PDA

Pogledati punu verziju : KK Buducnost

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Ivan_PG
13.01.2018, 16:45
КК Будућност је кошаркашки клуб из Подгорице и дио је СД Будућност. Клуб је основан 1949. у Титограду. У Прву лигу Југославије Будућност је ушла 1980, али је 1990. испала из Прве лиге. Од распада Југославије Будућност се такмичила у Првој лиги СРЈ и Србије и Црне Горе, а након раздруживања Србије и Црне Горе, клуб се такмичи у Црногорској лиги и регионалној Јадранској лиги.

Најзначајнији резултати у историји клуба су били у сезонама 1995/96, 1997/98. и 2000/01. када је Будућност освојила Куп СР Југославије и три узастопне титуле првака СР Југославије у периоду од 1999. до 2001.

Ganac
13.01.2018, 17:39
Konačno da se nađe neko i da otvori temu a da nije Zvezda ili Partizan, nadam se da se neće stati na uvodnom postu.

Ivan_PG
13.01.2018, 17:42
Pa s obzirom da je ukupan broj navijaca Buducnosti na forumu jednak 1 tj moja malenkost najverovatnije ce mi ova tema sluzit da pravim diskusije sam sa sobom sto i nije toliko losa stvar.

Ganac
13.01.2018, 17:58
Razgovori sa sobom mogu da te potaknu da dotakneš suštinu svog postojanja (na forumu) i što je najbolje uvek ćeš biti u pravu.:D
Biće još upisa (pogotovo kada Zvezda pobedi), nego što treba biti strpljiv.

dekkard
13.01.2018, 18:02
Valter mode on: Prvi od mini ispita sledi večeras protiv Mege u Sremskoj Mitrovici. Miškovi izabranici (no homo) nisu bez šansi. Valter mode off

Ivan_PG
13.01.2018, 18:16
Razgovori sa sobom mogu da te potaknu da dotakneš suštinu svog postojanja (na forumu) i što je najbolje uvek ćeš biti u pravu.:D

Sustina mog postojanja na forumu i ove teme uopste ce biti da vas nervira i podsjeca na horor finis ove sezone.:D

Ivan_PG
13.01.2018, 21:20
Jos jedan uspjesan vikend za nase kosarkase,jos jedna blistava pobjeda.Ali ne smijemo se previse uzdici,ko visoko leti nisko pada zbog toga iduci mec svom snagom na Olimpiju koju docekujemo u Pg.Moramo pokazati karakter,zelju,volju i htijenje.Moramo pokazati nasim rivalim da necemo ustuknuti ni pred kim ove sezone i da je ova sezona nasa.Moramo svima utjerati strah u kosti.

MannyCalavera
14.01.2018, 15:19
Jos jedan uspjesan vikend za nase kosarkase,jos jedna blistava pobjeda.Ali ne smijemo se previse uzdici,ko visoko leti nisko pada zbog toga iduci mec svom snagom na Olimpiju koju docekujemo u Pg.Moramo pokazati karakter,zelju,volju i htijenje.Moramo pokazati nasim rivalim da necemo ustuknuti ni pred kim ove sezone i da je ova sezona nasa.Moramo svima utjerati strah u kosti.

Ivane pitanje ako si u toku. Ivanovic je pod kakvim ugovorom u Buducnosti? Trajanje, finansije ako znas i sl.

Ivan_PG
14.01.2018, 16:35
Ivane pitanje ako si u toku. Ivanovic je pod kakvim ugovorom u Buducnosti? Trajanje, finansije ako znas i sl.

Znam da je ugovor potpisan na dvije godine,a koliko zaradjuje nemam pojma.Mislim da nisu to neke prevelike pare.

Nemam_ti_kad
15.01.2018, 12:16
Sad smo nedelju dana kuci, da se poveze neki ozbiljniji trening, nadam se da smo zavrsili sa povredama ove godine...bilo ih je dosta. Ali su sve stoicki izdrzali.

Ivan_PG
15.01.2018, 12:18
Sad smo nedelju dana kuci, da se poveze neki ozbiljniji trening, nadam se da smo zavrsili sa povredama ove godine...bilo ih je dosta. Ali su sve stoicki izdrzali.

Opa ima nas jos,ekipa je sve brojnija.
Postace ovo jaka tema vidim ja.

Nemam_ti_kad
15.01.2018, 12:18
http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/4494-KK-Budu%C4%87nost-Podgorica-1949 rijetko kad se ukljucujem, neka si pokrenuo....p.s. imao si temu vec ali nema veze....

Ivan_PG
15.01.2018, 12:20
Nova tema za novu Buducnost,ovo su sad neki novi momenti u odnosu na prije par godina.

dekkard
15.01.2018, 12:23
Budućnost voli. Koga? :cf:

Nemam_ti_kad
15.01.2018, 12:24
I plus Nova Godina....nadam se da ce ostati na istom kursu bez obzira na rezultate.......Naprijed Buducnost.

dekkard
15.01.2018, 12:31
Po principu: drž' se Mico tvrdog kursa, drž' se Mico Unis tursa :cf:

tatanka
16.01.2018, 17:44
https://twitter.com/MiskoRaznatovic/status/953300813480431616

Justin Doellman u Buducnosti..

http://kkbuducnost.me/clanak192

dekkard
16.01.2018, 17:52
JustiN je Doellman, ne Justice (pravda). Mada znajući kursadžijski smisao za humor Zalizanog, moguće da su potpisali novopečenog Kosovara.

kankkunen
16.01.2018, 18:17
JustiN je Doellman, ne Justice (pravda). Mada znajući kursadžijski smisao za humor Zalizanog, moguće da su potpisali novopečenog Kosovara.
Zanimljivo da Scott Bamforth igrač Sasarija i Miškov klijent takođe ima njihov pasoš i igra za njih ... očigledno da imaju dobru saradnju.

Nemam_ti_kad
16.01.2018, 18:58
Sad vdim...iskreno, ja sam bio zadovoljan i sa ovim sto imamo. Vidjecemo sto i kako moze trenutno. Znam za igraca , ali samo neke osnovne stvari. Ako neko moze nesto vise da kaze o njemu,narocito vezano za odbranu individualnu a i timsku.

Ruzni Prljavi Zli
16.01.2018, 19:57
Već neko vreme % šuta Alekseja Šveda poput horora. Najbolji ruski skorer ispuni košgetersku normu ali "ruka" nikako ne sluša.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Ruzni Prljavi Zli
16.01.2018, 22:44
Sad vdim...iskreno, ja sam bio zadovoljan i sa ovim sto imamo. Vidjecemo sto i kako moze trenutno. Znam za igraca , ali samo neke osnovne stvari. Ako neko moze nesto vise da kaze o njemu,narocito vezano za odbranu individualnu a i timsku.Dobar je u svakom segmentu. Dugačke ruke mu daju odličan defanzivni stav pa neretko krade lopte ko iz šale. Aktivan je na skoku na obe strane terena.
Ipak, Doelmanovo najjače oružje je ofanziva. Može da se spusti na niski post i odigra leđima, ima odličnu poludistancu, šut za tri. Kroz celu karijeru najbolji je bio u neizvesnim završnicama gde do izražaja dolaze živci i smirenost. Ladan je ko špricer...

dekkard
16.01.2018, 23:03
Jedino što ima 33 godine, a igra kao da ima 37 :cf:

VLADIMIR PERIC VALTER
16.01.2018, 23:06
Veliko pojacanje za Buducnost, ocigledno su krenuli na sve ili nista i juris na Evroligu..

dekkard
16.01.2018, 23:09
Veliko pojacanje za Buducnost, ocigledno su krenuli na sve ili nista i juris na Evroligu..
Ma kakvi, njemu je igra u strmoglavom padu.

Gudura
16.01.2018, 23:50
Nisam u fazonu da ruzim tudje igrace,ali ovo je zestok promasaj KK Buducnost

Ruzni Prljavi Zli
20.01.2018, 15:20
Nisam u fazonu da ruzim tudje igrace,ali ovo je zestok promasaj KK BuducnostReći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.
Ako je Doelman promašaj, šta je onda Omić?

dekkard
20.01.2018, 15:37
Reći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.

Ti baš ne pratiš košarku, je l'? Ništa strašno, tu sam sve da ti objasnim: Doellman je igrač od 33 godine koji izlazi iz povrede koju je zadobio u martu prošle godine, nakon čega je Barselona raskinula ugovor sa njim, potpisao je potom za Efes, odigrao tri utakmice sa nikakvim učinkom i zatim su raskinuli i oni ugovor sa njim. U međuvremenu, u panici da ne nađe angažman uzeo je kosovsko državljanstvo.
S druge strane, Omić je igrač od 25 godina, istina limitiran ali ZDRAV, i u teoriji može da doprinese tamo gde Zvezdi škripi u igri. Odigrao je poslednju utakmicu pre pet dana i nalazi se u punoj takmičarskoj formi.
Ako ti i dalje nešto nije jasno, piši pa ću ti razjasniti. Pozdrav.

