Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    11 godina od smrti Ace Nikolica,oca srpske i ex-yu kosarke.


    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=498491
    sigpic

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2737.msg265488#msg265488 date=1299855519]
      11 godina od smrti Ace Nikolica,oca srpske i ex-yu kosarke.


      http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=498491
      [/quote]


      Neka mu je vecna slava,nema reci kojom bi mogli da opisemo njegov znacaj za kosarku na ovim prostorima.

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Kapicic : "Duda ostaje selektor!"




        [/color][color=rgb(17, 17, 17)] [/color]

        [/color][/color]

        [color=rgb(17, 17, 17)] [/color][color=rgb(17, 17, 17)]Kako će biti Đilasu na mestu predsednika Saveza?[/color][/color]

        [/color][/color]

        [/color][/color]
        sigpic

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          Juce gledam intervju Dude u Bg,nesto mi je bio hladan kada su ga pitali oko vracanja,Mamba da li je ovo provjereno
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            [quote author=manda link=topic=2737.msg266972#msg266972 date=1300009495]
            Juce gledam intervju Dude u Bg,nesto mi je bio hladan kada su ga pitali oko vracanja,Mamba da li je ovo provjereno
            [/quote]


            Pitaj B92. $8#a
            Ja verujem,tj.nadam se da jeste istina. %QWT&W


            EDIT: Tacnije Blic. $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sunce ti jebem,samo se nadam da je ovo 100% istina. &8@^J &8@^J &8@^J @R&}*


              http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...enja-selektora
              sigpic

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Tooooooooooooooooo &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Profil na face-u...kada je on napisao,jos vise verujem (pravi je profil $#^%RT ).


                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    Iz postovanja prema ovom coveku koji nam je toliko puno dao,najvise se plasim nekog eventualnog neuspeha zbog njega,jer je on na kraju trenerske karijere a neki eventualni neuspeh bi bilo nesto po cemu bi na kraju bio upamcen,ne daj Boze ne odemo na Olimpijske igre.Ali s obzirom da smo jaki ko stena o tome i ne razmisljam i ne znam sto sam ovo uopste napisao &%@5w8&* &%@5w8&* &%@5w8&* &%@5w8&* ^&*ST*^#.U svakom slucaju vazno je da ova generacija koja je vec stasala postaje idol deci koja sada imaju 11-15 godina kao sto su meni u to vreme idoli bili Danilovic i Djordjevic.Dakle kontinuitet je tu i strah koji je provejavao od 2006 do 2008 je sada proslost i to je ono sto je najvaznije!

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      Ivkovic je kod vecine svojih ugovora saradnju prekidao u 3. od 4. godine,i sada je trebao biti takav slucaj,ali na nasu srecu nije.A taj strah za neuspeh i kasnije omalovazavanje Ivkovica imam i ja,ali mislim da nemamo razloga za to. $8#a
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        Izgleda da je pao dogovor izmedju Djilasa i Ivkovica!!!


                        Dogovoren je tromesecni angazman Ivkovica koji obuhvata pripreme i sam sampionat Evrope u Litvaniji.
                        To sve kosta 300 00 evra,odnosno 100 000 mesecno.(nisu ukljuceni bonusi)
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          Ovo mi se ne svidja iz 2 razloga...


                          1. Serem se na tromesecni angazman, ako se vec vraca na mesto selektora neka se vrati kako treba


                          2. Duda svakako zasluzuje ovoliku platu, al' odakle savezu 300 somica za 3 meseca kad i ovako duguju i Bogu ocu. #%d* #%d* #%d* #%d* #%d*


                          Al' u svakom slucaju je velika stvar sto ce nas voditi u Litvaniji, opet nam sanse drasticno rastu. #&^4A
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            Ako se plarijanu na OI ne sumnjam da ce produziti ugovor...naravno ako sve bude u savezu kako treba. @(*6sd$%
                            Srbija ce podneti i kandidaturu za kvalifikacioni turnir za OI i nadajmo se da necemo tu gledati nasu reprezentaciju.
                            Ali nisu bas ogromne sanse da ga dobijemo,iako bi kod nas bio sigurno daleko najbolje organizovan,jer je prosli bio u Atini,a sa tim turnirom FIBA ima tradiciju da menja kontinente redovno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bodiroga pristao da bude potpresednik KSS


                              Dejan Bodiroga je pristao da u naredne četiri godine obavlja funkciju potpredsednika Košarkaškog saveza Srbije. Legendarni košarkaš je tokom vikenda obavio završne pregovore sa Draganom Đilasom koji će od 18. aprila rukovoditi Kućom košarke.

                              Gradonačelnik Beograda, Dragan Đilas, do 11. aprila predaće svoju kandidaturu za mesto predsednika KSS, a kako se spekuliše po košarkaškim krugovima, on će biti i jednini zainteresovani za tu funkciju.

                              Na ovaj način, nakon dvomesečnih dugih pregovora, Đilas je uspeo konačno da se dogodvori sa Bodirogom. Gradonačelnik Beograda tako je dobio prvu veliku bitku u novoj ulozi, ali je i na pragu da i reši drugi problem. Naime, sva dešavanje u svetu košarke ukazuju da će Dušan Ivković verovatno ostati na kormilu reprezentacije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Treba pozvati Savanovica u nas tim
                                Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                                Comment

                                Working...
                                X