Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Reprezentacija Srbije

    S-Nash ne oglasavaj se vise keve ti samo lupetas neke gluposti h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 Rubio je mladji od Nesa 15.godina a nznam kako ga je to BO razbio prosle godine kad je u Pioniru dao 8 poena isto kao i Ricky tako da bez lupetanja gluposti a sto se tice toga kakav je Rubio igrac najbolje pokazuje to sto Koby Brayant prica za Rubio ko zeli moze i sam to videti na youtubu @(*6sd$% Rubio ukoliko u naredne 2,3 godine popravi znacajno sut bice jedan od 3 najbolja plejmjkera planete ako ne i 1.Rajon Rondo je dosta stariji od Rubia a isto tako ima los sut i isto kao i Ricky je dosta brz samo sto Rubio ima znacajno duzi raspon ruku pa nebi Barca dala 6.miliona za igraca koj ne vredi msm da je glupo o tome i pricati.Porediti nekog kao sto je Musli sa Rubiom je isto kao i porediti Kobija Brajanta i Filipa Covica bukvalno to razlika.Musli ne moze da se izbori u prvih 12.u Caja Laboral prosle godine nije ni u FMP-u igrao nista za seniore.Dok Rubio naredne godine ide u NBA i da se prijavio godine kad je Wall bio prvi sigurno bi on bio prvi posto je on bolji kosarkas od Walla a koji bi bio ove godine msm da je o tome glupo i pricati.U Minesoti ocekuju od njega nesto veliko da on nije spreman za to zasigurno to nebi ni ocekivali niko se nije naigrao u napadu dok je Rubio bio u odbrani.A sto se tice Macvana,Macvanov Makabi je izgubio od Rubiove Barce Ricky je imao 8.asistencija a Macvan na terenu nije proveo jednu sekundu,jedino koga mozemo porediiti sa njim iz generacije 89.i mladji su Djedovic i Veseli od 100 procenata Rubio bi islo 50.a ovoj dvojci po 25.realno...

    Comment


    • Re: Reprezentacija Srbije

      Ti meni kazes da lupam a Mickela si poredio sa Kobe-jem.Niko nije rekao da je Rubio los,ali daleko od onoga sto mnogi za njega govore.A sa Nashom ga je presmesno porediti sada,a verovatno i ikada,Rubio moze od njega biti samo bolji u defanzivi i to je to.Nash je najbolji plej protekle decenije,covek je bio 2 puta MVP u konkurenciji Jamesa,Bryanta,Wade-a,Dirka i ostalih,a ti sa njim poredis decka 90 godiste koji je tek krenuo da igra,a jos nije ni blizu talentovan kao Nash.
      sigpic

      Comment


      • Re: Reprezentacija Srbije

        Hoces da kazes da Pete Mickel nije nadigrao Brayanta kad su igrali Barsa i Lejkersi?Rubio je i brzi od Nesa,kad je Nes imao 20.god nije bio ni blizu Rickya.

        Comment


        • Re: Reprezentacija Srbije

          [quote author=Realan link=topic=2737.msg234963#msg234963 date=1295785305]
          Hoces da kazes da Pete Mickel nije nadigrao Brayanta kad su igrali Barsa i Lejkersi?Rubio je i brzi od Nesa,kad je Nes imao 20.god nije bio ni blizu Rickya.
          [/quote]
          Tu utakmicu nisam gledao,ali ti njega poredis sa najboljim igracem protekle decenije i jednim od najboljih u istoriji NBA,a jednog decka koji tek treba da se dokaze,koji nema sut i uplasi se u neizvesnim zavrsnicama poredis sa jednim od TOP5 plejmejkera u istoriji NBA lige.Ti poredis Evropu sa NBA.Evropa je jos daleko od NBA,sto dokazuje cinjenica da je vrlo mali broj evropskih igraca stekao status zvezde u NBA,a veliki broj Amerikanaca koji se tamo nije izborio za status su danas neki od najboljih igraca EL,medju kojima je bas Pete Mickel.
          sigpic

          Comment


          • Re: Reprezentacija Srbije

            [quote author=Realan link=topic=2737.msg234963#msg234963 date=1295785305]
            Hoces da kazes da Pete Mickel nije nadigrao Brayanta kad su igrali Barsa i Lejkersi?
            [/quote]


            Nije . Kobe je odigrao 8 minuta &+I}\


            Ti , covece , ne znam da li si ikada pogledao neku NBA tekmu . Verujem da poznajes statistiku , pogledas Box Score i to je to . Ej , pa ti govoris da ce Rubio ... sramota me to da kazem ... biti najbolji plej planete ako popravi sut ?
            DRose , Wall , Bledsoe , CP3 , Rondo , Flynn i jos mnogo njih ... i bez suta bi bili korisniji igraci nego Rubio sa solidnim jumpshoot-om .
            Predlazem ti da , umesto da zamaras mozak sa Evropom pogledas , ako nista drugo NCAA . Onda predji na NBA i razmotri tamosnje plejmejkere . Ne zna se ko je od koga bolji . Tj. zna se ... bolji su od Rubia .

