Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Bice to sigurno teska serija..Opet mislim da imate dovoljno igraca da istupi...Tu je Dolleman,Nikolic i ovaj centar drugi...Moze se to dobiti ali nije ni Cedevita previse losa kao sto se misli...u svakom slucaju morate odbraniti domaci teren...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • #92
      Gusto je bilo sinoc,na trenutak sam pomislio da necemo osvojit ABA ligu ove godine.

      Comment


      • #93
        Sinoc bio na tekmu. Atmosfera dobra, bas dobra. Kasnije odgledao snimak na Areni. Steta sto prenose iz beogradskog studija pa je ton iz Morace potpuno utisan, tako da se ne moze osjetiti. Sto se utakmice tice, srecno smo prosli. Mnogo srece, momci su je zasluzili.
        Cedevita je sigurno odigrala najkvalitetniju utakmicu u sezoni. Uz to ih je posluzio i dobar sut u vaznim trenucima. Imao sam utisak da im je svaki sut preko ruke usao. Elem, kvalitetno su spremili za nas. Zdovc je odlicno pripremio ekipu, imajuci u obzir da su svi osim Muse i donekle Krusluna, mnogo iskusni igraci, igrali su tacno onako kako su se i spremili. Koristili nase slabosti. Drago mi je zbog pobjede jer je bas veliki pritisak bio na momcima. I ja sam bio pod pritiskom, stalo mi je bilo da ih dobijemo. Ocekivao sam najbolju Cedevitu ali su oni odigrali iznad ovih ocekivanja. Utoliko je pobjeda jos znacajnija. Ostaje dosta vremena da se analizira ova utakmica, da se vidi gdje smo tanji i kako da to sakrijemo jer u Zagreb moramo pronaci jos neka resenja. Nadam se da ce i Lendri odigrati nesto duzi period , kako bi promijenili sistem.

        Upravo gledam neki prevoz do Zagreba ako se bude imalo novaca , valjalo bi to pogledati.

        Comment


        • #94
          Cuvaj se kad odes tamo opasni su navijaci Cedevite.

          Comment


          • #95
            Napred Buducnost.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • #96
              Više od svega bi voleo da Džile danas završi posao ali uveren sam da će majstorica u Morači dati odluku oko finaliste Jadrana.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • #97
                Prebise vas vitamini Zdovc je odlicno pripremio prvi i drugi mec...Prosto vam neodgovaraju...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • #98
                  Nadam se da nemam ti kad nije danas medju onom privedenom grupom navijaca u ZG.
                  A sto se tice meca ocekivano,ali nema frke lagano cemo mi to u PG.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Nadam se da nemam ti kad nije danas medju onom privedenom grupom navijaca u ZG.
                    A sto se tice meca ocekivano,ali nema frke lagano cemo mi to u PG.
                    Ovo lagano si napisao iz zafrkancije [emoji4] ne mislim da stvarno misliš da će odlučujuća tekma biti samo puko odrađivanje posla.
                    Cedevita mi deluje konkretnije u polufinalnoj seriji. Sami sebi su krivi što već ne vide obrise finala.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • A nije stvarno mislim da cemo lagano,imam takav osjecaj nekako se bas ne plasim za plasman u finale,a bogami nesto se ni tog finala ne plasim.Bas sam pun optimizma,to mi se odavno nije desilo.

                      Comment


                      • Optimistički nema šta [emoji3]
                        Daj Bože da Džile donese trofej u vaše vitrine

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Optimistički nema šta [emoji3]
                          Daj Bože da Džile donese trofej u vaše vitrine

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                          Bog te cuo.

                          Comment


                          • Gibson
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Vide se kod Kajla Lendrija očigledni problemi sa ozledom i da igra na sopstvenu odgovornost. Fali Đetićima pravi fokusirani and zdravi Kanađanin.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Nadam se da nemam ti kad nije danas medju onom privedenom grupom navijaca u ZG.
                                A sto se tice meca ocekivano,ali nema frke lagano cemo mi to u PG.
                                Nisam isao, nisam mogao da se iskombinujem sa slobodnim danima, familijarnim obavezama a bogomi i finansijama. Bas bi mi drago bilo da se plasiramo u finale, da se skine taj pritisak. Mada u sustini najbitnije je da smo uvijek pri vrhu i da forsiramo maksimalno nasu djecu. Najvise koliko je moguce. Sad sam bio da ih gledam malo na suterski trening sa klincem. Borili su se koliko su mogli u ZG. Jbg, sad da ne pravdam nase momke i uporedjejem igrace,rostere,iskustvo,budzete i ostalo. Podrska momcima.

                                Comment

                                Working...
                                X