Ruzni Prljavi Zli
20.01.2018, 15:40
Ti baš ne pratiš košarku, je l'? Ništa strašno, tu sam sve da ti objasnim: Doellman je igrač od 33 godine koji izlazi iz povrede koju je zadobio u martu prošle godine, nakon čega je Barselona raskinula ugovor sa njim, potpisao je potom za Efes, odigrao tri utakmice sa nikakvim učinkom i zatim su raskinuli i oni ugovor sa njim. U međuvremenu, u panici da ne nađe angažman uzeo je kosovsko državljanstvo.
S druge strane, Omić je igrač od 25 godina, istina limitiran ali ZDRAV, i u teoriji može da doprinese tamo gde Zvezdi škripi u igri. Odigrao je poslednju utakmicu pre pet dana i nalayi se u punoj takmičarskoj formi.
Ako ti i dalje nešto nije jasno, piši pa ću ti razjasniti. Pozdrav.Ništa ti meni nisi objasnio jer pucaš u prazno. Klasa je večna tako da kad Džastin bude i delimično fit njegovo znanje i kvalitet će doći do izražaja. Uz to sadašnju ABA ligu može i peške bez znoja da odigra.
Ne trebaš da mi pišeš istorijat Amerikanca jer vrlo dobro znam njegovu krštenicu i košarkaški put.
Lep pozdrav...

Dubiozni goblin
20.01.2018, 15:48
Klasa je večna, Dzordan je i dalje najbolji kosarkas na svetu.
Druze, Doelman je uvek bio stekara, sto se kaze zargonski. Kontakt voli koliko i Elton Dzon mladje punoletnice, nije vise ni blizu pokretljivosti kao nekada. Ima high post igru i legendarni sut o tablu, ali je pre svega bio povređen veci deo ove godine i u Efesu je izgledao grosno. Ekipa je usred sezone, vec na ozbiljnom nivou, a Dzastinov dolazak moze samo da limitira Danila Nikolića koji je ozbiljan suter sa te pozicije i to moze da napravi problem.

dekkard
20.01.2018, 15:49
Ništa ti meni nisi objasnio jer pucaš u prazno. Klasa je večna tako da kad Džastin bude i delimično fit njegovo znanje i kvalitet će doći do izražaja. Uz to sadašnju ABA ligu može i peške bez znoja da odigra.
Ne trebaš da mi pišeš istorijat Amerikanca jer vrlo dobro znam njegovu krštenicu i košarkaški put.
Lep pozdrav...

Živi bili pa videli, ko će biti u pravu, tu smo pa ćemo razmeniti mišljenja kad se završi takmičenje, a jedan od nas će moći da kaže I told you so... :bye:

Ruzni Prljavi Zli
20.01.2018, 15:51
Živi bili pa videli, ko će biti u pravu, tu smo pa ćemo razmeniti mišljenja kad se završi takmičenje, a jedan od nas će moći da kaže I told you so... :bye:I dalje ste prvi favoriti. To ne sporim

Smailagačengić
21.01.2018, 22:09
Uklopiće to Džikić on i od prosječnih izvlači maksimum.Usput je li igrao Doelman noćas?

Ruzni Prljavi Zli
21.01.2018, 22:10
Uklopiće to Džikić on i od prosječnih izvlači maksimum.Usput je li igrao Doelman noćas?Nula minuta.

Nemam_ti_kad
22.01.2018, 11:00
Ja sam bez zezanja , tako zadovoljan ovom sezonom da uopste ispred sebe ne postavljam neki imperativ rezultata ili trofeja. Momci su odradili do sad vrhunsku sezonu, uz sve poteskoce koje su imali. Zadovoljan sam jer momci imaju znacajnu minutazu, mislim na nase domace. Vidi se napredak , pogotovo u smislu odgovornosti,discipline, borbenosti bez cega sav talenat pada u drugi plan. Igraju dosta odgovorno, sa jasnim shvatanjem prednosti i mana koje imamo.

Mi smo kao klub i do sada bili u vrhu Aba lige, od osnivanja Aba, ne znam koji nam je najlosiji plasman u regularnom toku, ne mogu da se sjetim da smo bili pri dnu, sto znaci da smo uvijek pri vrhu ili neka sredina. Mislim da ce sledec dvije ili tri sezone biti krucijalne, u smislu, da ako u tom periodu, izbacimo 4,5 talenata iz juniorskog tima, damo im minute a ostanemo na visokim pozicijama u Aba-i, to bi za mene bio pravi put.

Sve vise bilo bi savrseno.

Dule Krtola
24.01.2018, 16:53
Nisi sam na forumu.
Troje nas je ::)

Ima vec tema, kao sto kaze kolega.
Buducnost se voli uvijek. Bez obzira na momenat. Tako da nepotrebno otvaranje teme.

Slazem se da je upitanju neka nova Buducnost, mnogo zdravija nego proslih godina, sa Dzikicem koji ni sam bog, boljeg strucnjaka za ovakav projekat nebi poslao.
Samo fali veci broj publike odnosno Varvara da uljepsaju sve to. Al na stanje na tribini, ne cudi me nasa neativnost.

Kad smo vec odje, mogli smo se okrenuti i FK jer i tamo cvjetaju novi momenti.

dekkard
24.01.2018, 17:05
U svakom slučaju ima vas više nego na KKP topicu :biggrin:

Dule Krtola
24.01.2018, 17:10
Ahahahah

I tamo su ocito neki novi momenti :biggrin:

Dule Krtola
24.01.2018, 21:13
Pao i Trento nakon produzetaka!

Blizu smo, blizuu...

Ivan_PG
24.01.2018, 21:14
Sto nam treba sad za cetvrtfinale?Mozemo li proc i ako izgubimo obije do kraja?

dekkard
24.01.2018, 21:21
Ko pao?[emoji23]

Dule Krtola
24.01.2018, 21:21
Sto nam treba sad za cetvrtfinale?Mozemo li proc i ako izgubimo obije do kraja?

Ako nocas izgubi Cedevita, a dobiju Trenta, osigurani smo.

Ivan_PG
24.01.2018, 21:22
Ko pao?[emoji23]

Sto je druze oli na fer?Nemoj mi se tu nasladjivat.:angry:

dekkard
24.01.2018, 21:24
Sto je druze oli na fer?Nemoj mi se tu nasladjivat.:angry:No komprendo [emoji23]

Ivan_PG
24.01.2018, 21:33
Tooooo breeeee

Dule Krtola
24.01.2018, 21:33
Ima boga...

dekkard
24.01.2018, 21:34
Lepa pobeda, čestitke :)

LosmiSK
24.01.2018, 21:42
Neverovatan mec, Hickog da ga je rezirao, veci horor ne bi bio hehe.. :) Ono na kraju regularnog je najveca bruka ove godine sto sam video....i vreme isteklo i nisu priznali kos :) kojom metodom su to radili da mi je znati :)

LosmiSK
24.01.2018, 21:43
Nema djetica na ovom topiku a pun ih BG :) doduse ima neta i u CG :)

Dule Krtola
24.01.2018, 23:24
Buducnost je u 1/4 eurokupa.
Bez obzira na rezultate zadnja dva meca.

https://youtu.be/v_p2WyYXUHY

Nemam_ti_kad
25.01.2018, 08:39
Kakva kradja je ono bila, od pocetka do kraja. Momci, svaka cast.

Sada dolazi cuveni Blat i Darusafaka.

Ruzni Prljavi Zli
25.01.2018, 08:43
U buduće kad protivnik ide u kontru da postigne koš za pobedu, zapisnički sto odradi svoje, ugasi sat kao slučajno i nikom ništa.
Ima Boga. Danilu Nikoliću bilo suđeno da bude meč-viner i donese krucijalnu pobedu za dalje.

Dule Krtola
26.01.2018, 14:35
Buducnost sa Darusafakom u 1/4 eurokupa.
Ako sam dobro procitao

Ivan_PG
26.01.2018, 14:38
Jes i ja procitah nedje.Lagani su nam oni,nece tu bit nekih problema.

Dule Krtola
26.01.2018, 14:44
A vala nismo ni mi neke klasa pa da kazes lagano nam je to. Svaki protivnik za nas je tezak. Bez obzira na trenutne rezultate.

Ivan_PG
26.01.2018, 14:46
Zajebavam se druze,Darusafaka je poslije Lokomotive najjaci tim Evrokupa ne vjerujem u prolaz ali neka se bore,nisam vjerovao ni u cetvrtfinale pa prodjosmo.

dekkard
26.01.2018, 14:57
Zajebavam se druze,Darusafaka je poslije Lokomotive najjaci tim Evrokupa ne vjerujem u prolaz ali neka se bore,nisam vjerovao ni u cetvrtfinale pa prodjosmo.

A Bajern? Mislim da ste favoriti protiv D'fake.:cool:

Ivan_PG
26.01.2018, 15:12
U pravu si zaboravio sam i Bajern oni su isto jaki.
Ali Lokomotiva 24 uzastopne pobjede,zadnji poraz u oktobru kakvi monstrumi.

Dule Krtola
26.01.2018, 15:14
Padaju oni u 1/4. Vidjecete. Tako to ide uvjek.

Nemam_ti_kad
30.01.2018, 15:39
Svaka cast momcima, u nedelju su igrali protiv Mornara (dva dana ranije dva produzetka protiv Trenta) a ponedeljak,juce kup mec protiv Ibra Rozaje. Odma zatim put od dan dva do Krasnodara, pa nazad u Zagreb sa Cedevitom. Vjerovatno se raspadaju od umora. Uz to cijele sezone bez makar jednog igraca iz rotacije , o sitnim povredama i ne pricaju,ne spominju ih.

