Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    I oni mogu prijave Arenu, sta ih kosta
    Samo gubitka suvereniteta [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • 10 hiljada mesta se trazi samo za klubove sa dugorocnom licencom, za jednogodisnju licencu dovoljna je hala od 5 hiljada. Znaci Moraca je ok.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Nikome nije u interesu da Buducnost igra EL pa ni samom Bokanu.Ne bi onaj Bartomeu dozvolio nema sanse.Tako da se ja ne nadam tome.
        Sto se onda sipaju te pare ako za to ne postoji sansa? Po meni nonsense.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Sto se onda sipaju te pare ako za to ne postoji sansa? Po meni nonsense.
          Pa nisu neke velike pare ove godine ulozili,najmanje mozda u zadnjih 5 godina.

          Comment


          • mislim da je Ivan preskroman.....ne vidim nijedan razlog zasto bi klub igrao EvroKup umesto Evrolige.

            Comment


            • Imala je Budućnost prethodnih godina i jače timove od sadašnjeg. Možda ovaj ne odskače toliko kvalitetom ali je itekako izjednačen po svim linijama. Uz to imaju odličnu osnovu na klupi u vidu Džileta.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • S tim što na kraju ove sezone može da se desi da se pooštre uslovi, što će se svakako u jednom trenutku desiti.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sta znam. Onda EL bas nema nikakvog smisla. Ne bi me cudilo da Govnomeu u slucaju da Zvezda ne prodje po zvanicnim uslovima iskoristi to i potpuno ukine to jedno mesto ABA ligi. Onda kosarka nema vise smisla da se igra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam nedje cuo da bi ogromne pare trebale za adaptaciju dvorane i da to Buducnost nema.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Sta znam. Onda EL bas nema nikakvog smisla. Ne bi me cudilo da Govnomeu u slucaju da Zvezda ne prodje po zvanicnim uslovima iskoristi to i potpuno ukine to jedno mesto ABA ligi. Onda kosarka nema vise smisla da se igra.
                      Aj da o tome razmišljamo ako do toga dođe. Ovako je samo mlaćenje prazne slame.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Sta znam. Onda EL bas nema nikakvog smisla. Ne bi me cudilo da Govnomeu u slucaju da Zvezda ne prodje po zvanicnim uslovima iskoristi to i potpuno ukine to jedno mesto ABA ligi. Onda kosarka nema vise smisla da se igra.
                        Не може да укине, јер постоји споразум о месту за тим из АБА лиге до 2020.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Aj da o tome razmišljamo ako do toga dođe. Ovako je samo mlaćenje prazne slame.
                          Pa nisam siguran da je bas mlacenje prazne slame. Po meni potpuno legit scenario. Zabole njega patka za ekipe sa ovih prostora i taman moze da iskoristi povod i uvali neki Bajern ili Darusafaku i da uziva.

                          EDIT: Zar taj sporazum nije istekao ove godine?
                          sigpic

                          Comment


                          • Imaće para ako Čović ostane na mestu predsednika Zvezde a Budućnost osvoji a ako dodje SNS tip, Zvezda igra siguran sam. Jer se njima i ne isplati da igra Budućnost. Ko su oni, jebite me ako znam.

                            Comment


                            • Не, до сезоне 19/20.

                              Уосталом, Звезда осваја лигу, тако да се џабе прича на ову тему.

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Pa nisam siguran da je bas mlacenje prazne slame. Po meni potpuno legit scenario. Zabole njega patka za ekipe sa ovih prostora i taman moze da iskoristi povod i uvali neki Bajern ili Darusafaku i da uziva.

                                EDIT: Zar taj sporazum nije istekao ove godine?
                                Gledaj, Zvezda i kad osvoji neće joj se dozvoliti ovaj status unedogled, odnosno navlačenje crkavice svake godine da bi se igrala EL. Biće nam postavljen ultimatum ili obezbedite stabilno finansiranje i pružite uverenja za to i ulazite u zatvoreno takmičenje (što je ishodište) ili igrajte Eurocup.
                                Last edited by dekkard; 01-04-18, 21:13.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X