,ben,boaci,mirnes sisic itd itd...e sad koliko je to tacno ne znam

Sve što znam iz tog perioda, znam iz priča moje majke i mog oca, koji je tada bio vojnik. Rekli su mi da je jednom prilikom bomba pala u našu kuću, ali srećom nije eksplodirala. U suprotnom, danas ne bih bio ovdje. U trenutku kada je pala, mi smo bili u podrumu, gdje smo imali bolju zaštitu – rekao je Omić za Siol.net, dodavši između ostalog da se rata ne sjeća:
Slabo pamtim taj period. Bio sam tek rođen. Majka mi je pričala nešto, ali ja nisam mnogo ni pitao. Bilo nas je mnogo u podrumu gdje smo jeli i pili. Izuzev oca. On, kako su mi rekli, nikad nije bio kući jer je služio u armiji. Bio je snajperista

darko pancev
27.01.2018, 12:49
Ako neko ima problem sa konstipacijom ili bi zelio da povrati danasnji rucak, tople preporuke za ovaj video klip...

Šta li je tebi otac bio smradu jedan bolesni,ovo je nakaza i šteta što udiše vazduh uopšte. . . Ovakvi maloumnici i zapocinju ratove

Vinsanity87
27.01.2018, 13:00

Bojkotuje se VOLJENI KLUB ne zato sto igra musliman nego zato sto je njegov tata bio snajperista, da nije ne bi bilo frke...Par godina unazad bojkotuje se VOLJENI KLUB zato sto igra musliman ciji tata ni brat niti bilo koji clan porodice nije pominjan (Kikanovic), ali se ne bojkotuje musliman koji nosi dres FK (Sisic) za koga ne znamo sta mu je tata radio u ratu...Ne mogu bas pominjanu doslednost pronaci i koji su arsini za bojkot. Pri tom onaj prvi istaknuti transparent bas se slaze sa ovom njegovom pricom...

Czbg9
27.01.2018, 13:16
Odakle vama uopste to da su delije bojkotovale zbog kikanovica?
Bojkot je poceo zbog tadasnje uprave,delije su bile protiv te uprave i htele su da dovedu covica na to mesto...glupost je da su bojkotovali zbog kikanovica...znam dosta kik boksera koji treniraju u Zvezdi koji su takodje i u grupama,normalni momci poput Marka Ivkovica...i sam treniram boks u Zvezdi,vidjam se sa njima i to je totalna glupost da se klub bojkotovao zbog kikanovica,ja ga nisam voleo al iz kosarkaskih razloga,nisam voleo ni radicevica iako je nas :biggrin: nema tu kod mene musliman,katolik itd igras dobro? Samo cepaj majstore

Manda77
27.01.2018, 13:24

Ko je ova budala?

Šarac
27.01.2018, 13:36
Mene jedna stvar interesuje. Posto su ozvanicili bojkot El, ABU ligu odavno zvanicno bojkotuju a prvi su u klubu da dodju po karte kada se igra sa grobarima kada je ABA u pitanju, nego tada ne nose delija majice pa je to ok, kako ce sutra da se pojave u klubu po karte jer nece biti u slobodnoj prodaji. I kako ce u ponedeljak da se ponasa na tribinama kada Omic da kos protiv grobara, ajde sinoc kada se lomio rezultat bilu su podvojene licnosti i ne znam kako im je mozak razdvojio u toj brzini sve te razlicite radnje, OMIC da kos ja mu zvizidim ali se radujem zbog kosa mog kluba, ali u sledecem napadu dajem podrsku pirejcima da i oni daju kos.
Sada imamo situaciju dolazi kao preobuceni zvezdas, neko ce me mozda videti iz grupe hocu da pobedim grobare jer ih ne volim ali sta cu sa Omicem ako da kos, da li da se radujem ili da ga pljujem sto igra protiv omrazenog KKP. Ludilo mozga.

Mozda da ode kod ovoga iz restorana sto ima live story sto je bio navijac na severu kao i njegov sef a verujem da ne postoje dva svedoka na ovoj zemlji koji bi smeli da odu kod notara da overe taj potpis da su ijednog videli ikada na tom istom severu. .

I jos covek izjavi da su Delije jedine koje daju podrsku KK klubu kada im je najteze , samo se pitam jel isekao i odgovor sem u ABA ligi jer ZASTO ZATO

Ganac
27.01.2018, 14:18
Mene jedna stvar interesuje. Posto su ozvanicili bojkot El, ABU ligu odavno zvanicno bojkotuju a prvi su u klubu da dodju po karte kada se igra sa grobarima kada je ABA u pitanju, nego tada ne nose delija majice pa je to ok, kako ce sutra da se pojave u klubu po karte jer nece biti u slobodnoj prodaji. I kako ce u ponedeljak da se ponasa na tribinama kada Omic da kos protiv grobara, ajde sinoc kada se lomio rezultat bilu su podvojene licnosti i ne znam kako im je mozak razdvojio u toj brzini sve te razlicite radnje, OMIC da kos ja mu zvizidim ali se radujem zbog kosa mog kluba, ali u sledecem napadu dajem podrsku pirejcima da i oni daju kos.
Sada imamo situaciju dolazi kao preobuceni zvezdas, neko ce me mozda videti iz grupe hocu da pobedim grobare jer ih ne volim ali sta cu sa Omicem ako da kos, da li da se radujem ili da ga pljujem sto igra protiv omrazenog KKP. Ludilo mozga.

Mozda da ode kod ovoga iz restorana sto ima live story sto je bio navijac na severu kao i njegov sef a verujem da ne postoje dva svedoka na ovoj zemlji koji bi smeli da odu kod notara da overe taj potpis da su ijednog videli ikada na tom istom severu. .

I jos covek izjavi da su Delije jedine koje daju podrsku KK klubu kada im je najteze , samo se pitam jel isekao i odgovor sem u ABA ligi jer ZASTO ZATO

Koliko dilema za njih, biće kratkih spojeva i L.Lazarević će raditi prekovremeno..:D

Manda77
27.01.2018, 14:26
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/-q1ktkqTURBXy81ZWYwMDM0ODQ5ZDNmOWY0OTI4ZGFlMzE3ZTU1 YzE2ZS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbX MvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBm Ni5wbmcHwgA

Citam neke vesti i naletim na ovo govno.Ne znam samo sta ti ljudi imaju u svojim glavama, oni su ladno umislili da Zvezda postoji zbog njih, a ne oni zbog Zvezde.
Nadam se da ce bojkot trajati sto duze, normalni ljudi ce konacno moci da dodju na utakmicu sa malom decom i da uzivaju.Alenu dozivotni ugovor!!

dekkard
27.01.2018, 14:28
Najbedniji se ne vraćaju sve dok je Alen u klubu? Čoviću, znaš šta ti je činiti, ponudi dečku odmah doživotni ugovor.