Ako se uspiju plasirati u finale Abe, ima da ih castim po bocu domaceg vina....:):D

Ganac
30.01.2018, 15:48
Svaka cast momcima, u nedelju su igrali protiv Mornara (dva dana ranije dva produzetka protiv Trenta) a ponedeljak,juce kup mec protiv Ibra Rozaje. Odma zatim put od dan dva do Krasnodara, pa nazad u Zagreb sa Cedevitom. Vjerovatno se raspadaju od umora. Uz to cijele sezone bez makar jednog igraca iz rotacije , o sitnim povredama i ne pricaju,ne spominju ih.

Ako se uspiju plasirati u finale Abe, ima da ih castim po bocu domaceg vina....:):D

Biće zanimljivo videti kako će igrači odreagovati na te napore i kako će izgledati nakon 20 minuta igre protiv Cede na kraju tog malog ciklusa.
Napisao sam 20' pošto se može očekivati pad u igri u drugom poluvremenu nakon toliko utakmica i puta koji iscrpljuje.

Ivan_PG
30.01.2018, 15:50
Ja vise nisam siguran sta nam je bolje Cedevita ili Mornar.Nadam se da ce strucni stab izabrati pravog protivnika kad smo vec u takvoj situaciji da mozemo da biramo.

Dubiozni goblin
30.01.2018, 16:05
Reći da je Doelman promašaj može samo neupućen čovek. Više ovo svrstavam pod strah od tima koji vas je dva puta savladao samim tim i ovaj glup post.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć TapatokaI tako.

Ivan_PG
30.01.2018, 16:06
I tako.

Daj mu vremena,tek je dosao.

Nemam_ti_kad
30.01.2018, 16:51
Ja vise nisam siguran sta nam je bolje Cedevita ili Mornar.Nadam se da ce strucni stab izabrati pravog protivnika kad smo vec u takvoj situaciji da mozemo da biramo.

Nema tu brate biranja, nego ides od utakmice do utakmice. Nikakvi planovi ,sve to pada u vodu. Narocito u finisu sezone. Planira se kad formiras ekipu i ostali formiraju ekipe, pa i tada, pitanje je sta mozes a sta ne isplanirati.

Ipak je bolje da sacekamo da prvo vidimo protivnika za plejof, do tada mozemo samo da damo podrsku momcima.

Dubiozni goblin
30.01.2018, 18:15
Daj mu vremena,tek je dosao.Cinjenica. Mislio sam vise na Omica koji je u dva meca imao vise odbranjenih centralnih pikova nego Bjelica, Jankovic i Jovanovic za dosadasnji deo sezone. A za Doelmana cujem iz Pg da je fizicki u katastrofa stanju i da postoji sansa da raskinu ugovor.

Ivan_PG
30.01.2018, 18:25
Cinjenica. Mislio sam vise na Omica koji je u dva meca imao vise odbranjenih centralnih pikova nego Bjelica, Jankovic i Jovanovic za dosadasnji deo sezone. A za Doelmana cujem iz Pg da je fizicki u katastrofa stanju i da postoji sansa da raskinu ugovor.

Imamo 50 dana da ga dovedemo u red,valjace nam on imam neki dobar predosjecaj.

dekkard
30.01.2018, 18:32
Valjda Džikić zna šta radi kada ga je doveo, lično nisam optimsta, mada ni Omić nije prikazao neku spektakularnu igru ni u napadu ni u odbrani, jedino što je spreman odmah da igra.

Ivan_PG
30.01.2018, 18:35
Kako su ga docekali Omic je odlican.

dekkard
30.01.2018, 18:38
To jeste istina.

Dubiozni goblin
30.01.2018, 18:55
Imamo 50 dana da ga dovedemo u red,valjace nam on imam neki dobar predosjecaj.Ma on nek u polufinalu ili finalu Abe izruci neki svoj prosek i bice pozitivan tas na vagi. Ne mora vise ni da igra fakticki. Slicno kao Antic u Zvezdi. Samo sto nikad nisam voleo te tipove igraca, a i Danilo Nikolic i vise nego solidno igra strec cetvorku.

tatanka
30.01.2018, 22:59
Sam je Dzikic sad u Baru izjavio da je Doelman iskljucivo doveden zbog PO i da se od tada ocekuje njegov pravi doprinos. Uz to je naglasio da je izuzetno tesko da ga ubaci u rotaciju sa ovako teskim rasporedom gdje je svaki mec izuzetno vazan. Ja ocekujem u preostala 2 meca eurocupa da igra dosta jer nam se sanse da osvojimo prvo mjesto u grupi mjere u promilima. Dobiti Lokomotivu 7 i vise razlike u Krasnodaru poslije ovakvog rasporeda je smijesno i pomisliti.. Mec u nedelju pa u ponedeljak(uz to put do Rozaja traje oko 3h) pa let sa presjedanjem itd.. Doelman po vidjenom nema problem fizicke spreme vec dugog neigranja i novog okruzenja..

Nemam_ti_kad
31.01.2018, 00:38
Ne moze imati bolju priliku od dva preostala mece u Eurocupu da dokaze najprije sebi da moze.

Ivan_PG
03.02.2018, 20:55
Nema nista ni od ove sezone jbg.

Dule Krtola
03.02.2018, 21:37
A dobro tesko da iko moze sa Zvezdom na kraj tako da ne gubimo nista.
Samo cemo dobiti i ako sacuvamo tim, da tek u narednoj se nadamo necemu.

Svaka cast Dzikicu i igracima na rezultatima. Izvan ocekivanje...

darko pancev
03.02.2018, 21:41
A dobro tesko da iko moze sa Zvezdom na kraj tako da ne gubimo nista.
Samo cemo dobiti i ako sacuvamo tim, da tek u narednoj se nadamo necemu.

Svaka cast Dzikicu i igracima na rezultatima. Izvan ocekivanje...

Posten upis ..jeste Dzile uradio odlican posao ...nije nista jos gotovo u aba a Buducnost ima i u CG da se bori sa Mornarom oko trofeja ....

Nemam_ti_kad
03.02.2018, 22:45
Lagan poraz...jes da sam popizdio zbog nekih gluposti na kraju utakmice ali taman da malo maknemo neki pritisak koji se stvorio, DV bi rekao namjerno izazvan iz dobro poznate kuhinje::) Da se okrenemo sledecoj tekmi, dok smo razmisljali samo u svakoj prvoj utakmici, bilo je dobro, sad su vec apetiti skocili i blizi se liga kraju reg toka. Previse je bilo neke price ko ce koju poziciju zauzet. Nema veze dobro je i ovako.Svi znamo da je to tezi put, ali ponekad se mora ici tezim putem. Na pocetku niko nije imao ovakva ocekivanja,tako da samo naprijed.:D:ne_znam:

Ganac
04.02.2018, 09:25
Biće zanimljivo videti kako će igrači odreagovati na te napore i kako će izgledati nakon 20 minuta igre protiv Cede na kraju tog malog ciklusa.
Napisao sam 20' pošto se može očekivati pad u igri u drugom poluvremenu nakon toliko utakmica i puta koji iscrpljuje.

Kao što sam napisao neki dan, pad je bio očekivan ali su se na moje iznenađenje držali 3/4 a zatim u zadnja 2' greškama i prodanim loptama sve prosuli.

Dule Krtola
07.02.2018, 21:08
Deklasirana Cedevita u PG u zadnjem kolu eurokupa.
84:52.

Džikić je rasporedio minutažu, prvi put je veći prostor dobio Džastin Dolman, vratio se i Petar Popović, a u sastavu nije bilo Filipa Barovića i Alekse Ilića.

Najefikasniji je bio Suad Šehović sa 14 poena (četiri trojke), Kajl Gibson i Kajl Lendri su ubacili po deset, dok je Dolman upisao devet, koliko i Nemanja Gordić.

Nemam_ti_kad
08.02.2018, 13:38
Kako me nervira povreda Barovica.

Nemam_ti_kad
10.02.2018, 19:39
Sinoc caskao malo sa Coach-om. Koliki covek jbt. Jedva sam se uzdrzao, iz pristojnosti, da ih ne unistim sa pricom o kosarci i kk Buducnost. A i tu su pola godine, nisu prosetali kroz grad nijednom, nema se kad. Ljudi izasli da popiju pivo i odigraju partiju pikada. Citav strucni stab.Potpuno je otvoren i ok lik. Makar moj prvi utisak.

Ivan_PG
10.02.2018, 19:42
Dzile je mudoviste,ljudina.Ima strasne konferencije,prosjek trajanja 1.5 minut.

Ruzni Prljavi Zli
10.02.2018, 19:45
Neverovatno pametan i obrazovan lik. Košarku drži u malom prstu. Obožavao sam ga slušati dok je bio stručni konsultant NBA lige.
Nikada neću prežaliti što smo dozvolili da lako ode iz Partizana.

Ivan_PG
10.02.2018, 19:52
Inace ovo za konferencije nije kritika,svidja mi se sto uvijek odjebe novinare sa glupim dosadnim pitanjima.

Ruzni Prljavi Zli
10.02.2018, 19:55
KZN postale dosadne i sve se svodi na isto. Hvaljenje svojih igrača po potrebi, protivnika itd itd... koga više to zanima...

Ivan_PG
18.02.2018, 12:38
Fino nas namuci Mornar sinoc,bas dobra utakmica.Sve sreca pa u polufinalu necemo igrat sa njima,gadno bi bilo.

Ivan_PG
09.03.2018, 19:28
Nagrdi nas ova Darusafaka,gotova je ova sezona ja mislim da ce ih i onaj Fmp dobit.

Ivan_PG
13.03.2018, 10:35
Da ne zna ko do kad ce Lendri da odsustvuje zbog povrede?

