PDA

Pogledati punu verziju : Sevilla FC

Strane : [1] 2 3

Raymond Reddington
18.01.2018, 18:38
Hteo sam čisto da vidim da li na ovom forumu postoje ljubitelji Sevilje i koliko ih ima.

Raymond Reddington
18.01.2018, 20:27
Sevilja je navodno blizu dovodjenja Vidala iz Barselone sto bi bio njegov povratak na Ramon Sanchez Pishuan.

61563
18.01.2018, 20:31
Bices usamljen na ovoj temi koliko je meni poznato,mada ako se zadrzis mozda popricamo nesto na temu kluba ,rezultata ,igre

Za pocetak sve je uspeh ako ne ispadnete,sa obzirom kog ste za trenera doveli:D

Salim se za ispadanje,jer mislim da je stecena dovoljna zaliha,ali svakako sa Montelom mozete samo ka dnu

Raymond Reddington
18.01.2018, 20:34
Nije mi problem da pisem sam sve dok ovako privlacim po nekoga :D :D :D Za trenera se u potpunosti slazem, skroz pogresan izbor. Pre svega greska u davanju otkaza Berizzu. Sramne igre u poslednje vreme, mene je bilo sramota da gledam i kazem za koga navijam :D

61563
18.01.2018, 20:54
Ne znam ali odluka da se Monteli da posao je za mene neverovatna,mogli su bar da pitaju Monkija za savet,niju u klubu al je sad na licu mesta:D

Slazem za Beriza,al mislim da je on najvise dobio otkaz zbog ,odvratne bolestine ,i covek je poceo da ide svake nedelje u Madrid na terapije,sto se osetilo i na rezlutate i pitanje kako bi dalje islo,al kud izvukose Montelu ja ne znam

Rossonero
18.01.2018, 20:57
Na debiju od najveceg rivala primio petardu na domacem terenu.

United ce ih u dvomecu rastaviti na proste faktore.

Raymond Reddington
18.01.2018, 21:10
Po mom misljenju Mihajlovic je bio odlicno resenje za Sevilju i njen nacin igre koji sam ja voleo da gledam. Ako se ne varam, Sevilja je bila jedan od klubova sa najjacim kontranapadom i jako brzim krilnim igracima. Sad niceg od toga nema, nema one napadacke igre i to me jako nervira.

Rossonero
18.01.2018, 21:13
Nista ti jos nisi vidio od Montelice. :decko:

Raymond Reddington
18.01.2018, 21:15
Seviljski debri mi je bio sasvim dovoljan :D

Raymond Reddington
19.01.2018, 11:16
Prema navodima britanskih medija, Chelsea bi dovodjenjem Carroll-a oslobodio Batshuayi-a koji je navodno odbio West Ham i Sevilla je jedan od konkurenata za njegovo dovodjenje. Pominje se i prica o zamrsenom lancu. Chelsea dovodi Carrolla, Sevilla Batshuayia, a West Ham uzima Ben Yeddera iz Seville.

Raymond Reddington
19.01.2018, 18:21
Pored Batshuayia meta Seville je i Sturridge. Prica se i o odlasku N'Zonzia u Everton. Na treningu Seville u ponedeljak se pojavila grupa navijaca koja je malo "porazgovarala" sa igracima i izrazila "zabrnutost" jer Sevilla vec duze nema pobedu u Primeri. Predsednih La Lige je izjavio da ovakve stvari ne bi smele da se desavaju.

p4p1
19.01.2018, 18:29
Pročitah negde da Sturridge preferira Sevillu, ali da je samo Inter za sad poslao ponudu. Pozajmica neka s pravom otkupa verovatno. U Interu se svakako ne bi naigrao dok je Icardi tamo, mada pitanje koliko bi prostora i u Sevilli dobijao. Voleo bih da ga vidim u La Ligi :)

Raymond Reddington
19.01.2018, 18:36
Pročitah negde da Sturridge preferira Sevillu, ali da je samo Inter za sad poslao ponudu. Pozajmica neka s pravom otkupa verovatno. U Interu se svakako ne bi naigrao dok je Icardi tamo, mada pitanje koliko bi prostora i u Sevilli dobijao. Voleo bih da ga vidim u La Ligi :)

I ja bih voleo da ga vidim u Sevilji, mada bi u tom slucaju verovatno Ben Yedder morao da napusti klub. Muriela su doveli za rekordan transfer od cini mi se 20 miliona mada se nije pokazao korisnim ovu polusezonu, ali sigurno ga nece odmah prodati. Njemu je zelja da igra zbog svetskog prvenstva i trazi klub u kojem moze da se dokaze, a Sevilja je definitivno onda bolji izbor.

Raymond Reddington
19.01.2018, 19:56
Da nije smesno bilo bi tuzno. Sevilja i u Evertonu trazi napadaca. Po nekim navodima na meti je Sandro. Navodno bi zbog komplikacija u Liverpulu i Celziju on mogao da bude novi napadac Sevilje

Baka
19.01.2018, 22:45
Dobar bi bio i Sandro, bas je dobar u Malagu bio. Ali i Staridz isto bi bio dobro pojacanje... Mada se meni i ne svidja njihova nova transfer politika, kupise sve neke raspade istrosene, al najvise me ubio Kjaer... cus Kjaer.

Inace, mora se bacit njihova himna, bas je prejaka i volim da upalim Sevilju prije no sto pocne da cujem spektakl na stadion. Posebno je to bilo impresivno protiv Betisa. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ASN8LKp2TbM

Raymond Reddington
19.01.2018, 23:00
Po mom misljenju jedini pogodak je Lengle. Covek je pokazao da ume da igra. Napadac je definitivno potreban. Oni su probali da Murielom i pukli pare bezveze cini mi se. Doveli Navasa kojeg su jedva i prodali. On je ogranicen igrac sa dva driblinga u nogama. Najvise bih voleo da vidim Negreda i njega mi je najvise bilo zao kad su ga prodali i zao mi je sto mu i Sitiju nije pruzena sansa na pravi nacin.

Raymond Reddington
19.01.2018, 23:01
Dobar bi bio i Sandro, bas je dobar u Malagu bio. Ali i Staridz isto bi bio dobro pojacanje... Mada se meni i ne svidja njihova nova transfer politika, kupise sve neke raspade istrosene, al najvise me ubio Kjaer... cus Kjaer.

Inace, mora se bacit njihova himna, bas je prejaka i volim da upalim Sevilju prije no sto pocne da cujem spektakl na stadion. Posebno je to bilo impresivno protiv Betisa. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ASN8LKp2TbM

A sto se tice himne, imam je na telefonu i posebna je definitivno. Cela ta atmosfera je posebna. Nekako me podseca na nase stadione i taj temperament mi se cini nekako blizak. Englezi to nemaju definitivno (osim Liverpula naravno, za njih kapa dole).

ognjen
19.01.2018, 23:12
Negredo se fino nadavao golova u prvoj sezoni u Sitiju, kasnije je opala forma.

Licno mislim da od Bacuasija nema nista jer ipak to bi bilo preskupo za Sevilju. Mozda treba da traze nekog klasicnog napadaca a ne SS poziciju kao sto je recimo Sandro.

PS Raymond Reddington, dobro dosao na forum.

Raymond Reddington
19.01.2018, 23:26
Negredo se fino nadavao golova u prvoj sezoni u Sitiju, kasnije je opala forma.

Licno mislim da od Bacuasija nema nista jer ipak to bi bilo preskupo za Sevilju. Mozda treba da traze nekog klasicnog napadaca a ne SS poziciju kao sto je recimo Sandro.

PS Raymond Reddington, dobro dosao na forum.

Hvala na dobrodoslici. Zelja mi je bila da osnujem ovu temu jer vidim da niko ne prica o Sevilji. Nema nista od Batshuayia jer Celzi komplikuje stvari sa dovodjenjem Kerola i trazi odredjene uslove. Mislim da bi dobra stvar bila dovodjenje Staridza jer decko zeli da se dokaze pred svetsko prvenstvo a mislim da je Sevilji takav potreban. Sandro je takodje dobar izbor.

Raymond Reddington
19.01.2018, 23:27
Po poslednjim informacijama Vidal se vraca iz Barselone u Sevilju za 8 miliona sto je duplo manja cifra u odnosu na onu koju je Barselona izdvojila za njegovo dovodjenje 2015. godine.

Raymond Reddington
20.01.2018, 15:00
Konacno pobeda i u LaLigi posle 2. decembra 2017. godine.

Raymond Reddington
21.01.2018, 15:19
Po pisanjima nemackih tabloida Borusija Dortmund se ukljucila u trku za Batshuayia posto Obameijang po svemu sudeci prelazi u Arsenal.

Raymond Reddington
22.01.2018, 00:24
Britanski Mirror prenosi da je Sturridge i pored interesovanja Intera rekao upravi Liverpula da zeli da predje u Sevilju iako Liverpulu ne odgovara ponuda Sevilje. Liverpul zeli da ga proda dok Sevilja trazi pozajmicu.

Raymond Reddington
22.01.2018, 14:55
Diego Kosta nece igrati u revans utakmici Kupa kralja protiv Sevilje zbog povrede koju je zadobio u zadnjoj utakmici LaLige

Raymond Reddington
22.01.2018, 19:32
Saga oko Sturridga se nastavlja. Sevilja je poslala ponudu Liverpulu koju je Liverpul odbio jer navodno ne zeli da proda Sturridga. Posle Sevilje je Inter poslao ponudu sa nesto boljim finansijskim uslovima za Liverpul i Liverpul je navodno Sturridgu dao dve opcije, ili ostaje u klubu ili odlazi u Inter.

Raymond Reddington
23.01.2018, 11:47
Po zadnjim informacijama, Sevilja pregovara sa Barselonom oko cene za Vidala. Barselona trazi 12 miliona dok Sevilja daje 6+2 miliona. Kao alternativa pominje se Jusuf Sabali iz Bordoa. Sevilja je resena da tokom ovog prelaznog roka dovede i jednog napadaca pa se tako sada prica i o pregovorima za Zoaa Maria iz Intera koji bi dosao u zamenu za Hoakina Koreu. Takodje Sevilju veceras ocekuje revans mec Kupa kralja protiv Atletiko Madrida.

Raymond Reddington
23.01.2018, 18:18
Po pisanju spanskog AS-a jos jedan igrac je na meti Sevilje. U pitanju je Roke Mesa. Proslog leta Sevilja nije uspela da ga dovede i on je presao u Svonsi. Ovaj put Sevilja ga zeli na pozajmicu.

61563
23.01.2018, 18:21
Po pisanju spanskog AS-a jos jedan igrac je na meti Sevilje. U pitanju je Roke Mesa. Proslog leta Sevilja nije uspela da ga dovede i on je presao u Svonsi. Ovaj put Sevilja ga zeli na pozajmicu.