Ganac
27.01.2018, 14:33
Najbedniji se ne vraćaju sve dok je Alen u klubu? Čoviću, znaš šta ti je činiti, ponudi dečku odmah doživotni ugovor.

Za Alena doživotni ugovor u Zvezdi a za ove druge doživotni u Zabeli...:cool:

Victor BG
27.01.2018, 14:35
Ko je ova budala?

Neki funkcioner iz SNSa a mislim cak i u skupstini. Cisto da svima bude jasno da one price sa "bocnim udarima" dobiju na tezini, odnosno da nisu proizvod maste.

Победа
27.01.2018, 14:39
Ko je ova budala?

Vlada Djukanovic, SNS član, poslanik u skupštini i bivši radikal. Poznat u narodu kao Djuka moler ili Djuka djubre. Kako ti je draze. Ovo sve sto je rekao je ocekivano, SNS hoce na sve nacine da udje u klub.

Ganac
27.01.2018, 14:40
Neki funkcioner iz SNSa a mislim cak i u skupstini. Cisto da svima bude jasno da one price sa "bocnim udarima" dobiju na tezini, odnosno da nisu proizvod maste.

Đukanović, vrlo blizak pičkoustom, i što ti reče, tek sada sam siguran u te bočne vetrove. Malo su se zaigrali i čini mi se zajebali u tim svojim igricama.
Nadam se da će svi semenkari da glasaju za bilo koju drugu opciju. Ja ću za Đikija...samo da im stavimo do znanja da su se malo više zaigrali.
(Znam da je ovaj moj upis težak off ali sam morao, izvinite)

Wingwalker
27.01.2018, 14:40

Nažalost, sve i da nam donese F8, plašim se da će se Dileje dobrano potruditi da Omić na kraju sezone odabere prvu ponudu da živi i igra u nekom drugom gradu u kojem neće morati da strahuje da ne naleti na najvernije navijače tima čiji dres nosi. Bemte logiko.

Manda77
27.01.2018, 14:45
Vlada Djukanovic, SNS član, poslanik u skupštini i bivši radikal. Poznat u narodu kao Djuka moler ili Djuka djubre. Kako ti je draze. Ovo sve sto je rekao je ocekivano, SNS hoce na sve nacine da udje u klub.

Iskreno da ti kazem i lici na neko djubre.

dekkard
27.01.2018, 15:05
Čitam komentare ljudi kao što su ajkisloba gde su juče bili razočarani na atmosferu. Ja sam šta više, izuzetno zadovoljan. Pevao sam Zvezdine pesme, probudio se taj inat u meni i podržavao sam Omića kao rođenog brata, ometao protivničke napade zvižducima, oterali uz pomoć Nebojše one s tribine i pobedili smrdljivi Olimpijakos. Ne znam je li moglo lepše od ovoga.

Apropo ove priče, evo ljudi kao Uroš na forumu takođe pričaju da sada će biti malo ljudi, ne može bez Delija itd. Što me podsetilo na sezonu koju ću uvek pamtiti, a to je 2010/11. Ta energija s tribina onih pravih, iskrenih Zvezdaša koji su došli jer su osetili da je tada najpotrebnije. Ekipa nikad lošija, klub bez ikakve perspektive, a nas dolazi po 6-7 hiljada protiv Zagreba, padaju Budućnost i Cedevita u pioniru, navijanje odlično svaku utakmicu. Naravno ko je išao i tada pamti kako su takozvani najverniji navijači reagovali na to što se navija bez njih.

Lako ćemo mi bez njih, nama za 15 pobeda u EL i eventualni prolaz dalje treba 7/10 pobeda. Nerealno je, verovatno nećemo ostvariti taj rezultat, ali ljudski je nadati. No, ajmo mi utakmicu po utakmicu. Prvo Mornar da pobedi, pa mi komšije u ponedeljak.
Osvrnuo bih se na boldovan deo teksta, vrlo živo mi je ostao u sećanju taj period, pogotovo utakmice protiv Zagreba u kome je igrao tada mladi Krunoslav Simon, i cela hala skandira "Simone, majmune", "Simone Srbine" provocirali ga, i njega i Simona Vukčevića koji je u to vreme igrao u Partizanu. Dobijali smo ih, a on je nemilosrdno trpao, završavao utakmice sa 25,30 poena čime je stekao poštovanje nas navijača a mislim i da je njemu prijalo da igra u Pioniru i da nas je na neki način zagotivio. Hvala na toj memorabiliji, u svakom slučaju. :D

ivica14
27.01.2018, 15:07
Osvrnuo bih se na boldovan deo teksta, vrlo živo mi je ostao u sećanju taj period, pogotovo utakmice protiv Zagreba u kome je igrao tada mladi Krunoslav Simon, i cela hala skandira "Simone, majmune", "Simone Srbine" provocirali ga, i njega i Simona Vukčevića koji je u to vreme igrao u Partizanu. Dobijali smo ih, a on je nemilosrdno trpao, završavao utakmice sa 25,30 poena čime je stekao poštovanje nas navijača a mislim i da je njemu prijalo da igra u Pioniru i da nas je na neki način zagotivio. Hvala na toj memorabiliji, u svakom slučaju. :D
Mislim da simon treba da dodje sledece godine kod nas 😂 sala na stranu zaista bih voleo da ga vidim u timu, neverovatan kosarkas...A koliko realno to je vec diskutabilno 😁

Samo Zvezda
27.01.2018, 15:08
Ne znam da li je dozvoljeno ali sjajan post sa drugog foruma , sjajnog forumaša iako je grobar :D

Arsenije Pesic, on 27 Jan 2018 - 11:01, said:

Dobra.

Nego, iskoristiću tvoj post da napišem i ovde. Možemo da se međusobno peckamo i zajebavamo, možemo i da se napičkaramo, ali ovo sinoć je bilo veće od Zvezde i Partizana. Savršeno mi pište jaja za delije i njihove šefove i čitavu priču koja se valja iza njihovog tobož velikosrpskog performansa sinoć, ono što je bitno jeste reakcija normalnog i pristojnog dela publike koji je jasno i bez straha rekao šta misli o šovinizmu i primitivizmu koji je servirala tribina.