Nemam_ti_kad
13.03.2018, 10:56
Sinoc rece trener Dzikic da ne moze da se osloni nogom na parket. Da nije siguran moze li se sto promijeniti za 5 dana. Bas steta u pm. Dao bih njemu i Barovicu po jednu moju nogu samo da igraju. Stvarno bezveze, propisali su krv ove sezone i pravedno bi bilo da makar kompletni igramo sa svima, pa ako izgubimo ,znamo da nije to to. Ovako stalno ce biti razmisljanja u smjeru sta bi bilo,kad bi bilo. Ipak je to preveliki hendikep ali sta je tu je.

Ivan_PG
13.03.2018, 11:09
Znam da nece bit spreman za Cedevitu nego ako nekako prodjemo njih valjalo bi za Zvezdu da bude spreman.Znacio nam je on dosta ove sezone u tim jacim mecevima.Znao je da mu proradi sut fino.

LosmiSK
13.03.2018, 11:42
Bice to sigurno teska serija..Opet mislim da imate dovoljno igraca da istupi...Tu je Dolleman,Nikolic i ovaj centar drugi...Moze se to dobiti ali nije ni Cedevita previse losa kao sto se misli...u svakom slucaju morate odbraniti domaci teren...

Ivan_PG
19.03.2018, 12:55
Gusto je bilo sinoc,na trenutak sam pomislio da necemo osvojit ABA ligu ove godine.

Nemam_ti_kad
19.03.2018, 13:09
Sinoc bio na tekmu. Atmosfera dobra, bas dobra. Kasnije odgledao snimak na Areni. Steta sto prenose iz beogradskog studija pa je ton iz Morace potpuno utisan, tako da se ne moze osjetiti. Sto se utakmice tice, srecno smo prosli. Mnogo srece, momci su je zasluzili.
Cedevita je sigurno odigrala najkvalitetniju utakmicu u sezoni. Uz to ih je posluzio i dobar sut u vaznim trenucima. Imao sam utisak da im je svaki sut preko ruke usao. Elem, kvalitetno su spremili za nas. Zdovc je odlicno pripremio ekipu, imajuci u obzir da su svi osim Muse i donekle Krusluna, mnogo iskusni igraci, igrali su tacno onako kako su se i spremili. Koristili nase slabosti. Drago mi je zbog pobjede jer je bas veliki pritisak bio na momcima. I ja sam bio pod pritiskom, stalo mi je bilo da ih dobijemo. Ocekivao sam najbolju Cedevitu ali su oni odigrali iznad ovih ocekivanja. Utoliko je pobjeda jos znacajnija. Ostaje dosta vremena da se analizira ova utakmica, da se vidi gdje smo tanji i kako da to sakrijemo jer u Zagreb moramo pronaci jos neka resenja. Nadam se da ce i Lendri odigrati nesto duzi period , kako bi promijenili sistem.

Upravo gledam neki prevoz do Zagreba ako se bude imalo novaca , valjalo bi to pogledati.

Ivan_PG
19.03.2018, 13:14
Cuvaj se kad odes tamo opasni su navijaci Cedevite.

kronostime
25.03.2018, 17:45
Napred Buducnost.:cool:

Ruzni Prljavi Zli
25.03.2018, 17:48
Više od svega bi voleo da Džile danas završi posao ali uveren sam da će majstorica u Morači dati odluku oko finaliste Jadrana.

Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

LosmiSK
25.03.2018, 19:13
Prebise vas vitamini :) Zdovc je odlicno pripremio prvi i drugi mec...Prosto vam neodgovaraju...

Ivan_PG
25.03.2018, 19:16
Nadam se da nemam ti kad nije danas medju onom privedenom grupom navijaca u ZG.
A sto se tice meca ocekivano,ali nema frke lagano cemo mi to u PG.

Ruzni Prljavi Zli
25.03.2018, 19:20
A sto se tice meca ocekivano,ali nema frke lagano cemo mi to u PG.Ovo lagano si napisao iz zafrkancije [emoji4] ne mislim da stvarno misliš da će odlučujuća tekma biti samo puko odrađivanje posla.
Cedevita mi deluje konkretnije u polufinalnoj seriji. Sami sebi su krivi što već ne vide obrise finala.

Ivan_PG
25.03.2018, 19:23
A nije stvarno mislim da cemo lagano,imam takav osjecaj nekako se bas ne plasim za plasman u finale,a bogami nesto se ni tog finala ne plasim.Bas sam pun optimizma,to mi se odavno nije desilo.

Ruzni Prljavi Zli
25.03.2018, 19:25
Optimistički nema šta [emoji3]
Daj Bože da Džile donese trofej u vaše vitrine

Ivan_PG
25.03.2018, 19:26
Optimistički nema šta [emoji3]
Daj Bože da Džile donese trofej u vaše vitrine

Bog te cuo.

kronostime
25.03.2018, 19:26
Gibson :krsta:

Ruzni Prljavi Zli
25.03.2018, 19:35
Vide se kod Kajla Lendrija očigledni problemi sa ozledom i da igra na sopstvenu odgovornost. Fali Đetićima pravi fokusirani and zdravi Kanađanin.

Nemam_ti_kad
27.03.2018, 15:22
A sto se tice meca ocekivano,ali nema frke lagano cemo mi to u PG.

Nisam isao, nisam mogao da se iskombinujem sa slobodnim danima, familijarnim obavezama a bogomi i finansijama. Bas bi mi drago bilo da se plasiramo u finale, da se skine taj pritisak. Mada u sustini najbitnije je da smo uvijek pri vrhu i da forsiramo maksimalno nasu djecu. Najvise koliko je moguce. Sad sam bio da ih gledam malo na suterski trening sa klincem. Borili su se koliko su mogli u ZG. Jbg, sad da ne pravdam nase momke i uporedjejem igrace,rostere,iskustvo,budzete i ostalo. Podrska momcima.

Ivan_PG
27.03.2018, 15:32
Tako je nema razloga da ih napadamo sad.Samo opusteno po pobjedu a ako izgubimo boze moj sta da se radi.Nije da smo imali neka prevelika ocekivanja i ulaganja pred pocetak sezone.

Ivan_PG
28.03.2018, 16:56
Koga bi ste vise voljeli da nam dodje u finale Mornar ili Zvezda?
Protiv koga imamo vece sanse?

Ganac
28.03.2018, 16:58

Tek bi vi Đetići voleli par forfe za protivnika da uzmete titulu a da se ne oznojite.:D

Nemam_ti_kad
29.03.2018, 00:36

Xaxa dobra fora. Ja bih najvise volio MZT. Naravno, volio bih mi da se plasiramo a posle ko god da dodje dobijamo:biggrin:

Ivan_PG
29.03.2018, 18:58
Koliko kostaju karte za Cedevitu zna li ko?

dekkard
01.04.2018, 19:49
Đe ste?

Ivan_PG
01.04.2018, 19:54
Đe ste?

Eo doma kad nisam mogao doc do karte.
Tuzna je sudbina moja.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 20:01
Kako igrate aktivan rezultat imate.
Ponovo Cedevita dominamtnija.

Antona
01.04.2018, 20:05
Cedevita ih unistila defanzivno... Da imaju malo boje plejmejkere od Ukuca i Cerija obo bi bilo gotovo

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 20:14
Očajni Gordić za sada. Čeka se njegova nekakva reakcija.

dekkard
01.04.2018, 20:17
Evo je.

dekkard
01.04.2018, 20:18
Cedevita ih unistila defanzivno... Da imaju malo boje plejmejkere od Ukuca i Cerija obo bi bilo gotovoGde bre Roko Čoko Moko ih uništio.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 20:22
Neshvatljiv pad sokića.

dekkard
01.04.2018, 20:27
Kakva bugarka jbte.

kronostime
01.04.2018, 20:39
https://i.imgur.com/n4Edgx9.jpg
::)

dekkard
01.04.2018, 20:41
Čestitke za prvo ABA finale [emoji4]

LosmiSK
01.04.2018, 20:44
Cestitam Djetici..Da se zaigra Oro veceras :)

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 20:44
Bravooo Džile.

Ivan_PG
01.04.2018, 20:48
Popovic je bio kljuc za pobjedu nocas.Svaka mu cast.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 20:51
A bio si pesimista i skeptik. Doduše 27-28 minuta si i bio sa pravom bojažljiv.

Ivan_PG
01.04.2018, 20:53
A bio si pesimista i skeptik. Doduše 27-28 minuta si i bio sa pravom bojažljiv.

A dje da je bio neutralan teren cini mi se da bi nas pojeli.Ali dobro pobjedi se ne gleda u zube.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 20:55
Nema užasnije ekipe od Cedevite što se tiče omera ulaganja / rezultata. Ne znam dokle će Tedeski trpeti da tura novac u luzerski tim.

colke995
01.04.2018, 21:01
Dakle da I Budicnost osvoji Abu, od EL nema nista? Kakva su to pravila da hala ispunjava uslove za EK, a ne za EL?