I bolje bi mu bilo ne znam koji djavo ga je natrerao da prelepi Las Palmas zameni za sumorni Wels,iskljucivo mislim na geografiju

Raymond Reddington
23.01.2018, 18:29
I bolje bi mu bilo ne znam koji djavo ga je natrerao da prelepi Las Palmas zameni za sumorni Wels,iskljucivo mislim na geografiju

Veruj mi da mi nikad nece biti jasno tako nesto :D A u Sevilji ce mu biti lepo sigurno (geografski) :D

Raymond Reddington
23.01.2018, 23:23
Sevilja je prvi polufinalista Kupa kralja! Treca pobeda za redom za podizanje morala i izbacivanje Atletika iz kupa.

Ovo je Seviljino peti ulazak u polu finale kupa u poslednjih 10 godina, a 8 u 21. veku.

Raymond Reddington
24.01.2018, 12:16
Sevilja izgleda gubi bitku za Aleksisa Vidala. Roma i Monci su se ukljucili u pregovore sa Vidalom i velike su mogucnosti da on bude novi igrac Rome i da obnovi saradnju sa Monciejem.

61563
24.01.2018, 12:22
Sevilja izgleda gubi bitku za Aleksisa Vidala. Roma i Monci su se ukljucili u pregovore sa Vidalom i velike su mogucnosti da on bude novi igrac Rome i da obnovi saradnju sa Monciejem.

Da to si pravu ,pricalo se o tome jos posle obnovljne povrede Karsdorpa,a sad mislim da ce biti vrlo vrv kad ode Emerson,jedino ako se Monki ne opredeli za Darminan koji se isto provlaci kao zelja Rome,takodje vidim da se i Staridz sad povezuje i sa Romom ukoliko se proda Dzeko

Raymond Reddington
24.01.2018, 12:52
Da to si pravu ,pricalo se o tome jos posle obnovljne povrede Karsdorpa,a sad mislim da ce biti vrlo vrv kad ode Emerson,jedino ako se Monki ne opredeli za Darminan koji se isto provlaci kao zelja Rome,takodje vidim da se i Staridz sad povezuje i sa Romom ukoliko se proda Dzeko

Sevilja pravi sagu od svega. Previse zamrsenih stvari. Ako Dzeko ode u Celzi oni pustaju Batshuaia u Sevilju, Sevilja samim tim vise nije zainteresovana ni za Starzida ni za Sandra jer je Batshuai navodno primarna meta Sevilje. Sad se ista prica pravi i oko Vidalovog dolaska jer Sevilja nudi znatno manje novca Barsi nego sto Barsa trazi (razlika je 4 miliona). Jedino sto je "sigurno" je izlgeda dolazak Roke Mesa na Ramon Sancez Pishuan.

Dule Krtola
24.01.2018, 16:38
Himna Sevilje je nesto najljepse u svijetu sporta iliti fudbala. Pogotovo sada kada je sve poremeceno, prljavo i naopako.
Uvjek se najazim kada je cujem pogotovo kada vidim Puertin broj, dres, sal neki transparent...

Seviljina politika kluba nekako nedozvoljava da se vezes za klub. Svake godine ista prica. Novi tim, odlasci-dolasci. Odlazak najboljih. Nikako da se promjeni to, na zalost.

Dodao bih ovaj video kao zakljucak ove price.

https://youtu.be/7RA73rv9B3c

PS:Dobrodosao i nadam se aktivnoj temi.

Raymond Reddington
24.01.2018, 20:20
Himna Sevilje je nesto najljepse u svijetu sporta iliti fudbala. Pogotovo sada kada je sve poremeceno, prljavo i naopako.
Uvjek se najazim kada je cujem pogotovo kada vidim Puertin broj, dres, sal neki transparent...

Seviljina politika kluba nekako nedozvoljava da se vezes za klub. Svake godine ista prica. Novi tim, odlasci-dolasci. Odlazak najboljih. Nikako da se promjeni to, na zalost.

Dodao bih ovaj video kao zakljucak ove price.

https://youtu.be/7RA73rv9B3c

PS:Dobrodosao i nadam se aktivnoj temi.

Jedno je vezati se za klub, nesto sasvim drugo vezati se za igrace i uspehe. Ja sam se vezao za klub i pratim ga poslednjih 10-12 godina. Trudim se koliko mogu da ispratim sve situacije i veruj mi da meni prvom smeta ovakva transfer politika kluba. Jednostavno Sevilja je klub koji stvara igrace. Da ne nabrajamo sad sve njih, oni koji prate fudbal dobro znaju o kojim i kakvim igracima je rec. Sevilja je klub koji ima veliku istoriju, mozda ne trofejno, ali kao jedan od "osnivaca" fudbala u Spaniji definitivno da. Pored te istorije, posle El klasika, Sevilja ima mozda i najveci derbi Spanije. Barsini i Realovi milioni nikada nece moci da zamene strast koju taj derbi nosi. Taj derbi nije sminkerski, nema prepirke veceras Ronaldo daje gol, veceras ce Mesi da ih razbije. Taj derbi ne deli Evropu, pa cak ni Spaniju na dva dela. Ali deli Sevilju na crveno i zeleno. Taj derbi pravi razliku izmedju strastvenog navijaca i obicnog posmatraca.

Raymond Reddington
24.01.2018, 22:17
https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=N7NO_T5nCik

Vrsaljko malo zalutao :D Hoce covek na silu da bude u pobednickoj ekipi :D

Raymond Reddington
25.01.2018, 14:06
https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=LqDGnnuk_KI

Pre tacno 128 godina osnovan je najstariji klub u Andaluziji!

PS Sevilja je pobedom nad Espanjolom postala 6 klub u istoriji spanske lige sa 1000 pobeda.

Raymond Reddington
26.01.2018, 15:35
Sevilja je dobila definitivno najlakseg protivnika u polufinalu Kupa kralja. Sevilja ce igrati protiv Leganjeca, dok ce u drugom polufinalu igrati Barselona i Valensija.

Pored ovih informacija i dalje se prica o transfer metama Sevilje. Sandro je kao i Staridz izrazio zelju da predje u Sevilju, ali i dalje nema konkretnog poteza uprave koja izgleda ceka rasplet situacije u Celziju koji zeli da dovede Dzeka a onda pusti Batsuaija na pozajmicu. Pored toga, meta Sevilje je i Roke Mesa. Navodno, dogovor sve tri strane je uspostavljen, ali se pojavila i cetvrta strana tj Las Palmas koji svojim ugovorom o prodaji Mese Svonsiju remeti ceo transfer odnosno pozajmicu.

Raymond Reddington
26.01.2018, 19:51
Dortmund je izgleda zainteresovan za Ben Jedera. U slucaju prodaje Obameijanga on je jedna od opcija za njegovu zamenu.

ognjen
27.01.2018, 00:42
Nadam se da ce Vidal ipak ostati u Barseloni do kraja sezone, ima mjesta u ekipi za njega.

Isto tako ako Sevilja proda Ben Jedera, to ne bi valjalo po njih.

Korea mi se cini kao interesantan igrac, vidjecemo kako ce se razviti u buducnosti.

Raymond Reddington
27.01.2018, 00:52
Nadam se da ce Vidal ipak ostati u Barseloni do kraja sezone, ima mjesta u ekipi za njega.

Isto tako ako Sevilja proda Ben Jedera, to ne bi valjalo po njih.

Korea mi se cini kao interesantan igrac, vidjecemo kako ce se razviti u buducnosti.

Za Koreu je zagrizao Inter. Prvo su hteli da "uvale" Sevilje Zoaa Maria u zamenu za Koreu. Posle toga su trazili Koreu na pozajmicu. Zadnje sto sam procitao je da Montela nije dozvolio da on ode na pozajmicu. Njega i Sarabio smatram odlicnim igracima. Sarabio ne samo zbog ove zadnje nedelje, vec i od pre. Jedno vreme je bukvalno bio kao dzoker. Kad on udje nesto mora da se desi. Sto se tice Ben Jedera, situacija je cudna. To sam i pre pisao. Muriel je previse placen da bi se sad prodao ili poslao na pozajmicu, a ako se dovede napadac u ovom prelaznom roku Sevilja definitivno mora da se resi nekog. U toj situaciji Ben Jeder "ispada". A dobro je poznato kako Sevilja funkcionise. Kupili su milion proda za dva.

ognjen
27.01.2018, 00:56
Ako je izmedju Ben Jedera i Murijela onda je bolje da ostane Murijel.

Sarabia je jos u Hetafeu "odskakao" tako da mi je ovo ocekivano od njega.

Raymond Reddington
27.01.2018, 01:00
Ako je izmedju Ben Jedera i Murijela onda je bolje da ostane Murijel.

Sarabia je jos u Hetafeu "odskakao" tako da mi je ovo ocekivano od njega.

Za Muriela imam utisak kao da se nije uklopio, kao da mu nesto fali. Mozda sad sa Montelom uspe da se probije. Na zadnje dve utakmice mi je delovao bolje nego sve sto je odigrao pre toga.

ognjen
27.01.2018, 01:15
Sta da ti kazem.

Mislim da u njegovom slucaju treba sacekati iducu sezonu da bi se moglo ozbiljno ocjenjivati. Doprinosi on i sada ali tek ako postane starter onda moze uci u pravu formu.

Raymond Reddington
27.01.2018, 01:31
Sta da ti kazem.

Mislim da u njegovom slucaju treba sacekati iducu sezonu da bi se moglo ozbiljno ocjenjivati. Doprinosi on i sada ali tek ako postane starter onda moze uci u pravu formu.

To si u pravu. Mislim da su se u ovoj polusezoni mnoge stvari izdesavale prebrzo. Dva trenera, smena losih i dobrih partija i svasta nesto. Tesko je i igracima da se naviknu pogotovu novim.

Raymond Reddington
28.01.2018, 22:48
Remi Sevilje i Hetafea nakon sramne odluke sudije da ne ponisti pogodak Hetafea zbog faula nad Serhim Rikom.

Pored toga odlicna partija Muriela koji je svojim ulaskom u igru preporodio Sevilju i postigao gol. Dosta bezidejnih akcija i Hetafeov bunker.

Raymond Reddington
29.01.2018, 14:46
U poslednjih par nedelja doslo je do takoreci PR rata izmedju Sevilje i Junajteda. Junajted je za okrsaj sa Seviljom ostavio 4,2% japaviteta za Seviljine navijace. To je naljutilo celnike Sevilje koji su podigli cenu karte na 89£ sto je 35 vise u odnosu na mec sa Liverpulom. Nakon toga je to uradio i Junajted koji je pored toga odlucio da subvencionise svoje navijace sa 35£ i tako vrati cenu karte za gostovanje u Sevilji na staru cenu. Nakon toga je i Sevilja povukla isti potez pa se izgleda sve vratilo na "staro".

Raymond Reddington
29.01.2018, 14:53
Kron-Deli je napustio Sevilju. On ce nastaviti karijeru u Deportivu.
Prica se i o odlasku N Zonzija u Englesku, ali to je neizvesno jer se njegov status u klubu promenio nakon dolaska Montele.