Ja reč osude nisam rekao igračima Partizana kada su nosili one majice, ne moraju i nije njihova dužnost da budu hrabri. Ali igrači Zvezde i većinski deo publike u Pioniru jeste bio hrabar, jeste izabrao da odjebe tu bagru i još jednom im čestitam na tome.

Ja sam sinoć bio srećan čovek, ono u Pioniru je tračak nade i ponavljam, to je veće od Zvezde i Partizana.

ZvezdaIznadSvega
27.01.2018, 15:10
Kao i uvek...gospodin Arsenije...:wthy:

Ganac
27.01.2018, 15:30
Ima tamo forumaša sa sjajnim postovima, i ovaj zna da napiše pravi post, međutim zbog licemerja moderatora kao i određenog broja forumaša sa pdf sport tog foruma a zbog nesposobnosti jednih a neželjenja drugih da stanu u zaštitu forumaša od siledžija sa pdf politika ja sam i napustio taj forum i ne posećujem ga od odjavljivanja.
Kukavičluk, pomešan sa neznanjem ili bolje rečeno glupošću je doveo do trajnog bana Kronosu, a da je samo neko uspeo da razmisli ili pita Kronosa, shvatio bi šta je Kronos postavio.

Laki21
27.01.2018, 15:43

Ne laje kera sela radi...

Пера Ложач
27.01.2018, 16:18

Ovog morona nisam mogao da ispratim posle DESET SEKUNDI !
Gledaosam Zvezdu kad sedembel nije ni rodio, kada nije bilo delija, nego zvezdaši/cigani!
Gledao sam Zvezdu protiv Jugoplastike 71/2 godine, protiv Plećaša, Mirze i naravno protiv Kiće i Praje.Išao sam da gledam majstore sa obe strane i navijao za svaki dobar potez!
A kada su došla govna sa Miloševićem, Arkanom, Radikalima i sada sa ovim "soibiber" obrvama sam polako prestao da dolazim. Kasnije su došla deca, i sada kao matori simpatizer ovom konju mogu reći , jedi bre govna !
Molim moderatore, ako zaslužujem ban, da barem ovaj moj upis odstoji do ujutru!
Hvala.

Пера Ложач
27.01.2018, 16:20
Odakle vama uopste to da su delije bojkotovale zbog kikanovica?
Bojkot je poceo zbog tadasnje uprave,delije su bile protiv te uprave i htele su da dovedu covica na to mesto...glupost je da su bojkotovali zbog kikanovica...znam dosta kik boksera koji treniraju u Zvezdi koji su takodje i u grupama,normalni momci poput Marka Ivkovica...i sam treniram boks u Zvezdi,vidjam se sa njima i to je totalna glupost da se klub bojkotovao zbog kikanovica,ja ga nisam voleo al iz kosarkaskih razloga,nisam voleo ni radicevica iako je nas :biggrin: nema tu kod mene musliman,katolik itd igras dobro? Samo cepaj majstore

PA i sad bokotuju zbog uprave, da nije možda zbog OmićA???

Filbi
27.01.2018, 16:41
Ne laje kera sela radi...

Kakva odvratna njuska , najgori olos .

mmajstor
27.01.2018, 16:48
Kakva odvratna njuska , najgori olos .

Slazem se, jedna od odvratnijih u skupini najodvratnijih... sta smo doziveli da nam takve kreature kroje drzavu. Ja sam ukupno izdrzao trijes sekundi sa preskokom... hteo sam samo da potvrdim cinjenicu iz koje ovo kuhinje dolazi. Cim sam od molera cuo rec snajperista, eto jos jednog dokaza da je to tako. Suvise su providni, pa treba ocekivari i da neko iz ekipe sendvicara kao spusta loptu...

Laza Kacanski
27.01.2018, 17:04
Sta je izjavio taj smrad polupismeni?

abizolirni
27.01.2018, 17:11
ne vrijedi trovati ova sveta mjesta ( na spram njih, svako mjesto je sveto ) na ove budalase i davati im toliku paznju. KO IH JEBE.

Laza Kacanski
27.01.2018, 17:31
Hrvat, ..., Balija, nisu moja bratija. Bar ne dok ne naredi Vučićeva partija. Onda može proći i Artuković Andrija. Zbog pedera palili smo grad, SNS nije još vladao tad. Otkada vlada, može i Parada. Odemo iz grada. Vučić pravi ambijent, mi pišemo transparent.

Sa tviteta
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

dekkard
27.01.2018, 17:53
Vid Laza K. postao reper, bravo Lazo :biggrin:

Ganac
27.01.2018, 17:58
https://www.njuz.net/delije-traze-da-se-ponisti-titula-iz-barija-jer-u-timu-nisu-igrali-samo-srbi/
BEOGRAD, 27. januar 2018, (Njuz) – Navijačka grupa Delije Sever tražila je danas da se poništi Zvezdino osvajanje Kupa evropskih šampiona 1991. godine, jer je naknadno utvrđeno da u sastavu Crvene zvezde nisu bili samo fudbaleri srpske nacionalnosti.

Oni zahtevaju poništavanje titule iz Barija, kao i kasnije iz Tokija i zalažu se da prvak Evrope za 1991. godinu momentalno postane Olimpik iz Marseja, odnosno da Kolo-kolo bude proglašen za nezvaničnog prvaka sveta pre 26 godina.

– Uprava kluba vešto je svih ovih godina krila podatak da za Zvezdu u toj generaciji nisu igrali samo Srbi. Nedavno je utvrđeno da je Robert Prosinečki Hrvat, Refik Šabanadžović Bošnjak, Ilija Najdoski Makedonac. Čak se ispostavilo da strelac odlučujućeg gola iz penala, Darko Pančev, nije Srbin iz jednog sela pored Kragujevca, već Makedonac. Ove Makedonce možda još nekako i možemo da im oprostimo, ali Prosinečki i Šabanadžović nikada neće biti bratija – smatra jedan od Delija koji je tražio da ostane anoniman.

On napominje da je, ako se utvrdi da ne može tek tako da se Zvezdi oduzme titula, plan B da se iz svih Zvezdinih utakmica na pohodu na evropsku titulu izbrišu golovi Roberta Prosinečkog.

– Zvezda dakle u četvrfinalu nije Dinamo Drezden u Beogradu savladala sa 3:0, nego 2:0. U penalnoj seriji u finalu nije postigla pet golova, već četiri, i zahtevamo da se makar omogući ponovno izvođenje penala u prvoj seriji, gde će umesto Prosinečkog šutirati neki Srbin pravoslavac – smatra naš sagovornik.

