Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mita View Post
    Treba pozvati Savanovica u nas tim
    U koji tim?
    sigpic

    Comment


    • Skeptik Duda

      Dušan Ivković samo jednom rečju prokomentarisao šanse da se vrati na kormilo reprezentacije.

      Dudu je novinar "Sporta" zatekao "kod kuće" na Crvenom krstu, na promociji Radničkog u prvu ligu Srbije.

      On je zajedno sa još nekoliko kolega proslavljao uspeh.

      Primetio je da će uvek pomoći "krstašima", a što se tiče povratka na kormilo reprezentacije, nije veliki optimista.

      "Teško", samo je prokomentarisao slavni trener.

      Da li je ovo izazov za Đilasa i njegov tim, ili praktično jasna poruka, ostaje da vidimo, ali to je zaista najpreča tema u srpskoj košarci u ovom trenutku.
      sigpic

      Comment


      • KSS: Đilas jedini kandidat

        Istekao je rok za podnošenje kandidature za izbor novog predsednika Košarkaškog saveza Srbije.


        Podneta je samo jedna kandidatura i to gradonačelnika Beograda Dragana Đilasa koji je dobio podršku 21 od 31 skupštinskog delegata.

        Sednica skupštine saveza na kojoj ćemo dobiti novog predsednika KSS biće održana 18 aprila u hotelu "Mladost".

        Pored Dejana Tomaševića i Aleksandra Bjelića, za koje većina medija smatra da su novi potpredsednici saveza, dobili smo nezvaničnu potvrdu da će Dejan Bodiroga biti među najvažnijim Đilasovim saradnicima, dok su još uvek nepoznata imena dva preostala potpredsednička kandidata i novog genseka.

        Preostala četiri člana UO KSS biće izabrana između sedam kandidata regionalnih košarkaških saveza: Zoran Stevanović (Centralna Srbija), Duško Đukanović (Zapadna Srbija), Zoran Živković (Istočna Srbija), Radoslav Komadinić (Raško-kosovski okrug), Dejan Dimitrijević (Beograd), Vule Vuković (Južna Srbija) i Duško Elbezović (Vojvodina).

        Četvorica s najvećim brojem glasova skupštinskih delegata pridružiće se Đilasovom timu u najužem rukovodstvu KSS.

        Upućeni tvrde da su članovi UO gotovo sigurno Dimitrijević, Elezović i Đukanović, dok za još jedno mesto konkurišu Stevanović i Živković.
        sigpic

        Comment


        • Ko li ce biti trener

          Comment


          • Ja kazem Duda na EP, a posle ne znam.
            sigpic

            Comment


            • Ne svidja mi se ta ideja Ako ce da vodi neka vodi i na olimpijadi...Bolje da imamo jednog trenera za oba takmicenja,zbog hemije sa igracima i tih sitnih ali bitnih stvari

              Comment


              • A sta mislis dodje neki mlad trener i ne plasiraju se na OI (ne daj Boze)...onda nemamo tim na oba takmicenja.
                A Duda nijedan ugovor nije zavrsio do kraja...uvek je u trecoj godini raskidao ugovor.Ja bih voleo da nas on vodi jos ovo prvenstvo.
                Btw. Barselona zainteresovana za Teodosica.
                sigpic

                Comment


                • Ja mu ne bih toliko titrao jajca

                  Ili jedno i drugo ili nista...

                  Comment


                  • Te OI su od krucijalnog znacaju za nasu kosarku...ne smu se ni po koju cenu propustiti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Slazem se,ali mislim da imamo pored njega(koji je sigurno nas najbolji trener) jos ljudi koji zasluzuju da vode reprezentaciju u narednih par godina

                      Comment


                      • Da li oni to hoce...Pesic i Obradovic?!?
                        sigpic

                        Comment


                        • uvalin ?

                          Comment


                          • Trifa,Dzikic...samo nemojte da kazete da su neiskusni,jer nisu...a da se ne lazemo,mi na ovom evropskom prvenstvu mozemo do polufinala,pa nek sam i ja trener

                            Comment


                            • Ali mozemo ispasti u 1/4...jedna je to utakmica.A Trifa i Dzikic jesu neiskusni u odnosu na Dudu i nemaju iskustva na ovakvim takmicenjima.
                              A zasto se zadovoljiti njima ako mozemo imati Dudu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bi sve dao da Duda bude,ali samo pod uslovom da ne guli ku*ac i da vodi reprezentaciju i na olimpijadi...

                                Mi boljeg trenera nemamo od njega,ali mislim da je zarad hemije i zbog raznih drugih stvari,jako bitno da isti trener vodi Srbiju na oba takmicenja...tako je najpostenije

                                Comment

                                Working...
                                X