Bogi
29.01.2018, 15:02
И Крон-Дели и Аугусто Фернандез су наводно на вратима Депортива. Обојица су истог лета стигла у Селту и истог лета напустила Селту. На зиму 2018. године и Данац и Аргентинац могли би да обуку дрес вечитог ривала Селте, Депортива.

Фернандез је био први капитен Селте након пензионисања Борхе Убиње.

Raymond Reddington
29.01.2018, 16:02
И Крон-Дели и Аугусто Фернандез су наводно на вратима Депортива. Обојица су истог лета стигла у Селту и истог лета напустила Селту. На зиму 2018. године и Данац и Аргентинац могли би да обуку дрес вечитог ривала Селте, Депортива.

Фернандез је био први капитен Селте након пензионисања Борхе Убиње.

Nesto slicno kao i sa Nolitom koje si vratio u Sevilju nakog godinu dana u Sitiju.

Raymond Reddington
29.01.2018, 16:16
Roke Mesa je prosao lekarske preglede i ocekuje se njegov potpis u toku dana. Takodje, Lajun je na meti Sevilje nakon neuspelog transfera Vidala iz Barselone u Sevilju. Sve su manje mogucnosti za dovodjenje Batsuaia pa je Sandro po svemu sudeci sledeca meta Sevilje.

Raymond Reddington
29.01.2018, 17:27
Migel Lajun je i zvanicno postao igrac Sevilje.

Rossonero
29.01.2018, 17:41
Migel Lajun je i zvanicno postao igrac Sevilje.

Kupljen ili pozajmica?

Raymond Reddington
29.01.2018, 18:07
Kupljen ili pozajmica?

Pozajmica sa pravom otkupa. Interesantno je to da je vec duze dovodjen u vezu sa Betisom.

Rossonero
30.01.2018, 16:55
Evo ga zvanicno.

Miguel Layún has joined Sevilla on loan for the rest of the season from Porto. There's an option to buy in the summer.

https://pbs.twimg.com/media/DUzImCQXkAE4GLp.jpg

Raymond Reddington
30.01.2018, 17:04
Evo ga zvanicno.

https://pbs.twimg.com/media/DUzImCQXkAE4GLp.jpg

Oni su sinoc objavili na zvanicnom sajti da je postignut dogovr i da je ostalo da prodje preglede. Ali za Sevilju je zvanicno tek kad sve administracije prodje jer je uprava jako "zajebana"

Raymond Reddington
30.01.2018, 17:29
Sevilla FC and Swansea City have reached an agreement for the loan of Roque Mesa until the end of the season (with option to buy).

Stize i Roke Mesa. Ostaje jos da se vidi da li u ovom prelaznom roku Sevilja dovodi i napadaca.

Raymond Reddington
30.01.2018, 23:51
Ako je verovati Tramsfermarktu, Sandro Ramirez je dosao na pozajmicu u Sevilju. Ceka se i zvanicna objava na Seviljinom sajtu.

61563
31.01.2018, 00:01
Spominje se Brozovic,samo je pitanje tu dosta po meni dal ce Pastore u Inter doci,ili Gaitan.mada ako je po Spaletiju on ne bi dao Brozovica

Raymond Reddington
31.01.2018, 00:27
Spominje se Brozovic,samo je pitanje tu dosta po meni dal ce Pastore u Inter doci,ili Gaitan.mada ako je po Spaletiju on ne bi dao Brozovica
Ja sam jos pre nisao na vest da on zeli da napusti Inter, ali da zeli Premijer ligu gde se u pricu ukljucije Everton. E sad bas ne znam sta Sevilja planira sa svim igracima koje zeli da dovede. Pricalo se o odlasku N Zonzija sto bi po mom misljenju omda bio razlog dovodjenja Brozovica.

Raymond Reddington
31.01.2018, 11:05
Djenova je zainteresovana za Gvida Pizara, mada je pitanje kolimo je taj transfer realan jer je ostalo malo vremena da Djenova ubedi Pizara, a i Sevilju.

Rossonero
31.01.2018, 14:59
Stize Sandro.

Sevilla have confirmed the signing of Everton's Sandro Ramírez on loan for the rest of the season.

Raymond Reddington
31.01.2018, 15:38
Stize Sandro.

U svim engleskim novinama sam usepo da nadjem upozorenje za klubove koji posluju sa Seviljom kada su u pitanju pozajmice :D

Rossonero
31.01.2018, 15:41
Evo zvanicno.

958707178491318272

Raymond Reddington
31.01.2018, 15:44
Evo zvanicno.

958707178491318272

Ja sebe ne smatram nekim posebnim poznavaocem fudbala i fudbalske taktike pa me interesuju misljenja vezana za dosadasnja pojacanja Sevilje. I tvoje a i ostalih.

Rossonero
31.01.2018, 15:59
Sto se tice Montelle nemam neko lijepo misljenje o njemu. Jedva sam cekao da mu vidim ledja u Milanu i hvala Bogu docekao sam brze nego sto sam ocekivao.

Ajde sada da predjemo na pojacanja, sve je ovo korektno nista vise od toga. Po mom misljenju dovoljno za dva mjesta koja vode u LE ( 5-to mjesto direktno, 6-to mjesto kvalifikacije).

Realno u top4 ne vidim Sevillu zbog toga sto su jedna ekipa kuci, a potpuno druga na gostovanjima, sto govori omjer pobjeda i poraza.

Raymond Reddington
31.01.2018, 16:04
Sto se tice Montelle nemam neko lijepo misljenje o njemu. Jedva sam cekao da mu vidim ledja u Milanu i hvala Bogu docekao sam brze nego sto sam ocekivao.

Ajde sada da predjemo na pojacanja, sve je ovo korektno nista vise od toga. Po mom misljenju dovoljno za dva mjesta koja vode u LE ( 5-to mjesto direktno, 6-to mjesto kvalifikacije).

Realno u top4 ne vidim Sevillu zbog toga sto su jedna ekipa kuci, a potpuno druga na gostovanjima, sto govori omjer pobjeda i poraza.

Ja ne mogu jos uvek da iskristalisem misljenje ni o Monteli ni o pojacanjima. Ni meni se ne svidja sto je on dosao, smatram da je Sevilja mogla mozda i da saceka nedelju dve sa dovodjenjem trenera. Kada su u pitanju pojacanja, ni Sandro ni Mesa se nisu naigrali previse od pocetka sezone. Mnogo je primera gde igraci zablistaju jednu sezonu, odu u neki klub i nakon toga ih vise nema. Jasno je meni da su ovo pozajmice i sve je to super, ali da li su prava pojacanja to tek treba da se vidi. Sa ovakvim igrama tesko da moze da se dodje do LS. Jedina nada je kup koji je skoro pa nemoguce osvojiti ako Barsa bude igrala kao do sada, s tim sto naravno prvo treba prodji Leganjes.

Rossonero
31.01.2018, 16:08
Tek sada vidim da Real drzi cetvrto mjesto. :hah:

Izbacili su Zidana, ali nece Montelicu.

Raymond Reddington
31.01.2018, 16:14
Tek sada vidim da Real drzi cetvrto mjesto. :hah:

Izbacili su Zidana, ali nece Montelicu.

Real igra ubedljivo najgoru sezonu u zadnjih deset godina ako ne i duze. Samo neka prorade kao protiv Atletika u drugom mecu i Leganjes pada :D

ognjen
31.01.2018, 23:16
Svi ovi igraci koji su dovedeni u ovom prelaznom roku su onako pojacanja u Seviljinom stilu.

Roke Mesa je po meni dobar DLP tako da moze imati ulogu Nzonzija a mogu i obojica da igraju ako se Montela odluci za takvu postavku sa dva DLP-a.

Sandro Ramirez ne znam sta moze novo donijeti ali njegovo dovodjenje vidim kao mogucnost koju je Sevilja iskoristila cisto da imaju jednu opciju vise, nije Sandro njima toliko potreban. Ali teren ce sve reci, u Malagi je igrao odlicno ali ovdje je okruzen sa vise igraca slicnog ili veceg kvaliteta od sebe tako da je pitanje da li moze doci u onoj mjeri do izrazaja.

Raymond Reddington
31.01.2018, 23:19
Svi ovi igraci koji su dovedeni u ovom prelaznom roku su onako pojacanja u Seviljinom stilu.

Roke Mesa je po meni dobar DLP tako da moze imati ulogu Nzonzija a mogu i obojica da igraju ako se Montela odluci za takvu postavku sa dva DLP-a.

Sandro Ramirez ne znam sta moze novo donijeti ali njegovo dovodjenje vidim kao mogucnost koju je Sevilja iskoristila cisto da imaju jednu opciju vise, nije Sandro njima toliko potreban. Ali teren ce sve reci, u Malagi je igrao odlicno ali ovdje je okruzen sa vise igraca slicnog ili veceg kvaliteta od sebe tako da je pitanje da li moze doci u onoj mjeri do izrazaja.

Sto se tice Sandra mislim da si u pravu. Utisak je kao da je doveden cisto da bi se pojacala konkurencija u timu. Posto se trenutno igra sa jednim klasicnim napadacem kad ne ide kako treba Muriel i Ben Jeder se menjaju. Na ovaj nacin nijednom od njih nece biti sigurno mesto u timu ako se Sandro pokaze kao pojacanje. Nisam mogao da gledam utakmicu sad ali vidim da je uveo Nolita mesto Muriela. Koliko Nolito moze da bude direktno konkurentan za poziciju klasicnog napadaca to je sad pitanje.

Raymond Reddington
03.02.2018, 14:51
Ocajna partija Sevilje protiv Eibara. Potpuno bez kreativnosti i zelje. Katastrofalne reakcije u odbrani. Montela kao da je zeleo da odmori neke igrace pred duel sa Leganjesom u kupu. Pojacanja se i nisu pokazala pojacanjima.

Raymond Reddington
04.02.2018, 15:00
Spanski mediji prenose jednu lepu vest. Berizzo je pobedio kancer. :):):):cheers:

Raymond Reddington
07.02.2018, 23:20
Sevilja je prvi finalista kupa kralja!

Raymond Reddington
11.02.2018, 14:13
Jos jedna pobeda u LaLigi. Ne preterano ubedljiva igra ali tri poena su tu.

Raymond Reddington
12.02.2018, 19:55
Finale Kupa kralja izmedju Sevilje i Barselone igrace se na stadionu Atletika iz Madrida 21. aprila.

Raymond Reddington
12.02.2018, 23:10
Tek sto je prosao zimski prelazni rok Sevilja se dovodi u vezu sa mogucim letnjim pojacanjem. U pitanju je Luis Alberto.

Raymond Reddington
14.02.2018, 14:44
Muriel je izjavio da ce nakon manje povrede i bola na mecu sa Djironom biti spreman za duel sa Junajtedom.

Rossonero
14.02.2018, 14:51
Protiv Uniteda bolje da krene sa Yedderom nego sa Murielom.