Victor BG
27.01.2018, 18:14
Treba da se stavi tacka na ovu glupost, uzvicnik bolje! Sada da se jace nego ikad okrenemo podrsci ovim mladim ljudima, treneru i stabu, upravi i zaista svima kojima je Zvezda u srcu i koji ne vide interes u ljubavi prema istoj. Napunimo Pionir, podrzimo momke djelima, pokazimo im da nisu sami i da nas ima!

弱肉強食
27.01.2018, 18:20
Ja ne znam kako bi se proveo u Slobodi Tuzla Marko Marković neki koji je pričao da mu je otac bio u Beretkama kod Arkana. Verovatno bi bio dočekan ovacijama. Poredite vreme Jugoslavije i posle-ratno vreme. Ispran vam je mozak. Niko tu ne mrzi dečka, ali posle tolikih žrtava to je protivprirodni blud.

Nije bitno šta on sad govori za Zvezdu, taj je i ateista i Bošnjak i Slovenac a hteo bi i naš pasoš. Poznatno ponašanje.

Niko ne mrzi Alena Omića. Ali ljudi imaju pravo da ga ne žele. Mnogo ste mi svi ovde istripovani i prosperitetni tolerantni, još 20-30 godina do novog rata kao i uvek, pa posle opet amnezija i u krug.

Jebote voleo bih da sam Jevrej ili Amerikanac, Englez, Nemac. Tamo nije sramota ne želeti nekoga liberalizam, a pomode Srbi ne mogu da shvate da kad nešto ne ide, ne ide.

Pazi snajperista armije BiH. Sigurno je bio miroljubiv. Ja tog čoveka ne krivim, branio je svoje, Alena još manje, nije se ni rodio. Ali Alen je Alen, daleko mu lepa kuća i ni od mene nije dobrodošao.

Čisto da se upišem još jednom u listu strelaca ovde, da ne bude da smo svi poludeli.

Dečku sve najbolje od srca i u životu, i u sportu, majke mi ga ne mrzim, samo bih voleo da igra za drugi klub.

Šarac
27.01.2018, 18:22
Veliki vodja nasih naroda i narodnosti i zasluzni gradjanin koga je sam Bog poslao nama po izjavi Patrijarha ocekujem da i ovo od sinoc da iskoristi u svoju korist a protiv naseg KKCZ. Nije dzabe moler brze bolje iz restorana okacio ovaj video klip da krene sa neispunjenim zeljama njegovog idola koji je eto samo zahvajuci njegovom visocanstvu doneo F4 u Bgd a ruzni i zli Covic je iz inata rasprodao tim kako se njegov gospodar ne bi radovao u njegovom Bgd sa dolaskom milion stranaca u Bgd i rastom BDP od 1000 %.
Svaka druga vest na svim portalima je o stavu Delija, samo je pitanje vremena kada ce od osude 95 % navijackog tela krenuti u obrnutu situaciju da je to napad na vladu i zaustavljanje naseg puta u Eu, a usput cemo se zakaciti i temu Bg izbora itd. Ne bi me zacudilo da se optuzi i sam KKCZ da je inicijator ove reakcije, jer je eto udario na stub srpstva i da se onda krene u nabrajanje sta su sve Delije uradile za nasu drzavu i da nije se trebalo kaciti sa njima zbog jednog kosarkasa, zar pored toliko tih kosarkasa bas Omic da dodje, pa kada je mogao u KKP da selektira pojacanja Ostoji zasto nije mogao i nama neku preporuku.

Tako da zivi bili pa videli kada se gospodar vrati iz Davosa prva sledeca konferencija za stampu ili gostovanja kod MARICA ili DJ VUCICEVICA ne budu postavljana ovakva pitanja gde ce se odgovornost prebaciti na klub, sa porukom da je klub morao da edukuje navijace a ne da nas brukaju u evropi dok se on rve u Davosu da dovede strane investitore da nam skoci BDP za jos 1000 %.

Ziv nisam do ponedeljka, koliko ce ljudi doci, delije najavljuju na svom forumu da se na ovom nece zaustaviti, da ce po svaku cenu zeleti da sve u upravi smene i oteraju iz kluba i da klub vrate pravim navijacima kao i tribine.. Koliko sam razumeo oni sebe nazivaju pravim navijacima a svi ostali po drustvenim mrezama i sinoc u Pioniru su lazni navijaci koje je Covic zaveo samo iz svog licnog interesa a da se svi ostali pale na jednu pobedu manje ili vise.
Koliko ce ljudi doci u ponedeljak u 21 h a da ne budu u strahu od moguce reakcije delija koji bojkotuju tu istu ligu ali ce zazmuriti i doci zbog omrazenih navijaca KKP doduse i neke svoje dojucerasnje saborce sa iste tribine. Koliko ce ljudi doci da daju iskrenu podrsku koji nisu bili sinoc jer su odustali od KKCZ bas zbog onoga sto su znali da ce desiti, da li zele da gledaju novo prepucavanje izmedju tri grupe sutra.

Bez obzira koliko smo na svim poljima jaci na parketu od KKP, opet ce mozda igra van parketa biti u fokusu a ne sam parket.

Laza Kacanski
27.01.2018, 18:29
Ja ne znam kako bi se proveo u Slobodi Tuzla Marko Marković neki koji je pričao da mu je otac bio u Beretkama kod Arkana. Verovatno bi bio dočekan ovacijama. Poredite vreme Jugoslavije i posle-ratno vreme. Ispran vam je mozak. Niko tu ne mrzi dečka, ali posle tolikih žrtava to je protivprirodni blud.

Nije bitno šta on sad govori za Zvezdu, taj je i ateista i Bošnjak i Slovenac a hteo bi i naš pasoš. Poznatno ponašanje.

Niko ne mrzi Alena Omića. Ali ljudi imaju pravo da ga ne žele. Mnogo ste mi svi ovde istripovani i prosperitetni tolerantni, još 20-30 godina do novog rata kao i uvek, pa posle opet amnezija i u krug.

Jebote voleo bih da sam Jevrej ili Amerikanac, Englez, Nemac. Tamo nije sramota ne želeti nekoga liberalizam, a pomode Srbi ne mogu da shvate da kad nešto ne ide, ne ide.

Pazi snajperista armije BiH. Sigurno je bio miroljubiv. Ja tog čoveka ne krivim, branio je svoje, Alena još manje, nije se ni rodio. Ali Alen je Alen, daleko mu lepa kuća i ni od mene nije dobrodošao.

Čisto da se upišem još jednom u listu strelaca ovde, da ne bude da smo svi poludeli.