Ivan_PG
01.04.2018, 21:07
Nikome nije u interesu da Buducnost igra EL pa ni samom Bokanu.Ne bi onaj Bartomeu dozvolio nema sanse.Tako da se ja ne nadam tome.

dekkard
01.04.2018, 21:08
Moraš da imaš halu kapaciteta preko 10 000 gledalaca,udaljenost hotela od pet zvezdica od hale... Ali, pre svega toga mora da se osvoji ABA [emoji41]

MannyCalavera
01.04.2018, 21:20
Moraš da imaš halu kapaciteta preko 10 000 gledalaca,udaljenost hotela od pet zvezdica od hale... Ali, pre svega toga mora da se osvoji ABA [emoji41]

Zapravo mislim da je 5k hala, jer imas gomilu timova koji nemaju 10k halu. Uostalom ni Pionir ne prima 10k.

dekkard
01.04.2018, 21:21
Zapravo mislim da je 5k hala, jer imas gomilu timova koji nemaju 10k halu. Uostalom ni Pionir ne prima 10k.Da, ali mi imamo prijavljenu i Arenu.

Antona
01.04.2018, 21:22
Da, ali mi imamo prijavljenu i Arenu.

I oni mogu prijave Arenu, sta ih kosta :)

MannyCalavera
01.04.2018, 21:23
Da, ali mi imamo prijavljenu i Arenu.

Nema to veze, jer i ja mogu da prijavim da cu da igram na Marakani a da igram u Zelezniku.

Brose Arena je velicine kao Pionir oko 6k. Blaugrana oko 7k, slicno kao i Khimkijeva arena. Valensija je isto dosta ispod 10k. Par timova su tu oko 10. Dakle to pravilo ne postoji. Postojalo je za minimum od 5k.

Ivan_PG
01.04.2018, 21:24
4500 je kapacitet Morace cini mi se.Moze se to nadogradit valjda tih 500 mjesta.

dekkard
01.04.2018, 21:25
I oni mogu prijave Arenu, sta ih kosta :)Samo gubitka suvereniteta [emoji41]

mmajstor
01.04.2018, 21:42
10 hiljada mesta se trazi samo za klubove sa dugorocnom licencom, za jednogodisnju licencu dovoljna je hala od 5 hiljada. Znaci Moraca je ok.

colke995
01.04.2018, 21:50
Nikome nije u interesu da Buducnost igra EL pa ni samom Bokanu.Ne bi onaj Bartomeu dozvolio nema sanse.Tako da se ja ne nadam tome.

Sto se onda sipaju te pare ako za to ne postoji sansa? Po meni nonsense.

Ivan_PG
01.04.2018, 21:52
Sto se onda sipaju te pare ako za to ne postoji sansa? Po meni nonsense.

Pa nisu neke velike pare ove godine ulozili,najmanje mozda u zadnjih 5 godina.

mmajstor
01.04.2018, 21:54
mislim da je Ivan preskroman.....ne vidim nijedan razlog zasto bi klub igrao EvroKup umesto Evrolige.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 21:55
Imala je Budućnost prethodnih godina i jače timove od sadašnjeg. Možda ovaj ne odskače toliko kvalitetom ali je itekako izjednačen po svim linijama. Uz to imaju odličnu osnovu na klupi u vidu Džileta.

dekkard
01.04.2018, 21:55
S tim što na kraju ove sezone može da se desi da se pooštre uslovi, što će se svakako u jednom trenutku desiti.

colke995
01.04.2018, 22:00
Sta znam. Onda EL bas nema nikakvog smisla. Ne bi me cudilo da Govnomeu u slucaju da Zvezda ne prodje po zvanicnim uslovima iskoristi to i potpuno ukine to jedno mesto ABA ligi. Onda kosarka nema vise smisla da se igra.

Ivan_PG
01.04.2018, 22:03
Ja sam nedje cuo da bi ogromne pare trebale za adaptaciju dvorane i da to Buducnost nema.

dekkard
01.04.2018, 22:03
Sta znam. Onda EL bas nema nikakvog smisla. Ne bi me cudilo da Govnomeu u slucaju da Zvezda ne prodje po zvanicnim uslovima iskoristi to i potpuno ukine to jedno mesto ABA ligi. Onda kosarka nema vise smisla da se igra.Aj da o tome razmišljamo ako do toga dođe. Ovako je samo mlaćenje prazne slame.

Дијаз
01.04.2018, 22:05
Sta znam. Onda EL bas nema nikakvog smisla. Ne bi me cudilo da Govnomeu u slucaju da Zvezda ne prodje po zvanicnim uslovima iskoristi to i potpuno ukine to jedno mesto ABA ligi. Onda kosarka nema vise smisla da se igra.

Не може да укине, јер постоји споразум о месту за тим из АБА лиге до 2020.

colke995
01.04.2018, 22:06
Aj da o tome razmišljamo ako do toga dođe. Ovako je samo mlaćenje prazne slame.

Pa nisam siguran da je bas mlacenje prazne slame. Po meni potpuno legit scenario. Zabole njega patka za ekipe sa ovih prostora i taman moze da iskoristi povod i uvali neki Bajern ili Darusafaku i da uziva.

EDIT: Zar taj sporazum nije istekao ove godine?

弱肉強食
01.04.2018, 22:09
Imaće para ako Čović ostane na mestu predsednika Zvezde a Budućnost osvoji a ako dodje SNS tip, Zvezda igra siguran sam. Jer se njima i ne isplati da igra Budućnost. Ko su oni, jebite me ako znam.

Дијаз
01.04.2018, 22:10
Не, до сезоне 19/20.

Уосталом, Звезда осваја лигу, тако да се џабе прича на ову тему.

dekkard
01.04.2018, 22:12
Pa nisam siguran da je bas mlacenje prazne slame. Po meni potpuno legit scenario. Zabole njega patka za ekipe sa ovih prostora i taman moze da iskoristi povod i uvali neki Bajern ili Darusafaku i da uziva.

EDIT: Zar taj sporazum nije istekao ove godine?Gledaj, Zvezda i kad osvoji neće joj se dozvoliti ovaj status unedogled, odnosno navlačenje crkavice svake godine da bi se igrala EL. Biće nam postavljen ultimatum ili obezbedite stabilno finansiranje i pružite uverenja za to i ulazite u zatvoreno takmičenje (što je ishodište) ili igrajte Eurocup.

colke995
01.04.2018, 22:13
Не, до сезоне 19/20.

Уосталом, Звезда осваја лигу, тако да се џабе прича на ову тему.

Sto volim kad ste tako samouvereni, a razloga za takvu samouverenost imate najmanje u zadnjih par godina. :D

Lepo bi bilo all Montenegrian finale. :cf2:

EDIT: Nisam siguran da je zatvoreno takmicenje ishodiste, ali svakako cemo videti u nekom periodu.

dekkard
01.04.2018, 22:14
Sto volim kad ste tako samouvereni, a razloga za takvu samouverenost imate najmanje u zadnjih par godina. :D

Lepo bi bilo all Montenegrian finale. :cf2:Osvajamo, nemoj da brigaš.

colke995
01.04.2018, 22:16
Aj malo on-topic. Ima nekog da ne mrzi da iskopa Dziletov skor protiv Czv u zadnjih par godina?

dekkard
01.04.2018, 22:20
Aj malo on-topic. Ima nekog da ne mrzi da iskopa Dziletov skor protiv Czv u zadnjih par godina?Aj protiv Alimpijevića u plejof serijama?

Antona
01.04.2018, 22:21
Osvajamo, nemoj da brigaš.

Osvajamo slazem se, ali minimalan budzet nismo u stanju da obezbedimo, dugujemo igracima, tribine su sve praznije, vise ne igramo atraktivnu kosarku..
Kad smo posle Cibone dobili pozivnicu od EL drzava je cvrsto stajala iza kluba... Vise nemamo ni to, sto znaci da Bartomeu nece imati ni trunku razumevanja i strpljenja za Coviceve lazi

Дијаз
01.04.2018, 22:21
Aj malo on-topic. Ima nekog da ne mrzi da iskopa Dziletov skor protiv Czv u zadnjih par godina?

14/15 1-1
15/16 3-3
16/17 2-3
17/18 2-0

Aj protiv Alimpijevića u plejof serijama?

Добар.:biggrin:

dekkard
01.04.2018, 22:22
Osvajamo slazem se, ali minimalan budzet nismo u stanju da obezbedimo, dugujemo igracima, tribine su sve praznije, vise ne igramo atraktivnu kosarku..
Kad smo posle Cibone dobili pozivnicu od EL drzava je cvrsto stajala iza kluba... Vise nemamo ni to, sto znaci da Bartomeu nece imati ni trunku razumevanja i strpljenja za Coviceve laziBesmislice i laži.

colke995
01.04.2018, 22:25
14/15 1-1
15/16 3-3
16/17 2-3
17/18 2-0

Not bad. 6-7 sa daleko slabijim timovima i 2 pobede sa ne previse slabijim timom. Buducnost je bas ubola njegovim dovodjenjem.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 22:26
Ako neko zna kako se dobija Zvezda zadnje vreme svakako je Džile taj. I dalje mi nije najjasnije zašto debelog nismo zadržali na klupi već dovodili klovna mutavog.
Prečesto je Džile trenerski osporavan a nema razloga za tako nešto. Vodio je Krku do F4 u sezoni kada je tukao Lokomotivu Kuban u finalu fibinog Čelendž kupa. Trofeji sa Krkom, Olimpijom. Pa Novo Mesto pod njim bilo zajebano gostovanje.
Večeras je uspeo ovu Budućnost napokon u finale. Za njega mnogi imaju samo reči hvale i sa one strane Atlantika. Milina je slušati njegove košarkaške disertacije.

Ivan_PG
01.04.2018, 22:29
Pa ni meni nije jasno sto ste otjerali Dzikica,covjek je izvukao maksimum maksimuma iz one proslogodisnje ekipe Partizana.

