Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    Do kurca, ode Duda. //h*svb


    Ne znam ko je pomenuo Vujosevica da bude trenera ali i sa malo poznavanja kosarke dajem sebi za pravo da kazem da bi to bio totalni promasaj, dobar trener ali ne toliko, i ne verujem da bi tad mogao isto da radi (psovanje i drskost preko svih granica), a da ne bude udaljen u roku od odmah, ovde su mu cutali, sa strane sudije sigurno nece...

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      [quote author=Vule_89 link=topic=2737.msg248525#msg248525 date=1297696098]
      http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=492774
      Koji sajt sada laze?
      [/quote]
      Niko ne laze,nego ono sto sam ja okacio,to je vest jos od 27. novembra 2010. godine.

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Eto koji je ljigavac muta,srao je i prozivao dudu a sad kad je otisao,kao u najgorem trenutku ovo ono,gnjida obicna ,jebace te Partizan jos dugo muto zbogo ovoga &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          [quote author=Drazen 3 link=topic=2737.msg248535#msg248535 date=1297697010]
          Niko ne laze,nego ono sto sam ja okacio,to je vest jos od 27. novembra 2010. godine.
          [/quote]
          Onda sam ja pogresio... #%d*

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            Duda jeste najbolji trener kojeg je Balkan, ako ne i Evropa ikada videla, ali mislim da dizete previse frku oko njegovog odlaska . Nas tim je sastavljen od ekstremno nadarenih, talentovanih, perskepktivnih i dobrih igraca, te nam je buducnost svetla . Potrebna je samo jedna stabilna ruka na celu reprezentacije i jedan kosarkaski znalac koji poseduje makar 50% Dudinih sposobnosti i mi smo veoma blizu medaljama .



            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              [quote author=LBJ link=topic=2737.msg248539#msg248539 date=1297698333]
              Duda jeste najbolji trener kojeg je Balkan, ako ne i Evropa ikada videla, ali mislim da dizete previse frku oko njegovog odlaska . Nas tim je sastavljen od ekstremno nadarenih, talentovanih, perskepktivnih i dobrih igraca, te nam je buducnost svetla . Potrebna je samo jedna stabilna ruka na celu reprezentacije i jedan kosarkaski znalac koji poseduje makar 50% Dudinih sposobnosti i mi smo veoma blizu medaljama .
              [/quote]
              Fail %QWT&W

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Iz kog razloga? Predpostavljam zato sto je previse optimisticki?

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Steta +-*^%* +-*^%* +-*^%* +-*^%* +-*^%* +-*^%* +-*^%*

                  Jedino resenje Svetislav.

                  Comment


                  • Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      Videcemo ljudi...Samo je pitanje da li ce igraci sad imati veru u savez...nikog ne bi krivio ako kaze NE reprezentaciji jer je to ova stoka na celu i zasluzila &+I}\

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        Drazene, ajde mi molim te reci ko je to u Evropi bolji od Ivkovica ? ^&*ST*^#
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=D-Wade link=topic=2737.msg248649#msg248649 date=1297712278]
                          Drazene, ajde mi molim te reci ko je to u Evropi bolji od Ivkovica ? ^&*ST*^#
                          [/quote]


                          evo ja cu $#^%RT Obradovic je mozda trenutno bolji,kazem mozda i trenutno.

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=D-Wade link=topic=2737.msg248649#msg248649 date=1297712278]
                            Drazene, ajde mi molim te reci ko je to u Evropi bolji od Ivkovica ? ^&*ST*^#
                            [/quote]
                            Ne znam cemu ironija kad nisam nikada rekao da postoji neko bolji??? fghj48d fghj48d fghj48d

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=DovlaBGD link=topic=2737.msg248908#msg248908 date=1297725572]

                              evo ja cu $#^%RT Obradovic je mozda trenutno bolji,kazem mozda i trenutno.
                              [/quote]
                              Po cemu je to Obradovic bolji??

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                Nije Obradovic bolji od Ivkovica &+I}\


                                Ivkovic nikada nije imao neki posebno dobar tim, uvek je stvarao sjajne timove, na kraju ispade da je Messina trener prve klase, a Duda mu ostavio CSKA koji je on stvorio. Zalizani konj 7&@%q
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X