Dečku sve najbolje od srca i u životu, i u sportu, majke mi ga ne mrzim, samo bih voleo da igra za drugi klub.A ko kaze da je bio snajperista???? Dileje
Ljudski je prastati.
Jesi cuo za Srdjana koji je stiteci muslimana izgubio zivot????
Posle desetak godina radeci na obnovi jesdog Hrama otac pok Srdjana radio je sa sinovima dvojice batinasa inace Srba usled cijih batina je Srdjan preminuo. Nista nije hteo da im kaze iako je znao. Jel pomislio je ,,zar i deca da ispastaju za grehe roditelja svojih,,. Razmisli malo o ovoj prici.
Jel znas ti koliko je taj Omic imao godina za vreme rata? Sta on zna o tome?
Jel treba i nove generacije da ucimo mrznji?
A garantujem ti da tih desetak narko dilera sa tribina zarad interesa uko saradjuje i sa muslimanima, hrvatima, arapima, albancima.
Pitaj Vuckovica zasto su njegove masine bile angazovane u Bosni???
Ista prica kao sa Arkanom. Veliki Srbin koji je zgrnuo milione prodajuci oruzje armiji BIH.
Vama nacionalistima treba dati oruzje pa se ubijajte i mrzite koliko vam volja.
Al pustite nas obicne ljude da zzivimo zivot, da se.posvetimo sebi, porodici, prijateljima. Ne sirite mrznju medju nama.
Jer nas boli qrac koga vi volite a koga mrzite.
Zivite sa tom mrznjom.

弱肉強食
27.01.2018, 18:35
Pa sam se hvalio u intervjuju. Jebo vas rezultat obraz prodajete za rezultat. Isto bih to rekao i tim ljudima islamske veroispovesti, da im igra sin čije otac bio u beretkama. Zda se stide predaka i mrtvih. 1918. praštaj i mešaj se, 1945. praštaj i mešaj se, ajde opet molim vas.

Kako ne kapirate da tu nema mržnje, ali nije prošli 200 godina nego 25. Pre samo 25 godina otac Alena Omića je imao nekog Srbina i on njega na nišanu. Velike su žrtve sa svih strana.

I sad dok su Hrvati i Bosanci normalni ljudi i drže do sebe, mi smo kompletni majmuni kakvih nema na svetu. Poštovanje za sve Hrvate i Bosance muslimane koji su tamo, i koji su ispravni. Pa šta su ljudi uzalud ginuli sa tri strane i onda opet iskaču ovi kao da su jeli bunike pa bi za malo rezultata dupe dali.

Nije to mržnja nego princip. Draži mi je Hrvat i Bosanac koji bi isterao Srbina čije otac ubijao njegove sunarodnike nego vi. Vi ste faktor nestabilnosti vi ste najgori. Vi bi da se družite pa posle kad vam dune da se koljete. Mi se poštujemo i poštujemo prošlost.

Došao u Zvezdu i piše ko navija za Zvezdu on je moj bratija.
Nije ušao u rijaliti nego u Zvezdu.
A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!

ZvezdaIznadSvega
27.01.2018, 18:37
Zaustavljajte ovo...toliko je odvratno da nemam reci...povraca mi se...

Пера Ложач
27.01.2018, 18:38
Veliki vodja nasih naroda i narodnosti i zasluzni gradjanin koga je sam Bog poslao nama po izjavi Patrijarha ocekujem da i ovo od sinoc da iskoristi u svoju korist a protiv naseg KKCZ. Nije dzabe moler brze bolje iz restorana okacio ovaj video klip da krene sa neispunjenim zeljama njegovog idola koji je eto samo zahvajuci njegovom visocanstvu doneo F4 u Bgd a ruzni i zli Covic je iz inata rasprodao tim kako se njegov gospodar ne bi radovao u njegovom Bgd sa dolaskom milion stranaca u Bgd i rastom BDP od 1000 %.
Svaka druga vest na svim portalima je o stavu Delija, samo je pitanje vremena kada ce od osude 95 % navijackog tela krenuti u obrnutu situaciju da je to napad na vladu i zaustavljanje naseg puta u Eu, a usput cemo se zakaciti i temu Bg izbora itd. Ne bi me zacudilo da se optuzi i sam KKCZ da je inicijator ove reakcije, jer je eto udario na stub srpstva i da se onda krene u nabrajanje sta su sve Delije uradile za nasu drzavu i da nije se trebalo kaciti sa njima zbog jednog kosarkasa, zar pored toliko tih kosarkasa bas Omic da dodje, pa kada je mogao u KKP da selektira pojacanja Ostoji zasto nije mogao i nama neku preporuku.

Tako da zivi bili pa videli kada se gospodar vrati iz Davosa prva sledeca konferencija za stampu ili gostovanja kod MARICA ili DJ VUCICEVICA ne budu postavljana ovakva pitanja gde ce se odgovornost prebaciti na klub, sa porukom da je klub morao da edukuje navijace a ne da nas brukaju u evropi dok se on rve u Davosu da dovede strane investitore da nam skoci BDP za jos 1000 %.

Ziv nisam do ponedeljka, koliko ce ljudi doci, delije najavljuju na svom forumu da se na ovom nece zaustaviti, da ce po svaku cenu zeleti da sve u upravi smene i oteraju iz kluba i da klub vrate pravim navijacima kao i tribine.. Koliko sam razumeo oni sebe nazivaju pravim navijacima a svi ostali po drustvenim mrezama i sinoc u Pioniru su lazni navijaci koje je Covic zaveo samo iz svog licnog interesa a da se svi ostali pale na jednu pobedu manje ili vise.
Koliko ce ljudi doci u ponedeljak u 21 h a da ne budu u strahu od moguce reakcije delija koji bojkotuju tu istu ligu ali ce zazmuriti i doci zbog omrazenih navijaca KKP doduse i neke svoje dojucerasnje saborce sa iste tribine. Koliko ce ljudi doci da daju iskrenu podrsku koji nisu bili sinoc jer su odustali od KKCZ bas zbog onoga sto su znali da ce desiti, da li zele da gledaju novo prepucavanje izmedju tri grupe sutra.

Bez obzira koliko smo na svim poljima jaci na parketu od KKP, opet ce mozda igra van parketa biti u fokusu a ne sam parket.

Molio bih nadležne da se utakmica igra u 15:00 časova ! :bb:
Zašto?
Zato ! :bb:

dekkard
27.01.2018, 18:40
Pa sam se hvalio u intervjuju. Jebo vas rezultat obraz prodajete za rezultat. Isto bih to rekao i tim ljudima islamske veroispovesti, da im igra sin čije otac bio u beretkama. Zda se stide predaka i mrtvih. 1918. praštaj i mešaj se, 1945. praštaj i mešaj se, ajde opet molim vas.

