Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije


    Koliko je ovo istinito? (%fsd%&j
    Daj Boze da ovako bude.

    http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...a-klupu-Srbije
    sigpic

    Comment


    • http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Dolazi do promene ja se nadam u martu +*@WT*48*

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          Ako se Duda ne vrati,ubaciti nekog mladjeg (Djordjevica ili tako nekog) u vatru %QWT&W.mozda dobijemo selektora na 5-6god.Jer sumnjam da bi neko,bez obzira ne rezultat,od ostalih zadrao posle OI...

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Savez nas ubi vec duze vreme, setimo se koliko samo igraca iz tog razloga nije zelelo da se odazove, pa evo sad i treneri pocinju da odlaze...
              Ne mogu da verujem da postoji toliko ljudi kojima su pare prece od od svoje zemlje... #%d* #%d* #%d*
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Ma zelja sa Dudine strane postoji,on je otisao jer mu je dokurcilo.Covek ima cilj,a to je da nas vrati na stare staze,sto je vec i uradio i naravno medalja na OI.Jos 2 godine on da izgura i mislim da ako uzme tu medalju da sa tim treba da se oprosti pa dati sansu nekom drugom.
                sigpic

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Dzikica za novog sleketora,ima vise potencijala od Jovanovica i Trifunovica zajedno %QWT&W %QWT&W %QWT&W

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=Drazen 3 link=topic=2737.msg264868#msg264868 date=1299762662]
                    Dzikica za novog sleketora,ima vise potencijala od Jovanovica i Trifunovica zajedno %QWT&W %QWT&W %QWT&W
                    [/quote]


                    Sada nam ne treba potencijal,treba nam iskustvo...a on moze doci nakon OI. %QWT&W
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      Ako se zna da Pesic nece na klupu,Duda nece da se vrati,Zeljka ne bih zvao,Vujosevic nece,onda je najbolje resenje Dzikic

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=Drazen 3 link=topic=2737.msg264871#msg264871 date=1299762942]
                        Ako se zna da Pesic nece na klupu,Duda nece da se vrati,Zeljka ne bih zvao,Vujosevic nece,onda je najbolje resenje Dzikic
                        [/quote]


                        Da,ali nije sigurno da oni nece(ne svi)...Gcki mediji su pisali da bi se Duda mozda i vratio u slucaju promena u savezu,u sta ja verujem. %QWT&W
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          to bi bilo lepo ako je tacno,da zavrsi gde je stao.Mada kad se pogleda Dudina karijera uvek je imao ugovor na 4 godine i uvke je na kraju trece odlazio.to je jednostavno negov princip kojeg se uvek drzao.Smatram da bi Dzikic bio idealno resenje,dugo je bio pomocnik Duletu u partizanu,otisao je preko bare u NBA,vratio se vodio je par timova i sad gazi sa prosecnom Krkom..

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            I ja sam za Dzikica,nema greske sa njim %QWT&W

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Ma kakav Dzikic...Ovo jeste uspeh za njega,jer je uz Zvezdu,Zadar i Siroki,Krka imala najmanji budzet na pocetku sezone,ali ne treba sad od njega praviti
                              pravog trenera za reprezentaciju...On pre EP 2013 mislim ni da ne treba da se dovodi u pricu oko preuzimanja reprezentacije...Stoji da je bio odlican pomocni trener Duletu,kasnije u Minesoti,da njegovi timovi igraju odlicnu odbranu...ali setite se njegovih rezultata sa olimpijom,nisu napravili nista posebno,a imali su solidan tim...Sve u svemu,mislim da on jos uvek nije tog kalibra da bude trener reprezentacije i da ima boljih resenja u ovom trenutku...

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije


                                Ivković novi (stari) selektor?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X