Antona
01.04.2018, 22:30
Besmislice i laži.

Znaci Covic uspeva da obezbedi 5m budzeta, tribine su sve punije, dug ne raste, igramo sve bolju kosarku i drzava stoni iza nas?

dekkard
01.04.2018, 22:31
Znaci Covic uspeva da obezbedi 5m budzeta, tribine su sve punije, dug ne raste, igramo sve bolju kosarku i drzava stoni iza nas?Tako je.

mmajstor
01.04.2018, 22:32
valjda se i Dzikic nesto pitao...a ne samo klub.

Дијаз
01.04.2018, 22:33
Pa ni meni nije jasno sto ste otjerali Dzikica,covjek je izvukao maksimum maksimuma iz one proslogodisnje ekipe Partizana.

Максимум је био испасти са 0-2 од ФМП-а?Немој зезати.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 22:33
Neko dao šaljiv komentar RASPALA SE CEDEVITA KO NEKAD JUGOSLAVIJA [emoji23]

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 22:35
Максимум је био испасти са 0-2 од ФМП-а?Немој зезати.Ko će se bahćati sa KSL-om kada donosi prohodnost u Kup Lilijane Ronketi.

Ivan_PG
01.04.2018, 22:36
Максимум је био испасти са 0-2 од ФМП-а?Немој зезати.

Mislio sam u Aba ligi za to sa FMP-om nisam znao.

Antona
01.04.2018, 22:37
Tako je.

Na zalost moram da konstatujem da si patoloski slucaj trolera i spamera.. Pomislio sam na trenutak da si se dozvao pameti, jer su te svi oznacili kao kao problematicnu licnost, ali definitivno ti si lik koji zagadjuje ovo mesto.. Imas neki problem u glavi, jbm li ga sta tebe muci

mmajstor
01.04.2018, 22:37
Znaci Covic uspeva da obezbedi 5m budzeta, tribine su sve punije, dug ne raste, igramo sve bolju kosarku i drzava stoni iza nas?

Trazi se 4 miliona prihodne strane, a sto se tice plata gleda se agregatni gubitak poslednje 3 godine koji ne sme da bude veci od 10% prosecnog prihoda (budzeta za plate).

Дијаз
01.04.2018, 22:38
Mislio sam u Aba ligi za to sa FMP-om nisam znao.

За АБА да.
2-0 га добио Алимпије са све Шешлијом, Човом јуниором и малим Радановим.Тако је Алимпије добио посао у Звезди.:D

Ivan_PG
01.04.2018, 22:40
За АБА да.
2-0 га добио Алимпије са све Шешлијом, Човом јуниором и малим Радановим.Тако је Алимпије добио посао у Звезди.:D

A dobro iskreno tim Partizana iz prosle godine je tesko njesra.
Mislim da su u finisu ove sezone uspjeli nesto da izgrade i da ce iduce sezone ponovo da ozive,iako su rezultatski ove jos gori nego prosle kad se podvuce crta.Istina osvojili su neki kup to sam vidjeo.

colke995
01.04.2018, 22:42
За АБА да.

Onda nam je Dzile ucinio vise nego sto sam mislio. Hvala debeli. Puno hvala!

Partizan od prosle godine je najgori sastav nas u zadnjih 20 godina hands down.

dekkard
Na zalost moram da konstatujem da si patoloski slucaj trolera i spamera.. Pomislio sam na trenutak da si se dozvao pameti, jer su te svi oznacili kao kao problematicnu licnos, ali definitivno ti si lik koji zagadjuje ovo mesto.. Imas neki problem u glavi, jbm li ga sta tebe muciImam jedini problem što sam moralna osoba i ne volim da vidim da neko baštini plodove tuđeg rada.
Dakle, ko god želi da uđe u posao sportskog menadžmenta i vođenja kluba mora da pođe od dna kao što je to Čović uradio pa da vremenom stiče iskustvo i znanje i za par godina može sa tim klubom, ako je dobro naučio posao dođe u priliku da se bori za najviši plasman i najelitnije takmičenje.Nema preskakanja stepenika.

LosmiSK
Dzikic je smeker, malo mozda isfoliran ali u principu treneri i trebaju da budu takvi..Ima previse iskustva i ako Zvezda dodje u finale bice to jakoteski mecevi, mozda bude odlucivala i peta utakmica..Ekipi je nabio samopuzdanje, imaju sirinu, mladost i iskustvo...

Zvezdu je tukao rutinski 2-0 bez sanse za pobedu i ako je uvek bila blizu..Zvezda na drugoj strani ima iskusno neiskusne igrace...Malo igraca sa trofejima u rukama ce igrati finale...Lazic, Antic mozda..dosta mekanih igraca.. trener bez znanja ali bez iskustva...publika podeljena, direktor samoziv..okruzio se ljudima kao i Vucic..svi vire iz dupeta a vecina nesposobno..

Pricaju o borbi sa AV :) onda imamo par ubacenih elemenata u vidu s.direktora i trenera..ali dobro....

3-2 Za CZ u seriji..

LosmiSK
01.04.2018, 22:44
Imam jedini problem što sam moralna osoba i ne volim da vidim da neko baštini plodove tuđeg rada.
Dakle, ko god želi da uđe u posao sportskog menadžmenta i vođenja kluba mora da pođe od dna kao što je to Čović uradio pa da vremenom stiče iskustvo i znanje i za par godina može da tim klubom, ako je dobro naučio posao dođe u priliku da se bori za najviši plasman i najelitnije takmičenje.Nema preskakanja stepenika.

Od dna?

Nema preskakanja stepnika?

Ti vidis sta pises, dal citas sto vidis... :) koju porugu saljes dobri moj Dekkarde..

Ivan_PG
01.04.2018, 22:45
Cekam da Krtola i Nemam ti kad kazu koju nocas red bi bio.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 22:50
"Vaš" je Džilo
Bolji nego Milo

Ivan_PG
01.04.2018, 22:52
Nas je Dzilo skoro kao Milo.
Inace cuo sam da ce serija u Pg bit pomjerena sa 12 og na 13 ti jer je 12 og zavrsna konvencija U Moraci pred predsjednicke izbore.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 22:53
Jel Milo posećuje uopšte tekme tima sa suprugom kao nekada?

Ivan_PG
01.04.2018, 22:54
Pojavi se ponekad ali vise kad igra reprezentacija jer je predsjednik i dalje cini mi se kosarkaskog saveza.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 22:57
Nekada je bio redovan fan kluba.
Nije bilo tekme u Morači da ga kamera ne zumira.

Ivan_PG
01.04.2018, 22:58
Nekada je bio redovan fan kluba.
Nije bilo tekme u Morači da ga kamera ne zumira.

Davno kad su Radonjic,Tomasevic i ekipa harali.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 23:02
Znači samo je pri momčadi kada su trofeji više nego očekivani. Sada treba da pokaže lojalnost klubu.

Ivan_PG
01.04.2018, 23:04
Znači samo je pri momčadi kada su trofeji više nego očekivani. Sada treba da pokaže lojalnost klubu.

Zauzet je sad kampanjom za predsjednika ali zamisli noc pred izbore Milo sa trofejom Aba lige,posto su izbori 15 og a 13 i 14 og mecevi u Pg.

Ruzni Prljavi Zli
01.04.2018, 23:06
Jeste dva puta savladali Zvezdu ali mislim da ćete teško, da kažem nemoguće, stići do podviga i trofeja.
Ciljam 1-3 u finalnoj seriji.

Ivan_PG
01.04.2018, 23:07
Jeste dva puta savladali Zvezdu ali mislim da ćete teško, da kažem nemoguće, stići do podviga i trofeja.
Ciljam 1-3 u finalnoj seriji.

Sto mi kvaris ovaj trenutak dok zamisljam tu noc ,Dzikic,Milo,varvari,igraci svi slave titulu zagrljeni.Aooo
Bokan otvara sampanjac,ekstaza,delirijum.

Ivan_PG
01.04.2018, 23:11
Deki je li se ona primjedba za rjecnik na mene odnosila sad ili si greskom odje upisao?Nisam vala nikog vrijedjao sad.

Ganac
02.04.2018, 07:21
Sinoć jedna lepa i tvrda utakmica, solidno suđenje, Cedevita se držala i čak bila bolja 3/4 a zatim sledi epski raspad i totlno pogubljeno stanje igrača.
Ipak meni je utisak (moj lični i ne mora da je svarno tako) da je to sinoć bio okršaj dva luzera, Cedevite koja već dugo nosi na ramenima taj predznak i Džikića koji ne zna da već godinama tempira formu timu iako je iskusan trener... čak i sinoć je njegov tim dobio prilično srećno, jer bio je u 3/4 grogiran uz dodatak da luzeri sa druge strane parketa nisu znali da materijalizuju tu situaciju.

kronostime
02.04.2018, 07:48
Ne bih se slozio, komso - ono u 4/4 je rapsodija Dzikica na temu "kako dobiti izgubljenu utakmicu": igrac sa 4 licne daje najbolje od sebe, stegne se odbrana, pozivaju se prave akcije na vreme.... jednostavno NEMA PREDAJE. E, to je sampionski mindset. :cool:

Ganac
02.04.2018, 08:04
Kakve crne akcije, kada je preokret nastao na greškama Lenija i Višnje (inače Višnja je težak luzer) te isto toliko kontri, e kada je onda voda ušla u uši i kada ovi nisu znali gde biju ni gde je put za Zagreb, tada se Budućnost razmahala.
No dobro, ja sam se ogradio da je to moje viđenje i samim tim ne mora da bude tačno.

kronostime
02.04.2018, 09:27
Slazemo se da se ne slazemo, komso. ::)

mmajstor
02.04.2018, 09:28
....posto su izbori 15 og a 13 i 14 og mecevi u Pg.

uf, ovaj tajming mi se ne dojmi.