Kako ne kapirate da tu nema mržnje, ali nije prošli 200 godina nego 25. Pre samo 25 godina otac Alena Omića je imao nekog Srbina i on njega na nišanu. Velike su žrtve sa svih strana.

I sad dok su Hrvati i Bosanci normalni ljudi i drže do sebe, mi smo kompletni majmuni kakvih nema na svetu. Poštovanje za sve Hrvate i Bosance muslimane koji su tamo, i koji su ispravni. Pa šta su ljudi uzalud ginuli sa tri strane i onda opet iskaču ovi kao da su jeli bunike pa bi za malo rezultata dupe dali.

Nije to mržnja nego princip. Draži mi je Hrvat i Bosanac koji bi isterao Srbina čije otac ubijao njegove sunarodnike nego vi. Vi ste faktor nestabilnosti vi ste najgori. Vi bi da se družite pa posle kad vam dune da se koljete. Mi se poštujemo i poštujemo prošlost.

A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!

Ti da moderacija radi svoj posao kako treba ne bi odavno pisao više ovde.

弱肉強食
27.01.2018, 18:41
Evo idem jebe mi se da znaš. Ako ne smem da kažem šta mislim. jebe mi se da budem ovde. Povraćajte licemeri i pomode. Što više. Amneziju grupnu.

LosmiSK
27.01.2018, 18:41

::)::)::)

:cry:

Kakvu ti istoriju postujes sa ovim postupkom. Meni je neverovatno da ovi likovi idu sa ovakvom sigurnoscu da su u pravu. Vidis da jako mali broj razmislja kao Vi, mozete biti u pravu samo ako ste genijalci ali ne bih se u to kladio...

E al jos vernici i sve ali kad se roka i valja onda to nema veze sa istorijom, Bogom itd... :cry:

Ganac
27.01.2018, 18:42
Ovo što se sinoć desilo u dvorani A. Nikolić ima veliki značaj za odnose u regionu (sportske).
Ono što su "semenkari" uradili i vratili veru narodu je nemerljivo, prepoznat je trenutak i rečeno je NE bezumlju i šovinizmu. Nadam se da će to biti prepoznato u regionu i da će polako Zvezda (za sve je potrebno vreme) biti regionalna Zvezda neopterećena nacijom, verom i svim izmima.
Igračima je verujem laknulo zbog bojkota pravovernih, više neće morati da se sile da priđu tribini iako im se želudac grči.
Čoviću je poslat svilen gajtan i dato mu je vrlo malo manevarskog prostora, zato je i njegova odluka od mnogo većeg značaja.
Semenkari su ti koji su ovaj put sačuvali Čovića (imaju ti semenkari zasluga i za njegov dolazak, da se ne lažemo)a i sinoćnjom podrškom Omiću su mu dali još malo vremena, a titule ABA i KLS će mu sačuvati pozicije za još bar jednu godinu.
Čoviću izdrži!

Laza Kacanski
27.01.2018, 18:42

A i on mi je ljigav na kvadrat. Odrekao se vere svoje ulizuje se govori da je ateista. Više bih ga cenio da je rekao da je musliman, mnogo više!!!Kontam da si neki pubertetlija.
Da sam pukne petarda ispod tvog prozora usrao bi se.
Ja sam za razliku od vas velikih Srba i branitelja Srbstva bio na Kosovu za vreme rata, izgubio neke drugove i znam koliko je ta mrznja donela zla.
Dok sam ja i mnogi drugi bio tamo ovi koji se pozivaju na Srpstvo su se bogatili na patnji naroda.
I sad su oni Srbi a mi ostali nismo.
Sram vas bilo.

Ganac
27.01.2018, 18:49

Najverniji su čuli za intervju, neko im je preneo i oni su zaključili a evo inkriminisanog dela:
"Ostrostrelec je bil, a ni nikoli nobenega ustrelil ali ranil. Vedno se je izmikal gneči. Vse je videl, vendar se je stikom izogibal. Ni hotel. Mi spoštujemo vse vere in to je pošteno. "

Pa ako ne razumeš, guglaj i nemoj majke ti da pišeš više o nacionalizmu, ratovima i nevoljama u kojima su stradali "mali" ljudi da bi neki drugi kao veći igrači dobili svoje feude, da bi neki koji bi u normalnim uslovima bili u zatvorima, postali bogovi života i smrti...
Svako ko je iskusio te blagodeti, beži (kao đavo od krsta) od sukoba, nema tu 3, 4, 5 života, nije to igrica...mnogo je ružno.

LosmiSK
27.01.2018, 18:57
Nece prvi od svih srba stati iza navijaca...On prica bajke za narod, tako da ce ispljuvati navijace a sta stvarno misli ide preko Djuke, Neshe Sline, Vulina i ostalih isprdaka..

弱肉強食
27.01.2018, 19:03
Ja baš Omiću na reč verujem. Nego se vi nešto kao ljutite kao pogadja vas da slušate to zaboga previše fini. Boli me uvo za Delije sever i sam sam ih prozvao za fudbal za 1000 stvari, važnih, ali jednio što ima gore od njh to ste vi foliranti i povremeni navijači. Jedva čekam da KK ispadne iz EL i pogubi sve, pisaće troje ljudi ovde, biće 200 u Pioniru, a vi ćete naći neki novi trend, ne daj Bože na fudbal da dodjete ako zaredjamo dobre sezone.

Znate kad bi to prošlo na fudbalu? Nikada!

Djuka moler sere, najavio sam da Andrej i Aca teraju Čovića pre 2 meseca. Ovo se dešava zbog toga a ja ih branim jer ih razumem tj njighov zvaničan razlog. Kao da je rat bio pre 500 god pa se svi prave ludi. Istripovali se jer su na regionalnom forumu pa se prže ko je tolerantniji. Ne mrzi niko nikoga ovde, ali nešto je normalno nešto ne!

Ganac
27.01.2018, 19:17
Ja baš Omiću na reč verujem. Nego se vi nešto kao ljutite kao pogadja vas da slušate to zaboga previše fini. Boli me uvo za Delije sever i sam sam ih prozvao za fudbal za 1000 stvari, važnih, ali jednio što ima gore od njh to ste vi foliranti i povremeni navijači. Jedva čekam da KK ispadne iz EL i pogubi sve, pisaće troje ljudi ovde, biće 200 u Pioniru, a vi ćete naći neki novi trend, ne daj Bože na fudbal da dodjete ako zaredjamo dobre sezone.

