Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    [quote author=D-Wade link=topic=2737.msg249253#msg249253 date=1297793427]
    Nije Obradovic bolji od Ivkovica &+I}\


    Ivkovic nikada nije imao neki posebno dobar tim, uvek je stvarao sjajne timove, na kraju ispade da je Messina trener prve klase, a Duda mu ostavio CSKA koji je on stvorio. Zalizani konj 7&@%q
    [/quote]
    Mudar covek h5g6k8

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      Mislim da je najbolje da Kari dodje na mesto trenera. Ali mnogo mi je krivo za Dudu.

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Najtrofejniji evropski trener mislim da je dovoljno,i dudin je ucenik i naslednik jedini pravi i posle pitate zasto je bolji,glupo je porediti ih ali moze da odradi posao jednako dobro kao i duda ako ne i bolje.

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          Dovla, za mene Duda> Obradovic. Ne znaci da je Obradovic los trenr, cak naprotiv ali Duda je ipak legenda. %QWT&W

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            Obradovica ne bi voleo,mislim da sa mladom ekipom on ne bi mogao mnogo.On je odlican trener za prekaljene igrace i za uigravanje egoista(2005 su bili toliki kreteni da ni on to nije mogao)ali ovo je nesto drugo.Jos jedna stvar,on je trener koji uvek krece od napada,nama treba trener koji ce krenuti od odbrane i naterati igrace da ginu a posle ce napad doci.Obradovic je rekao da je zavrsio sa reprezentacijom a posle onog 2005 ne znam kako bi ga bilo ko ubedio da pristane da vodi ekipu,a ima i od njega boljih resenja.Pesic,Ivanovic,Trifunovic,dok Vujosevic nije za reprezentaciju po mom misljenju.Mada,bilo ko samo ne Muta.
            sigpic

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Pojavila se neka insajderska informacija da bi jos veceras trebali biti izabrani novi predsjednik i selektor,a smatra se da ce to biti Bodiroga i Djordjevic...nezvanicna informacija.
              Ali je u martu tek sednica odbora,pa bi tada trebala biti zvanicna potvrda.
              Kako mu se sada uvlace govna... &*(@W6


              http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...-Zlatnu-znacku
              sigpic

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Nije Sale za trenera jos...mozda nikad nece ni biti...ali bar je dobar covek %QWT&W

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  On i Aleksandar Trifunovic sigurno moraju nekada dobiti priliku da vode reprezentaciju,ali ako je prerano preuzmu a ne ostvare dobar rezultat...mozda nikada vise ne bi dobili priliku i zauvek bi ih izgubili kao selektore...a Trifunovic je daleko najperspektiviji trener u Evropi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    Ja sam pre za trifu,ima dovoljno iskustva &+I}\

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Ljuba90 link=topic=2737.msg249772#msg249772 date=1297881644]
                      Ja sam pre za trifu,ima dovoljno iskustva &+I}\
                      [/quote]


                      I ja sam pre za Trifu,ima on dovljno iskustva za klub ali je pitanje da li ima za reprezentaciju koja pretenduje na prvo mesto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        A idemo na prvo mesto pa onda neko iskusniji-Kari ili Ivanovic,mada nece ni jedan ni drugi h5g6k8

                        Comment


                        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije



                            [quote author=Ljuba90 link=topic=2737.msg249799#msg249799 date=1297884036]
                            A idemo na prvo mesto pa onda neko iskusniji-Kari ili Ivanovic,mada nece ni jedan ni drugi h5g6k8
                            [/quote][/quote]


                            Samo ne on,bolje da dodje Djurovic,samo ne Nikolic. #%d*



                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Ako Muta bude trener ja se selim iz Srbije na Madagaskar $#^%RT

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=2737.msg249865#msg249865 date=1297893839]
                                Ako Muta bude trener ja se selim iz Srbije na Madagaskar $#^%RT
                                [/quote]

                                Ja ako trifa bude odo na island

                                Comment

                                Working...
                                X