Raymond Reddington
14.02.2018, 16:04
Iskreno nemam neku nadu sa bilo kojim od njih da krene. Montela koliko sam shvatio voli da ima posed sto mu bas i ne ide, a tek mu protiv Junajteda nece ici.

Raymond Reddington
15.02.2018, 21:33
Zajedno sa Murielom u trenazni proces se vraca i Nolito. Na zalost pitanje je kada ce se na teren vratiti Banega koji verovatno nece igrati protiv Junajteda.

Raymond Reddington
17.02.2018, 14:55
Nezasluzena tri boda Sevilje nakon dosudjenog ofsajda u poslednjem minutu koji nije postojao. Ali kolo srece se okrece, jer su sudijske greske Sevilji u prethodnim kolima oduzele par bodova. Opet se zadnjih 10-15 minuta igra katastrofalno, bez ikakve zelje i volje. Kao da Montela zeli da uvede onu italijansku taktiku cuvanja rezultata sto ne donosi bas neki uspeh. Odlicna partija Sarabije i veliki problem povreda Koree. Ako je ozbiljnija povreda pitanje je koliko ce uspeti Sandro da ga zameni kvalitetno.

Raymond Reddington
21.02.2018, 21:32
Sjajno prvo poluvreme u Sevilji i ogromna steta za propustene sanse koje mogu mnogo da kostaju. Raduje ovakva igra.

Raymond Reddington
21.02.2018, 22:37
Dobro odigrana utakmica Sevilje uz neubedljivu igru Junajteda.

Raymond Reddington
23.02.2018, 13:28
Postoje odredjene price da je Junajted zainteresovan za Rika u slucaju da De Hea napusti Junajted. Otkupna klauzula za Seviljinog golmana je 40 miliona.

Raymond Reddington
25.02.2018, 17:36
Prema pisanjima spanskih medija, na leto opet moze doci do saradnje Sevilje i Barselone. Navodno je Barselona zainteresovana za Leglea, dok je Sevilja u zimskom prelaznom roku pokazala interesovanje za povratak Vidala na Ramon Sancez. Mada postoji mogucnost da Seviljin bek ode i u Real Madrid. Ali ipak, daleko je leto.

Raymond Reddington
25.02.2018, 22:37
Ocajna odbrana, nervoza posle prva dva gola i mali povratak na kraju. Povreda Navasa problem.

Rossonero
26.02.2018, 00:56
Ne moram napominjati da je i protiv Betisa primio petardu. Reakcija ista (osmijeh).

https://pbs.twimg.com/media/DW6eaJFW4AA1pau.jpg

Raymond Reddington
26.02.2018, 01:07
Ne moram napominjati da je i protiv Betisa primio petardu. Reakcija ista (osmijeh).

https://pbs.twimg.com/media/DW6eaJFW4AA1pau.jpg

On je covek lud. Koliko samo kasno pravi izmene pa to nije realno. Vaskeza je na poluvremenu trebao da ostavi u svlacionici i da krene sa jos jednim napadacem, da prodrma ekipu. Umesto toga prima jos tri komada i tek ga onda menja.

Raymond Reddington
03.03.2018, 18:08
Veoma bitna pobeda za Sevilju, najvise zbog jako teskog rasporeda u nastavku sezone. Sledeci mec je sa Valensijom i on ce definitivno odluciti da li Sevilja nastavlja eventualnu borbu za LS ili ce morati da se bori za LE. Trenutna razlika je 5 bodova i Valensija treba da odigra mec sa Betisom sto im po mom misljenju nece biti ni malo lako. Nakon toga je mec sa Junajtedom koji ostaje mec za ponos i istoriju, a zatim Leganjes i Barselona. Ni malo lak raspored i zato ova tri boda vrede mnogo pogotovu nakon poraza Viljareala od Djirone.

Raymond Reddington
09.03.2018, 23:57
Opet se pise o mogucim letnjim transferima Sevilje. Ovoga puta se prica o mogucem dolasku Andrea Silve i o tome da Sevilja verovatno nece otkupiti Sandra od Evertona sto se da primetiti i njegovim neigranjem u Sevilji. Takodje vrlo verovatan je i odlazak N Zonzija na leto pa se postavlja pitanje ko ce biti njegova zamena. Pored svih tih pisanja Sevilju ocekuje veoma bitan mec protiv Valensija gde se nastavlja niz teskih utakmica. Ako se pobedi Valensija dolazi se kakvu takvu priliku da se napadne cetvrta pozicija iako nakon toga dolazi i mec sa Barsom. Ako ne, onda ostaje borba za Ligu Evrope sto takodje nece biti lako.

Raymond Reddington
13.03.2018, 22:40
Prvi plasman u cetvrtfinale Lige sampiona u istoriji i to uz izbacivanje Mancester Junajteda. Dokazuje se da je Sevilja uvek nezgodan protivnik u kup takmicenjima, a i da fudbal igraju fudbaleri a ne milioni. Ogroman, ogroman uspeh.

Raymond Reddington
13.03.2018, 23:05
Cisto da se zna za sve one koji podcenjuju Sevilju u kup takmicenjima. Sevilja je klub koji je od 2006. godine osvojio vise evropskih titula nego svi engleski klubovi zajedno u istom periodu.

Rossonero
13.03.2018, 23:17
Sevilla je zasluzeno prosla dalje. Uzivaj u ovom trenutku i opusteno cekaj petak.

Raymond Reddington
13.03.2018, 23:26
Zbog ovog uspeha uzivam definitivno. Definitivno veliki uspeh. Sad mogu ljudi da kazu da je Junajted los i da ga Murinjo lose vodi, bla, bla, bla. Ali proci grupu zajedno sa Liverpulom i izbaciti Junajted je stvarno velika stvar.

Raymond Reddington
13.03.2018, 23:28
Sevilla je zasluzeno prosla dalje. Uzivaj u ovom trenutku i opusteno cekaj petak.

I da ne zaboravim. Secam se da si rekao da je bolje da igra sa Ben Jederom sto se ispostavilo tacnim. Nije poceo mec, ali je bio i vise nego koristan dzoker.

Rossonero
13.03.2018, 23:36
Yedder je meni za klasu bolji igrac od Muriela. Ne pricam na osnovu vecerasnje utakmice, nego opcenito. Veceras je usao sa klupe i rijesio utakmicu. Mogao je i het-trik da zabije.

Raymond Reddington
13.03.2018, 23:44
Yedder je meni za klasu bolji igrac od Muriela. Ne pricam na osnovu vecerasnje utakmice, nego opcenito. Veceras je usao sa klupe i rijesio utakmicu. Mogao je i het-trik da zabije.

On je onaj tip igraca koji ima nos za gol. Murijelu je u poslednjih 5 meceva napravljen veliki broj prilika gde on iskoristi jednu ili dve. Imam utisak da je fizicki bolji od Jedera, ali da mu treba ogroman broj prilika da bi postigao gol. To je super protiv nekih slabijih timova, ali protiv ekipa poput Rela, Barse i ostalih, to je samoubistvo.

Rossonero
13.03.2018, 23:48
@Raymond

Koga prizeljkujes da izvucete u petak? Imas li neku posebnu zelju?

Raymond Reddington
13.03.2018, 23:56
Romu. Da se Moci vrati kuci :D
Mislim da svi zele nas i Romu :D
Ne bih voleo Siti, sto je po mom misljenju u ovom trenutku logicno za bilo koga u LS. Kada bih morao da biram izmedju Reala i Barse izabrao bih Real jer se zna da Mesi ima poseban pik na Sevilju a mislim da je Sevilji sa ovakvom ekipom lakse da se brani protiv Reala nego protiv Barse (s tim sto Barsa jos nije prosla). Od ovih ostalih ne bih voleo Liverpul jer smo im duzni previse :D Za Juventus i Bajern sam nekako neutralan. I da i ne. Mozda vise Juventus nego Bajern jer ipak je Montelica igrao protiv njih :D

srdjan_sl
14.03.2018, 10:53
Nisam znao da na forumu ima clan koji je fan Sevilje i bas mi je drago zbog toga. Cestitke na pobedi i prolazu u cetvrtfinale, definitivno ste bili bolji protivnik u dvomecu i zasluzeno prosli dalje.
Zelim vam mnogo srece u nastavku sezone. :cheers:

srdjan_sl
14.03.2018, 10:53
Nisam znao da na forumu ima clan koji je fan Sevilje i bas mi je drago zbog toga. Cestitke na pobedi i prolazu u cetvrtfinale, definitivno ste bili bolji protivnik u dvomecu i zasluzeno prosli dalje.

Raymond Reddington
14.03.2018, 12:32

Od skoro ima, vec duze navijam i pratim ali tek skoro sam poceo i na forumu po malo da pisem, cisto da se vidi da ima ljudi koji prate i Sevilju. Hvala na cestitkama, nije mala stvar igrati evropski duel sa Mancesterom, a kamoli proci dalje.

ognjen
14.03.2018, 13:09
Ono sto je bitno za Sevilju je to da su sinoc pokazali da su velika ekipa. U domacem sampionatu im slabo ide u poslednjih nekoliko utakmica a sinoc su izgledali sa puno samopouzdanja. Slagao se neko ili ne, Montela nosi velike zasluge i ja vjerujem da ce Montela biti veliki trener, cak mislim da fudbal odlicno razumije.

Raymond Reddington
14.03.2018, 13:33
Ono sto je bitno za Sevilju je to da su sinoc pokazali da su velika ekipa. U domacem sampionatu im slabo ide u poslednjih nekoliko utakmica a sinoc su izgledali sa puno samopouzdanja. Slagao se neko ili ne, Montela nosi velike zasluge i ja vjerujem da ce Montela biti veliki trener, cak mislim da fudbal odlicno razumije.

On jeste izgubio neke utakmice, pogotvu seviljski derbi, ali ako izuzmemo tu utakmicu, gde je on bio tek na pocetku, on je uradio dosta. Ekipa je uspela da prodje Atletiko uz dve sjajne partije u kupu protiv njih (iako ce neki reci da Atletiko nije igrao neki fudbal i da nije to isti Atletiko sa i bez Koste). Odveo je ekipu u cetvrtifnale LS i uz sve to plasman u LE je realan cilj. Generalno gledamo igra nije losa, samo je veliki broj golova primljen na individualne greske.

Raymond Reddington
14.03.2018, 18:37
Po prenosima britanskih medija Murinjo je nakon poraza usao u svlacionicu Sevilje i cestitao igracima na prolazu i pozele im srecu u nastavku takmicenja, a iz svlacionice je ispracen uz aplauz. Takodje, Simeone je komentarisao Seviljin prolaz u cetvrtfinale na neki nacin "braneci" njen uspeh. Vecina novinara i kriticara su potrcali da napadnu Murinja i losu igru Junajteda samim tim umanjujuci uspeh Sevilje, dok je Simeone na konferenciji pred Atletikov mec sa Lokomotivom rekao da je ovo veliki uspeh i da je Sevilje usla u mec znatno motivisanija i disciplinovanija.