Znate kad bi to prošlo na fudbalu? Nikada!

Djuka moler sere, najavio sam da Andrej i Aca teraju Čovića pre 2 meseca. Ovo se dešava zbog toga a ja ih branim jer ih razumem tj njighov zvaničan razlog. Kao da je rat bio pre 500 god pa se svi prave ludi. Istripovali se jer su na regionalnom forumu pa se prže ko je tolerantniji. Ne mrzi niko nikoga ovde, ali nešto je normalno nešto ne!

Prestani sa lupanjem, bićeš sankcionisan. Prosek starosti na tribini nije 30 godina (moja procena) a rat se završio pre 23 godine, zaključi sam i nastavi da pišeš o sportu.

Gudura
27.01.2018, 19:19
https://www.njuz.net/delije-traze-da-se-ponisti-titula-iz-barija-jer-u-timu-nisu-igrali-samo-srbi/
BEOGRAD, 27. januar 2018, (Njuz) – Navijačka grupa Delije Sever tražila je danas da se poništi Zvezdino osvajanje Kupa evropskih šampiona 1991. godine, jer je naknadno utvrđeno da u sastavu Crvene zvezde nisu bili samo fudbaleri srpske nacionalnosti.

Oni zahtevaju poništavanje titule iz Barija, kao i kasnije iz Tokija i zalažu se da prvak Evrope za 1991. godinu momentalno postane Olimpik iz Marseja, odnosno da Kolo-kolo bude proglašen za nezvaničnog prvaka sveta pre 26 godina.

– Uprava kluba vešto je svih ovih godina krila podatak da za Zvezdu u toj generaciji nisu igrali samo Srbi. Nedavno je utvrđeno da je Robert Prosinečki Hrvat, Refik Šabanadžović Bošnjak, Ilija Najdoski Makedonac. Čak se ispostavilo da strelac odlučujućeg gola iz penala, Darko Pančev, nije Srbin iz jednog sela pored Kragujevca, već Makedonac. Ove Makedonce možda još nekako i možemo da im oprostimo, ali Prosinečki i Šabanadžović nikada neće biti bratija – smatra jedan od Delija koji je tražio da ostane anoniman.

On napominje da je, ako se utvrdi da ne može tek tako da se Zvezdi oduzme titula, plan B da se iz svih Zvezdinih utakmica na pohodu na evropsku titulu izbrišu golovi Roberta Prosinečkog.

– Zvezda dakle u četvrfinalu nije Dinamo Drezden u Beogradu savladala sa 3:0, nego 2:0. U penalnoj seriji u finalu nije postigla pet golova, već četiri, i zahtevamo da se makar omogući ponovno izvođenje penala u prvoj seriji, gde će umesto Prosinečkog šutirati neki Srbin pravoslavac – smatra naš sagovornik.

:ha:

abizolirni
27.01.2018, 19:36
Ovom decku Urosu treba neko da prekrati muke. Recimo neki bugarski snajperista. Trosi vazduh i resurse ove planete...

nemoj to.... bas bezveze.

Svarog
27.01.2018, 19:37

A zasto mora da bude musliman, zato sto je Alen Omic? Boli me uvo za religiju , ona je ionako izmisljena da bi od ljudi pravilo upravo ovo sto se sada desava.

Indigo
27.01.2018, 19:38
Ovom decku Urosu treba neko da prekrati muke. Recimo neki bugarski snajperista. Trosi vazduh i resurse ove planete...

Jeb** sve ako ovo nije za permanentni ban. Au brate moj, koliko su ovo teske reci...

MannyCalavera
27.01.2018, 19:42
nemoj to.... bas bezveze.

Realno me boli kita dal je neumesno. Sta je covek izrekao ovde i ostao ziv je prica za sebe.

Nek banuju ako hoce. Ne treba se sklanjati olosu u ovoj zemlji, u svakoj formi. Posle se osili i misli da ima pravo na ovakvu ideologiju. Naravno to je samo njihovo misljenje i zelje zar ne :) Treba neko da postuje njihovo misljenje takodje. Bolece ga kurac.

Sto dalje od KK. Za FK ce biti vremena takodje. Fasovace nam neku suspenziju uskoro, a bratiji se usladila lova i to ce lepo vremenom da nestane. Kako im se dodatno bogate vodje i lideri i sami nece zeleti da plivaju s govnima i sljamom. Postace to biznismencici koji nece dati sledecoj generaciji strokavaca da ispliva i preuzme im biznis. Sazrece kao i svaka mafija sto sazri vremenom. Onda ce im ostati bakljada i shipka price za lokalne debile, dok ih i tu ne izbrise istorija...

MannyCalavera
27.01.2018, 19:44
Jeb** sve ako ovo nije za permanentni ban. Au brate moj, koliko su ovo teske reci...

Jel treba da prilozim i ono screenshot maila kako porucujemo to ili sta, da ojacam slucaj za ban? :D :D :D

Constantin
27.01.2018, 19:53
Ja ne znam kako bi se proveo u Slobodi Tuzla ..........

U Slobodi, doduše u FK su igrali Subić (sada u RAdničkom) Ćulum (bio u Radničkom), Lazevski je tamo, Aca Ignjatović iz Niša već drugu sezonu, a pre 5 godina (to ti podvlačim zbog vremenske razlike od rata na ovamo) reprezentacija (mlada) je dočekana ovako:

https://www.youtube.com/watch?v=3xFpIQWJd7I

Ima i normalnih ljudi.....

Izvinjavam se za off

NateHuffman
27.01.2018, 21:31
Meni je sve bilo jasno kad je grup resila da ne podrzi svoj tim na fudbalskom derbiju zato sto se igrao na veliku subotu a poznato je da vodje idu na jutrenje u nanu pa ne mogu i na tekmu! ej na utakmici koju cekas dva puta u sezoni, utakmici zbog koje si poceo da navjas za svoj tim ti resis da ne dodjes na stadion. Lepo je drzati do tradicije, imale su delije i neke dobre akcije, ali praviti od srbije pravoslavnu dzamahiriju je debilizam nevidjenih razmera.
Sad cujem da se na delije.net pise samo na cirilici. Tamo ne ulazim decenijama iako sam bio jedan od prvih clanova. Stvarno ne mogu da verujem sta je tim ljudima u glavi
Jos jednom ponavljam ono sto me plasi je to sto mislim da se ovo nece tek tako zavrsiti. Sad ce krenuti spoticanja i poturanje klipova.

mmajstor
27.01.2018, 21:50
Husref Musemic, Zufer Avdija, Elvir Bolic, Refik Sabanadzovic, Goran Juric, Prosinecki i mnogi drugi a ima ih stvarno puno nabrajali su vec ljudi. Da li ovaj Uros i slicne izmanipulisane marionete mogu da pomisle u kojim vojskama su bili njihovi ocevi i djedovi i protiv koga su ratovali? Alo klincurijo, manipulisu vasim nacionalistickim osecanjima zarad nekih sopstvenih interesa, kako ne mozete to da ukapirate.

