Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    Linas Kleiza je povredjen,pauzirace najmanje 9-12 meseci,sigurno nece igrati na EP,tako da je Litvanija dosta oslabljena,ali su i dalje jaki.
    sigpic

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      Kako bih voleo da se nadjemo sa Turcima opet i da ih silujemo, od kako su nas pokrali onako, samo zelim osvetu! $#^%RT

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        [quote author=Nikola_89 link=topic=2737.msg244539#msg244539 date=1297094496]
        Kako bih voleo da se nadjemo sa Turcima opet i da ih silujemo, od kako su nas pokrali onako, samo zelim osvetu! $#^%RT
        [/quote]


        I ja isto. &8@^J &8@^J &8@^J
        sigpic

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          Prica se da bi i Keith Langford mogao igrati za Bosnu, ako to vec nije sigurno. Onda bi Bosna imala zeznutu ekipu, a Hrvatska i nije nesto posebno jaka, barem se meni tako cini $#^%RT
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Sigurno ce Hrvatska biti medju prve tri,a mozda i prva. @(*6sd$%
              Zoric igra sjajno u Zagrebu,Barac u Caji,imaju dobar tim,naravno i Bogdanovic da njega ne zaboravimo.
              sigpic

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Baraća sam zaboravio, on je jedan od najboljih igrača Kahe ove sezone @(*6sd$%
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=D-Wade link=topic=2737.msg244548#msg244548 date=1297095221]
                  Prica se da bi i Keith Langford mogao igrati za Bosnu, ako to vec nije sigurno. Onda bi Bosna imala zeznutu ekipu, a Hrvatska i nije nesto posebno jaka, barem se meni tako cini $#^%RT
                  [/quote]

                  Vjerovatno Langford,ali ako ne bude on onda vjerovatno Anderson iz Barcelone.Imat cemo dobru ekipu:Gordic,Djedovic,Langford,Teletovic,Varda ali tesko da mozemo pobjedit Hrvatsku i ja mislim da cemo se borit za 3 mjesto sa CG.Po meni iz prve grupe dalje idu Spanija,Turska,Litvanija iz druge Srbija,Francuska i Italija,iz trece Grcka,Hrvatska,BiH i iz cetvrte Slovenija,Rusija i ne znam ko bi mogao biti treci jer su sve cetri reprezentacije cirkus.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    Jaka Bosna,ali mislim da nema potrebe za Amerima @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      FIBA-u po pravilu boli kurac za to sto sve veci broj reprezentacija naturalizuje Amerikance, stvarno rade sve sto je u interesu evropske kosarke. #%d* #%d* #%d*
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        Fiba je najvece smece u istoriji sporta &+I}\

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=dusan1610 link=topic=2737.msg239681#msg239681 date=1296463148]
                          Po meni samo Francuska predstavlja opasnost, ovo ostalo krs. %QWT&W

                          [/quote]

                          ne znam, kakvi su Italijani, da li ce dovesti Bargnanija i ostalu NBA ekipu? (%fsd%&j

                          da li da otvorimo temu za EP ?
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            Nista se ne brinite, bice sve na vreme otvoreno. Basketball Mod Team ce se za to pobrinuti @(*6sd$%
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Duda otisao... $%&RQa $%&RQa $%&RQa $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $%&RQa $%&RQa $%&RQa #%d* #%d* #%d*

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=492732


                                gotovo je sa srpskom kosarkom //h*svb

                                Comment

                                Working...
                                X