Nemam_ti_kad
02.04.2018, 10:01
Bio na utakmici naravno. Nisam imao neki pritisak, nisam imao nervozu ali sam zarko zelio vise to jebeno finale. Od osnivanja Aba lige Buducnost je stalno u vrhu, nikad nisu bili pri dnu tabele. Zelio sam da skinemo taj pritisak , koji je stvarno iako smo mala sredina , ponekad preveliki i vecinom bespotreban. Kao i svugdje , kad su rezultati dobri , cim se osjeti blizina nekog trofeja , pojavljuju se razni likovi kojih nema tokom sezone. Elem, nema veze , toga ima svugdje. Zbilja nisam mogao da zamislim da i ovo polufinale ispanemo, mogu samo da zamislim kako bi tesko bilo sledecoj generaciji iduce godine ako bi bili u slicnoj situaciji.

Sto se tice serije, Cedevita je definitivno bila bolji rival ali su nasi momci uspjeli uz nevjerovatnu borbenost da nekako privedu kraju. Mi smo cijelu seriju odigrali slabije nego sto mozemo, upravo zbog bremena polufunala. Cedevita je podigla nivo igre za plej of sigurno za 30-40%, su bolje odigrali nego ligaski dio. Dobra,vrhunska ekipa, iskusna, pokrivena dobro, dobra timska odbrana, svaka cast Zdovcu.

Jednostavno su stali , kao da ih furija odnijela zadnju cetvrtinu. Najbolje se vidi ovdje.....bas ovako je bilo...

https://www.youtube.com/watch?v=bEOHu6crAgE

Svaka cast Momcima jos jednom...imaju muda!

Ivan_PG
02.04.2018, 15:12
Sa obzirom da je Sofro rekao da osvajamo ja vise nemam nikakvu dilemu to je to.On ne grijesi.

LosmiSK
02.04.2018, 20:25
Raspisala se braca crnogorska...Pravi PO mec... Buducnost pokazala timsku igru, dobar trener...unakazio je drugo pol Zdovca...zatvorio glavne igrace..

Koliko navijaci CZ veruju u svoj tim, trenera..govori cinjenica da su svi navijali redom za Cedevitu, neki otvarali i teme...

Posle dosta godina, bice jedno pravo finale...

Ivan_PG
04.04.2018, 17:37
Evo Bokanov intervju,veli da nema prepreka da igramo EL ako osvojimo ABA ligu.
http://www.vijesti.me/sport/bokan-ako-budemo-bolji-od-zvezde-idemo-u-evroligu-nisu-tacne-price-da-nemamo-uslove-982921

Powerslave
05.04.2018, 00:09
Uvukao se strah u kosti u protivnickom taboru.

Pokradosmo ih i prije nego sto je pocelo finale :ha:

Nemam_ti_kad
05.04.2018, 00:42
Ma kakvi. Stari su to lisci koji najbolje plivaju u blatu. Osilili su premnogo. Hoce da uticu na sudije i nas tim. Da stvore neki bespotrebni pritisak. Provaljeni su.

Ganac
05.04.2018, 07:50
3:1 za nas u fiinalnoj seriji, bez obzira na to što imate Stephen Curry u redovima a za trenerskog maga samog Grega.:cool:

Nemam_ti_kad
05.04.2018, 08:47
http://m.portalanalitika.me/clanak/298396/zvezda-u-panici-pred-finale-buducnost-voli-zahtijeva-javnost-rada

kronostime
05.04.2018, 09:08
http://m.portalanalitika.me/clanak/298396/zvezda-u-panici-pred-finale-buducnost-voli-zahtijeva-javnost-rada

Po ovome, sastanak klubova sa rukovodstvom ABA lige i sudijske organizacije je odrzan pre nego sto je KKCZ uputila "saopstenje"?:confused:

Nemam_ti_kad
05.04.2018, 09:10
Tako sam i ja shvatio i kada su provaljeni salju uvece saopstenje

Powerslave
05.04.2018, 09:21
Jadi jadni...

LosmiSK
05.04.2018, 09:25
Manje vise tekst, ali mi upada u oci kako je Milo uzeo broj 7 na izborima :) kakav vid demoratije ;)

dekkard
05.04.2018, 09:33
http://m.portalanalitika.me/clanak/298396/zvezda-u-panici-pred-finale-buducnost-voli-zahtijeva-javnost-radaGde je dokaz da je održan sastanak?

Powerslave
05.04.2018, 09:36
Daj da pitamo S. Stamenica(autor teksta). Sigurno ga je Bokan platio da pise lazi, isto kao sto je platio i sudije da "otmu" finale.

dekkard
05.04.2018, 09:42
I DJ Vučićević potpisuje svoje tekstove.

Ganac
05.04.2018, 11:15
Po ovome, sastanak klubova sa rukovodstvom ABA lige i sudijske organizacije je odrzan pre nego sto je KKCZ uputila "saopstenje"?:confused:

Tako sam i ja shvatio i kada su provaljeni salju uvece saopstenje

I? U čemu je problem? Neko je napisao da je Čović držao neki neformalni sastanak "u četiri oka", kad tamo... sastanak predsdništva ABA lige (koje je sazvao trenutni predsednik ABA lige) baš čudno i neobično, možda je trebala kafe kuvarica da zakaže i drži sastanak? Zanimljivo jeste ali možda još zanimljivije koji su zaključci, možda su zaključci da ako želi da se žali, mora da se žalba uputi na pravu adresu?
Možda (ali samo možda) su Bokan i Milo upregli svoje resurse pa zahteva i takvu Nebojšinu reakciju, ja ne znam a vi?
Najsrećniji bih bio da se sve to reši na terenu (kao što će se i rešiti) bez ikakvih radnji sa strane i na obostranu radost jer to i treba da bude svetkovina sporta a ne taštine.
Između ostalog, i Remsa i Jovanovića postavlja predsedništvo ABA lige (ne jedan čovek), zar vi mislite da Čović ima toliki uticaj na ostale članove da može da on baš tako vedri i oblači ABA ligom?

Nemam_ti_kad
05.04.2018, 11:39
Provaljeni ste brale, nema svrhe raspravljati o tome!

Jebe mi se ko ce suditi , neka se dogovore, ako ne mogu neka gase ligu!

Nemam_ti_kad
05.04.2018, 11:44
Manje vise tekst, ali mi upada u oci kako je Milo uzeo broj 7 na izborima :) kakav vid demoratije ;)

xaxaxa idol mu Toni K.:D:facepalm:

kronostime
05.04.2018, 13:33
I? U čemu je problem? Neko je napisao da je Čović držao neki neformalni sastanak "u četiri oka", kad tamo... sastanak predsdništva ABA lige (koje je sazvao trenutni predsednik ABA lige) baš čudno i neobično, možda je trebala kafe kuvarica da zakaže i drži sastanak? Zanimljivo jeste ali možda još zanimljivije koji su zaključci, možda su zaključci da ako želi da se žali, mora da se žalba uputi na pravu adresu?
Možda (ali samo možda) su Bokan i Milo upregli svoje resurse pa zahteva i takvu Nebojšinu reakciju, ja ne znam a vi?
Najsrećniji bih bio da se sve to reši na terenu (kao što će se i rešiti) bez ikakvih radnji sa strane i na obostranu radost jer to i treba da bude svetkovina sporta a ne taštine.
Između ostalog, i Remsa i Jovanovića postavlja predsedništvo ABA lige (ne jedan čovek), zar vi mislite da Čović ima toliki uticaj na ostale članove da može da on baš tako vedri i oblači ABA ligom?

Milo je mnogo iskusniji dripac od AV i ovo mu je zicer za izbore. :sd:

Ivan_PG
05.04.2018, 13:35
Milo je mnogo iskusniji dripac od AV i ovo mu je zicer za izbore. :sd:

Prvo ih na njihovoj temi smirujes a onda ih ovdje potpaljujes,kronose gade mali:D

Ivan_PG
05.04.2018, 13:36
Zna li neko kako ce bit organizovana prodaja karata posto su utakmice dan za dan?Kad ce pustit karte u prodaju?

kronostime
05.04.2018, 13:42
Prvo ih na njihovoj temi smirujes a onda ih ovdje potpaljujes,kronose gade mali:D

Kamo lepe srece da timove cenimo na osnovu toga koji je bolji, a ne na osnovu "ciji je tata jaci". E, jbg, zato je ovo sada i zanimljivo. :sd:

Ivan_PG
05.04.2018, 13:48
Kamo lepe srece da timove cenimo na osnovu toga koji je bolji, a ne na osnovu "ciji je tata jaci". E, jbg, zato je ovo sada i zanimljivo. :sd:
Pravi trenutak da se odmjere snage ko je jaci,mislim koji tata.

mmajstor
05.04.2018, 14:33
Nadam se da vam necemo "prodati" titulu zbog izbora, nego da ce biti fer borba.

Ivan_PG
05.04.2018, 14:54

Zao mi je ali sam cuo da je to vec gotovo.Milo je vec kupio titulu,Covic izdaje ova saopstenja samo kako ne bi ispalo sumnjivo mora da pokaze kao da se nesto cima oko tih utakmica.Sve je ovo iz provjerenih izvora.

