Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo Bokanov intervju,veli da nema prepreka da igramo EL ako osvojimo ABA ligu.
    http://www.vijesti.me/sport/bokan-ak...-uslove-982921

    Comment


    • Uvukao se strah u kosti u protivnickom taboru.

      Pokradosmo ih i prije nego sto je pocelo finale

      Comment


      • Ma kakvi. Stari su to lisci koji najbolje plivaju u blatu. Osilili su premnogo. Hoce da uticu na sudije i nas tim. Da stvore neki bespotrebni pritisak. Provaljeni su.

        Comment


        • 3:1 za nas u fiinalnoj seriji, bez obzira na to što imate Stephen Curry u redovima a za trenerskog maga samog Grega.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • http://m.portalanalitika.me/clanak/2...a-javnost-rada

            Comment


            • Po ovome, sastanak klubova sa rukovodstvom ABA lige i sudijske organizacije je odrzan pre nego sto je KKCZ uputila "saopstenje"?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Tako sam i ja shvatio i kada su provaljeni salju uvece saopstenje

                Comment


                • Jadi jadni...

                  Comment


                  • Manje vise tekst, ali mi upada u oci kako je Milo uzeo broj 7 na izborima kakav vid demoratije ;)
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Gde je dokaz da je održan sastanak?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Daj da pitamo S. Stamenica(autor teksta). Sigurno ga je Bokan platio da pise lazi, isto kao sto je platio i sudije da "otmu" finale.

                        Comment


                        • I DJ Vučićević potpisuje svoje tekstove.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Po ovome, sastanak klubova sa rukovodstvom ABA lige i sudijske organizacije je odrzan pre nego sto je KKCZ uputila "saopstenje"?
                            Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Tako sam i ja shvatio i kada su provaljeni salju uvece saopstenje
                            I? U čemu je problem? Neko je napisao da je Čović držao neki neformalni sastanak "u četiri oka", kad tamo... sastanak predsdništva ABA lige (koje je sazvao trenutni predsednik ABA lige) baš čudno i neobično, možda je trebala kafe kuvarica da zakaže i drži sastanak? Zanimljivo jeste ali možda još zanimljivije koji su zaključci, možda su zaključci da ako želi da se žali, mora da se žalba uputi na pravu adresu?
                            Možda (ali samo možda) su Bokan i Milo upregli svoje resurse pa zahteva i takvu Nebojšinu reakciju, ja ne znam a vi?
                            Najsrećniji bih bio da se sve to reši na terenu (kao što će se i rešiti) bez ikakvih radnji sa strane i na obostranu radost jer to i treba da bude svetkovina sporta a ne taštine.
                            Između ostalog, i Remsa i Jovanovića postavlja predsedništvo ABA lige (ne jedan čovek), zar vi mislite da Čović ima toliki uticaj na ostale članove da može da on baš tako vedri i oblači ABA ligom?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Provaljeni ste brale, nema svrhe raspravljati o tome!

                              Jebe mi se ko ce suditi , neka se dogovore, ako ne mogu neka gase ligu!
                              Last edited by Nemam_ti_kad; 05-04-18, 10:42.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Manje vise tekst, ali mi upada u oci kako je Milo uzeo broj 7 na izborima kakav vid demoratije ;)
                                xaxaxa idol mu Toni K.

                                Comment

                                Working...
                                X