            Comment


            • Re: Reprezentacija Srbije

              Ma ljudi covek vas namerno zajebava,takvih ima na svakom forumu

              Comment


              • Re: Reprezentacija Srbije

                Rubio je naduvan od strane Spanaca i njihovih sponzora,pogledajte samo Litvanske plejmekere,likovi kidaju...

                Comment


                • Re: Reprezentacija Srbije

                  Dobar je Ricky,ali ni blizu onoga koliko ga hvale. &+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=Realan link=topic=2737.msg234359#msg234359 date=1295701838]
                    S-Nash ne oglasavaj se vise keve ti samo lupetas neke gluposti h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 Rubio je mladji od Nesa 15.godina a nznam kako ga je to BO razbio prosle godine kad je u Pioniru dao 8 poena isto kao i Ricky tako da bez lupetanja gluposti a sto se tice toga kakav je Rubio igrac najbolje pokazuje to sto Koby Brayant prica za Rubio ko zeli moze i sam to videti na youtubu @(*6sd$% Rubio ukoliko u naredne 2,3 godine popravi znacajno sut bice jedan od 3 najbolja plejmjkera planete ako ne i 1.Rajon Rondo je dosta stariji od Rubia a isto tako ima los sut i isto kao i Ricky je dosta brz samo sto Rubio ima znacajno duzi raspon ruku pa nebi Barca dala 6.miliona za igraca koj ne vredi msm da je glupo o tome i pricati.Porediti nekog kao sto je Musli sa Rubiom je isto kao i porediti Kobija Brajanta i Filipa Covica bukvalno to razlika.Musli ne moze da se izbori u prvih 12.u Caja Laboral prosle godine nije ni u FMP-u igrao nista za seniore.Dok Rubio naredne godine ide u NBA i da se prijavio godine kad je Wall bio prvi sigurno bi on bio prvi posto je on bolji kosarkas od Walla a koji bi bio ove godine msm da je o tome glupo i pricati.U Minesoti ocekuju od njega nesto veliko da on nije spreman za to zasigurno to nebi ni ocekivali niko se nije naigrao u napadu dok je Rubio bio u odbrani.A sto se tice Macvana,Macvanov Makabi je izgubio od Rubiove Barce Ricky je imao 8.asistencija a Macvan na terenu nije proveo jednu sekundu,jedino koga mozemo porediiti sa njim iz generacije 89.i mladji su Djedovic i Veseli od 100 procenata Rubio bi islo 50.a ovoj dvojci po 25.realno...
                    [/quote]

                    *T_*@SR ne znam sta da kazem na ovo,momak je stvarno talenat,ali njegova najveca mogucnost je da u NBA bude prosjecni play u rangu Luke Ridnour-a,a i sto se tice Djedovica, takodjer moze postati odlican igrac,ali mislim da nema sanse da dogura do NBA,gledao sam momka cesto kada je igrao u Bosni i veliki je potencijal,ali najvise sto moze je da igra u jednom jakom timu u Europi.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Reprezentacija Srbije

                      Ridnour je tata za Rubia,najbolji je izvidjac slobodnih bacanja ove sezone. h5g6k8
                      I ja sam vam govorio,a sada i Ljuba,zajebava vas.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Reprezentacija Srbije

                        Ni jedan NCAA plej nije bolji od Rubia,pratim je i NBA oni su sto se tice fizikalija neprikosnoveni al NBA nema igrace kao sto su Teodosic,Diamantidis,Navarro,Siskauskas,Reyes koji bez obzira sto nisu nabildovani igraju extra.

                        Comment


                        • Re: Reprezentacija Srbije

                          i Rubio je perfektan sto se slobodnih bacanja i taj igrac sto ti kazes nznam ni kako se zove toliko je poznat h5g6k8 glupo ga je porediti sa carbonjakom Rikijem.

                          Comment


                          • Re: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=Vule_89 link=topic=2737.msg234993#msg234993 date=1295789328]
                            Rubio je naduvan od strane Spanaca i njihovih sponzora,pogledajte samo Litvanske plejmekere,likovi kidaju...
                            [/quote]

                            Comment


                            • Re: Reprezentacija Srbije

                              Teodosica je trazio Greg Popovic,on bi njega doveo u red...

                              Comment


                              • Re: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Realan link=topic=2737.msg235480#msg235480 date=1295871596]
                                i Rubio je perfektan sto se slobodnih bacanja i taj igrac sto ti kazes nznam ni kako se zove toliko je poznat h5g6k8 glupo ga je porediti sa carbonjakom Rikijem.
                                [/quote]


                                Eto koliko se razumes u NBA .

                                Comment

                                Working...
                                X