Nemam_ti_kad
05.04.2018, 14:58

Nadam se i ja fer borbi, a izbore,Kosovo,Vucica ne bih ovo prilikom mijesao sa kosarkom.

Mi smo napokon usli u to finale, skinuli pritisak, tako da neka pobijedi bolji.

Дијаз
05.04.2018, 15:04
Nadam se i ja fer borbi, a izbore,Kosovo,Vucica ne bih ovo prilikom mijesao sa kosarkom.

Mi smo napokon usli u to finale, skinuli pritisak, tako da neka pobijedi bolji.
Нормално.
Ми имамо своје предности, ви своје, па видећемо.Мислим да ћемо да вас победимо, неће бити лако, али ако будете бољи, први ћу да вам честитам на овој теми и пожелим срећу у Евролиги.:cheers:

LosmiSK
05.04.2018, 16:53
Evo resenja!!!!!!

Neka odigraju basket do 21 NC i MDJ i ko pobedi tom ide titula....jednom kao utesna nagrada ili mala nagrada idu pobede na izborima a drugom EL :biggrin:

Nemam_ti_kad
06.04.2018, 20:00
Evo palo je "pomirenje" izmedju klubova

http://www.vijesti.me/sport/buducnost-finale-da-se-igra-u-duhu-fer-pleja-probleme-cemo-rjesavati-na-skupstini-983268

""Očuvanje integriteta ABA lige i promocija regionalne košarke je ono čemu treba svi da težimo i u tom cilju je i obaveza oba kluba, učesnika finalnih utakmica da daju svoj doprinos kako bi utakmice koje se igraju u Beogradu i Podgorici, bile odigrane u atmosferi sportske i fer-plej igre. Uz želje da predstojeće finalne utakmice budu pravi sportski spektakl, za šta ćemo se sigurno zalagati, neka ovo bude fer i korektno takmičenje u kome će bolji pobijediti", stoji u saopštenju Budućnosti.

Tako da i mi mozemo nastaviti o onome sto volimo....kosarci. Evo mozete dati sada svoje prognoze finalne serije, sta su prednosti jednih a sta drugih...

mmajstor
06.04.2018, 21:20
Pomirenje tako sto je Milo pokazao da je bitniji i jaci od celog reginalnog takmicenja? :))

Powerslave
06.04.2018, 21:58
Sef drzave, a moze se reci i regiona :biggrin:

dekkard
06.04.2018, 22:09
https://youtu.be/o-FlqWc5E5s

rrregiona :biggrin:

Nemam_ti_kad
06.04.2018, 23:12
Znaci....ljuti ste masu. Nemamo mi sala kao vi pa da mozemo da igramo na par njih. Jbg, ajde , ovi su nasi tvrdoglavi. Vidjecemo, mozda vam je i bolje ovako.

kronostime
07.04.2018, 11:11
Neka pobedi bolji tim na terenu.:cool:

dekkard
07.04.2018, 11:59
Ako je sudeći po skorašnjim duelima srpskih i crnogorskih klubova ima razloga za oprez. Očigledno da Crna Gora ima još kvalitetnih klubova pored Budućnosti i Mornara.[emoji41]

Nemam_ti_kad
07.04.2018, 13:04
Pa mogu reci, da su malo podigli kvalitet, bore se za Aba2.

dekkard
07.04.2018, 13:09
Koliko znam, Teodo i Lovćen su već u ABA 2. Možda im se priključi i Sutjeska.

Nemam_ti_kad
07.04.2018, 13:13
teodo, lovcen jesu, ali se oni i jos sutjeska i ulcinj, koji je regularni dio zavrsio kao drugi, bore za 2 mjesta u aba2

dekkard
07.04.2018, 14:11
Čestitke na pinovanju teme. Lepo dostignuće [emoji41]

kronostime
07.04.2018, 14:12
Čestitke na pinovanju teme. Lepo dostignuće [emoji41]

Finalista i moguci osvajac ABA lige zasluzuje to.:cool:

Дијаз
07.04.2018, 14:33
Подгоричани, шта видите као своје предности и који резултат типујете?

kronostime
07.04.2018, 14:56
Sto rece Isiah:

Mec 1: brejk
Mec 2: gospodski prepustiti domacinu da se i on raduje
Mec 3: varvarski sacuvati ognjiste po svaku cenu
Mec 4: izvuci poslednji atom snage i dokrajciti ranjenog lava
:biggrin:

dekkard
07.04.2018, 15:08
Sto rece Isiah:

[emoji3]Konj ti je taj?[emoji23]

Ivan_PG
07.04.2018, 15:09

Manji je pritisak na nama i to je to sto se tice nasih prednosti sve ostalo je na vasoj strani.
Najrealniji rezultat je 3:1 za Zvezdu.

Nemam_ti_kad
07.04.2018, 15:37

Bas ne znam. Dajte vi sto su vase prednosti, mozda Dzile procita pa spremi adekvatnu odbranu:D . Ne znam, niko ne spominje cinjenicu da se u dva dana igraju dvije tekme. To je zajebano, zamislite npr Lazic istuce Gordica ili neko od nasih Rocestija, fizicki izdominira, kako covjek da se oporavi za manje od 24 sata. To mi je malo cudno. Dajte vi neke prognoze ipak ste iskusniji mnogo u finalima. Nama prvo pa nismo sigurni sto i kako

Nemam_ti_kad
07.04.2018, 15:38

Bas ne znam. Dajte vi sto su vase prednosti, mozda Dzile procita pa spremi adekvatnu odbranu:D . Ne znam, niko ne spominje cinjenicu da se u dva dana igraju dvije tekme. To je zajebano, zamislite npr Lazic istuce Gordica ili neko od nasih Rocestija, fizicki izdominira, kako covjek da se oporavi za manje od 24 sata. To mi je malo cudno. Dajte vi neke prognoze ipak ste iskusniji mnogo u finalima. Nama prvo pa nismo sigurni sto i kako

Дијаз
07.04.2018, 15:58

Ја сам прогнозирао 3-2 за нас, 1-1 у Београду, 2-2 у Подгорици и нашу победу у мајсторици.
Наша предност је индивидуални нападачки квалитет неколико играча и домаћи терен.
Добро је што си поменуо узастопно играње утакмица у два дана, то је врло битан фактор.Ја то видим као вашу предност, јер наша игра много зависи од 3-4 играча, а то код вас није случај.И Џиле је рекао да није лоше за вас да се игра два пута у два дана.
Зависиће много од учинка играча са клупе.Нама треба добра игра Добрића, Давидовца...Код вас очекујем баш много од Николе Ивановића.Дечко има херца, воли да реши.Можда и Долман проради.
Џиле је мотивисан да се освети Алимпијевићу за ФМП.Видећемо, уме и он да забагује кад је битно.

Nemam_ti_kad
07.04.2018, 16:43
Nekako mi je bezveze da dajem prognozu tipa bice 3:1 ili 3:0 za Zvijezdu, jer je jaca, skuplja, publika...bla bla bla.Ajde da bacim neku optimisticniju, pa po cijenu da me zajebavate posle. Npr, prvi mec od 3 do 7 razlike za Buducnost, uz strasnu atmosferu, utakmica na ivici incidenta. Druga, iz 2 u 2, 15 razlike. Show.

Revans prva, dvojka, dobija Zvijezda , sve im ulazi u kos. Pritisak nevjerovatan. Napetost se moze seci nozem. Cetvrta, egal, kolju se i nekako lopta dolazi do nekog naseg koji sam pod kos daje zicer za kraj.

Ajde neka bude tako.

Дијаз
07.04.2018, 16:53
Што би те зајебавао, имаш право да напишеш шта мислиш.Све је могуће.

mmajstor
07.04.2018, 17:10
Ja jedino sto osecam je da ce se igrati 5 utakmica.

Ganac
07.04.2018, 17:21
A ja se nadam da će igrati 5 na 5...:mute:

dekkard
07.04.2018, 17:26
Ja jedino sto osecam je da ce se igrati 5 utakmica.Nije to, popij nešto za probavu.

Ivan_PG
09.04.2018, 14:22
Ajmo danas sa srecom da bude prvo pa musko.

dekkard
09.04.2018, 14:36
I da se zove Duško. [emoji41]

Ivan_PG
09.04.2018, 14:39
Skroz sam opusten.Lijepo bi bilo gledat Olimpijakos,CSKA,Real i ostale u Moraci ali prezivio sam bez njih i do sad pa mogu i jos jednu godinu valjda.Samo neka daju sve od sebe neka bude dobra atmosfera i to je to.

Ruzni Prljavi Zli
09.04.2018, 14:41
Voleo bi da me Džile demantuje, samo mislim 3-0 ili eventualno 3-1 u finalnoj seriji.
Ako budem učestalo štuco kapiram da me Ivan_pg nešto spominje [emoji23]

Ica
09.04.2018, 14:42
Skroz sam opusten.Lijepo bi bilo gledat Olimpijakos,CSKA,Real i ostale u Moraci ali prezivio sam bez njih i do sad pa mogu i jos jednu godinu valjda.Samo neka daju sve od sebe neka bude dobra atmosfera i to je to.

svaka cast na postu ...neko pabedi bolji i neka bude posteno ...a amosfera ce biti odlicna i u BG i u PG to je izvesno vec

kronostime
09.04.2018, 20:30
Bogomi cupavo :hm: