Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Максимум је био испасти са 0-2 од ФМП-а?Немој зезати.
    Ko će se bahćati sa KSL-om kada donosi prohodnost u Kup Lilijane Ronketi.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      Максимум је био испасти са 0-2 од ФМП-а?Немој зезати.
      Mislio sam u Aba ligi za to sa FMP-om nisam znao.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Tako je.
        Na zalost moram da konstatujem da si patoloski slucaj trolera i spamera.. Pomislio sam na trenutak da si se dozvao pameti, jer su te svi oznacili kao kao problematicnu licnost, ali definitivno ti si lik koji zagadjuje ovo mesto.. Imas neki problem u glavi, jbm li ga sta tebe muci

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Znaci Covic uspeva da obezbedi 5m budzeta, tribine su sve punije, dug ne raste, igramo sve bolju kosarku i drzava stoni iza nas?
          Trazi se 4 miliona prihodne strane, a sto se tice plata gleda se agregatni gubitak poslednje 3 godine koji ne sme da bude veci od 10% prosecnog prihoda (budzeta za plate).
          Last edited by mmajstor; 01-04-18, 21:40.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Mislio sam u Aba ligi za to sa FMP-om nisam znao.
            За АБА да.
            2-0 га добио Алимпије са све Шешлијом, Човом јуниором и малим Радановим.Тако је Алимпије добио посао у Звезди.

            Comment


            • Originally posted by Дијаз View Post
              За АБА да.
              2-0 га добио Алимпије са све Шешлијом, Човом јуниором и малим Радановим.Тако је Алимпије добио посао у Звезди.
              A dobro iskreno tim Partizana iz prosle godine je tesko njesra.
              Mislim da su u finisu ove sezone uspjeli nesto da izgrade i da ce iduce sezone ponovo da ozive,iako su rezultatski ove jos gori nego prosle kad se podvuce crta.Istina osvojili su neki kup to sam vidjeo.

              Comment


              • Originally posted by Дијаз View Post
                За АБА да.
                2-0 га добио Алимпије са све Шешлијом, Човом јуниором и малим Радановим.Тако је Алимпије добио посао у Звезди.
                Onda nam je Dzile ucinio vise nego sto sam mislio. Hvala debeli. Puno hvala!

                Partizan od prosle godine je najgori sastav nas u zadnjih 20 godina hands down.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Na zalost moram da konstatujem da si patoloski slucaj trolera i spamera.. Pomislio sam na trenutak da si se dozvao pameti, jer su te svi oznacili kao kao problematicnu licnos, ali definitivno ti si lik koji zagadjuje ovo mesto.. Imas neki problem u glavi, jbm li ga sta tebe muci
                  Imam jedini problem što sam moralna osoba i ne volim da vidim da neko baštini plodove tuđeg rada.
                  Dakle, ko god želi da uđe u posao sportskog menadžmenta i vođenja kluba mora da pođe od dna kao što je to Čović uradio pa da vremenom stiče iskustvo i znanje i za par godina može sa tim klubom, ako je dobro naučio posao dođe u priliku da se bori za najviši plasman i najelitnije takmičenje.Nema preskakanja stepenika.
                  Last edited by dekkard; 01-04-18, 21:44.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Dzikic je smeker, malo mozda isfoliran ali u principu treneri i trebaju da budu takvi..Ima previse iskustva i ako Zvezda dodje u finale bice to jakoteski mecevi, mozda bude odlucivala i peta utakmica..Ekipi je nabio samopuzdanje, imaju sirinu, mladost i iskustvo...

                    Zvezdu je tukao rutinski 2-0 bez sanse za pobedu i ako je uvek bila blizu..Zvezda na drugoj strani ima iskusno neiskusne igrace...Malo igraca sa trofejima u rukama ce igrati finale...Lazic, Antic mozda..dosta mekanih igraca.. trener bez znanja ali bez iskustva...publika podeljena, direktor samoziv..okruzio se ljudima kao i Vucic..svi vire iz dupeta a vecina nesposobno..

                    Pricaju o borbi sa AV onda imamo par ubacenih elemenata u vidu s.direktora i trenera..ali dobro....

                    3-2 Za CZ u seriji..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Imam jedini problem što sam moralna osoba i ne volim da vidim da neko baštini plodove tuđeg rada.
                      Dakle, ko god želi da uđe u posao sportskog menadžmenta i vođenja kluba mora da pođe od dna kao što je to Čović uradio pa da vremenom stiče iskustvo i znanje i za par godina može da tim klubom, ako je dobro naučio posao dođe u priliku da se bori za najviši plasman i najelitnije takmičenje.Nema preskakanja stepenika.
                      Od dna?

                      Nema preskakanja stepnika?

                      Ti vidis sta pises, dal citas sto vidis... koju porugu saljes dobri moj Dekkarde..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Cekam da Krtola i Nemam ti kad kazu koju nocas red bi bio.

                        Comment


                        • "Vaš" je Džilo
                          Bolji nego Milo

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Nas je Dzilo skoro kao Milo.
                            Inace cuo sam da ce serija u Pg bit pomjerena sa 12 og na 13 ti jer je 12 og zavrsna konvencija U Moraci pred predsjednicke izbore.

                            Comment


                            • Jel Milo posećuje uopšte tekme tima sa suprugom kao nekada?

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Pojavi se ponekad ali vise kad igra reprezentacija jer je predsjednik i dalje cini mi se kosarkaskog saveza.

                                Comment

                                Working...
                                X