Raymond Reddington
14.03.2018, 20:51
https://web.facebook.com/sevillafc.eng/videos/1015621475269648/

Raymond Reddington
15.03.2018, 13:14
Dan pred zreb LS navijaci Liverpula su na Twitteru komentarisali kako ne bi voleli Sevilju za protivnika zbog ne bas pozitivnog skora u poslednja tri meca. Takodje dosta se komentarise o igri Stivena N Zonzija i Klemona Lenglea kao i najkorisinijeg igraca u mecu protiv Junajteda Ben Jedera. Mnogi Liverpulovi navijaci bi voleli da vide Legnela u svojoj odbrani zajedno sa Van Dajkom, ali ni Totenhemovi navijaci nisu ravnodusni posle njegove partije protiv Junajteda. Evertonovi navijaci su na Twitteru komentarisali kako njihov klub treba da obnovi interesovanje za N Zonzija koje su u zimskom prelaznom roku pokazali.

Rossonero
16.03.2018, 12:19
Stize Bayern na Ramon Sanchez Pizjuan.

Raymond Reddington
16.03.2018, 14:46
Ni malo lak posao, znatno teze nego protiv Junajteda. Izuzetno igraju napadacki sto mislim da Sevilji bas preterano i ne odgovara ako se odbrana ne uigra kako treba. Jeste da je Lengle odlican, ali problemi i dalje postoje.

Raymond Reddington
16.03.2018, 18:05
Ovo je zatvorena grupa za sve navijace Seville sa podrucja Balkana. Svi su dobrodosli i slobodno pozovite svoje prijatelje koji navijaju za Sevillu da nam se pridruze. Cilj ove grupe je da se se bolje upoznamo, zabavimo i informiramo.
Ukoliko imate bilo kakve vijesti, informacije ili pitanja vezana za klub, slobodno pitajte ili podjelite s ostalima.
Nadamo se da ce se sa otvaranjem ove grupe poboljsati i rad nase Facebook stranice gdje cemo i dalje nastaviti objavljivati kao i do sada.
https://www.facebook.com/groups/1016580821826916/
https://www.facebook.com/SFCBalkan/

Na ova dva linka mozete videti grupu i stranicu fanova Sevilje sa Balkana. Naravno svi su dobrodosli da se pridruze kako na forumu tako i na FB-u.

Raymond Reddington
20.03.2018, 21:24
But what makes him so special to the fans is that he not only delights in the highs, but that he’s one of the first to comment on and apologise for the lows as well. The 5-3 loss to Real Betis in the most recent derby was a tough pill for all involved with the club to swallow, but Ben Yedder showed face afterwards and publicly apologised for the result. “It’s a derby and we had to win,” he admitted. “I am sorry for the fans. There’s a negative feeling.”
Jos jedan dokaz da je veliki!

Raymond Reddington
27.03.2018, 13:08
Navas nakon pet utakmica pauze zbog povrede opet konkurise za prvi tim pred mec sa Barsom i Bajernom.

Raymond Reddington
27.03.2018, 18:29
Postoje nagadjanja da je Barselona zagrizla za Lenglea i da zeli da ga dovede u sledecem prelaznom roku, mada su iz Sevilje demantovali da imaju bilo kakve informacije o interesovanjima za njega i da se radi na potpisivanju novih ugovora sa njim i jos nekim igracima.

Raymond Reddington
31.03.2018, 22:35
Na samom kraju derbija ovog kola ostaje zal za ova tri boda i za skidanjem skalpa Barseloni. Medjutim, bez obzira na rezultat, sjajan fudbal je vidjen na Pishuanu. Postignuta su dva gola Barseloni, uz jos dosta prilika koje na zalost nisu iskoriscene i to je ono sto muci Sevilju ove sezone. Mesi je jos jednom pokazao da je veliki i da je Sevilja klub koji njemu izuzetno odgovara za postizanje golova.

Raymond Reddington
03.04.2018, 22:39
Dva razlicita poluvremena, dve razlicite Sevilje i dva nesrecno primljena gola. Sve u svemu, jos jedan dobar mec iako su oba tima proslog vikenda igrali derbije kola. Ipak, kako su prosli Borusija i Besiktas, Sevilja je uspela da izvuce pozitivan rezultat ako bi uopste tako moglo i da se kaze.

p4p1
03.04.2018, 23:43
Ma šteta, morali ste 2:0 da imate posle pp. Baš niste imali sreće. Još jedna potvrda da ste ove sezone u stanju da se nosite s bilo kim. :tu:

Raymond Reddington
03.04.2018, 23:59
Ma šteta, morali ste 2:0 da imate posle pp. Baš niste imali sreće. Još jedna potvrda da ste ove sezone u stanju da se nosite s bilo kim. :tu:

Jako su male sanse za prolaz, ali ovo je vec uspeh. Zaustaviti Bajern i napraviti ga skoro bezidejnim pogotovu u prvom poluvremenu je veliki uspeh.

Raymond Reddington
07.04.2018, 18:32
Jedina pozitivna stvar reakcija navijaca Selte na ulazak Nolita u igru.

ognjen
13.04.2018, 22:57
Dresovi Sevilje za finale Kupa Kralja

https://3.bp.blogspot.com/-OPs3DLjYBHQ/WtD7pz46tbI/AAAAAAABhK4/55H-kF712fQ7q45SbQx4vFmmJF7NUf1bgCLcBGAs/s738/sevilla-2018-copa-del-rey-final-kit%2B%25282%2529.jpg

https://1.bp.blogspot.com/-G3VTaCeNPKA/WtD7qbliG3I/AAAAAAABhLA/gO48ptSod9AY4BjP1pVzFh1s5-Z8oea4wCLcBGAs/s738/sevilla-2018-copa-del-rey-final-kit%2B%25284%2529.jpg

Raymond Reddington
18.04.2018, 00:01
Engleski mediji objavljuju da je Celzi zakazao mec sa Seviljom za 28. jul. u predsezonskom periodu. Mec ce se odigrati u Varsavi.

Raymond Reddington
22.04.2018, 13:18
Posle sinocnjeg malo je reci debakla u finalu Kupa kralja, Sevilja ima jako male sanse za novu sezonu u Evropi. Iako se trenutno nalazi na poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope (u slucaju poraza Djirone, a u ovom trenutku u kojem ja pisem je 0:2 za Espanjol) Sevilja ima tezak raspored. Sledi mec sa Levanteom sto bi na papiru ekipa Sevilje trebala da dobije. Ali zatim ide serija teskih meceva. Pre svega mec sa Real Madridom, a zatim i veliki derbi. Derbi koji ce definitivno odluciti da li Sevilja uopste i zasluzuje da sledece godine igra Evropu. Mec sa Betisom dolazi samo cetiri dana nakon utakmice sa Madridom sto nikako ne ide u korist Sevilji.

Rossonero
23.04.2018, 14:13
Montelica pred otkazom.

Raymond Reddington
23.04.2018, 15:11
Montelica pred otkazom.

Bio bi red. Posle svega ovoga stvarno bi bio red. Los prelazni rok, osim Lajuna niko druge se nije pokazao, a posle toga i svi ovi porazi redom. Nesto mora da se menja.

Raymond Reddington
24.04.2018, 13:35
U Spaniji se sve vise prica o smeni Montele. Kao zamena navodi se mogucnost dolaska Hoakina Kaparosa.

Raymond Reddington
25.04.2018, 11:38
Nakon debakla protiv Barselone ipak su povuceni odredjeni koraci. Otpusten je sportski direktor Arias. Navodno Montela ostaje, ali i dalje je Kaparos u prici. Pitanje je samo kakvu funkciju ce obavljati ako dodje u klub.

Raymond Reddington
27.04.2018, 16:31
Navodno, Sevilja ima cetiri kandidata za novog sportskog direktora. "Na meti" su sportski direktor Intera Ausilio, Antoni Cordon koji je ugovorom vezan za kinesku grupu investitora, Sportingov skaut Andre Geraldes i Malagin Antonio Fernandez.

Raymond Reddington
27.04.2018, 22:48
Mislim da Montela polako sam sebi daje otkaz. Dosta je vise bilo.

Crni Đorđe
28.04.2018, 22:12
Posle prva tri meča se vec videlo da će dobiti šut u dupe jako brzo. Da Murinjo nije pomalo dementan, bio bi bez posla već mesec dana.

ognjen
29.04.2018, 01:13
Ben Jeder je izgleda jedva cekao da Montela dobije otkaz. Lajkovao tvit u kom Sevilja obajvestava da je Montela dobio otkaz.

Raymond Reddington
29.04.2018, 23:38
Posle otpustanja Montele i dovodjenja Kaparosa za trenera (makar do kraja sezone) druga vest koja se pojavila danas je moguci dolazak Dzoa Harta.

Rossonero
30.04.2018, 10:31
Kupio je neko vrijeme zbog izbacivanja sramotnog Prevodioca iz LS. Otkaz je ocekivan. Kaparos nije rijesenje, on je tu do kraja sezone.

Raymond Reddington
30.04.2018, 22:08
Italijanski mediji pisu kako je moguc odlazak Muriela u Milan.

Raymond Reddington
01.05.2018, 21:07
Sevilja bi mogla da sklopi dogovor sa Barselonom oko Lenglea. U slucaju da Umtiti napusti Barselonu, Barselona bi dovela Lenglea i u Sevilju prosledila Jeria Minu (uz doplatu) koji je ove zime dosao u redove Barselone.

Rossonero
03.05.2018, 21:06
Italijanski mediji pisu kako je moguc odlazak Muriela u Milan.

Nema od toga nista, nije nam potreban Kalinic broj 2.

Raymond Reddington
04.05.2018, 12:14
Nema od toga nista, nije nam potreban Kalinic broj 2.

A stoooooo? Pa uzmite gaaaaaaaa :D

Raymond Reddington
05.05.2018, 12:25
"Kombinovanim" sastavom i moglo bi se reci i poklonjenim penalom konacno je prekinut niz bez pobede koji traje od meca sa Junajtedom.

Raymond Reddington
09.05.2018, 20:40
15960

Startna postava za veceras.

Raymond Reddington
12.05.2018, 18:41
Nije mi jasno zašto meč sa Betisom počinje sa Sandrom i Mesom u startnoj postavu

Raymond Reddington
12.05.2018, 20:15
Da li neko može da mi kaže kakvo mišljenje ima o Mihajloviću kao treneru i da li bi se on snašao u Španiji?

Raymond Reddington
15.05.2018, 17:44
Po svemu sudeci Sevilja ce otkupiti Mesin ugovor od Svonsija koji nakon ispadanja iz Premier lige vrsi rasprodaju. Postoji mogucnost da iz Engleske tacnije iz Stouka stigne Jo Alen, ali za njegov potpis se bori vise timova izmedju ostalog i Vulvsi koji su usli u Premier ligu. Takodje sto se tice sportskog direktora pominje se Omar Milaneto kojeg je navodno Monci zeleo kao skauta u Romi, dok se kao treber pominje Pelegrini.

