Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Na to sam i mislio kad sam rekao da je opasan spolja. @(*6sd$%
    To daje jos jednu dimenziju napadu jer moze da igra pick&pop sa Teodosicem i da se otvara u sirinu na trojku. Par puta su cak i radili to na onom turniru u Sloveniji.
    Nema sta, mnogo, mnogo koristan igrac i bila bi greota da ne dobije sansu u Turskoj.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=gor4n link=topic=2656.msg159705#msg159705 date=1282806749]
      Zna li neko jel stigao dopis iz FIBA-e?
      Hoce li igrati Krstic i Teo?
      [/quote]
      Danas treba da dodje,juce su ovi iz FIBA-e prolongirali odluku za danas.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        pa realno i nasi i grci su zasluzili kaznu, al najbolje bi bilo da te kazne stupe na snagu posle sp-a, posto je samo sp i onako vec dosta osakaceno otkazima dosta jakih igraca

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Krstić maksimum može da dobije 5 utakmica, ali i to je mnogo. Biće makar spreman za drugu fazu.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Angola, Nemačka i Jordan u mislima

            Od danas popodne, pa do 3. septembra, nova baza reprezentativaca Srbije je Kajzeri. U mali turski grad centralne Anadolije, na 1.015 metara nadmorske visine, Orlovi su sleteli oko 13.30 časova, smestili se u hotel "Hilton" da odmore od puta, jer već večeras u 18 sati, imaju trening na parketu dvorane u Kajzeriju.

            Kapiten Nenad Krstić i njegovi drugari više ne razmišljaju o eventualnim FIBA sankcijama, jer kako kažu "više ništa ne zavisi od njih, kako bude biće - misli su im usmerene samo na početak Svetskog prvenstva i spremanje taktike za rivale".

            Srbija prvi meč igra u subotu 28.avgusta sa Angolom u 18 časova, u nedelju se sreću sa selekcijom Nemačke (18.00), u ponedeljak sa Jordanom (15.30). Utorak je u Kajzeriju slobodan dan. Sreda je rezervisana za duel sa Australijom (15.30), četvrtak sa Argentinom (18.00).

            U holu hotela "Hilton", po dolasku Orlova, bilo je puno poznatih lica. Novica Veličković se ispričao sa Argentincem Pablom Priđonijem, Kosta Perović sa Australijancem Metom Nilsenom, a Aleks Marić i Stiven Marković, članovi Bumersa srpskog porekla, pozirali su srpskim foto-reporterima sa tri prsta.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              pa mi vise naebasmo nego grci #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Krstić pauzira tri, Teo dva meča

                Kapiten reprezentacije Srbije Nenad Krstić kažnjen je sa tri meča suspenzije zbog teškog incidenta na Akropolis kupu, dok će prvi plejmejker Orlova Miloš Teodosić propustiti prva dva kola Svetskog prvenstva u Turskoj. FIBA je konačno u četvrtak popodne saopštila kazne za opštu tuču između Grka i Srba 19. avgusta u Atini, pa bi trebalo očekivati da naš selektor Dušan Ivković uskoro saopšti konačnih 12 igrača za Mundobasket.
                Krstić će još morati da na ime kazne u kasu FIBA uplati 45 hiljada švajcarskih franaka, a Teodosić 20 hiljada. Grčki reprezentativci Sofoklis Skorcijanitis i Adonis Focis dobili su po dva meča suspenzije. Dakle, Srbija će u Turskoj prvi put zaigrati 1. septembra u 4. kolu kada nam je rival Australija.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Sasvim solidna kazna... Ako ne dobijemo jordan i angolu bez ove 2 ne trebamo ni da igramo na svetskom... a i Nemci nisu nesto jaki... mozemo bre !!! &+I}\

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Slazem se.
                    Veci problem je izostanak Teodosica.

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      po ovome mislim da kljucna utakmica sada iznenada bi mogla da bude ova 2. protiv Njemacke...i bez njih dvojice mislim da imamo kvalitetniji tim od Njemaca, ali ,takodje, ovoj reprezentaciji ako samo nesto nije na mjestu moze da bude dosta problema jer su dosta mladi momci, a tu je i izostanak kapitena...samo se nadam da ce probuditi jos motiv vise kod ostalih i to mislim da ce se i desiti...

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Duda otpisao Raduljicu..znaci u prve 3 utakmice igramo samo sa jednim klasicnim centrom-Kosta Perovic..?! $%&RQa

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          "Birali smo između Raduljice i Milana Mačvana. Razmišljali smo ne samo o trenutnoj formi, već i o sledećim protivnicima. Moja je odluka je da se na velikom trudu i radu zahvalimo Raduljici. Mačvan nam je potrebniji "- istakao je Ivković, a prenosi Beta.

                          Joj ova bena Perovic ce pasti u nesvijest,nece on to moci izdrzati %QWT&W

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            macvan ce mu pomagati,vise ce igrati na petici nego na cetvorki u ovim utakmicama
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Ovo je prvi put da ne igramo sa 3 centra.

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Ja rekoh kako ce biti, a vi me maltene ismevali. @(*6sd$%
                                Maki sasvim solidno moze da igra na petici, a ne vidim ni zasto ne bi mogli protiv ovih slabijih timova da igramo u nekim trenucima sa 2 cetvorke.
                                Najbitnije je da Savanovic ni u jednom trenutku nije bio blizu da otpadne sa spiska sto znaci da se svidja Dudi kako igra i da ce ga dosta koristiti tokom prvenstva.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X