Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Dule Krtola View Post
    A dobro tesko da iko moze sa Zvezdom na kraj tako da ne gubimo nista.
    Samo cemo dobiti i ako sacuvamo tim, da tek u narednoj se nadamo necemu.

    Svaka cast Dzikicu i igracima na rezultatima. Izvan ocekivanje...
    Posten upis ..jeste Dzile uradio odlican posao ...nije nista jos gotovo u aba a Buducnost ima i u CG da se bori sa Mornarom oko trofeja ....

    Comment


    • #77
      Lagan poraz...jes da sam popizdio zbog nekih gluposti na kraju utakmice ali taman da malo maknemo neki pritisak koji se stvorio, DV bi rekao namjerno izazvan iz dobro poznate kuhinje Da se okrenemo sledecoj tekmi, dok smo razmisljali samo u svakoj prvoj utakmici, bilo je dobro, sad su vec apetiti skocili i blizi se liga kraju reg toka. Previse je bilo neke price ko ce koju poziciju zauzet. Nema veze dobro je i ovako.Svi znamo da je to tezi put, ali ponekad se mora ici tezim putem. Na pocetku niko nije imao ovakva ocekivanja,tako da samo naprijed.
      Last edited by Nemam_ti_kad; 03-02-18, 21:49.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Ganac View Post
        Biće zanimljivo videti kako će igrači odreagovati na te napore i kako će izgledati nakon 20 minuta igre protiv Cede na kraju tog malog ciklusa.
        Napisao sam 20' pošto se može očekivati pad u igri u drugom poluvremenu nakon toliko utakmica i puta koji iscrpljuje.
        Kao što sam napisao neki dan, pad je bio očekivan ali su se na moje iznenađenje držali 3/4 a zatim u zadnja 2' greškama i prodanim loptama sve prosuli.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • #79
          Deklasirana Cedevita u PG u zadnjem kolu eurokupa.
          84:52.

          Džikić je rasporedio minutažu, prvi put je veći prostor dobio Džastin Dolman, vratio se i Petar Popović, a u sastavu nije bilo Filipa Barovića i Alekse Ilića.

          Najefikasniji je bio Suad Šehović sa 14 poena (četiri trojke), Kajl Gibson i Kajl Lendri su ubacili po deset, dok je Dolman upisao devet, koliko i Nemanja Gordić.

          Comment


          • #80
            Kako me nervira povreda Barovica.

            Comment


            • #81
              Sinoc caskao malo sa Coach-om. Koliki covek jbt. Jedva sam se uzdrzao, iz pristojnosti, da ih ne unistim sa pricom o kosarci i kk Buducnost. A i tu su pola godine, nisu prosetali kroz grad nijednom, nema se kad. Ljudi izasli da popiju pivo i odigraju partiju pikada. Citav strucni stab.Potpuno je otvoren i ok lik. Makar moj prvi utisak.
              Last edited by Nemam_ti_kad; 10-02-18, 18:40.

              Comment


              • #82
                Dzile je mudoviste,ljudina.Ima strasne konferencije,prosjek trajanja 1.5 minut.

                Comment


                • #83
                  Neverovatno pametan i obrazovan lik. Košarku drži u malom prstu. Obožavao sam ga slušati dok je bio stručni konsultant NBA lige.
                  Nikada neću prežaliti što smo dozvolili da lako ode iz Partizana.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • #84
                    Inace ovo za konferencije nije kritika,svidja mi se sto uvijek odjebe novinare sa glupim dosadnim pitanjima.

                    Comment


                    • #85
                      KZN postale dosadne i sve se svodi na isto. Hvaljenje svojih igrača po potrebi, protivnika itd itd... koga više to zanima...

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • #86
                        Fino nas namuci Mornar sinoc,bas dobra utakmica.Sve sreca pa u polufinalu necemo igrat sa njima,gadno bi bilo.

                        Comment


                        • #87
                          Nagrdi nas ova Darusafaka,gotova je ova sezona ja mislim da ce ih i onaj Fmp dobit.

                          Comment


                          • #88
                            Da ne zna ko do kad ce Lendri da odsustvuje zbog povrede?

                            Comment


                            • #89
                              Sinoc rece trener Dzikic da ne moze da se osloni nogom na parket. Da nije siguran moze li se sto promijeniti za 5 dana. Bas steta u pm. Dao bih njemu i Barovicu po jednu moju nogu samo da igraju. Stvarno bezveze, propisali su krv ove sezone i pravedno bi bilo da makar kompletni igramo sa svima, pa ako izgubimo ,znamo da nije to to. Ovako stalno ce biti razmisljanja u smjeru sta bi bilo,kad bi bilo. Ipak je to preveliki hendikep ali sta je tu je.

                              Comment


                              • #90
                                Znam da nece bit spreman za Cedevitu nego ako nekako prodjemo njih valjalo bi za Zvezdu da bude spreman.Znacio nam je on dosta ove sezone u tim jacim mecevima.Znao je da mu proradi sut fino.

                                Comment

                                Working...
                                X