Raymond Reddington
16.05.2018, 19:13
Lengle se izgleda već dogovorio sa Barselonom. Sevilja bo za njegov transfer trebala da dobije 35 miliona evra.

Raymond Reddington
21.05.2018, 10:42
Zadnjih par dana se pisalo o nekim transferima vezanim za Sevilju. Ono sto mene raduje jeste zelja Migela Lajuna da ostane u Sevilji iako se pominjao njegov povratak u Porto kao i odlazak u Vest Hem. Druga stvar koja me delimicno raduje jeste definitivan odlazak N Zonzija ovog leta. On bi mogao da se preseli u London (Arsenal ili Celzi) i otkupna klauzula je 40 miliona evra. Pored Lajuna i Sandro i Mesa su izrazili zelju da ostanu u Sevilji. Sandro je i igrao par utakmica i izgledalo je kao da pocinje da se uklapa, ali njegov odlazak moze da zakomplikuje dolazak novog menadzera u Everton, dok je Mesa igrao samo pod vodjstvom Kaparosa i videcemo sta ce klub odluciti. Posle vec i zavrsene prodaje Lenglea Sevilja trazi novog beka i moguce resenje je bivsi igrac Viljareala Mateo Musakio koji je trenutno u Milanu.

Raymond Reddington
21.05.2018, 16:17
Sevilja će za nešto više od 4000 mesta proširiti kapacitet na Ramon Sančez Pishuanu i on će iznostiti 47000 mesta. Na ovaj način se nastavlja modernizacija stadiona koji je u poslednje dve tri godine dosta renovoran pogotovu kada su u pitanju komfor i samo doživljaj gledanja fudbala.

Raymond Reddington
23.05.2018, 12:10
Nakon sto je Pelegrini preuzeo Vest Hem kao glavni kandidat za klupu Sevilje pominje se Pablo Machin trenutni trener Djirone. Takodje se pominje dolazak novog napadaca sto sasvim sigurno znaci odlazak jednog. U Engleskoj se pominje moguci odlazak Muriela u Everton sto moze da dovede do neke zamene za Sandra ali jos nista nije konkretno navedeno. Kao moguca meta pominju se Jansen iz Totenhema i Pela iz Nice.

ognjen
24.05.2018, 14:48
Velika nadleznost za Kaparosa.

BREAKING: Joaquín Caparrós has been appointed Sevilla FC's new director of football, with responsibility for all teams from 1st team down through academy.

Raymond Reddington
24.05.2018, 16:42
Velika nadleznost za Kaparosa.

Uz to Sevilja i definitivno dobija novog trenera. Sad cemo da vidimo da li je on mozda prava zamena za Moncija. Prelazni rok je vec tu.

Raymond Reddington
24.05.2018, 16:53
Liverpool agreed to pay Sevilla one million euros in the event Alberto Moreno won the Premier League or Champions League.

Milion razloga da se navija za Liverpul :D

Raymond Reddington
28.05.2018, 14:52
Postoje odredjene mogucnosti i intereseovanja da pored Lenglea koji je odbio da produzi ugovor i Serhio Riko napusti Sevilju ovog leta. Pablo Machin bi trebalo ovih dana da postane novi treber Sevilje. Sevilja ce morati da plati milion eura kao klauzulu Djironi, a ugovor bi bio na dve godine. Ovu vest je potvrdio i sportski direktor Djirone.

Raymond Reddington
28.05.2018, 21:35
http://sevillafc.es/en/actual/news/pablo-machin-appointed-sevilla-manager-next-two-seasons

Sad i zvanicno

Raymond Reddington
01.06.2018, 11:18
More specifically, 22,000 points were picked up in 13/14 (a Europa League winning year), 28,000 points in 14/15 (another Europa League winning year), 23,000 points in 15/16 (another Europa League winning year), 19,000 picked up in 16/17 (after a Champions League qualification) and 21,000 points were won this recently finished season. Just Real Madrid (162,000 points), Atlético Madrid (140,000 points), Bayern Munich (132,000 points), FC Barcelona (132,000 points) and Juventus (126,000 points) rank ahead of Sevilla.

Sledece sezone se gube 22,000, ali LE je opet tu.

Raymond Reddington
06.06.2018, 20:03
Sevilja ce na Svetskom prvenstvu u Rusiji imati sest igraca sto je rekord. Sevilju ce predstavljati Lajun, Banega, Muriel, Merkado, N Zonzi i Kjer.

colchonero
06.06.2018, 20:12
Kako 3 kad ih ti nabroja 6???:confused::biggrin:

Raymond Reddington
06.06.2018, 20:25
Kako 3 kad ih ti nabroja 6???:confused::biggrin:

Ogrmomna greška u kucanju. Sad će biti ispravljeno. I hvala na zapažanju :)

Raymond Reddington
13.06.2018, 19:04
Ako je verovati Transfermarkt-u Pizzaro od prvog jula vise nece biti igrac Sevilje. On se vraca u Tigres odakle je i dosao u Sevilju.

Raymond Reddington
13.06.2018, 20:01
Pored gore navedenih igraca koji su otisli na svetsko prvenstvo, promenom selektora u spanski tim je uvrsten i Karlos Marcena kao jedan od trenera.

Raymond Reddington
14.06.2018, 15:41
"We must appreciate that the Federation has sent out an S.O.S to the Club"

Kaparos

Raymond Reddington
15.06.2018, 13:20
Prica se da je Kalinic vrlo blizu pozajmice sa pravom otkupa. Mada sam ja pred kraj sezone citao neki njegov intervju kako zeli da ostane u Milanu. Ako se ja dobro secam uopste.

Raymond Reddington
20.06.2018, 16:06
Sevilja je dobila dva moguca protivnika u kvalifikacijama za LE. 26. jula i 2. avgusta Sevilja ce na megdan ili Nefciju ili Ujpestu.

Raymond Reddington
21.06.2018, 12:03
Prema navodima spanskih medija, prvog jula se ocekuje potpis Lenglea za Barsu. Sevilja i Barselona su se vec dogovorile i Barsa ce morati da plati punu klauzulu od 35 miliona. Mada do prvog jula ima jos dosta vremena, svasta moze da se desi.

Raymond Reddington
27.06.2018, 12:40
Roke Mesa i zvanicno u Sevilji do 2021. godine.

Raymond Reddington
01.07.2018, 12:05
Ibrahim Amadu je novi igrac Sevilje. On je potpisao na cetiri godine, a transfer je tezak 15 miliona.

Raymond Reddington
01.07.2018, 20:07
Izgleda da postoji mogucnost da se Super kup Spanije igra kao jedan mec zbog obaveza Sevilje u kvalifikacijama za LE i da ne bi doslo do odlaganja ligaskih meceva vec na pocetku.

ognjen
01.07.2018, 23:34
Pominje se to vec neko vrijeme ali mislim da nisu razlog Seviljine obaveze vec bi se to primjenjivalo i narednih sezona.

Raymond Reddington
02.07.2018, 00:27
Pominje se to vec neko vrijeme ali mislim da nisu razlog Seviljine obaveze vec bi se to primjenjivalo i narednih sezona.

Ono što sam pročitao je da je faktički i to jedan od razloga. Sevilja 2. avgusta igra kvalifikacije, a oni žele da se super kup završi negde do 12. avgusta, ako sam ja dobro shvatio. Tako da bi to značilo da se igra 4. i 11.-12. avgusta, a od toga nema ništa verovatno.

ognjen
08.07.2018, 22:34
Sevilja ipak zahtijeva da se igraju dvije utakmice.
1016045174491885575

Raymond Reddington
09.07.2018, 14:40
Sevilja zahteva ali vlasti potvrdjuju izgleda

The Spanish FA have confirmed the Spanish Supercopa between Barcelona and Sevilla will be contested by a single match.

Raymond Reddington
09.07.2018, 21:19
Ono sto ja nisam ispratio ovih dana jeste potpis golmana Tomasa Vaclika i navodno komplikovanje stvari oko Lenglea. On se izjasnio da zeli da ide u Barselonu, Barsa navodno ne zeli da plati punu klauzulu, a Sevilja ne popusta. Mislim da sam jos pre negde napisao da koliko god objavljivali da je ovo gotovo siguran transfer uvek treba sacekati jer je to ipak Sevilja.

Rossonero
09.07.2018, 21:20
Lenglet ostaje ili odlazi? Koja je klauzula?

Raymond Reddington
09.07.2018, 21:49
Klauzula je 35 miliona. On je navodno odlucio da zeli da ode, kroz novine se provlaci kako bi u naredna dva dana trebalo sve da bude gotovo, ali takodje pisu da Barsa nudi manje novca. Opet tu je i Junajted, mada mislim da od toga nema nista.

Rossonero
09.07.2018, 22:00
Odlican igrac za 35 miliona. Kada pogledas danasnje trziste, kradja za te pare. Sve je ovo otislo u qurac. Stones prevara vrijedi 50 miliona.

ognjen
09.07.2018, 22:06
U Barseloni su planirali da to bude "klasican" transfer, ako treba da se plati i koji milion vise od tih 35m evra jer formalno ako se klauzula isplacuje onda je potrebno i neki porez platiti ako se ne varam. Uglavnom, iz Sevilje su rekli da od toga nema nista jer Lenglea zele da zadrze i da postoji klauzula koja moze da se isplati. Ove sedmice ce se znati.

Raymond Reddington
09.07.2018, 23:36
U Barseloni su planirali da to bude "klasican" transfer, ako treba da se plati i koji milion vise od tih 35m evra jer formalno ako se klauzula isplacuje onda je potrebno i neki porez platiti ako se ne varam. Uglavnom, iz Sevilje su rekli da od toga nema nista jer Lenglea zele da zadrze i da postoji klauzula koja moze da se isplati. Ove sedmice ce se znati.

Sevilja standardo gleda da se izvuce sto je bolje moguce. Veliko je pitanje kako teku svi ti pregovori jer je Sevilja jos pre trazila Vidala, po nekim pricama u ovom prelaznom roku i Minu. Po svemu sudeci odnosi su mozda malo zategnuti i oko Super Kupa. Stvari oko Mine se definitivno komplikuju njegovim dobrim igrama na svetskom pa se Barsi vise isplati da ga proda nego da ga daje na pozajmice. Ima tu raznih opcija, ali na kraju trebalo bi sve da se zna u toku nedelje.

Raymond Reddington
10.07.2018, 23:17
Ono sto se moglo procitati u zadnja dva dana su optuzbe da je fudbalski savez Spanije stao u zastitu Barselone odlukom da se Super kup Spanije igra kao jedan mec. Savez se optuzuje da pomaze Barseloni (citaj i Real Madridu) jer ona svake sezone igra veliki broj meceva, a i ima pripremne meceve 1. i 5. avgusta protiv Rome i Milana. Sevilja je i pored revans meca u kvalifikacijama za LE koji ce igrati 2. avgusta pristala da se prvi mec igra 4. avgusta ali savezu to ocito nije bilo dovoljno. Moje misljenje je da je ovo greska saveza, pre svega sto se narusava jedna tradicija, a i staje se u direktnu odbranu Reala i Barselone sto ugrozava celu ligu. Sa druge strane oduzima se zarada klubovima od tv prenosa, gledalaca i svega ostalog, dok Barselona tu zaradu moze direktno da nadoknadi kroz pripremne meceve.

ognjen
11.07.2018, 11:54
Kakva zastita zbog samo jedne utakmice u toku sezone od tolikog broja utakmica? Plus sto taj Superkup nije toliko ni bitan da se neko cima oko nekog kluba u pogledu zastite.

