Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke za prvo ABA finale [emoji4]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Cestitam Djetici..Da se zaigra Oro veceras
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Bravooo Džile.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Popovic je bio kljuc za pobjedu nocas.Svaka mu cast.

          Comment


          • A bio si pesimista i skeptik. Doduše 27-28 minuta si i bio sa pravom bojažljiv.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              A bio si pesimista i skeptik. Doduše 27-28 minuta si i bio sa pravom bojažljiv.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
              A dje da je bio neutralan teren cini mi se da bi nas pojeli.Ali dobro pobjedi se ne gleda u zube.

              Comment


              • Nema užasnije ekipe od Cedevite što se tiče omera ulaganja / rezultata. Ne znam dokle će Tedeski trpeti da tura novac u luzerski tim.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Dakle da I Budicnost osvoji Abu, od EL nema nista? Kakva su to pravila da hala ispunjava uslove za EK, a ne za EL?
                  sigpic

                  Comment


                  • Nikome nije u interesu da Buducnost igra EL pa ni samom Bokanu.Ne bi onaj Bartomeu dozvolio nema sanse.Tako da se ja ne nadam tome.

                    Comment


                    • Moraš da imaš halu kapaciteta preko 10 000 gledalaca,udaljenost hotela od pet zvezdica od hale... Ali, pre svega toga mora da se osvoji ABA [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Moraš da imaš halu kapaciteta preko 10 000 gledalaca,udaljenost hotela od pet zvezdica od hale... Ali, pre svega toga mora da se osvoji ABA [emoji41]
                        Zapravo mislim da je 5k hala, jer imas gomilu timova koji nemaju 10k halu. Uostalom ni Pionir ne prima 10k.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Zapravo mislim da je 5k hala, jer imas gomilu timova koji nemaju 10k halu. Uostalom ni Pionir ne prima 10k.
                          Da, ali mi imamo prijavljenu i Arenu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Da, ali mi imamo prijavljenu i Arenu.
                            I oni mogu prijave Arenu, sta ih kosta

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Da, ali mi imamo prijavljenu i Arenu.
                              Nema to veze, jer i ja mogu da prijavim da cu da igram na Marakani a da igram u Zelezniku.

                              Brose Arena je velicine kao Pionir oko 6k. Blaugrana oko 7k, slicno kao i Khimkijeva arena. Valensija je isto dosta ispod 10k. Par timova su tu oko 10. Dakle to pravilo ne postoji. Postojalo je za minimum od 5k.

                              Comment


                              • 4500 je kapacitet Morace cini mi se.Moze se to nadogradit valjda tih 500 mjesta.

                                Comment

                                Working...
                                X