弱肉強食
27.01.2018, 22:00
Husref Musemic, Zufer Avdija, Elvir Bolic, Refik Sabanadzovic, Goran Juric, Prosinecki i mnogi drugi a ima ih stvarno puno nabrajali su vec ljudi. Da li ovaj Uros i slicne izmanipulisane marionete mogu da pomisle u kojim vojskama su bili njihovi ocevi i djedovi i protiv koga su ratovali? Alo klincurijo, manipulisu vasim nacionalistickim osecanjima zarad nekih sopstvenih interesa, kako ne mozete to da ukapirate.
Ma ko manipuliše ja znam što su ovo uradili. Ne znam u kojim su bili njihovi očevi ali ja sam povukao istorijsko iskustvo, i od 1918. i od 1945. ne treba se zajebati i 1999. i 2018. Ti njih lebom oni tebe kamenom. To je patriotizam, nije mržnja, nego predupredjenje i briga o sopstvenoj naciji.

Srbiju nije mogao da porobi niko. Onda je došao komunizam pa globalizacija, pa ste sad labilni i moral vam je pao. Mislite da što je bilo nekad da više neće biti. Tako su mislili i 1918 i 1945. Ne predlažem mržnju naprotiv, nije hrišćanski mrzeti, ali malo je reći da ne zagovaram ljubav i druženje, samo hladan odnos i ekonomska saradnja. Pa nisam vam ja komunjara!!!!!!

Šta mene briga za Alena Omića. Prosinečki je već dugo i živeo mi 1000000 godina. A i ti ljudi od ranije, oni nisu imali taj mentalited današnji bili su čestitiji donekle.

Победа
27.01.2018, 22:02

Ne treba to opravdavati time što su oni klinci. Ja sam klinac za većinu ovde na forumu, studiram i uskoro završavam, pa ne razmišljam tako. Nisam razmišljao s 14, a ni sa 18 godina tako.

Nije problem što su oni glupi i izmanipulisani, problem je što kao takvi imaju neku moć. Srećom ti koji ih manipuliše i ti izmanipulisani neće više posećivati košarku, pravi Zvezdaši su im pokazala gde im je mesto i odbranili smo čast Zvezdaštva.

Što pre treba prestati da se priča o njima i skoncentrisati se na košarku. Sutra bi mnogo značilo kada bi Budućnost pala protiv Mornara, eventualni domaći teren će mnogo značiti u eventualnom finalu.

mmajstor
27.01.2018, 22:04
Ma ko manipuliše ja znam što su ovo uradili. Ne znam u kojim su bili njihovi očevi ali ja sam povukao istorijsko iskustvo, i od 1918. i od 1945. ne treba se zajebati i 1999. i 2018. Ti njih lebom oni tebe kamenom. To je patriotizam, nije mržnja, nego predupredjenje i briga o sopstvenoj naciji.

Srbiju nije mogao da porobi niko. Onda je došao komunizam pa globalizacija, pa ste sad labilni i moral vam je pao. Mislite da što je bilo nekad da više neće biti. Tako su mislili i 1918 i 1945. Ne predlažem mržnju naprotiv, nije hrišćanski mrzeti, ali malo je reći da ne zagovaram ljubav i druženje, samo hladan odnos i ekonomska saradnja. Pa nisam vam ja komunjara!!!!!!

Šta mene briga za Alena Omića. Prosinečki je već dugo i živeo mi 1000000 godina. A i ti ljudi od ranije, oni nisu imali taj mentalited današnji bili su čestitiji donekle.

mani se covece politike i istorije, ovo je sport. Ako i sam znas zasto su ovo uradili, cemu onda svi ovi tvoji postovi.

弱肉強食
27.01.2018, 22:10
mani se covece politike i istorije, ovo je sport. Ako i sam znas zasto su ovo uradili, cemu onda svi ovi tvoji postovi.

Pa ja čak njih i ne podržavam u zvižducima nego se svi prave kao sa kruške pali kao da su oni izmislili neki iracionalan razlog i kao da nije bio rat. Boli mene uvo da li će oni dolaziti ili ćete vi gledati zvezdaši sami, ja sam neka treća kategorija individua.

Rekao sam vam još pre mesec dana pa su me napadali da hoće braća da sklone Čovića, a Čović je Omićem sklonio Delije i jasno im stavio do znanja da će se boriti. Šta tu nije jasno, vidi se razlika u budžetu sa i bez Andreja.

Nego šta god da pišem jebeno me svrstavate negde, sad ćete reći za Andreja si. Ma za sebe sam i za Zvezdu boli me uvo za ostale.

Napali su mu i fabriku i sve, ne znam šta se tačno desilo. Samo znam da su krenuli jako i čekaju pad. To se potvrdilo odlaskom Radonjića kkg su oni sklonili, rasprodajom tima i ovogodišnjim mizernim budžetom. Spajanje kraja sa krajem.

Czbg9
27.01.2018, 22:27
Koliko finog sveta,onda dodje utakmica sa cedevitom i iako nema delija u hali 80% peva slomiti ruke i oba ramena

Jaqen Hghar
28.01.2018, 07:45
Nažalost, sve i da nam donese F8, plašim se da će se Dileje dobrano potruditi da Omić na kraju sezone odabere prvu ponudu da živi i igra u nekom drugom gradu u kojem neće morati da strahuje da ne naleti na najvernije navijače tima čiji dres nosi. Bemte logiko.

Nažalost to je više nego izvesno.

darko pancev
28.01.2018, 09:13
Ko im jebe mater,pravi navijači će prepoznati trenutak
I pružiti nikad jaču podršku

mmajstor
28.01.2018, 11:46
Koliko finog sveta,onda dodje utakmica sa cedevitom i iako nema delija u hali 80% peva slomiti ruke i oba ramena

pa dobro, to je ipak sportska a ne pozorisna publika a pesma nije ni sovinisticka koliko je vulgarna. Ja bi im pjevao tu pesmu u originalnoj verziji onda kad je ocigledno da ih dobijamo...

Ica
06.02.2018, 06:42

Ti idi u pozoriste ,mislim da bi to vise prijalo tvom senzibilitetu:D