Godinama se pominje da je velika nelogicnost igrati Superkup kao dvomec, vecinom su igraci tako izjavljivali.

Sevilja je u pravu ako trazi da se ispostuje ono sto je unaprijed planirano iz razloga da se postuje raspored kad vec nije mnogo ranije donesena odluka o odigravanju jedne utakmice.

Raymond Reddington
11.07.2018, 12:51
U potpunosti se slazem sa tobom da jedna utakmica ne pravi nikakvu razliku kada je u pitanju kondicija, ali finansijski predstavlja razliku. Barselona igra pripremne utakmice po svetu, a svi dobro znamo da su sto se tice tih klubova tu fine pare (i El klasiko se vise ne igra u normalnom evropskom terminu zbog Kineza, pa ni ovo nije veliko cudo). Sa druge strane Sevilja (ili bilo koji drugi "manji" klub) nema te utakmice u vidu internacionalnog kupa koji igraju Real, Barsa i Atletiko i nema tu "dodatnu" zaradu, a jos im se sad uskracuje i zarada od tv prava i ulaznica za taj jedan mec. Lepo si rekao, sve bi to bilo okej da je to ranije dogovoreno, a ne ovako kad odgovara velikima onda ajde da menjamo.

Raymond Reddington
11.07.2018, 15:21
Sevilja nije iskoristila mogucnost da otkupi ugovor Migela Lajuna koji je pojacao Viljareal.

Raymond Reddington
12.07.2018, 21:54
Zavrsena je prica oko Lenglea. On je potpisao za Barselonu koja je platila njegovu otkupnu klauzulu.

Raymond Reddington
14.07.2018, 15:00
Sevilja večeras od 20h igra prvi pripremni meč orotiv Bornmuta.

Raymond Reddington
14.07.2018, 19:51
David Soria je napustio Sevilju i presao je u Hetafe. Transfer je iznosio 3 miliona, a Sevilja u naredne dve sezone ima pravo preceg otkupa.

Raymond Reddington
15.07.2018, 22:22
U utakmici protiv Bornmuta Macin je izveo dva potpuno razlicita tima u dva poluvremena. Utakmica je zavrsena rezultatom 1:1.

Raymond Reddington
19.07.2018, 11:29
Robert Kraft, vlasnik Nju Ingland Petriotsa, zeli da kupi deo Sevilje.

La Jugoslavia
19.07.2018, 12:13
La Liga je najjača u Evropi/na svetu, očekivano je da privlači bogate vlasnike/investitore.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

Raymond Reddington
20.07.2018, 12:57
Sevilja ce u kvalifikacijama za LE igrati protiv madjarskog Ujpesta.

La Jugoslavia
20.07.2018, 14:18
Neverovatno da klub koji je nedavno tri puta za redom osvojao Ligu Evrope (2014, 2015, 2016), igra kvalifikacije.

Raymond Reddington
20.07.2018, 14:52
Neverovatno da klub koji je nedavno tri puta za redom osvojao Ligu Evrope (2014, 2015, 2016), igra kvalifikacije.

Loše sezone i loši izboei se ne praštaju.

La Jugoslavia
20.07.2018, 15:48
Ako se ne varam Sevilja je izbacila Mančester junajted iz Lige šampiona prošle sezone.
Pre bih rekao da je sistem UEFA loš kada im jedan takav klub kao što je Sevilja igra kvalifikacije.

Raymond Reddington
20.07.2018, 16:05
Ako se ne varam Sevilja je izbacila Mančester junajted iz Lige šampiona prošle sezone.
Pre bih rekao da je sistem UEFA loš kada im jedan takav klub kao što je Sevilja igra kvalifikacije.

Jeste izbacila Mancester, stigla do cetvrtfinala, ali je igra u La Ligi bila losa tako da ne cudi ovo uopste. Lako je moglo da se desi da ostane i bez kvalifikacija.

La Jugoslavia
20.07.2018, 16:41
Oni jesu bili relativno loši prošle sezone u Španiji (7. mesto i gol razlika -9), ali je Sevilja od UEFA zaslužila mnogo bolji tretman od pukih kvalifikacija.
Tri evropske titule u prethodnih pet sezona plus četvrtfinale Lige šampiona prošle sezone moraju biti nagrađeni od strane UEFA, Sevilja je morala na neki način da bude povlašćena od strane UEFA.
Ovo sa Seviljom pokazuje da je sistem UEFA loš.

Raymond Reddington
20.07.2018, 19:00
Oni jesu bili relativno loši prošle sezone u Španiji (7. mesto i gol razlika -9), ali je Sevilja od UEFA zaslužila mnogo bolji tretman od pukih kvalifikacija.
Tri evropske titule u prethodnih pet sezona plus četvrtfinale Lige šampiona prošle sezone moraju biti nagrađeni od strane UEFA, Sevilja je morala na neki način da bude povlašćena od strane UEFA.
Ovo sa Seviljom pokazuje da je sistem UEFA loš.

Ja sam pre negde pisao da Sevilja u poslednjih 12 godina ima vise evropskih trofeja nego svi engleski klubovi zajedno. Tako da sa te strane kada se pogleda vrlo je nezahvalno da zbog jedne lose sezone ne igras neko evropsko takmicenje, ali opet ne moze se svakome ugoditi.

La Jugoslavia
20.07.2018, 22:05
Sećam se da sam prošle sezone gledao utakmicu Betis protiv nekog relativno nezgodnog kluba. Kakav je to rat za budove bio, ritam utakmice i kvalitet igre daleko iznad proseka u Premijer ligi, vidi se iz aviona da je La Liga sledeći nivo.
Što se tiče UEFA sistema takmičenja on je prilagođen za debele mačke, nas je satro i zbrisao sa lica zemlje, a pojave se i poneke anomalije da klubovi iz privilegovanih zemalja budu debelo zakinuti, kao Sevilja u ovom slučaju.

Raymond Reddington
20.07.2018, 22:30
Sećam se da sam prošle sezone gledao utakmicu Betis protiv nekog relativno nezgodnog kluba. Kakav je to rat za budove bio, ritam utakmice i kvalitet igre daleko iznad proseka u Premijer ligi, vidi se iz aviona da je La Liga sledeći nivo.
Što se tiče UEFA sistema takmičenja on je prilagođen za debele mačke, nas je satro i zbrisao sa lica zemlje, a pojave se i poneke anomalije da klubovi iz privilegovanih zemalja budu debelo zakinuti, kao Sevilja u ovom slučaju.

Teška srca, ali Betis je ove sezone igrao srcem, a to je Sevilji falilo.

Raymond Reddington
21.07.2018, 11:53
Danas od 18h meč protiv Benfike.

Raymond Reddington
24.07.2018, 10:46
Posle tri pripremna meca u sastav Sevilje za mec protiv Ujpesta Macin je u sastav ukljucio i Pejina koji je do sada igrao za Sevilju Atletiko. On je 1996. godiste i trebalo bi ga najcesce vidjati na levom boku. Pored njega u prvih 17 igraca ce biti i Amadou koji je ovog leta stigao, Fede San Emeterio i Mark Gual koji su takodje prikljuceni timu iz Sevilje Atletiko.

Raymond Reddington
24.07.2018, 12:49
Sevilja ce u slucaju da prodje Ujpest u trecem kolu LE ici na Zalgiris ili Vaduz.

Raymond Reddington
25.07.2018, 08:48
Alex Munoz, koji je odigrao jedno poluvreme na pripremnim utakmicama Sevilje, je presao u Real Saragosu.

Raymond Reddington
25.07.2018, 15:38
Sergi Gomez je novi igrac Sevilje. On je presao iz Selte za 5 miliona.

Raymond Reddington
26.07.2018, 09:52
Joris Gnagnon je presao iz Rena u Sevilju za 15 miliona.

Raymond Reddington
01.08.2018, 20:09
Correa je prešao u Lacio za 15 miliona.

La Jugoslavia
01.08.2018, 23:25
Malo sam zbunjen, zar nije to Korea, Argentinac iz Atletika, igrao za Argentinu na Novom Zelandu kada smo mi uzeli titulu.

Raymond Reddington
02.08.2018, 18:59
Malo sam zbunjen, zar nije to Korea, Argentinac iz Atletika, igrao za Argentinu na Novom Zelandu kada smo mi uzeli titulu.

Ne, ne. Ima ih dvojica. Ovaj je Hoakin, a taj iz Atletika je Anhel.

61563
02.08.2018, 20:01
Oce te li da se zaletite za Rebica 21m,pise AS blizu ste

Raymond Reddington
02.08.2018, 21:29
Nisam pratio zadnjih dana jer nisam pri lap topu pa onda ni ne znam. Ovp za Koreu se spremalo već neko vreme pa sam čisto propratio na sajtu i transfermarktu.

La Jugoslavia
03.08.2018, 12:00
Ne, ne. Ima ih dvojica. Ovaj je Hoakin, a taj iz Atletika je Anhel.

Hvala, nisam znao.

ognjen
04.08.2018, 00:21
Prejeftino je otisao Korea jer mi djeluje kao veliki talenat ali eto vidjecemo kako ce napredovati.

Aleis Vidal je blizu prelaska u Sevilju.

blond
04.08.2018, 00:44
Dobro pojacanje za njih. U Barseloni za njega nije bilo dovoljno prostora, njima moze pomoci na desnoj strani terena. :)

Raymond Reddington
04.08.2018, 10:44
Prejeftino je otisao Korea jer mi djeluje kao veliki talenat ali eto vidjecemo kako ce napredovati.

Aleis Vidal je blizu prelaska u Sevilju.

Žao mi je za Koreu što je otišao,mada se za dosta igrača pričalo kako su na izlaznim vratima. Pisalo se i za Vaskeza i Sarabiju. Vidal je trebao da dođe još zimus, ali je bilo komplikacija.

Raymond Reddington
04.08.2018, 21:56
Vidal se vratio iz Barselone u Sevilju za 8.5 miliona. On je pre toga u Barsu otišao za 17 miliona.

ognjen
04.08.2018, 23:19
:D
1025823751823413248

Raymond Reddington
09.08.2018, 19:56
Rico u Fulamu na pozajmici

ognjen
09.08.2018, 22:25
A sta se desilo sa Rikom? On je bio jedan od boljih golmana u Spaniji i odjednom postao rezervni golman u Sevilji.

