Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevilla FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sevilla FC

    Hteo sam čisto da vidim da li na ovom forumu postoje ljubitelji Sevilje i koliko ih ima.

  • #2
    Sevilja je navodno blizu dovodjenja Vidala iz Barselone sto bi bio njegov povratak na Ramon Sanchez Pishuan.

    Comment


    • #3
      Bices usamljen na ovoj temi koliko je meni poznato,mada ako se zadrzis mozda popricamo nesto na temu kluba ,rezultata ,igre

      Za pocetak sve je uspeh ako ne ispadnete,sa obzirom kog ste za trenera doveli

      Salim se za ispadanje,jer mislim da je stecena dovoljna zaliha,ali svakako sa Montelom mozete samo ka dnu

      Comment


      • #4
        Nije mi problem da pisem sam sve dok ovako privlacim po nekoga Za trenera se u potpunosti slazem, skroz pogresan izbor. Pre svega greska u davanju otkaza Berizzu. Sramne igre u poslednje vreme, mene je bilo sramota da gledam i kazem za koga navijam

        Comment


        • #5
          Ne znam ali odluka da se Monteli da posao je za mene neverovatna,mogli su bar da pitaju Monkija za savet,niju u klubu al je sad na licu mesta

          Slazem za Beriza,al mislim da je on najvise dobio otkaz zbog ,odvratne bolestine ,i covek je poceo da ide svake nedelje u Madrid na terapije,sto se osetilo i na rezlutate i pitanje kako bi dalje islo,al kud izvukose Montelu ja ne znam

          Comment


          • #6
            Na debiju od najveceg rivala primio petardu na domacem terenu.

            United ce ih u dvomecu rastaviti na proste faktore.

            Comment


            • #7
              Po mom misljenju Mihajlovic je bio odlicno resenje za Sevilju i njen nacin igre koji sam ja voleo da gledam. Ako se ne varam, Sevilja je bila jedan od klubova sa najjacim kontranapadom i jako brzim krilnim igracima. Sad niceg od toga nema, nema one napadacke igre i to me jako nervira.

              Comment


              • #8
                Nista ti jos nisi vidio od Montelice.

                Comment


                • #9
                  Seviljski debri mi je bio sasvim dovoljan

                  Comment


                  • #10
                    Prema navodima britanskih medija, Chelsea bi dovodjenjem Carroll-a oslobodio Batshuayi-a koji je navodno odbio West Ham i Sevilla je jedan od konkurenata za njegovo dovodjenje. Pominje se i prica o zamrsenom lancu. Chelsea dovodi Carrolla, Sevilla Batshuayia, a West Ham uzima Ben Yeddera iz Seville.

                    Comment


                    • #11
                      Pored Batshuayia meta Seville je i Sturridge. Prica se i o odlasku N'Zonzia u Everton. Na treningu Seville u ponedeljak se pojavila grupa navijaca koja je malo "porazgovarala" sa igracima i izrazila "zabrnutost" jer Sevilla vec duze nema pobedu u Primeri. Predsednih La Lige je izjavio da ovakve stvari ne bi smele da se desavaju.

                      Comment


                      • #12
                        Pročitah negde da Sturridge preferira Sevillu, ali da je samo Inter za sad poslao ponudu. Pozajmica neka s pravom otkupa verovatno. U Interu se svakako ne bi naigrao dok je Icardi tamo, mada pitanje koliko bi prostora i u Sevilli dobijao. Voleo bih da ga vidim u La Ligi

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by p4p1 View Post
                          Pročitah negde da Sturridge preferira Sevillu, ali da je samo Inter za sad poslao ponudu. Pozajmica neka s pravom otkupa verovatno. U Interu se svakako ne bi naigrao dok je Icardi tamo, mada pitanje koliko bi prostora i u Sevilli dobijao. Voleo bih da ga vidim u La Ligi
                          I ja bih voleo da ga vidim u Sevilji, mada bi u tom slucaju verovatno Ben Yedder morao da napusti klub. Muriela su doveli za rekordan transfer od cini mi se 20 miliona mada se nije pokazao korisnim ovu polusezonu, ali sigurno ga nece odmah prodati. Njemu je zelja da igra zbog svetskog prvenstva i trazi klub u kojem moze da se dokaze, a Sevilja je definitivno onda bolji izbor.

                          Comment


                          • #14
                            Da nije smesno bilo bi tuzno. Sevilja i u Evertonu trazi napadaca. Po nekim navodima na meti je Sandro. Navodno bi zbog komplikacija u Liverpulu i Celziju on mogao da bude novi napadac Sevilje

                            Comment


                            • #15
                              Dobar bi bio i Sandro, bas je dobar u Malagu bio. Ali i Staridz isto bi bio dobro pojacanje... Mada se meni i ne svidja njihova nova transfer politika, kupise sve neke raspade istrosene, al najvise me ubio Kjaer... cus Kjaer.

                              Inace, mora se bacit njihova himna, bas je prejaka i volim da upalim Sevilju prije no sto pocne da cujem spektakl na stadion. Posebno je to bilo impresivno protiv Betisa.

                              Comment

                              Working...
                              X