Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada smo u govnima ...a nakon EP mozda bi se stvari stabilizovati pa bi i igraci lakse prihvatili novog trenera.
    Last edited by Black Mamba 24; 12-04-11, 23:45.
    sigpic

    Comment


    • Bas me zanima sta ce se izdesavati sad...deluje mi ok ovaj Djilas.Ali politacar je to,nikad se ne zna

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Bas me zanima sta ce se izdesavati sad...deluje mi ok ovaj Djilas.Ali politacar je to,nikad se ne zna
        Tegeltija ga posebno hvali....verujem ja njemu.
        sigpic

        Comment


        • Ako Tegi nesto kaze,onda je to receno

          Comment


          • Samo pet dana pred promociju novog predsednika Košarkaškog saveza Srbije, Dragan Đilas je ostvario prvu pobedu.

            Dušan Ivković je posle razgovora sa budućim čelnikom naše košarke i potpredsednikom Dejanom Bodirogom, vrlo blizu odluke da ostane selektor reprezentacije Srbije.

            Proslavljeni stručnjak je tako ispunio obećanje dato pre mesec dana, kada se u Beogradu susreo s gradonačelnikom.

            "U slučaju da budete izabrani za prvog čoveka srpske košarke, najverovatnije ću se vratiti na klupu državnog tima", najavio je tada aktuelni trener Olimpijakosa.


            Nekoliko puta je u internim razgovorima s potpredsednikom Demokratske stranke, selektor u (pismenoj) ostavci podsećao da navija za njegov izbor i da bi ga u situaciji kada Kuća košarke u Sazonovoj grca u finansijskim i organizacionim problemima jedino njegov dolazak naterao da se vrati funkciji selektora.
            Nije tajna i da je Đilasova najveća želja bila da Duda ostane i da zajedničkim snagama Savez isprati rezultatski povratak naše košarke u svetski vrh.
            sigpic

            Comment


            • Predsednik Đilas: Ivković ostaje selektor!

              Novi saziv Skupštine jednoglasno izabrao Dragana Đilasa za predsednika Košarkaškog saveza Srbije. Apsolutnu podršku dobio i njegov četvoročlani tim.



              Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas od ponedeljka je i zvanično nasledio Dragana Kapičića na funkciji predsednika Košarkaškog saveza Srbije.

              Odmah po svom imenovanju, Đilas je održao kraći govor i saopštio vest koja će obradovati sve ljubitelje košarke u našoj zemlji.

              "Nije tačna informacija da smo razgovarali o novcu, ali mogu da kažem da će Dušan Ivković ostati selektor 'A' reprezentacije", poručio je Đilas.

              Za njega je glasalo svih 28 delegata Skupštine KSS, kao i za tim Đilasovih saradnika.

              Kao što je najavljeno, činiće ga Dejan Bodiroga (resor muške košarke), Dejan Tomašević (takmičenja), Ana Joković (ženska košarka) i Vuk Mitrović (finansije i marketing).

              Košarkaška Srbija ima i predsednika Skupštine, što je funkcija koja do sada nije postojala.

              U naredne četiri godine obavljaće je predsednik Arhiva Beograda Dragan Gašić, koji je sa 20:8 u glasovima pobedio Dušana Četojevića.
              sigpic

              Comment


              • Kako Maki rastura.
                Pretposlednje kolo izraelske lige,25 poena,sut iz igre 10-10 ,slobodna 5-5.
                sigpic

                Comment


                • Srecan sam sto ce ipak Duda ostati trener, i aj sad da gazimo, pogotovo one turke, smradovi!

                  Comment


                  • Ostaje Duda hvala bogu,sad lepo po zlato.
                    sigpic

                    Comment


                    • A sada se Evropo čuvaj ide Srbija. Prošlo prvenstvo je izbacilo u orbitu Savana i Kešelja, koga li će Duda naći za ovo prvenstvo..

                      Comment


                      • Milicica. xD
                        Salu na stranu mislim da bi nam on mnogo vise koristio nego Kosta Perovic na centarskim linijama kako bismo mogli pariramo Spancima(jos kad se uzme u obzir da ce za njih igrati Ibaka ili Mirotic koji su visoki bio bi nam vece koristi) pod kosem.Mislim da treba da mu se pruzi poslednja sansa.Jedva cekam jun i da Duda objavi spisak.

                        Comment


                        • Od ovog prvenstva timovi imaju pravo na 14 igraca u svom rosteru,nije vise 12...
                          ...ali opet ne ocekujem da ce Milicic biti pozvan,ja licno ne bih ni voleo da ga pozove.Jeste on bolji od Perovica,ali se nije javljao Dudi na telefon kada je trebao,pa zasto da ga ovaj moli.Kosta je sve ispostovao.
                          A takodje se ne trebamo ugledati na Spance,ako neki nije za primer onda su to oni i Turci.Neka slobodno uzimaju tudje igrace kada nemaju svoje.Jedine prave kosarkaske zemlje u Evropi su Srbija i Litvanija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ni ja ga ne gotivim bas zbog toga...al ni Raduljica ni Kole ne igraju nesto puno ove sezone.
                            Ne znam koliko bi nam puno pomogao Rakovic iz Montepaskija.Pozvao Milicica ili ne necu se buniti.
                            Cemu takva promena na 14 igraca?Zbog veceg broja utakmica?
                            Last edited by Ricma; 19-04-11, 12:11.

                            Comment


                            • Ne znam zasto su povecali na 14 igraca.
                              Ali to moze samo nama dobro doci,jer smo koristili uvek sve igrace koje smo imali,dok npr. Spancima ni to ne moze pomoci.Kada se samo setim da su im protiv nas San Emeterio i Calver bili na klupi,a igrao onaj Rodrigez.
                              Ja ocekujem ovako nesto:
                              Teo,Markovic
                              Rasic,Tepic,Tripkovic,Paunic
                              Keselj,Bjelica
                              Savanovic,Velickovic,Macvan
                              Krstic,Perovic,Raduljica

                              Raduljica nije igrao dobro prvi deo sezone,ali je kasnije presao (realno,ne bas dobar tim) Albu,gde igra odlicno.
                              Tepic u grckom prvenstvu igra veoma dobro,za razliku od Evrolige,a Rasic je jedan od najboljih ove sezone u Turskoj.
                              Last edited by Black Mamba 24; 19-04-11, 15:14.
                              sigpic

                              Comment


                              • Duda, hvala Bogu, ostaje

                                Iako ovo svi već znamo, ali je, posle dugo loših vesti iz KSS, nagađanja i neizvesnosti, došlo nešto sasvim lepo... i eto, radujem se...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X