Raymond Reddington
09.08.2018, 22:49
A sta se desilo sa Rikom? On je bio jedan od boljih golmana u Spaniji i odjednom postao rezervni golman u Sevilji.

Desile su se greske i pad samopouzdanja u jednom trenutku. Sad ne mogu da se setim tacno na kojim mecevima, ali u vecem delu prolecnog dela sezone je branio Soria. Mislim da je sve bila stvar psihe i odredjenog pritiska. Sevilja je dovela Vaclika i bilo je pitanje samo gde ce otici jer realno decko nije za rezervnog golmana.

Rossonero
10.08.2018, 10:35
@RR

Stize vam Andre Silva na pozajmicu sa pravom otkupa, koji iznosi 38 miliona.

Raymond Reddington
10.08.2018, 10:53
@RR

Stize vam Andre Silva na pozajmicu sa pravom otkupa, koji iznosi 38 miliona.

Sudeći po cifri, čisto sumnjam da će da ga kupe :D

Rossonero
10.08.2018, 11:02
Sto se tice Milana, ako ce biti kao prosle sezone bolje za njega da ide na pozajmicu. Mislim da je Sevilla pravi pogodak. Zelim mu da trese mreze, a onda da nam se vrati. :D

Sta imate od napadaca osim Yeddera i Muriela?

Raymond Reddington
10.08.2018, 11:22
Sto se tice Milana, ako ce biti kao prosle sezone bolje za njega da ide na pozajmicu. Mislim da je Sevilla pravi pogodak. Zelim mu da trese mreze, a onda da nam se vrati. :D

Sta imate od napadaca osim Yeddera i Muriela?

Koliko ja vidim ništa. Ne račinajući Nolita kojeg oni navode kao "napadača". Koliko ja znam Sandra nema ni u jednom protokolu tako da njega vraćaju u Englesku. U toku priprema je bilo dva tri igrača iz Sevilje Atletik, mada je jedan od njih otišao sad na pozajmicu.

Rossonero
10.08.2018, 11:33
Silva ce se sa Yedderom boriti za mjesto prvog napadaca.

Rossonero
10.08.2018, 11:41
Evo zelite da ga kupite za 22 miliona, e pa necemo tako... :D

Raymond Reddington
10.08.2018, 12:18
Evo zelite da ga kupite za 22 miliona, e pa necemo tako... :D

A šta si drugo očekivao :D Ovi ne daju pare ni kad moraju. Zadnja priča je bila da ne daju pare pd Lenglea Francuzima jer kao on nije prodat već je raskinuo ugovor :D mada mislim da je to više mit :D

Raymond Reddington
11.08.2018, 11:11
https://www.youtube.com/watch?v=ogBfU5FStEo

Decko ce biti odlicna zamena za Koreu. Vise nego odbro odigranih 50 minuta protiv Zalgirsa. U par navrata je unistio levog beka Zalgirisa. Bice interesantno videti da li ce nastupiti malo i protiv Barse.

Rossonero
11.08.2018, 15:32
Stigao Silva.

1028264468713811968

Raymond Reddington
11.08.2018, 16:31
Stigao Silva.

1028264468713811968

Tvoje mišljenje o njemu?

Rossonero
11.08.2018, 16:49
Vise sam puta pisao o njemu na temi Milana. Stvarno ne znam nakon svega sta da mislim o njemu. Ajde krenut cu od Porta. Tamo sam ga pratio, bio je odlican. Ali to je ipak Portugalska liga. Kad je potpisao za Milan bio sam prezadovoljan i ocekivao sam ga kao prvog napadaca, medjutim kod Montele je bio zakucan za klupu, zamisli prvi postavu je igrao Kalinic. Kutrone je isto bio ispred Silve. Jedva sam cekao da vidim ledja Monteli, to se desilo. Preuzeo nas Gatuzo. Svako malo pohvala za Silvu, tipa mlad je, radio odlicno na treninzima, na kraju da skratim pricu vrlo je zadovoljan s njim. A onda iz utakmice u utakmicu je zakucan za klupu. Kad je god dobio sansu, maksimalno je iskoristio, ali Kalinic i Kutrone su stalno bili ispred njega. Meni tu vise nista nije bilo jasno, nije mi jasno ni dan danas. Sto se tice vas, siguran sam da ce biti fino pojacanje. Ja mu zelim svu srecu u novom klubu i naravno da nam se vrati. Ja vjerujem u njega.

Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

Raymond Reddington
11.08.2018, 17:12
Vise sam puta pisao o njemu na temi Milana. Stvarno ne znam nakon svega sta da mislim o njemu. Ajde krenut cu od Porta. Tamo sam ga pratio, bio je odlican. Ali to je ipak Portugalska liga. Kad je potpisao za Milan bio sam prezadovoljan i ocekivao sam ga kao prvog napadaca, medjutim kod Montele je bio zakucan za klupu, zamisli prvi postavu je igrao Kalinic. Kutrone je isto bio ispred Silve. Jedva sam cekao da vidim ledja Monteli, to se desilo. Preuzeo nas Gatuzo. Svako malo pohvala za Silvu, tipa mlad je, radio odlicno na treninzima, na kraju da skratim pricu vrlo je zadovoljan s njim. A onda iz utakmice u utakmicu je zakucan za klupu. Kad je god dobio sansu, maksimalno je iskoristio, ali Kalinic i Kutrone su stalno bili ispred njega. Meni tu vise nista nije bilo jasno, nije mi jasno ni dan danas. Sto se tice vas, siguran sam da ce biti fino pojacanje. Ja mu zelim svu srecu u novom klubu i naravno da nam se vrati. Ja vjerujem u njega.

Hvala na odgovoru. Biće interesantno videti kako će Macin igrati. Ja jedva čekam sutrašnji super kup jer želim da vidim prvu postavu u jednom ozbiljnom meču. Ne želim da podcenjujem ni Ujpešt ni Žalgiris, ali delovalo mi je kao da na tim mečevima i dalje traju pripreme.

Raymond Reddington
11.08.2018, 22:05
Za Silvinu pozajmicu pet miliona.

Raymond Reddington
12.08.2018, 09:48
Sevilla have threatened legal action ahead of Sunday's Spanish Super Cup after a late change of rules cleared Barcelona to use more non-European Union players.

The two clubs are scheduled to play on Sunday night in Tangier, Morocco (3:30 p.m. ET, ESPNEWS and ESPN Deportes), and the Spanish football federation (RFEF) announced one day before the game that the match would have no squad restrictions concerning the use of non-EU players.

The federation's rules normally only allow for teams to register five non-EU and use three in a matchday squad for La Liga games, and Sevilla made their objections clear on Saturday night.
Nastavljaju se gluposti oko super kupa. Na kraju ce da ga ugase i daju trofej bacanjem novcica.

Raymond Reddington
13.08.2018, 09:13
Velika šteta za neiskorišćenu prikiku sinoć, ali dobro. Barsa bolja sve do drugog gola. Silva je zabeležio svoje prve minute.

Raymond Reddington
14.08.2018, 21:07
N Zonzi u Romi.

Raymond Reddington
16.08.2018, 22:27
Sevilja će nakon pobede nad Žalgirisom od 5:0 u drugom meču kvalifikacije nastaviti protiv češke Sigme koja je izbacila Kairat.

Rossonero
17.08.2018, 15:23
Stize Gonalons iz Rome.

Raymond Reddington
17.08.2018, 16:38
Videćemo samo kako će ići plaćanje. Sevilja je N Zonzija pustila za deset miliona manje nego što je tražila. Mada je on bio pred odlaskpm već od zime.

Rossonero
17.08.2018, 16:49
Vjerovatno pozajmica, a ako bude kupovina ne bi trebao da kosta vise od 7-8 miliona.

La Jugoslavia
17.08.2018, 20:46
Baš su isprepleteni odnosi Rome i Sevilje.

Raymond Reddington
17.08.2018, 21:07
Malo je reći da je očekivano tako nešto. Videćemo kakav će posao Monći da odradi i da li može u narednim godinama da pomuti račune ostalima.

Raymond Reddington
18.08.2018, 11:23
Pocinje La Liga. Moja neka predpostavka za sam kraj takmicenja:

1. Barselona
2. Real Madrid
3. Atletiko Madrid
4. Valensija
5. Sevilja
6. Betis
7. Viljareal
Dalje ne bih. Mozda malo lupanja, ali videcemo.

Raymond Reddington
19.08.2018, 20:32
Benfika je uzela Corchiu na pozajmicu.

Raymond Reddington
19.08.2018, 22:28
Tri gola Silve protiv Rayo Vallecana. Biće interesantno gledati ga.

Rossonero
20.08.2018, 00:08
Andre, samo resetaj!

Raymond Reddington
20.08.2018, 09:51
Andre, samo resetaj!

Vratiće te ga vi brzo izgleda :D

Rossonero
20.08.2018, 13:40
Villarreal je sljedeci.

https://i.imgur.com/Hav3TsZ.jpg

Raymond Reddington
20.08.2018, 13:52
Videćemo prvo koji će sastav biti za LE.

Raymond Reddington
20.08.2018, 15:33
Gonalon i zvanicno na pozajmici u Sevilji.

Rossonero
20.08.2018, 15:35
Videćemo prvo koji će sastav biti za LE.

Ma Cesi su smijesna prica. Sastav je totalno nebitan.

Raymond Reddington
20.08.2018, 15:54
Ma Cesi su smijesna prica. Sastav je totalno nebitan.

Jesu smešna priča, ali su to opet dva meča koja treba proći. Verovatno ćw igrati dosta rezervista ali bih voleo da vidim i Silvu.

Rossonero
20.08.2018, 15:59
Lagana pobjeda u gostima, a jos laganija kuci. Pa eto neka dobije jedno poluvrijeme, ako bas toliko zelis da ga vidis. :D

Raymond Reddington
20.08.2018, 16:01
Lagana pobjeda u gostima, a jos laganija kuci. Pa eto neka dobije jedno poluvrijeme, ako bas toliko zelis da ga vidis. :D

Biše baš tako kako si i rekao. Protiv Žalgirisa ja i delio minutažu po poluvremenima.

Raymond Reddington
21.08.2018, 19:59
Traju pregovori o produžetku ugovora sa Sarabiom. Navodno on nije bio baš zadovoljan statusom u klubu i Real Sosiedad je želeo da ga dovede ovog leta. Dečko je u pripremnom periodu kao i u kvalifikacijama za LE bio možda i najbolji pojedinac.

Rossonero
23.08.2018, 20:58
Kakva asistencija Silve i zavrsnica Sarabije. Sve odradjeno skolski.

https://www.youtube.com/watch?v=pY_R0KKsGQQ

Raymond Reddington
23.08.2018, 22:02
Kakva asistencija Silve i zavrsnica Sarabije. Sve odradjeno skolski.

https://www.youtube.com/watch?v=pY_R0KKsGQQ

Nisam ja džabe rekao da bih voleo da ga vidim u postavi.

Raymond Reddington
24.08.2018, 12:08
Niko Pareha je raskinuo ugovor sa Seviljom.