Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Teo,Markovic
    Rasic,Tepic,Tripkovic,Paunic
    Keselj,Bjelica
    Savanovic,Velickovic,Macvan
    Krstic,Perovic,Raduljica
    Slažem se sa ovim igračima, Duda verovatno ništa preterano neće menjati igrače.
    Teo, Savan i Krstić su 3 naša najbolja igrača od kojih se očekuje da pokažu sav svoj potencijal u Litvaniji. Veličković isto dosta može da pomogne, dosta će mu značiti ove pripreme sa Dudom pred SP iako je imao lošu sezonu. Tripković se vraća, uz Rašića i Kešelja naš najbolji šuter.

    Ne znam da li ste gledali highlights meča Oly-PAO od pre neki dan. Duda pobedio Željka a Teo je bio odličan. Kakvu je samo trojku pogodio!!! I namestio alley-up Kešelju.

    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Zaboravio sam Ercega,on ce verovatno doci do samog kraja...da li ce na prvenstvo ici,ne znam.
      Last edited by Black Mamba 24; 19-04-11, 16:20.
      sigpic

      Comment


      • 3 četvorke su dovoljne, biće borba izmedju njega i Mačvana za to 3. mestu na 4.

        Ja dajem prednost Mačvanu ;)
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • I ja bih vise voleo Macvana videti na EP,ali Erceg igra u zivotnoj formi,jos mu je Duda trener i u klubu...
          Erceg moze cak u nekim postavkama igrati i na 3. a tu smo najtanji,samo dve klasicne trojke.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            I ja bih vise voleo Macvana videti na EP,ali Erceg igra u zivotnoj formi,jos mu je Duda trener i u klubu...
            Erceg moze cak u nekim postavkama igrati i na 3. a tu smo najtanji,samo dve klasicne trojke.
            Moguće je i to...

            Dosta se popravio Erceg dolaskom Dude u Oly, imao je dosta dobru minutažu u jednom od najvećih klubova u Evropi ove sezone.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • [QUOTE=Black Mamba 24;470359
              Raduljica nije igrao dobro prvi deo sezone,ali je kasnije presao (realno,ne bas dobar tim) Albu,gde igra odlicno.
              Tepic u grckom prvenstvu igra veoma dobro,za razliku od Evrolige,a Rasic je jedan od najboljih ove sezone u Turskoj.[/QUOTE]

              Za Rasica sam znao da ima odlicnu sezonu.Znam da je presao u jedan italijanski klub, dok za Raduljicu nisam znao.Svejedno neka barem pozove Rakovica.Mislim da bi nam bio od koristi.
              Dok sam Tepica gledao samo u Evroligi al to su bile ozbiljne utakmice pa nisam imao priliku da vidim da igra puno.
              Last edited by Ricma; 20-04-11, 02:00.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Za Rasica sam znao da ima odlicnu sezonu.Znam da je presao u jedan italijanski klub, dok za Raduljicu nisam znao.Svejedno neka barem pozove Rakovica.Mislim da bi nam bio od koristi.
                Dok sam Tepica gledao samo u Evroligi al to su bile ozbiljne utakmice pa nisam imao priliku da vidim da igra puno.
                Nije presao u italijanski,nego litvanski,u Ritas je otisao...

                Comment


                • Tepic za Panathinaikos 12 poena,2 asistencije,2 skoka-22 minute u pobedi nad Paneliniosom od 112-42.

                  Pisacu od sada,iako nije mnogo ostalo do kraja,statisticki ucinak nasih reprezentativaca u svojim klubovima,da imamo sto bolji uvid u njihovu formu pred EP.

                  Mozete i vi ostali da se ukljucite kada god naletite na nesto ovako...kao sto je Krle postavio pre par dana highlightse utakmice PAO - Oly.
                  Last edited by Black Mamba 24; 20-04-11, 23:14.
                  sigpic

                  Comment


                  • Valjda ce se Bjelica oporaviti na vreme.
                    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=507645

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Tepic za Panathinaikos 12 poena,2 asistencije,2 skoka-22 minute u pobedi nad Paneliniosom od 112-42.

