Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tripkovic je utakmica protiv Barselone zavrsio sa 13 poena,3/3 za tri poena,u prvom poluvremenu je kidao,da bi u drugom bio udvojen i bolje cuvan.

    Teo : 20 poena (4/4 za 2, 3/5 za 3, 3/3 penali, indeks 26) i 5 uspešnih dodavanja za 19 minuta igre. Kakav ucinak za tako malo minuta u igri.

    Marko Kešelj je na terenu proveo 13 minuta i upisao 4 poena (2/3, 0/1, 0/0, 4).
    Zoran Erceg je upisao 8 poena (1/2, 1/2, 3/3, 14) i 10 skokova za 19 minuta.

    Milenko Tepić je imao zapažen učinak od 9 poena (4/4, 0/1, 1/1, 11), 3 skoka i 2 dodavanja.
    Last edited by Black Mamba 24; 20-05-11, 00:04.
    sigpic

    Comment


    • "Trikolori" sa Parkerom na Srbiju

      Bez previše obaveza ovog leta, ali i bez supruge, plejmejker San Antonija, francuski reprezentativac Toni Parker, potvrdio je da će se odazvati pozivu selektora i da će biti na raspolaganju za Evropsko prvenstvo koje se u Litvaniji igra od 31. avgusta do 18. septembra.

      - Prilično sam siguran da će biti štrajka, ali bez obzira na NBA ovog leta sam sa reprezentacijom Francuske - rekao je Parker, koji je zbog eliminacije u 1. kolu NBA plej-of od Memfisa neplanirano dobio koju nedelju više za odmor.

      Podsećanja radi, "trikolori" su sa nama u grupi, a Parket kaže da je plasman na Olimpijske igre minimalni cilj ekipe!

      - U Litvaniji idemo na zlato. U najgorem slučaju želim da verujem da ćemo biti u prvih šest i da ćemo ići u dodatne kvalifikacije za OI!

      http://www.sportal.rs/news.php?id=51260
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Citam da se svi naostravaju za EP....Gasol najavio dolazak,Parker i Noa,Kirilenko za Ruse,Pekmen za Montenegro...Znaci,bice ovo pakleno prvenstvo i sigurno najjace u poslednje vreme,ali Dudini klinci ce blistati opet,siguran sam u to!

        Comment


        • Jedva cekam, samo mi se termin ne svidja, bas u septembru, pozeljno bi bilo negde u junu, julu, ali ne moze ipak

          Comment


          • Originally posted by dusan1610 View Post
            Jedva cekam, samo mi se termin ne svidja, bas u septembru, pozeljno bi bilo negde u junu, julu, ali ne moze ipak
            Uvek je tako,ne moze biti u junu jer ne bi reprezentacije imale vremena za pripreme.A poznato je da kosarkaske reprezentacije ne igraju prijateljske meceve za vreme sezone,tako da im treba vise vremena za uigravanje.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Uvek je tako,ne moze biti u junu jer ne bi reprezentacije imale vremena za pripreme.A poznato je da kosarkaske reprezentacije ne igraju prijateljske meceve za vreme sezone,tako da im treba vise vremena za uigravanje.
              Da, bas sam zbog toga reko "ne moze". Ali dobro, nekako ne volim taj period

              Comment


              • Dobro je sto ce izgleda svi igrati u najjacim sastavima, uvek je Eurobasket bio zanimljiviji od Mundobasketa, jbg, kada ovamo vec znas jednog finalistu, a ovamo se svi kolju, tako da jedva cekam.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Kosta Perović je proveo 15 minuta u igri i za to vreme zabeležio 8 koševa i 5 skokova.

                  Uroš Tripković je utakmicu završio sa 4 koša i 2 asistencije.

                  Barselona demolirala Unicaju,a Kosta je dobro iskoristio minute.


                  Miloš Teodosić je postigao 15 (4/5 za dva, 2/3 za tri) poena.

                  Marko Kešelj je proveo 15 minuta na parketu, zabeležio je 13 (3/4 za dva, 2/5 za tri) poena.

                  Zoran Erceg utakmicu je završio sa 10 poena i dva skoka.

                  Milenko Tepić je proveo 25 minuta na parketu, za to vreme je zabeležio osam poena, pet skokova, dve ukradene lopte i jednu asistenciju.
                  Last edited by Black Mamba 24; 22-05-11, 11:47.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ivan Paunić je u porazu svog tima upisao 12 poena i 6 skokova.

                    Milenko Tepić (11p, 5as, 2ukl, 18).

                    Zoran Erceg 7 poena 8 skokova.

                    Marko Kešelj 5 poena 8 skokova.

                    Teo odmarao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad ce bese tacno spisak seniora?

                      Comment


                      • Originally posted by Antic Miki View Post
                        Kad ce bese tacno spisak seniora?
                        Ovih dana,mozda vec sutra ili prekosutra.Vecina reprezentacija je izbacila spisak.;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Rakocevic se povredio,ne znam koliko je ozbiljno,ali mislim da nije neka bezazlena povreda.
                          Dragovic igra veoma dobro.U slucaju da se Bjelica ne oporavi bio bi idealna zamena,a mozda ce svakako ici.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja se taman ponadao objavljen spisak.
                            Rakocevica nije zvao prethodna dva puta, pa cisto sumnjam da bi ga sada zvao posto vec imamo nosioce igre i uspostavljen je sistem u ekipi.

                            Comment


                            • Veceras drugi mec PAO-OLY u 21 h

                              Comment


                              • Rakočevića i ne treba da zove. Umišljenijeg igrača od njega nisam video, a takvi su zlo za ekipu i neko "zajedništvo" koje je jako potrebno u reprezentaciji. Svojim ponašanjem i stavovima nije zaslužio više da nosi dres reprezentacije.

                                Comment

                                Working...
                                X