                      Pisacu od sada,iako nije mnogo ostalo do kraja,statisticki ucinak nasih reprezentativaca u svojim klubovima,da imamo sto bolji uvid u njihovu formu pred EP.

                      Mozete i vi ostali da se ukljucite kada god naletite na nesto ovako...kao sto je Krle postavio pre par dana highlightse utakmice PAO - Oly.
                      Sad sam video to 112:42, čoveče odrali ih!!!

                      Ali OLY je prvi posle regularnog dela, skor 26-0!!! PAO ima 2 poraza i to oba od Olympiacos-a.

                      A Duda pristao da radi u reprezentaciji za DŽ. Kakva legenda... I to ostaje do OI 2012
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Kako obozavam tog coveka!Jedan je Duda!Sa njim verujem da mozemo i Amere na OI da dobijemo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tek sada vidimo koliko je bila jaka ta reprezentacija Amerike na SP.
                          Igrao je za njih buduci MVP,6.igrac,najbolji strelac,najbolji skakac,jedan od najboljih defanzivaca (od centara),jedan od najboljih all around niskih krila,itd.A opet mislim da smo jedini koji bi ih mogli dobiti u finalu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Tek sada vidimo koliko je bila jaka ta reprezentacija Amerike na SP.
                            Igrao je za njih buduci MVP,6.igrac,najbolji strelac,najbolji skakac,jedan od najboljih defanzivaca (od centara),jedan od najboljih all around niskih krila,itd.A opet mislim da smo jedini koji bi ih mogli dobiti u finalu.
                            Sigurno da smo jedini.

                            Sa Dudom je sve moguce. ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Tek sada vidimo koliko je bila jaka ta reprezentacija Amerike na SP.
                              Igrao je za njih buduci MVP,6.igrac,najbolji strelac,najbolji skakac,jedan od najboljih defanzivaca (od centara),jedan od najboljih all around niskih krila,itd.A opet mislim da smo jedini koji bi ih mogli dobiti u finalu.
                              Ne znam da li si tu spomenuo i trenutno prvog play-a Knicks-a
                              Ali stvarno su bili jaki i u Turskoj. Taj koji kaže da Ameri nisu jaki uopšte bez James-a, Wade-a, Kobe-a taj ne prati košarku toliko...

                              Ja ne verujem da smo mogli da ih dobijemo a i teško da ćemo uspeti u tome i na OI 2012. Bio bih zadovoljan samo da imamo priliku da igramo s njima;)
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Ne znam da li si tu spomenuo i trenutno prvog play-a Knicks-a
                                Ali stvarno su bili jaki i u Turskoj. Taj koji kaže da Ameri nisu jaki uopšte bez James-a, Wade-a, Kobe-a taj ne prati košarku toliko...

                                Ja ne verujem da smo mogli da ih dobijemo a i teško da ćemo uspeti u tome i na OI 2012. Bio bih zadovoljan samo da imamo priliku da igramo s njima;)
                                Nisam,ali eto i on je...jedan od najboljih sutera,pa onda Gay i Granger vrsni strelci,Westbrook jedan od najboljih mladjih plejmejkera i uopste plejmejkera...

                                EDIT: Aaaaaa zaboravio sam najboljeg Curry-a!!! I Gordon.

                                Ma mogli smo ih dobiti,pobedili su Brazil samo jedan razlike a Durant je bio prelud to vece.Spaniju su isto jedan razlike pobedili,imao Rudy Fernandez sut za pobedu.Jeste da je bila prijateljska,ali opet su se svi trudili.Ne kazem da bi smo ih sigurno dobili,ali smo svakako mogli napraviti iznenadjenje.
                                Last edited by Black Mamba 24; 21-04-11, 17:31.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X